Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)

Téma: HGTRM8-GT-Sepang-2011.05.29

  1. #26
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Folyamatos vesszőfutás után végre értelmesen befejeztem egy futamot. Izgalom csak az elején volt, utána nagyjából légüres térben autóztam. A végén nem volt idegrendszerem 24es kopással befejezni a versenyt így kereket cseréltem, ami miatt Laca bejött elém. Elég meredek volt az előzés, nem úgy terveztem, remélem nem zavart meg a "vakrepülésem" nagyon.
    Külön öröm, hogy talán most büntetést sem fogok kapni semmiért, bár még kivárom a végét

    Köszi mindenkinek a szezont főleg a csapattársnak, akiből az idény végére csak egy maradt.
    Norbi hozta magát, én pedig most n(s)em tudtam felnőni a feladathoz, legfőképpen azért mert vagy 150-200 pontot bennehagytam a szezonban idióta kiesések miatt. Csapatban az 5. hely nem vállalhatatlan, de lehetett volna jobb is...nem Norbin múlt a dolog.
    Kegyes urat örülök hogy sikerült rávenni a bekapcsolódásra, hidd el hasznodra volt ez a félszezon!
    VB-nek is köszönet jár a munkáért amit végeztek, még akkor is ha kb. egyszer sem értettünk egyet a vitás helyzetekben
    Remélem jövőre hízik a mezőny és egy újabb színvonalas bajnokságot tolunk.
    és végül persze grat. a bajnokoknak!!!
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  2. #27
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg Barta Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Czegle Gábor, Dunszt Krisztián, elnézést kérek, sajnálom, hogy elrontottam a versenyeteket. Természetesen óvtam magam ellen, bár gondolom, ez Titeket nem boldogít.
    Csak most olvastam a hozzászólást! Semmi szükség nem lett volna az óvásra, semmi harag nincs Tibi!

    Ha lehet ilyen kérés, kérem a tisztelt VB-t az óvások figyelmen kívül hagyására.

  3. #28
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Csak most olvastam a hozzászólást! Semmi szükség nem lett volna az óvásra, semmi harag nincs Tibi!

    Ha lehet ilyen kérés, kérem a tisztelt VB-t az óvások figyelmen kívül hagyására.
    Mivel a 2. kör volt, így nem lehet figyelmen kívül hagyni

  4. #29
    Dunszt Krisztián Regisztrált Dunszt Krisztián logója
    Csatlakozott
    2009. 02. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    51
    Üzenetek
    20
    Én úgy emlékszem engem később lökött ki Barta Tibi, így ha lehet a VB ne vegye figyelembe a maga ellen benyújtott óvást, mert én nem óvtam volna meg, sima versenybalesetnek tekintem.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •