Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (192 összesen)

Téma: HGTLM7 Ötletelés!!!

  1. #126
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658

    Ott vagyunk már?

    Mikor lesz HGTLM 7 verseny kiírás?
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  2. #127
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor lesz HGTLM 7 verseny kiírás?
    Már te is várod, mi?!
    "Odaát" azt írta Szabi, hogy ma akarja kiírni, de lehet átcsúszik a hétvégére.. dolgozik az ügyön.

  3. #128
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Már te is várod, mi?!
    "Odaát" azt írta Szabi, hogy ma akarja kiírni, de lehet átcsúszik a hétvégére.. dolgozik az ügyön.

    Elkészültünk a HGTLM7 versenynaptárjával és készen van a kocsi és pálya pack, a holnapi nap folyamán kirakunk mindent a fórumba.... csak elég sok minden apróságnak kell flottul összeállnia az induláshoz, úgy hogy kicsit még izguljatok addig....

  4. #129
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Már csak két futam van hátra az Őszi bajnokságból és hamarosan újult erővel indul
    a Tavaszi Szezon!
    Szóval lehet írni a szezonban felhalmozott ötleteket, tanulságokat, tapasztalatokat, esetleges panaszokat, javítani valókat... vagy pálya ötleteket*, amiket szívesen viszont látnátok a Tavaszi bajnokságban!

    első körkérdés
    : ellátogassunk-e tavasszal a Zöld Pokolba?


    *Viszont szeretnénk kérni, hogy mindenki csak olyan pályát írjon (linkkel), amit már alaposan kitesztelt, és nem csak 2-3 kört ment rajta.



    Na, ragadjatok biteket és írjatok, mert csak úgy tudunk Nektek bajnokságot szervezni, ha elmondjátok mit szeretnétek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 06. 21:51.

  5. #130
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Sziasztok…

    Akkor kezdeném, de rövid leszek.
    Az őszi bajnokság profi módon le lett rendezve, - annak ellenére, hogy még két futam hátra van - nagyon tetszett, a VB is korrekt döntéseket hozott, a pálya és autóválasztás is rendben volt..

    A tavaszi szezonban szívesen mennék egy éjszakai futamot. Egyszer már mentünk, szerintem nagyon hangulatos volt, bár már nem emlékszem a többiek véleményére…

    Szívesen mennék a Zöld Pokolban, vagy valami hasonló hosszúságú és nehézségű pályán. Nekem a Machwerk is nagyon tetszett, sőt az egyik kedvenc, épp a nehézsége miatt. A „téli szünetben” háromszáz fölötti körszámot futottam rajta offline. Ennek ellenére én nem találkoztam semmilyen „bug”-gal, pedig vagy százkörnyi Alfázás után ültem át kikapcsolódás képen a Boss Mustángba ,majd a Coguárba. Próbáltam úgy menni velük, mint az Alfával… Háááát többet voltam a pálya , kerítés stb.. szélén, mint a pályán. Sok-sok körbe telt mire megtanultam ezzel a két autóval azt, hogy kell(lehet) folyamatosan hibátlanul végigmenni. (Természetesen a táblázatban ezeket a köröket nem tüntettem fel)

    Üdv: A.
    Utoljára módosította: Berecz Albert; 2012. 01. 06. 23:17.

  6. #131
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    A Nord bármikor jöhet főleg azon verziója, ahol a stadionból ráfordulva már méri is a kört. Többet most én sem tudok hozzátenni, mert naon keveset jáccok s így egyenlőre ... de majd ha lesz időm talán még ideírok pár jó pályát, ja egy már is itt van Road America , Assen TT.
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 01. 07. 00:11.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #132
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Eddig szerintem is jól meg volt szervezve minden az őszi bajnokságban. Remélem a VB az utolsó két futamra is megfelelő döntéseket fog hozni.. Szerintem jó ötlet volt, hogy Dawe bekerült a VB-be, talán idén még nem is volt egy igazi Szabi vs. Dawe fórum"csata".

    Oran Park Gp, Mid-Ohio Chicane, Brands Hatch, Nordschleife, Watkins Glen Long, Lime Rock Mt.,nMonza : ezeket a pályákat pedig szívesen látnám még mindig.
    Még arra gondoltam mi lenne, ha a kis vasakat meghajtanánk valamelyik gyári pálya rövid verzióján egy sprint futam erejéig. ( Lehet hülyeség és csak nekem tetszene..)
    Toyota AE86-ot pedig jó lenne egy kupa futamra.
    Utoljára módosította: Matyesz; 2012. 01. 07. 00:00.

  8. #133
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    idén még nem is volt egy igazi Szabi vs. Dawe fórum"csata".
    .
    Nem volt miről de ami késik, az elmúlik
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  9. #134
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Nekem ez az első szezonom itt a HGTLM-ben.
    Tetszik a szervezők profizmusa, a VB korrekt működése, a pályák és a futamok hossza is, tehát minden király és mindig izgatottan várom a 2. csütörtököket.
    Illetve az is remek érzés, hogy két hét alatt látom magam felfejlődni egy pályán mind tudásban, mind gyorsaságban.
    Az egésznek a működése kifogástalan és számomra minden igényt kielégít.

    Nagyon tetszett a Machwerk-i futam is, lendületes a pálya vonalvezetése és a hossza változatossá teszi a szezont. Endurance szinten csak a Bathurst-i pályát tudom alapul venni, mert azon már 3 alkalommal is lenyomtam egy-egy 60 körös offline versenyt.
    Igaz, az jóval több idő volt, de azt is nagyon élveztem.
    Én a pálya hibájával kapcsolatos ügyben nem foglalnék állást, mert szerintem bármihez lehet alkalmazkodni. Inkább az lehet egy bosszantó szituáció, ha valaki önhibáján kívül csúszik le az útról és egy ilyen megakadás miatt még több időt és pozíciót veszít indokolatlanul. Bár akkor ennyi erővel amiatt is nyavajoghatnánk rengeteget, hogy nekimegyünk egy előttünk haladó laggjának.
    Illetve az unalmasság sem írható a pálya számlájára, mert az is csak rajtunk múlik, hogy milyen tempóban tudunk rajta haladni. És az unalmasság mellett nekem sok fontos pontokat hozott!
    Szóval szerintem ezek a dolgok az online sim. versenyek velejárói. El kell fogadni és kész.

    Ha egy mód van rá, én amellett döntenék, hogy a következő szezonban más pályán legyen az endurance futam, de később szívesen viszont látnám ezt is.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  10. #135
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Nem tudom mentetek-e már rajta, de Cadwell-t nagyon ajánlom. Hatalmas feeling, dimbes-dombos
    elég változatos. Nem túl hosszú ezért pl. sprint futamhoz tökéletes lenne.


    és még:
    -Mustanggal este :
    http://www.youtube.com/watch?v=8k6aemQdOrE
    -Alfával:
    http://www.youtube.com/watch?
    v=LMvzS_x1DIc


    Ahonnan leszedhető:http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=3184

  11. #136
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mentetek-e már rajta, de Cadwell-t nagyon ajánlom. Hatalmas feeling, dimbes-dombos
    elég változatos. Nem túl hosszú ezért pl. sprint futamhoz tökéletes lenne.


    és még:
    -Mustanggal este :
    http://www.youtube.com/watch?v=8k6aemQdOrE
    -Alfával:
    http://www.youtube.com/watch?
    v=LMvzS_x1DIc


    Ahonnan leszedhető:http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=3184
    Ismerjük de kicsi a box, tizenX helyes, nem emlékszem pontosan.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #137
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Jól emléxel, ráadásul nem nagyon lehet előzni rajta sajnos amúgy kellemes pálya lap timingre max
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #138
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Kár érte.

  14. #139
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Jól emléxel, ráadásul nem nagyon lehet előzni rajta sajnos amúgy kellemes pálya lap timingre max
    üriccsé ládát
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #140
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Kár érte.
    Igen, nekem úgy rémlik, hogy egyszer be is tettük már a versenynaptárba, csak az utolsó simításoknál vettük észre, hogy kicsit a box, ezért fájó szívvel, de ki kellett vennünk a pályalistából...

  16. #141
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg yoda73 írta Hozzászólás megtekintése
    A tavaszi szezonban szívesen mennék egy éjszakai futamot. Egyszer már mentünk, szerintem nagyon hangulatos volt, bár már nem emlékszem a többiek véleményére…
    Az nekem is nagyon tetszett, viszont úgy emlékszem azért álltunk le vele, mert néhány résztvevőnek gondja volt az FPS-sel. Amennyiben ez már nem gond, akkor támogatom a dolgot!

    Lehetne úgy megint, hogy többszörös időgyorsítással sötétedés előtt indulunk és napfelkeltére érünk be a célba..

  17. #142
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az nekem is nagyon tetszett, viszont úgy emlékszem azért álltunk le vele, mert néhány résztvevőnek gondja volt az FPS-sel. Amennyiben ez már nem gond, akkor támogatom a dolgot!

    Lehetne úgy megint, hogy többszörös időgyorsítással sötétedés előtt indulunk és napfelkeltére érünk be a célba..
    Ez annyira jól hangzik, hogy én is támogatom!

  18. #143
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az nekem is nagyon tetszett, viszont úgy emlékszem azért álltunk le vele, mert néhány résztvevőnek gondja volt az FPS-sel. Amennyiben ez már nem gond, akkor támogatom a dolgot!...
    Cadwell egy remek pálya a valóságban is,
    http://www.youtube.com/watch?v=Wu4sP...eature=related
    ámbár nagyon szűk, és van benne egy olyan rettentően szaggatós rész, ahol biztosan el fog vérezni sajnos (a cél előtti bal-jobb sikán és az utána következő rövid bal íves szakasz) egyszerűen diavetítés a "normális" viszonyokhoz képest: a rettentő részletezett textúra miatt (itt egy erdős-ligetes dombok közötti szakaszba futunk be, és a domb mögötti tereptárgyak is "mennek" a feldolgozásnál - korábban Donington esetében írtam már erről), ezért ezt a pályát sokfős mezőnyben biztosan dobni fogjátok - szerintem.
    Én csak azért ugatok bele a partvonalon kívülről, mert a kisebb autók fejlesztésénél ez az egyik tesztpályám, de ha tízfős mezőnyt indítok, már akad a felső pályaszakasz.
    Ha már igazi angolos dimbi-dombi klubpályát néznétek, engedjetek meg egy szerény javaslatot: Oulton Park Classic.
    Remek csapatható ívek, egy enyhén döntött kanyar is van benne amolyan "Indy-stílusban", aztán dombra fel-dombról le, a pálya vonala aránylag könnyen betanulható, a textúrák szépek és igen realisztikusak, a vágásokat viszonylag "nagyvonalúan" bünteti (cserébe jól lelassulsz a füvön, ha legeltetni mész), és legalább három kanyar rendesen becsapós.
    Azt viszont nem tudom megítélni, ami a Ti szempontjaitok szerint fontos: jó-e a box mérete, stb.
    Egy kipróbálást viszont szerintem megér. Én minden fejlesztendő autómmal tolok itt legalább 30-40 kört, a pálya remgeteg hibát kimutat a futómű beállításánál, ráadásul eléggé gyors is.
    Van egy sikánokkal lassított változata is,
    http://www.youtube.com/watch?v=xBtVa...eature=related
    de az inkább a kis autóknak kedvez (és az első sikán rendesen összekuszálja a mezőnyt, mert van benne egy alattomos bukkanó is).
    Gondolom, megéri, hogy kipróbáljátok.

    Tuza Ervin
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2012. 01. 08. 11:48.

  19. #144
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Machwerk témához egy kicsit visszakanyarodva: nekem személyes elszámolnivalóm van ezzel a pályával (a versenyen 11 körből egyet sikerült hiba nélkül teljesíteni) így nem bánnám ha újra lenne

    Lévén az első szezonom a GTL-ben csak annyit írnék, hogy nagyon szuper a bajnokság!

  20. #145
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Machwerk témához egy kicsit visszakanyarodva: nekem személyes elszámolnivalóm van ezzel a pályával...
    Hááát...
    akkor olvasd el ezt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...781#post144781

  21. #146
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    igen, tegnap nagyon pihent voltam és már végiolvastam nyilván nem fogok sírva fakadni ha nem kell többet itt menni

  22. #147
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Nekem tetszett Machwerk. Valami hasonló hangulatú/hosszúságú pályán mennék még szívesen.
    (az meg ha bugos, mindenkinek ugyanolyan bugos, ugyhogy emiatt nincs hátránya belőle senkinek, észleltem a megakadós jelenséget, de így fogtam fel.)

  23. #148
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Szabi,

    Ez hogy tetszik?

    Hockenheim:
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=858

    Endurancera esetleg
    Le Mans...

  24. #149
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi,

    Ez hogy tetszik?

    Hockenheim:
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=858

    Endurancera esetleg
    Le Mans...
    mentünk már rajta..
    és mivel régen, terveben is van
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #150
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Hockenheimet én is csak támogatni tudom, élvezetes pálya hajrá.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •