Oldal: 5 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (704 összesen)
  1. #101
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Létezik, hogy beprogramozták azt, ha bokorban van egy tank nem látható? Lőttek, lőttek, de nem láttam senkit, mire észrevettem egy "bokrost" kilőtt!
    TD-k előszeretettel bújkálnak bokorban, bónuszt is kapnak rá!

    De NE ma kezdjétek, borzalmas a szerver, szinte játszhatatlan.
    200-as ping, laggol mint az állat.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #102
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Az ágyúkban mélyedt már el valaki jobban?

    Én még a legelsőt próbáltam vagy 4-szer, de hagytam is.
    Viszont egy kollégám elkezdett ágyúra gyúrni, és azt mondja nem érti.

    Az a baja, hogy ugye az a cucc eleve 4-et lő csak 1 perc alatt. Célzás is vagy 6 mp. Szóval ha megvan a cél, vár 6 mp-et mire rá zoom-ol, ennyi idő alatt vagy el is tűnik, vagy simán mozog, tehát rá sem tud zoom-olni. A zoom-olás azért fontos, mert még úgy is tud mellélőni, nem még csak úgy vaktában.
    De pl. ha van másik arty a csapatban, az meg többször kilőtte előle a célpontot. Akkor ő hogy csinálja?

    Szóval hogy csinálja a jó ágyús?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #103
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Az ágyúkban mélyedt már el valaki jobban?

    Én még a legelsőt próbáltam vagy 4-szer, de hagytam is.
    Viszont egy kollégám elkezdett ágyúra gyúrni, és azt mondja nem érti.

    Az a baja, hogy ugye az a cucc eleve 4-et lő csak 1 perc alatt. Célzás is vagy 6 mp. Szóval ha megvan a cél, vár 6 mp-et mire rá zoom-ol, ennyi idő alatt vagy el is tűnik, vagy simán mozog, tehát rá sem tud zoom-olni. A zoom-olás azért fontos, mert még úgy is tud mellélőni, nem még csak úgy vaktában.
    De pl. ha van másik arty a csapatban, az meg többször kilőtte előle a célpontot. Akkor ő hogy csinálja?

    Szóval hogy csinálja a jó ágyús?
    kivárja/jobb ágyúval gyorsabban céloz, illetve soxor mák., nem muszáj a teljes célzást megvárni ha már nagyjából megvan akkor jó eséllyel eltalálja, de sok múlik a többieken, hogyan derítik fel az ellent, meg az ellenen is, hogy meddig marad a seggén, ha mozog akkor meg elé kell célozni, illetve eleve ha már ismered a pályát akkor a kritikus helyekre célzol és ha jönne csak nyomni kell, de egyébként nekem se nagyon jön be.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 05. 18. 12:07.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #104
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    kivárja/jobb ágyúval gyorsabban céloz, illetve soxor mák., nem muszáj a teljes célzást megvárni ha már nagyjából megvan akkor jó eséllyel eltalálja, de sok múlik a többieken, hogyan derítik fel az ellent, meg az ellenen is, hogy meddig marad a seggén, ha mozog akkor meg elé kell célozni, illetve eleve ha már ismered a pályát akkor a kritikus helyekre célzol és ha jönne csak nyomni kell, de egyébként nekem se nagyon jön be.
    Értem.
    Így 380 csata után kezdem azt érezni, hogy túl fontos szerepe van az ágyúknak.
    Pláne erősebb mezőnyben, ahol a 3-4-es szintű tankokkal már gyakran alakul ki állóháború, és sokszor az dönt, hol vannak a jobb ágyúsok. Vérciki mikor nálunk van 3 db arty 0 fraggel, az ellenél meg van 4 frages is.
    Ezért sokszor felmerült bennem is, hogy lehet ezt elkerülendő nekem kéne ágyúsnak állni.
    Már csak azért is, mert hiába a Hetzer az eddigi legerősebb tankom, legtöbbször úgy végzem, hogy 1 lövéssel kilő egy ágyú, úgy, hogy én nem is látok 1 ellenfelet sem.

    Volt olyan csatám, ahol 7-7 ágyú került a mezőnybe, na azt képzeljétek el, tiszta csillagszóró volt.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #105
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    ... legtöbbször úgy végzem, hogy 1 lövéssel kilő egy ágyú, úgy, hogy én nem is látok 1 ellenfelet sem.
    mozogni kell...3-4 mp-nél többet nem állni főleg ha az ellenfél is lát. Illetve ha sejted s pályából hogy hol helyezkednek a tüzérek akkor úgy keresel fedezéket hogy holttérbe kerülj.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #106
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    mozogni kell...3-4 mp-nél többet nem állni főleg ha az ellenfél is lát. Illetve ha sejted s pályából hogy hol helyezkednek a tüzérek akkor úgy keresel fedezéket hogy holttérbe kerülj.
    Háát, gyors tankkal talán. A Hetzer lassú, és amúgy is azzal inkább azt a stílust játszom, hogy elbújok, és lövök ha jön egy tiszta célpont.

    A legdurvább az volt, amikor (van az a sziklás-sivatagos pálya, meg nem mondom a nevét, alul felül domb, középen egy mélyebb völgy) ott kempeltem egy szikla mögött, szerintem tényleg tökéletes fedezékben. Lestem a célpontra, mert láttam ott mozgolódott nem messze. Én mozdulatlan voltam jó ideje, nem láthattak. Egyszer bámm, be a szilka tövébe a rakéta, és kampó.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #107
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A legdurvább az volt, amikor (van az a sziklás-sivatagos pálya, meg nem mondom a nevét, alul felül domb, középen egy mélyebb völgy) ott kempeltem egy szikla mögött, szerintem tényleg tökéletes fedezékben. Lestem a célpontra, mert láttam ott mozgolódott nem messze. Én mozdulatlan voltam jó ideje, nem láthattak. Egyszer bámm, be a szilka tövébe a rakéta, és kampó.
    El-Halluf asszem...
    naigen ez is megtörténik, mikor már ismerik a pályát és vaktába küldenek egyet-egyet olyan helyekre ahol "szoktak" lenni
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #108
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont hogy rohadjanak meg, áttették a PzKpfw III/IV-et másik ágba, pedig már mióta arra gyúrok.
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    B*ssza meg, csak nem bírtam tovább, befizettem aranytalérral, azt jónapot!

    **********

    Amúgy az hogy lehet, hogy becélzok egy na'fejű KV tankot, jó ágyűm van, tehát ződ a kereszt, rápuffantok kettőt és semmi....

    A végén pedig írta is, hogy 2 találatom volt (tehát nem ment mellé), de viszont a megsértett tankok között nem volt ott a csórikám... ez hogy? Bug?

  9. #109
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    B*ssza meg, csak nem bírtam tovább, befizettem aranytalérral, azt jónapot!

    **********

    Amúgy az hogy lehet, hogy becélzok egy na'fejű KV tankot, jó ágyűm van, tehát ződ a kereszt, rápuffantok kettőt és semmi....

    A végén pedig írta is, hogy 2 találatom volt (tehát nem ment mellé), de viszont a megsértett tankok között nem volt ott a csórikám... ez hogy? Bug?
    eltaláltad de nme sebezed meg, van ilyen.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    eltaláltad de nme sebezed meg, van ilyen.
    Na de egymás után kétszer, úgy hogy az ágyúm simán viszi a páncélját? Ez milyen már?

  11. #111
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na de egymás után kétszer, úgy hogy az ágyúm simán viszi a páncélját? Ez milyen már?
    A KV-kat nem oan eccerű ám megsebezni
    Én is ma váltottam prémiumra, és tanulgatom az ágyúzást a Wespe-vel.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #112
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na de egymás után kétszer, úgy hogy az ágyúm simán viszi a páncélját? Ez milyen már?
    mivel mentél rá?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #113
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    El-Halluf asszem...
    naigen ez is megtörténik, mikor már ismerik a pályát és vaktába küldenek egyet-egyet olyan helyekre ahol "szoktak" lenni
    Ja, ahogy Sziszka írja. Van egy pár hely ahova mindig bekucorodik valaki. Tüzérségel , vagy valami komolyabb löveggel érdemes "vakon" megszórni érdekes dolgok sülnek ki belőle... Oda lődözz ahova te bújnál, biztos lesz ott valaki .

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    mivel mentél rá?
    PzKpfw III/IV és full zöld volt a célkereszt, a célpont is tiszta volt, állt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 05. 19. 07:13.

  15. #115
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    PzKpfw III/IV és full zöld volt a célkereszt, a célpont is tiszta volt, állt.
    a KV tornya szemból 95 mm a 75 milis ágyú átlag átütése a pzIII/IV-en 110 mili, most nem tudom pontosan de meglehet hogy 90-130 között mondjuk, és akkor simán meglehet hogy elölről találtad el és nem vitte át.
    A célkereszt lehet hogy zöld volt mert mondjuk a lánctalpra/testre céloztál, de a szórás miatt a tornyot találtad el.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #116
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Azt kell mondjam néhány óra (és 24 csata) után, hogy bejön nekem az ágyúzás.

    Tény, hogy vannak hátrányai, de tetszik, és szerintem egyre jobb vagyok benne.
    Városi pályákon, főleg Himmelsdorfon nagyon elveszett vagyok, a legtöbb hely belőhetetlen, vagy még nem találtam meg az ideális ágyús pozíciót, valamint túl sok helyről meglephetnek, és gyakran nem védenek a társak.

    Ez a legidegesítőbb amúgy, sokszor otthagynak hátul egyedül, volt olyan, hogy annyira eltávolodtak tőlem, hogy nem fogtam a rádiójelüket, hiába villogtattak nekem a másik sarokba, nem láttam ott senkit. Meg persze párszor hagytak kilőni.

    Na de, amikor nem, akkor azért irtottam én is. 3 kill-ig már többször eljutottam, és bár sok ágyús csapatban nehéz érvényesülni, mivel én még csak Wespe-vel lövök, és szinte mindig van Grille, vagy jobb, a lényeg, hogy úgy érzem fekszik nekem az ágyú.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #117
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a KV tornya szemból 95 mm a 75 milis ágyú átlag átütése a pzIII/IV-en 110 mili, most nem tudom pontosan de meglehet hogy 90-130 között mondjuk, és akkor simán meglehet hogy elölről találtad el és nem vitte át.
    A célkereszt lehet hogy zöld volt mert mondjuk a lánctalpra/testre céloztál, de a szórás miatt a tornyot találtad el.
    Csak a tornya látszott ki, tehát csak azt találhattam el, az pedig nekem olyan féloldalasan állt (elől/oldalt), de inkább az oldalát lőttem.. A lényeg, hogy kétszer biztosan eltaláltam, zöld volt a célkereszt és a KV-nak nincs olyan pontja, amit elvileg ne vinne az ágyúm...

    Amúgy a fegyvereknél miért van 3 db érték, azok mik?
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 05. 19. 11:24.

  18. #118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Azt kell mondjam néhány óra (és 24 csata) után, hogy bejön nekem az ágyúzás.
    És ott hogy néz ki a célzás, hogy látod, hogy mire lősz? Mutatsz 1-2 screenshot-ot?

  19. #119
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És ott hogy néz ki a célzás, hogy látod, hogy mire lősz? Mutatsz 1-2 screenshot-ot?
    "shift"
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a tornya látszott ki, tehát csak azt találhattam el, az pedig nekem olyan féloldalasan állt (elől/oldalt), de inkább az oldalát lőttem.. A lényeg, hogy kétszer biztosan eltaláltam, zöld volt a célkereszt és a KV-nak nincs olyan pontja, amit elvileg ne vinne az ágyúm...

    Amúgy a fegyvereknél miért van 3 db érték, azok mik?
    de van pont ahogy levezettem korábban, de otthon megnézem pontosan a pzIII/IV 75 milisének az átütését.

    a három érték a különféle lőszereket jelent páncéltörő/kumulatív("arany")/repesz sorrendben asszem.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 05. 19. 13:13.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #120
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És ott hogy néz ki a célzás, hogy látod, hogy mire lősz? Mutatsz 1-2 screenshot-ot?
    Ágyúnál a shift-et megnyomva nem ráközelít, hanem felülnézetbe váltasz és így tudsz pásztázni.
    Elsőre fura volt, assetuttam hol vagyok.
    Nincs róla screenshotom, de csinálok majd. Addig is itt van az eddigi legsikeresebb ágyús csatám.

    Azé' miket lőttem már ki! shot_013.jpg

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #121
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs róla screenshotom, de csinálok majd. Addig is itt van az eddigi legsikeresebb ágyús csatám.

    Azé' miket lőttem már ki! shot_013.jpg
    hát nem rajtad múlt hogy nem nyertetek...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #122
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hát nem rajtad múlt hogy nem nyertetek...
    A vége fájt legjobban, egyedül voltam a bázison, jött szembe a StuG III-as (akibe korábban távolról már beledurrantottam), vártam a tiszta célpontra, megvolt, tüzeltem, és 2%-on túlélte.
    Majd egy lövéssel elintézett.

    Amúgy volt szerencsém együtt harcolni a klánvezéreddel. Sajna szar csapat volt, kikaptunk és őt is kilőtték. Oda amúgy jelentkeztél, vagy hogy lehet bekerülni?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    de van pont ahogy levezettem korábban, de otthon megnézem pontosan a pzIII/IV 75 milisének az átütését.
    Tehát előfordulhat az, hogy ahova célzok, azt papíron elvileg átlagosan átviszi az ágyúm, zöld a kereszt, pont ott el is találom (kétszer) és mégsem sebeződik a piszok?

  24. #124
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát előfordulhat az, hogy ahova célzok, azt papíron elvileg átlagosan átviszi az ágyúm, zöld a kereszt, pont ott el is találom (kétszer) és mégsem sebeződik a piszok?
    Simán. Sőt kisebb tankkal megsebezni a nagyobbat, az a kihívás!
    De ha belegondolsz, így reális, nem?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Simán. Sőt kisebb tankkal megsebezni a nagyobbat, az a kihívás!
    De ha belegondolsz, így reális, nem?
    Nem, szerintem az lenne a reális, hogy ha vkire rálövök egymás után kétszer egy megfelelő ágyúval és pont ott el is találom, akkor az megsérül...

Oldal: 5 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •