Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (32 összesen)

Téma: HGTRM8-GT-Laguna Seca-2011.05.15

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM8-GT-Laguna Seca-2011.05.15

    Időpont: Május 15. vasárnap
    Pálya: Laguna Seca
    Autó: GT
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13:00
    Futamtáv: 50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 51-75 helyezett illetve a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

    Jó versenyt mindenkinek!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Elfelejtettem nevezni, jöhetek 26-odiknak?

  3. #3
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Elfelejtettem nevezni, jöhetek 26-odiknak?
    Gyere

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    elnézést a rajtnál rossz gombot nyomtam , utána lefulladt, aztán nem találtam az esc et.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Megcsúsztam a dugóhúzóban, utána próbáltam visszajönni a pályára, de mivel nem lehet belátni, így rosszkor sikerült. Belémjöttek...inkább esc...Bocsi akinek "sérülést" okoztam
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  6. #6
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Fantörpikus volt ..
    Q: Q vége előtt 3 perccel összehányta magát a GTR .. utolsó előtti helyről rajtolhattam is, mert mért körre nem maradt időm
    R: Rajtnál volt fail özönnel, természetesen nem buli a buli nélkülem, kaptam belőle rendesen, aztán amikor már indultam volna el 3-ba elsergett és szegény Traky elé csápoltam ki .. hatalmas elnézést kérek, egyszerűen nem értem a dolgot. Volt ezek után egy 12.4-es aero damage-em .. 22-es köröket tudtam csak menni .. fél óránál meguntam, kimentem a bokszba, hogy csinálják meg a vasat, ami sikerült is .. A végzetem a célegyenesre ráfordító kanyar kismértékű kiszélesítése lett, orral a falba, defekt, lökös + mocitető off .. esc!

    Scuderia Giudice #099#

  7. #7
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    A rajt remek volt, magamhoz képest jól kaptam el! A csihi-puhit majdnem elkerültem, sikerült rést találnom - gondoltam ez megvan - ekkor érkezett hátulról az áldás! Volt pörgés, ütközés rendesen!
    Mentem tovább, a dombtetőn a sikán előtt László Peti tolt meg, csináltam egy 360 fokos pörgést, de szerencsére sikerült irányba állnom, így mehettem tovább.
    3. körben Fehér Norbi ugyanott, szinte ugyanúgy, csak kicsit erősebben ért utol, lecsúsztam jobbra a kavicsba. Próbáltam visszamenni a pályára, de fennakadtam, ESC!
    Volt még előtte egy-két kocc, de ezek már szóra sem érdemesek!

    Kíváncsi lettem volna, mit teljesítek a C5R-el!

  8. #8
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Volt adok-kapok az elején rendesen de sikerült nagyjából elkerülnöm őket. Többet néztem a visszapillantót mint előre, meg is lett az eredménye kavics,fennakadás a dugóhúzóban....az autó versenyképtelenségéről nem is beszélve. Kopott gumával nem akart az istennek sem fordulni. De legalább behoztam a nagy behemót vasat a célba!
    A király nem Elvis volt...

  9. #9
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Elnézést kérek mindenkitől a T1-es buliért !
    Mostanában nem tudom miért, de mindig elqrom a T1-et és most sajnos nem csak én szívtam miatta. Nagyon jól elkaptam a rajtot, de túl korán fékeztem a kanyar előtt ezért kicsit továbbengedtem aztán meg már késő volt... Egyszerűen elbénáztam.
    Egyébként is olyanokat csináltam verseny alatt hogy az már majdnem vicces. Pl. Leitner Norbi láttam hogy jön lekörözni, mondom nem akarok semmit veszteni, kimegyek 2. kiállásra és a legjobb pillanatnak a dugóhúzóba menetet éreztem valami oknál fogva hogy elkezdjem XD-n beállítani a dolgokat kapásból ki is csúsztam, fennakadtam a rázón és lefulladtam, 20sec bukta.
    Ezen kívül még sikerült 2x elfelejtenem, hogy melyik kanyarban is vagyok és mentem homokozni a túl késői fékezés miatt.
    Jól fog jönni a bajnokság vége mert fejben nem megy ez mostanában, ennyi és ilyen hibákat talán az első szezonom elején vétettem utoljára.

  10. #10
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    3. körben Fehér Norbi ugyanott, szinte ugyanúgy, csak kicsit erősebben ért utol, lecsúsztam jobbra a kavicsba. Próbáltam visszamenni a pályára, de fennakadtam, ESC!
    Nagyon sajnálom , pedig még így is korábban fékeztem, mint ott szoktam. Gondolom te az előtted lévő Kegyes Mihály miatt fékeztél korábban, mert ő rettenetesen korán fékezte mindig azt a kanyart, csak erre később jöttem rá. Pár kör múlva pont ott értem utol, és hogy ne lökjem meg őt is inkább belerántottam az autót a falba. Utána én is felakadtam a kerékvetőre, amiről 30mp alatt sikerült lejönnöm. Utána megkaptam a lekörözőket, és mivel ezen a pályán nem lehet normálisan elengedni, így az egész verseny alatt legalább 1 percet buktam ez miatt.
    Már a rajtnál megpecsételődött a sorsom, mert előttem ragadt Ledzényi Laci, úgyhogy a fal és közé beszorultam, majd még 2-3 autó jött nekem hátulról. Itt már 10 fölött volt az aero.
    Féltáv előtt sikerült megfognom Varga Pétert, ahogy az út közepén cammogott, úgyhogy mindjárt defekt és leszakadt az autó eleje. Mehettem be a boxba, de még a box bejáratánál is fennakadtam a kerékvetőn. A javítással együtt megint buktam kb. 1 percet. Ez a nem tervezett szerviz miatt +1 kerékcserém volt, ami megint időveszteség. Gyakorlatilag 4 kör hátránnyal fejeztem be a futamot.

    Ha jövőre is lesz ez a vacak pálya, akkor el sem indulok rajta.

  11. #11
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    R: Rajtnál volt fail özönnel, természetesen nem buli a buli nélkülem, kaptam belőle rendesen, aztán amikor már indultam volna el 3-ba elsergett és szegény Traky elé csápoltam ki .. hatalmas elnézést kérek, egyszerűen nem értem a dolgot.
    Nincs harag. Én láttam, hogy megcsúszol és azt hittem, hogy meg sem állsz a falig, de a kerekek hirtelen betapadása miatt visszaforgott a Viper... Megúsztam 13mp-es aero sérüléssel, amivel végig is mentem. Picit lassabb voltam, de teljesen vezethető maradt.

  12. #12
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Gyerekek, a lekörözések katasztrofálisak voltak

  13. #13
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    Czegle Gabi, nagyon sajnálom hogy bepörgettelek mint a ringlispilt. Most néztem vissza a replayt, pici szerencse a történetben hogy se pozicióvesztés se kocsirongálás nem volt benne. Olyan amerikai rendörösre sikeredett...
    Hibáztam nem vitás, de úgy rémlik hogy én ott késöbb szoktam fékezni ( vagy sem), lehet hogy a Saleem féke is jobb, s ez a külömbség is közrejátszott a benézésem mellett.
    Pályával nem voltam megelégedve, direkt utolsónak rajtoltam, vhogy éreztem itt lesz esemény bőven. Laguna-t szeretem, de ez a pálya amin mentünk, sztem gagyi volt. Csúszós az egy dolog, de a dugóhúzónál fennakadni, és ugyanott egy egyenes terepen nem tudtam visszajönni pedig csak a padkán kellett volna áthajtani a kavicsról. Több autó, pl C5-ök az én nézetemben mintha "lebegtek" volna, közük nem volt az úthoz. Nálam az ilyen gyenge addon pálya. Sztem körülnézve sokkal jobbak is vannak de talán a következő szezonban. Lag vagy ilyesmi nem volt.
    Az eredménnyel viszont max elégedett vagyok, nagyon örülök neki. Még ilyen előkelő helyen az A szerveren nem végeztem, persze tudom ehhez kellett sok ember kiesése, s a mezőnyhöz képest Gedő Miki csétárssal egy nagyon jó kocsival tudtunk indulni, és jó helyen beérni.
    A szervezőknek és Nektek, Kedves ligatársak köszönöm szépen ezt az idényt, sajnos Sepangba munka miatt nem tudok jönni. Számomra vége az első idényemnek, kezdő évként meg vagyok elégedve az idei évvel, köszi Mikinek is hogy "befogadott" a csapatba. Nyáron szeretnék menni a ligatalálkozóra okvetlen és funokon indulni, hogy ÖSZRE megint egy picikét javuljunk.... ha tudunk. Köszi mégegyszer!!!

  14. #14
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs harag. Én láttam, hogy megcsúszol és azt hittem, hogy meg sem állsz a falig, de a kerekek hirtelen betapadása miatt visszaforgott a Viper... Megúsztam 13mp-es aero sérüléssel, amivel végig is mentem. Picit lassabb voltam, de teljesen vezethető maradt.
    Engem akkor is bánt a dolog, próbáltam minél hamarabb a mezőny után menni. Ilyen láma dolgot se most csináltam, talán tavaly volt ekkora baklövésem, amikor Estorilba Leitner Norbit feltoltam a palánkra lekörözésnél :S Mindig igyekszek a legkisebb galibát is elkerülni, na ez nem az a nap volt .. Még egyszer bocsi! A kollégák majd megnézik a dolgot és megadják nekem, ami jár!

    Scuderia Giudice #099#

  15. #15
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Sajnos az első kanyarban nem tudtam elkerülni a koccot valakivel, annyira hirtelen megállt mindenki -elnézést érte.Picit visszacsúsztam miatta,de aztán kezdtem felkapaszkodni, látszott is hogy a Saleen
    nem az a dimenzió mint a Viperek, Corvette-nél is sokkal jobb, úgyhogy szerény képességeimmel, meg ezzel az állattal szivárogtam szépen előre, csak jött sajnos Varga Peti bakija, aminek én is áldozata lettem (részemről nincs harag -meg még nem is láttam).Ettől megtört a lendületem, a szokásos XD nyomkodásokból majdnem mindig kavicsozni mentem, meg hátra is sűrűn néztem ( nem hittem el hogy tényleg ennyivel gyorsabb ez a kocsi, nézegettem miért nem jönnek a többiek ). Második kiállásnál teleraktam a tankot, de még egy kört kint kellett volna maradnom , mert így kevés lett a 100l...Utolsó körben ki kellett mennem még 3l-ért és persze a kerékcserét is elfelejtettem kikapcsolni, ezért buktam még néhány pozíciót. Nem vagyok elégedett, ezzel az autóval sokkal előrébb kellett volna végezni (még nekem is) , sokat hibázgattam- bambultam néha , meg picit pechem is volt. Viszont gratulálok mindenkinek aki végigment, azért az most is látszott hogy az ufók gyengébb kocsival is ufók

  16. #16
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Norbi, Laci spongyát rá! Ez a futam így alakult, ez van!

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Q: 4
    R: 2

    A qualon nem sikerült kiautózni amit szerettem volna, benne maradt 2-3 tized amit többször sikerült eldomnom a gyorskörökben, pedig simán megtudtam volna verni Cola & Bazsy párost.
    Gondoltam majd versenyen megfogom őket.

    A verseny izgalmasan indult, a rajt jól sikerült a kocsi táncolt mint egy bika, de sikerült eljönnöm a két corvette mellett, majd az első kanyart szépen elcsesztem, és mentem a kavicsba.
    Sikerült azért visszajönni az 5. helyre majd az első kör végén Nibit megfogtam utána pár körrel késöbb Bazsy hibázott és már a 3. voltam.
    Nagyon próbáltam vigyázni a gumikra, de gyorsan is kellett menni, de láttam hogy Cola nem nagyon tud elszakadni, a mögöttem lévők viszont 1-2 tizeddel lassabbak.
    Ekkor már éreztem hogy nem állok rosszul.
    Gusztitól bocsánatot kérek, mert amikor leköröztem és a sikánban voltunk beakard a kocsija az aszfaltba én meg nekimentem(sok válaszásom nem volt sajna) és kilöktem szóval BOCSI!
    Utána 6,6-os aeroval mentem ami nem tett jót a tempómnak.
    Első box elött kb 8seccel volt elöttem Cola ami a box után 3,5-4-re apadt, majd az új gumikon elég hamar utolértem, de megelőzni nem tudtam sajna, de próbáltam hibára kényszeríteni.
    Sokszor nagyon közel voltam hozzá, aztán úgy gondoltam hogy lemaradok egy kicsit hogy ne zavarjon, aztán egyszer csak a gyors balosban lecsúszott és így el tudtam menni mellette.
    Utána még jobban izgultam hogy ne hibázzak.
    Sikerült elszakadnom tőle 3sec-re akkor egy kicsit már nyugodtabb voltam, viszont amikor lekörözők jöttek nagyon izgultam nehogy megszívjam.
    Végül is sikerült a 2. helyre behozni a kocsit.

    Örülök!!!

  18. #18
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A hét első felében nem volt időm gyakorolni, a hét végére meg sikerült elkapnom valamit. Lázasan nem igazán volt erőm gyakorolni, vasárnap fél 7-kor ültem neki nagy nehezen.
    A rajt jól sikerült, de ahogy NGT-ben, most is történt előttem egy baleset, amit megint nem sikerült kikerülni. Egy ideig tartottam magam, aztán elkezdtem hibázgatni és egyre több és nagyobb hibákat vétettem. A dugóhúzóban pl. vagy 3-szor akadtam fenn...
    Ez volt számomra az évad legnehezebb futama, lázasan (szó szerint) küzdöttem az elemekkel rendesen. Koncentrálni így képtelenség, csináltam is olyan buta hibákat, mint kb. az első szezonomban. Elnézést kérek mindenkitől, akire a szívbajt hoztam, egyszer majdnem sikerült a pályára visszatérve a versenyben vezető Leitner Norbit is elkaszálnom...
    Ha nem kellettek volna annyira a pontok, valszeg el sem indulok, annyira nem éreztem jól magam. De azért csak végig nyomtam becsülettel!

  19. #19
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Q2! Barta Tibi sry,épp nem fordult el
    R3!hát én kifacsartam ezt a corvettet de nem volt benne több ,Norbi elérhetetlen volt igy maradt az hogy egy stabil tempót menjek és akkor a végén majd látjuk mire futja,nem jöttek ki igazán jól a lekörözések sok időt vesztettem vele,evan
    az uccsó etapban Tomcy felért rám,de előzési pozícióba igazán nem került,majd mikor kis előnyöm lett a gyors balosban lecsusztam a kavicsba,1 helyet estem vissza nem olyan rossz ez,bár ha maradtam volna a 2. helyen már bajnok lennék ha jól számoltam,így elnapolva:PPP
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Q2! Barta Tibi sry,épp nem fordult el
    R3!hát én kifacsartam ezt a corvettet de nem volt benne több ,Norbi elérhetetlen volt igy maradt az hogy egy stabil tempót menjek és akkor a végén majd látjuk mire futja,nem jöttek ki igazán jól a lekörözések sok időt vesztettem vele,evan
    az uccsó etapban Tomcy felért rám,de előzési pozícióba igazán nem került,majd mikor kis előnyöm lett a gyors balosban lecsusztam a kavicsba,1 helyet estem vissza nem olyan rossz ez,bár ha maradtam volna a 2. helyen már bajnok lennék ha jól számoltam,így elnapolva:PPP
    Azt nagyon elszámoltad.
    Ha én jól számoltam, akkor pont 25 pont van köztünk.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #21
    Kegyes Mihály Regisztrált Herrhold logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 09.
    Város
    DEBRECEN
    Üzenetek
    49
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sajnálom , pedig még így is korábban fékeztem, mint ott szoktam. Gondolom te az előtted lévő Kegyes Mihály miatt fékeztél korábban, mert ő rettenetesen korán fékezte mindig azt a kanyart,

    Jah semmi esetre sem szerettem volna abban a kanyarban kavicsozni ugyanis az a felakadós kanyar onnan arról a beláthatatlan helyről szabályosan kijönni egy mutatvány

    De azt kell mondanom ,hogy eddigi futamaimat áttekintve az volt a legélvezetesebb rész mikor kergettél

    Sajnálom a futam elejét Varga Peti indult előttem én csak tettem rá a kereket, de olyan szerencsésen jött ki , hogy elkerültük a rajtnál és az első féktávnál a csihipuhit.Aztán sajna Farkas Tamás leesett az ívről a célegyenes ráfordítonál aminek követketében többek közt én ittam meg a levét pont érketzem amikor merőlegesen megütötte a Lister elejét.

  22. #22
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nagyon elszámoltad.
    Ha én jól számoltam, akkor pont 25 pont van köztünk.
    aza 25 már 30 ugye
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    aza 25 már 30 ugye
    Csak 25-be egyezünk ki.
    Ugyanis tőled 5-el többet vonnak le mint legrosszabbad. ( )
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #24
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Qualin sehogyse akart az uccsó rész összejönni az uccsó rész így 2 tizeddelelmaradtam a PB-től, igaz ha azt megfutom is talán csak Csicsit tudtam volna megelőzni.
    A start annyira nem is sikerült iszonyatosan mint mostanában, bár jónak sem mondanám. Megérkeztünk az első kanyarhoz, szokás szerint jó korán fékeztem nehogy legyen vmi gigszer. Ez vh mégsem jött össze. Sajnos sikeresen meglöktem Hollyt magam előtt. Ne tudom, h történt csak remélni tudom, h az elől kialakult pitty-putty miatt rá kellett nagyobbat fékeznie és ezt reagáltam le túl későn. Ez mondjuk a lényegen nem változtat és bár tudom ez nagyon nem vígasztal, nagyon sajnálom Holly!
    Utána idővel furcsa dologra lete figyelmes, tudtam menni Bazsyval és Nibivel, egyáltalán nem éreztem, h rosszabb lenne a tempóm, ez elég meglepő volt. Bár Nibi lehet cak játszott velem elnézve a box utáni tempókülönbséget.
    2 csere mellett döntöttem, gondoltam hátha bejön. Láttam, h Bazsyval lehetek harcban, de nem tudtam mire jó a különbség köztünk. Sajnos túl sokáig maradtam kint, nagyon elkoptattam a gumikat és pocsék köröket mentem. Ezzel meg is szivattam magam, mivel kb 1 mp-re jöttem kia boxból Bazsy mögé. Ha egy körrel hamarabb jövök, sztem simán megvan. Nem lett, így 10-12 körmeccs következett, de hiába voltam sokkal gyorsabb az új gumin, egyszerűen azt éreztem itt csak úgy lehett előzni azonos autóval ha vki hibázik. Bíztam Bazsyban, de sajna nem tette meg. Egyszer össze is akadtunk, mivel azt hittem hibázott, én erre messziről beeresztettem a kanyarba, de vissza tudott jönni a kanyarba. Szépen elengedtem, de utána már hiába mentem a nyomában nem hibázott. Ebben tuti fejlődni kell még, nem vagyok elég agresszív sztem, más lehet lenyomta volna mint a bélyeget. Jobban örültem volna az 5. helynek, de az mindenképp pozitív,h meccsben tudtam lenni a nagyokkal.

  25. #25
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Q: 3 HATTALMAS PB-VEL!!!
    R: 5
    Pórbáltam tartani a csapatot mögöttem, hogy Cola tudjon "menekülni". Ez sikerült is 2 körig, amikor a ráfordítóban elfékeztenm magamat, majd mire összeszedtem a kocsit, jött a kigyors és kiforogtam. Elment a csapat mögülem. Nyomultam utánuk, de ezen a pályán lehetetlen előzni, ha nem hibázik az előtted lévő.
    22 kör után ki aboxba, majd a med-med kopott gumikat lecseréltem soft-softra és nyomás a tömeg után. Amikor elfogyott a 100liter, ki a boxba és med-med + tankolást követően a maradék időt úgy autóztam le. Ezért is volt Suhi gyorsabb a végén nálam, de nem tudott megelőzni Iszonyatosan jó csata volt, nagyon élveztem. Egy vödör víz le is szakadt rólam.
    Az elején történt csihipuhi miatt 10-es aerom lett, ami miatt nem is volt olyan a tempom, mnt amilyenre számítottam. Talán akkor a 4. hely meg is lehetett volna
    A végén a motorra is kellett figyelnem, mert a célvonalon áthaladva 22% volt csak. Nem tudom, hogy sikerült így elfogyasztani, de ez most így alakult.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •