Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9
Találatok: 201 - 205 (205 összesen)
  1. #201
    sziasztok nem tudjátok hol lehet letölteni ezt:http://www.abload.de/image.php?img=2..._0000757wb.jpg
    New 320 TC cockpit

  2. #202
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Hali!

    Van egy "rossz" és egy "jó" hírem.

    "Rossz": a WTCC 2011 modot soha többé nem fogom fejleszteni.

    "Jó": ehelyett csinálok egy új modot, amely tartalmazni fogja a 2011, 2012 & 2013-as festéseket, és - reményeim szerin - autókat is. Mindemellett, kicsit újragyúrom a fizikát (főleg a motorfizikát), illetve ha marad még rá időm, megpróbálom kicsit megbuherálni a gumifizikát is.

  3. #203
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Van egy "rossz" és egy "jó" hírem.

    "Rossz": a WTCC 2011 modot soha többé nem fogom fejleszteni.

    "Jó": ehelyett csinálok egy új modot, amely tartalmazni fogja a 2011, 2012 & 2013-as festéseket, és - reményeim szerin - autókat is. Mindemellett, kicsit újragyúrom a fizikát (főleg a motorfizikát), illetve ha marad még rá időm, megpróbálom kicsit megbuherálni a gumifizikát is.
    Olvastam f1-en, hogy stáb toborzás megy, tudod, ha kell segítség festésekben, akkor megtalálsz!

  4. #204
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Olvastam f1-en, hogy stáb toborzás megy, tudod, ha kell segítség festésekben, akkor megtalálsz!
    Sztem fogok is élni a lehetőséggel, de majd kereslek mindenképp! (És előre is köszi! )

  5. #205
    Sziasztok!
    Olvastam fentebb, hogy lehetséges variálni a fizikáját a játéknak, mondjuk a motorteljesítményt. Érdekelne, hogy melyik programmal lehetséges ez a Race 07-nél. Most kezdek készíteni pár új autót, de jobb lenne, ha nem a meglévő autók motorjával kellene elkészíteni mindegyiket. Majd még lesz pár kérdésem, ha már "keréken" lesznek az autók, de előbb a szoftveres lyukakat kell betömnöm. Ha valakit érdekel, DTM és BTCC modot tervezek. Persze a 80as évek vége, 90-es évek eleje. Bármilyen segítség jól jön.Valami átfogóbb leírás nincs erről valahol? Lehet angolul is, nem gond.Köszi!

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •