Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (205 összesen)
  1. #51
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Nincs STCC 2.
    On ig van meg.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #52
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs STCC 2.
    On ig van meg.
    Egy lehetőséget tudok ennek ideiglenes megoldására.

  3. #53
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Sziasztok!

    Nos, teszteltem kicsit és megosztanám az észrevételeimet.

    1., A Cruze rohadt gyors és nem kopik közel azonos beállítás mellett úgy a guma, mint a Volvo-n vagy a Seat-on.
    2., A BMW kegyetlenre sikerült, nagyon sound, rendesen feeling vezetni, viszont 4 kör alatt közel 20%-ot fogy a guma.
    3., A Volvo a 2000-res motor ellenére simán megy úgy, mint az 1.6T! Ezzel kapcsolatban tennék is fel egy kérdést! 1.6T nem fog kerülni a Volvo-ba?

    Összességében igazán jónak hat nekem a mod, közel azonosak a vasak de ez a gumikopós dolog erősnek tűnik számomra, persze lehet, hogy nem tudok setupolni és olyan, mint ha smirglin terelgetném a vasakat és ezért kopik ennyire. Remélem hasznos infóval szolgáltam.

    Más, xd-t nem lőtte el rajtam kívül senkinek a mod? Nekem rendesen eltűnt Bár ez legyen a legnagyobb gond, Ádámék kitesznek magukért! Csak így tovább!

    Scuderia Giudice #099#

  4. #54
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Más, xd-t nem lőtte el rajtam kívül senkinek a mod? "
    Szerintem nem az lőtte ki, hanem az, hogy volt tegnap egy steames frissítés. Olyankor mindíg elmegy az XD
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #55
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Volvo-ba elvileg az 1.6T-t raktam bele (Brno-ba már amúgy az 1.6T-vel mentek)

    Sasa, mindkét BMW fizikát próbáltad, amit mellékeltem, vagy csak az alap, 8500-öst?

  6. #56
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    WTCC 2011

    Norbi BMW-je igen megy ezen a bizonyos 8500-as fordulaton...

  7. #57
    Sziasztok! Megnézhetném én is ezt a tesztverziót? Tudok gMotor-ban fejlesztgetni, ha valamit kéne segíteni.

  8. #58
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Sajna nem sok időm volt tesztelni a kocsikat.
    BMW sokkal kezesebb mint a régi. Végre kezelhető a túlkormányzottság.

    Más:
    Nem kellene egy teszt futamot csinálni? Mindenki kapna egy vasat és nyomnánk egy versenyt. Szervert én csinálok, ha kell. Ott kb kiderülne a dolog.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  9. #59
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Volt egy kis teszt,bár a gémtől nagyon elszoktam!
    az 1.6T motorok miatt kicsit máshogy kell dobálni a pályán a vasat,az biztos ez a sok nyomték az FWD-knek csak úgy rántja ki az orrát a kanyarból,a Bömi(8500rpm-s) iszonyat hogy megy,ellentétben Robival,nekem kicsit küzdősebb mint a többi seq-es!
    a rev limteres verziót még nem nésztem.

  10. #60
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna nem sok időm volt tesztelni a kocsikat.
    BMW sokkal kezesebb mint a régi. Végre kezelhető a túlkormányzottság.

    Más:
    Nem kellene egy teszt futamot csinálni? Mindenki kapna egy vasat és nyomnánk egy versenyt. Szervert én csinálok, ha kell. Ott kb kiderülne a dolog.
    Felőlem ok a dolog

    Ariel: majd PÜ-be tudnál nekem egy kicsit részletesebb infót adni arról, hogy az egyes autókat milyen volt vezetni?

  11. #61
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Volvo-ba elvileg az 1.6T-t raktam bele (Brno-ba már amúgy az 1.6T-vel mentek)
    Infóba, ha jól emlékszem akkor még a 2000-es moci van, lehet én néztem be!

    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Sasa, mindkét BMW fizikát próbáltad, amit mellékeltem, vagy csak az alap, 8500-öst?
    Csak a 8500-ast néztem, élmény vele menni!

    Scuderia Giudice #099#

  12. #62
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Felőlem ok a dolog

    Ariel: majd PÜ-be tudnál nekem egy kicsit részletesebb infót adni arról, hogy az egyes autókat milyen volt vezetni?
    Persze,ma még kicsit nyüstölöm őket,aztán írok!
    kipróbáltam a "limiteres" vasat is,hát így jóval szerényebb képességű,a váltó is más beállítást ígényel.
    az viszont érdekelne hogy mi alapján csinálod a motorfizikát?
    szerintem jó úton jársz,apróbb korrekciók és jó kis mod lesz!

  13. #63
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Infóba, ha jól emlékszem akkor még a 2000-es moci van, lehet én néztem be! ...
    nálam is a 2000-s van az infóban!
    Utoljára módosította: Domán Ariel; 2011. 06. 26. 10:20.

  14. #64
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Domán Ariel írta Hozzászólás megtekintése
    Persze,ma még kicsit nyüstölöm őket,aztán írok!
    kipróbáltam a "limiteres" vasat is,hát így jóval szerényebb képességű,a váltó is más beállítást ígényel.
    az viszont érdekelne hogy mi alapján csinálod a motorfizikát?
    szerintem jó úton jársz,apróbb korrekciók és jó kis mod lesz!
    Kaptam több helyről is segítséget, s az alapján próbálok valamit alakítani. Van egy ismerősöm, aki rF-re csinál főként motorfizikákat, ő magyarázta el nagyjából, hogy milyen karakterisztikájúnak kellene lennie kb. egy turbós mocinak. Úgyhogy az így szerzett tapasztalatok alapján - no meg a teszt alatt szerzett - próbálok valamit alakítani.

    A 6800-as fordulatszámot viszont egy Micheliszes interjúba mutatták nekem. Norbi ott azt nyilatkozta, hogy 6800-as pörög a moci, s 6200 körül szokott váltani, mert itt a legoptimálisabb még a motor. Ezért is csináltam kétféle fizikát BMW-hez, kíváncsi vagyok a véleményetekre ez ügyben. Teljesítmény, meg ilyesmi szempontjából.

    Volvo-nál infót ne nézzétek, mert azt még nem volt időm átírni, azt majd még ezúton fogom megtenni, de a fizikába már az 1.6T-t próbáltam szimulálni.

    Norbinak megpróbálok írni FB-n (meg ismerősömtől is kérni némi segítséget, hogy tud-e Norbiéktól valami apróságot szerezni ez ügyben), hátha tudna nekem ezzel kapcsolatosabb konkrét dolgokat mondani.

  15. #65
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    A 6800-as fordulatszámot viszont egy Micheliszes interjúba mutatták nekem. Norbi ott azt nyilatkozta, hogy 6800-as pörög a moci, s 6200 körül szokott váltani, mert itt a legoptimálisabb még a motor. Ezért is csináltam kétféle fizikát BMW-hez, kíváncsi vagyok a véleményetekre ez ügyben. Teljesítmény, meg ilyesmi szempontjából.
    Én még csak a 8500-asat próbáltam, de sztem elég élvezetes, és kicsit úgy hat a dolog, mintha nem is a motor lenne az igazi titka, hanem egyszerűen élvezhetően lehet vele -igen stabilan- menni; jól korrigálható, ha megindul; az összhang tűnik nagyon jónak, és köridőkben is alaposan nyakonf*ssa a WTCC2010-es S2000-es E90-et is, brutálul megy... (Sztem a motorerő tartomány ennél lejjebb lehet)

    Minden egyes kigyorsítás rendesen puskából kilőtt golyó feeling...
    Megnézegetem majd ezt a revlimitereset is, de az a helyzet, hogy a váltót akkor eleve újra kell gondolnom, mert én süket Hondásként eleve 6500 és 8200 között bőgetem szegény TáCét...

    De már hegyi felfutót is küldtünk a 8500-assal Arcsival, és bizony elég fürgén felszalad ez a turbó-szekér a hegyre is!

    Jó lesz, Ádám, nagy GRAT!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 06. 26. 14:46.

  16. #66
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Nah, akkor amit ígértem grafikonokat a BMW-nél

    bmw_8500_www.kepfeltoltes.hu_.jpg bmw_6800_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Az első grafikonon látható a 8500-ös fordulatszámú, a másodikon a 6800-as fordulatszámú. A piros a teljesítmény, a sárga a nyomaték. Igazság szerint a kettő egyelőre annyiban különbözik egymásban, hogy az egyik 8500-ig pörög és 8500-ös fordulaton adja le le a maximális 310 LE-t. A 6800-as majdnem ugyanez, csak ott 'visszatoltam' ezt a határt 6800-as fordulatig.

    A harmadik verzió, amit a napokban kitaláltam, az az, hogy 8500-ös fordulatszámút letiltom 6800-ra, csak ezzel meg ~10 LE-vel lenne kisebb teljesítményű a BMW. És azon gondolkodom, hogy lehet itt a csavar a valóságban is; szezon elején emlékszem is valami ilyesmire, hogy a többi csapat panaszkodott (értsd: Chevy ) arra, hogy a BMW nagyon erősnek tűnik, amit az FIA-nál meg is erősítettek, s korlátozták a fordulatszámhatárukat. Norbi meg valamikor nemrég nyilatkozta le, hogy a BMW-nél készülnek a motort erősíteni picit, s akkor valószínűleg emiatt tervezik.

    Egyelőre tehát én erre tippelek, hamarosan megcsinálom sztem ezt a 3. változatú fizikát is. A többi autó (Sunred, Chevy, Volvo) 1.6T motorfizikáját a 8500-ös BMW-hez kezdtem el belőni, de sokan írtátok már nekem, hogy a BMW-vel picikét talán gyorsabb a többinél, s lehet, hogyha meghagyom a 8500 RPM @ 310 LE adatot, csak letiltom a fordulatszámhatárát 6800-ra, akkor kb. hasonló gyorsaságú lesz mindegyik autó.

    Köszönöm az elismerő szavakat; azonban ne csak engem dicsérjetek, hanem Zolit is, mert ha bár az ő munkáját még teljes egészében nem láthattátok, de nagyon sokat segített festések terén, amit hogyha nem tett volna meg nekem, még talán most is azzal bajlódnék, s nem a fizikával.

    U.i: a kompressziós görbe állításával is fogok tenni még egy kísérletet. Amikor elkezdtem dolgozni a fizikán, megnéztem kíváncsiságból a gyári motorfizikát is. Ott a kompresszió értéke (grafikon szerinti érték) olyan 300 körül volt, aránya a valós érték szerint pedig 11:1. Én ezt arányosan visszaszoroztam az újjal (12,5:1), így kaptam meg azt a 400 körüli értéket, amit a 8500-ös grafikonon láthattok. A 6800-asnál picit más irányban állítottam ezt a kompressziót.
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2011. 06. 26. 16:31.

  17. #67
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Természetesen Zolinak is jár az elismerés! Nagyon szép vasakat csinált és nem találtam benne semmi hibát, pedig szerettem volna Csak viccelek.

    Scuderia Giudice #099#

  18. #68
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen Zolinak is jár az elismerés! Nagyon szép vasakat csinált és nem találtam benne semmi hibát, pedig szerettem volna Csak viccelek.
    Köszi, de akkor nem figyelted eléggé körültekintően őket.

  19. #69
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077

    Új hangok

    Hellóóóó Evribádi!

    Előbb kaptam pár mail-t a hangkészítőtől, így a halk Cruze hang fel lett erősítve, illetve ha minden igaz, a Volvo-nak is új hangja van - s a turbó hangja is jól meg van csinálva elvileg. Kora este/este csinálok majd róla egy vidit, amint kész, belinkelem ide.

  20. #70
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, máris adom a linket PÜ-ben
    Szia(sztok),
    megkaphatnám Én is?
    sajna nem sok időm van játszani, de ezt szívesen tesztelgetném amikor épp van rá időm.

    Köszi és Üdv,

  21. #71
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg nismo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia(sztok),
    megkaphatnám Én is?
    sajna nem sok időm van játszani, de ezt szívesen tesztelgetném amikor épp van rá időm.

    Köszi és Üdv,
    Tesztelésre csak akkor adom oda, hogyha minél részletesebb infót tudsz majd visszaadni, s minél több kört tudsz vele menni. Sajnos a tesztelés jelenlegi fázisában ha csak annyit írtok, hogy "jó", nekem édeskevés.

    Többiek: hogyan haladtok a teszteléssel? Még kb. 2 skin van, amit meg kell csinálnunk Zolival, az új hang fájlok már itt pihennek a gépemen, ebből tehát az következik, hogy a fizikán kellene most már módosítgatnom.

  22. #72
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Srácok, még egyszer kérdezem, hogy álltok a teszteléssel? Mert mondhatnám akár azt is, hogy most már csak rátok várunk

    Viccet félretéve, az utolsó skinek is elkészültek, így már csak a fizika javítása/finomítása/tesztelése maradt hátra.

  23. #73
    Hajrá Dzsones! Csak így tovább.

  24. #74
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Kit érdekel az új verzió, új fizikával? Pontosabban a Volvo fizikáját javítottam át, kíváncsi lennék majd arra, hogy mennyire veszi fel a versenyt a mostani, 8500-ös BMW fizikával.

  25. #75
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Akit érdekel az új verzió, írjon

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •