Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 28 (28 összesen)

Téma: FIA GT3

  1. #26
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Most az 1-es ferkát kizárták, de nem vesz róla tudomást, vagy mi van?
    Későn ment boxutca-áthajtásra feketezászlót kapott de azért még ment egy-két kört -ha jól értelmezem.
    Pont néztem azt a részt én is. Az egy dolog, hogy nincs rádió, de nem veszi észre a táblát vagy 3 körön keresztül?
    A kizárás szerintem erős egy 24h versenyen, mondjuk nem láttam, hogy miért kapta a büntit. De a szabály az szabály. Nem jött ki ezért BlackFlag.

  2. #27
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Pont néztem azt a részt én is. Az egy dolog, hogy nincs rádió, de nem veszi észre a táblát vagy 3 körön keresztül?
    A kizárás szerintem erős egy 24h versenyen, mondjuk nem láttam, hogy miért kapta a büntit. De a szabály az szabály. Nem jött ki ezért BlackFlag.
    És Bertoliniéket miért zárták ki? (#2-es Ferka)

  3. #28
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Pont néztem azt a részt én is. Az egy dolog, hogy nincs rádió, de nem veszi észre a táblát vagy 3 körön keresztül?
    A kizárás szerintem erős egy 24h versenyen, mondjuk nem láttam, hogy miért kapta a büntit. De a szabály az szabály. Nem jött ki ezért BlackFlag.
    Jaja ezen mérgelődött a csapatfőnök is.
    Meg előtte még a kommentátorok is azon röhögtek, hogy miért rakták ki a táblára 5-ször hogy IN.
    Hát ezért, mert ki kellett volna jönni büntire (én sem tudom miért) . Amikor meg végre kiment már késő volt, de ezt ő még mindig nem tudta, úgyhogy ment még vagy 2-3 kört, aztán vette észre valahogy hogy a fekete zászló neki szól. Első helyről így befejezni, ..a csapattagok arca mindent elárult.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •