Oldal: 2 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (704 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Ez meseszépen hangzik srácok, de szerintem az igazi móka pár méterrel feljebb van. Én csak Battlefield2-ben tettem próbára magam, ott is voltak komoly tankcsaták, de a kedvencem a bomber jet volt; gyakorlatilag komplett páncélos hadosztályokat zúztam vele porrá...
    Van benne valami, de ha már repkedés akkor Il-2....

  2. #27
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Van benne valami, de ha már repkedés akkor Il-2....
    Meg a Black Shark

    Az már túl szimes. Szimből csak a tütű

  3. #28
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Van benne valami, de ha már repkedés akkor Il-2....
    ez így van...

    de nem mennék bele most az összfegyvernemi harc alapjaiba, amihez mondjuk a BF2-nek se sok köze van, bár kétségtelenül több mint a WoT-nak, de amíg nem lesz mindenoldalúan lemodellezve minden eleme egy valós harci környezetnek, addig az lesz a nyerő akinek a természetes ellenfele kimaradt...

    aki még nem látta, pont ebből az ötletből született ez
    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/ka...eo_megerkezett

    A WoT egy kis szeletét ragadja ki a háborús eszköztárnak azt pedig nagyon jól, arról nem beszélve hogy a téma - II.VH páncélosai - igen termékeny, mert 1939-ben amilyen nevetséges cuccokkal nyomultak mint "tankok" a háború végére hihetetlen fejlődésen mentek keresztül és legendás masinák születtek, és ezt egy 10ezer forintos játéknak is megfelelő színvonalon tálalják nekünk ingyen
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 05. 10. 15:23.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #29
    Kéne még, mondjuk F5: légi támogatás ,F6: partizánok, F7: szupernagyi, stb . Jó ez így ahogy van. Nagy "élmény" lenne egy bakával egy szál Panzerfaust-al (remélem jól írtam) rohangálni a nehéz páncélosok között .

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Az már túl szimes. Szimből csak a tütű

    Hát igen az IL-2 az igen kemény, repkedni, fel/le szállni, manőverezni még csak csak tudok , de a légicsata az igen-igen komoly tudományág kérem ...és ha real-ba nyomod, akkor kell hozzá felszerelés dögivel (sok moncsi + TrackIR, menő Joy, pedál, meg vezérlők...)

  6. #31
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Hát igen az IL-2 az igen kemény, repkedni, fel/le szállni, manőverezni még csak csak tudok , de a légicsata az igen-igen komoly tudományág kérem ...és ha real-ba nyomod, akkor kell hozzá felszerelés dögivel (sok moncsi + TrackIR, menő Joy, pedál, meg vezérlők...)
    meg rengeteg szabadidő. el tudod képzelni, hogy fél órán át készülsz a felszállásra, nekiveselkedsz,
    fél óra alatt a hejszínre repülsz és hirtelen a felhők közül lecsap egy spitfire és ketté "fűrészeli" a gépedet

    instant akció; ha már háborús játékokról van szó.

  7. #32
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    fél óra alatt a hejszínre repülsz
    Volt az 1 óra is a Pacific Fightersben.Na meg a visszaút. Ha jól tudom csak az AA3 amihez a WoT hasonlit, de ott csak kétszer 5 fős csapat kínozza egymást(ha jól emlékszem) az meg messze nem ilyen egyszerű játék. Nagyon elkapták a fonalat ezzel a "konzervdoboz szimulátorral" . Nem bánnám ha összehoznának valami hasonló repkedős játékot is.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2011. 05. 11. 03:59.

  8. #33
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Volt az 1 óra is a Pacific Fightersben.Na meg a visszaút. Ha jól tudom csak az AA3 amihez a WoT hasonlit, de ott csak kétszer 5 fős csapat kínozza egymást(ha jól emlékszem) az meg messze nem ilyen egyszerű játék. Nagyon elkapták a fonalat ezzel a "konzervdoboz szimulátorral" . Nem bánnám ha összehoznának valami hasonló repkedős játékot is.
    Szerintem pont attól népszerű, hogy egyszerű. Illetve lehet egyszerűen is játszani, de nyilván aki sikereket akar, annak bele kell mélyednie.
    Pl. már látom azt, hogy mi értelme a kétféle lövedéknek: csak ismerni kéne a tank típusokat, hogy melyikre lőjek a páncél-lyuggatóval, meg melyikre mehet a jobban sebző.

    Egy repülő-szim az sokkal inkább réteg játék lenne, oda nehéz tömegeket vonzani. Szerintem.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #34
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Egy repülő-szim az sokkal inkább réteg játék lenne, oda nehéz tömegeket vonzani. Szerintem.
    nyílván, hiszen oda speciális hardver kell, az meg nincs mindenkinek. Ráadásul egy repszimet mire megtanulsz használni... ezért mondom mindig, hogy vagy harc, vagy szim a kettő együtt az átlag júzer számára összeegyeztethetetlen...

  10. #35
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Egy repülő-szim az sokkal inkább réteg játék lenne, oda nehéz tömegeket vonzani. Szerintem.
    Úgy értettem a WoT-hoz hasonlóan egyszerű irányításu valamit.Ha kötelező belső nézet lenne, és reális irányítás a harckocsikban, akkor még mindig az elindulással szenvednénk. Meg kéne hozzá vagy két botkormány meg 8 monitor és plusz még egy fanatikus aki a fegyvert stb. kezeli egy másik gépen. Ez is réteg játék lenne .

  11. #36
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy értettem a WoT-hoz hasonlóan egyszerű irányításu valamit.Ha kötelező belső nézet lenne, és reális irányítás a harckocsikban, akkor még mindig az elindulással szenvednénk. Meg kéne hozzá vagy két botkormány meg 8 monitor és plusz még egy fanatikus aki a fegyvert stb. kezeli egy másik gépen. Ez is réteg játék lenne .
    Persze, ezen nem veszünk össze.

    Csak azért írtam ezt, mert mondtátok, hogy mennyivel jobb, igazibb, stb az említett (általam nem ismert) pár játék.
    Szerintem nagyon eltalálták a WoT-ot: az irányítása nagyon egyszerű, ugyanakkor mégis kiváló stratégiai, taktikai érzék kell ahhoz, hogy sikeres legyél.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #37
    Kipróbáltam, tetszik!

    Hogy tudom tunungolni a tankomat? Fejlesztettem, de hogy "aktivizálom"?

  13. #38
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam, tetszik!

    Hogy tudom tunungolni a tankomat? Fejlesztettem, de hogy "aktivizálom"?
    Két lépcsős a dolog:
    - előbb exp-ből kifejleszted a research menüben
    - majd a főmenüben a tank alatt van az 5 fő alkatrész, oda kattintva tudod pénzért megvenni a már kifejlesztett cuccokat.

    Tegnap hatalmas csatám volt, ismét Himmelsdorf.
    Kifogtunk egy idiótát, aki -2 fraggel erősítette a csapatot, így borzasztó hátrányban voltunk végig. A végén 3v6, majd egy ütésváltás után 2v5-ben voltunk, én magam a kilépést fontolgattam. De maradtam, és a sráccal megnyertük ketten úgy, hogy nem a bázist foglaltuk el, hanem kilőttük mind az 5 ellenfelet!
    5 fragem volt, ami rekord, 600 exp ami rekord, és 8000 pénz, ami rekord.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #39
    Néhány órát eltöltöttem a játékkal, nagyon el lehet vele bíbelődni, nekem szórakoztató:
    Nick: Gabe

  15. #40
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Egy repülő-szim az sokkal inkább réteg játék lenne, oda nehéz tömegeket vonzani. Szerintem.
    Látom rep simmel nagyon nem vagy képben
    Komplett virtuális légitársaságok vannak, fasza repülés irányítással worldwide. Sokkal sokkal sokkal többen nyomják mint az autókat.

    Harci repülősök témájában meg irgalmatlanul sokan szeretik IL-2-t és Rise Of Flightot.

    ROF a repsimek GPL-je vagy iRacingje ha úgy tetszik. Hasonló részletességgel, fizikával. Olyan kidolgozással és grafikával amitől leesik az állad:
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 05. 13. 13:09.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #41
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Meg merem kockáztatni, hogy ez a Rise of Flight komolyabb, mint a GPL és iRacing :


  17. #42
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Egyébként ebbe csak régi gépek vannak, vagy újak is találhatóak?

  18. #43
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése

    ROF a repsimek GPL-je vagy iRacingje ha úgy tetszik. Hasonló részletességgel, fizikával. Olyan kidolgozással és grafikával amitől leesik az állad:
    Ez elég meggyőző , leporolom a botkormányom asszem...Na hol az a Vörös Báró!?

  19. #44
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ebbe csak régi gépek vannak, vagy újak is találhatóak?
    A cím alapján...

  20. #45
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Meg merem kockáztatni, hogy ez a Rise of Flight komolyabb, mint a GPL és iRacing :
    Igen, rettentő komoly cucc. Bár elvileg iracingben is hasonlóan alkatrészekre van bontva az autó és a sérülések a kissebb darabokon is történhetnek, csak nem látszik kívülről. Itt azért ezek a gépek nagyon komolyan szétesnek, legnedeznek, nyeklenek az égen
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #46
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Látom rep simmel nagyon nem vagy képben
    Ezzel nem tévedtél nagyot!

    Az utolsó amivel játszottam az az F15 volt (ha jól rémlik így hívták) C64-en.

    De hát egészségükre, nyilván nem rossz, hogy ennyire "kiépített" ez a terep.

    Ami már-már perverz számomra az pl. a vonatszimulátor: X óráig zakatolni egy Hamburg-Isztambul útvonalon...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #47
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nem tévedtél nagyot!

    Az utolsó amivel játszottam az az F15 volt (ha jól rémlik így hívták) C64-en.

    De hát egészségükre, nyilván nem rossz, hogy ennyire "kiépített" ez a terep.

    Ami már-már perverz számomra az pl. a vonatszimulátor: X óráig zakatolni egy Hamburg-Isztambul útvonalon...
    Silent Hunter sorozat( tengeralatjáró sim) Volt olyan elborult aki nem használt időgyorsítást . Max nehézségi szint. Egy missió 3 hét.A jóember feltekerte a hangerőt hogy felébredjen a riadóra, úgy aludt. Mentés nélkül végig csinálta.Nagyon perverz. Ha jól emlékszem a 2 részt meg össze lehetett fűzni valami destroyer szimulátorral és lehetett vadászni egymásra. Egy laza "quick battle" 2-6 óra .
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2011. 05. 13. 21:23.

  23. #48
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ami már-már perverz számomra az pl. a vonatszimulátor: X óráig zakatolni egy Hamburg-Isztambul útvonalon...
    Van ám abban is szépség, hogy menetrendre közlekedik az ember. Kérdezd Portiont!

    http://www.youtube.com/watch?v=620X7HveKY0

    + Ez is érdekes: http://maczko.atw.hu/MSTS.htm
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #49
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Na de, hogy ontopic maradjunk, megvan az első IV.szintű szekerem, a Hetzer a TD-k közül.

    Hát brutál egy dög, olyanokat leszedtem vele, hogy csak pilláztam.
    Két csata után még 100%-os vagyok.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #50
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na de, hogy ontopic maradjunk, megvan az első IV.szintű szekerem, a Hetzer a TD-k közül.

    Hát brutál egy dög, olyanokat leszedtem vele, hogy csak pilláztam.
    Két csata után még 100%-os vagyok.
    1,5 hete dübörgök a Hetzerrel, mostanában állandóan KV-k és Tigrisek közé rak a gép . Nem nagyon élem túl vele a csatákat.

Oldal: 2 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •