Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: HGTRM8-Molser Modena-Sepang-2011.05.22

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM8-Molser Modena-Sepang-2011.05.22

    „A” szerver

    Fehér Zoltán
    48 Későn fékez T1 féktávján, aminek következtében nekimegy Csányi Balázsnak, aki ezáltal sebességet és pozíciót veszít.
    Büntetése: 15 pont

    Hajmási Norbert
    48 El akarja kerülni Balogh Tamással az ütközést, ami miatt jobbra húzza a kormányt, de sajnos ott van Tömöl Tomi, akivel emiatt összekoccan.
    Versenybaleset
    111 Baleset elkerülése végett a pálya mellé kormányozza autóját, ezt követően a pálya egy részét levágja vélhetően azért, hogy balesetokozás nélkül térhessen vissza a versenybe.
    Megjegyzés: Norbi! Ez nem a Dakar, viszont jó meglátás volt.
    Büntetése: Figyelmeztetés

    Szilágyi Péter
    61 A T1 kigyorsításánál Péter a pálya jobb oldaláról a pálya közepe felé húzódott, eközben nem vette észre a mellette haladó Ledzényi Lászlót, akinek így nekiment. László azt ütközést követően sebességet és pozíciót is veszített.
    Büntetése: Figyelmeztetés

    Biesz Zsolt
    84 Kigyorsításon nem vesz tudomást a mellette autózó Ledzényi Lászlóról és összekoccannak. Figyelmeztetés
    114 Hátulról féktávon meglöki Szilágyi Pétert.
    Büntetése: 15 pont

    Óvás nem érkezett!
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2011. 05. 25. 21:34.

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Micsoda megjegyzés.
    Nem szándékoztam levágni a pályát, de a féktáv túlcsúszás, és az erős balos miatt ez tűnt a legésszerűbbnek. Nehéz lett volna úgy visszajönni, hogy valakit ne tartsak fel, vagy ne rongyoljak bele. Arra vigyáztam, hogy azért veszítsek a helyezésekből.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  3. #3
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Micsoda megjegyzés.
    Nem szándékoztam levágni a pályát, de a féktáv túlcsúszás, és az erős balos miatt ez tűnt a legésszerűbbnek. Nehéz lett volna úgy visszajönni, hogy valakit ne tartsak fel, vagy ne rongyoljak bele. Arra vigyáztam, hogy azért veszítsek a helyezésekből.

    futamon néztem hogy mit kóvályogsz arra, aztán mikor megnéztem a replayt rájöttem. jó ötlet volt ott elmenni, így biztonságosan tértél vissza, de ha ott balra visszahúzod a kigyorsításra lett volna baj belőle
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #4
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Szilágyi Péter
    61 A T1 kigyorsításánál Péter a pálya jobb oldaláról a pálya közepe felé húzódott, eközben nem vette észre a mellette haladó Ledzényi Lászlót, akinek így nekiment. László azt ütközést követően sebességet és pozíciót is veszített.
    Büntetése: Figyelmeztetés

    Biesz Zsolt
    84 Kigyorsításon nem vesz tudomást a mellette autózó Ledzényi Lászlóról és összekoccannak. Figyelmeztetés
    114 Hátulról féktávon meglöki Szilágyi Pétert.
    Büntetése: 15 pont
    Szilágyi Peti 1. körös balesetet okozott, amiből valakinek hátránya származott, és kapott egy figyelmeztetést. Én 1. körben neki mentem valakinek, de pozíciót nem veszített (még időt is alig). Viszont kapok 15 pont büntit.
    Félre értés ne essék, nem akarom senkinek a megbüntetését sem kierőszakolni, de a büntetések kiosztásából valahogy hiányzik a ráció.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  5. #5
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    gondolom az lehet az oka, hogy az első (egyben utolsó ) ilyen esetem az idényben

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •