Oldal: 1 / 29 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (704 összesen)
  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    World of Tanks

    Először az Egyéb szimulátorokhoz akartam tenni, de aztán meggondoltam magam
    Egy igazán kellemes online multiplayer amivel ki lehet engedni a gőzt, teamwork, fejlődés, szintlépés, alkatrészek fejlesztgetése, és sok sok élethű kinézetű II. világháborús masina, kellemes gépigénnyel (gépigénytelenséggel?) amihez képest nagyon jól néz ki...
    Szóval akit érdekel regeljen - lehetőleg EU szerveren - aztán Waaaghhh!!!!
    http://www.worldoftanks.com/
    art-walp.jpg
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Először az Egyéb szimulátorokhoz akartam tenni, de aztán meggondoltam magam
    Egy igazán kellemes online multiplayer amivel ki lehet engedni a gőzt, teamwork, fejlődés, szintlépés, alkatrészek fejlesztgetése, és sok sok élethű kinézetű II. világháborús masina, kellemes gépigénnyel (gépigénytelenséggel?) amihez képest nagyon jól néz ki...
    Szóval akit érdekel regeljen - lehetőleg EU szerveren - aztán Waaaghhh!!!!
    http://www.worldoftanks.com/
    art-walp.jpg
    Nem is vártunk tőled más játékot!

  3. #3
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Először az Egyéb szimulátorokhoz akartam tenni, de aztán meggondoltam magam

    Motec sajnos nem csatlakozható . De a saját skin támogatott (nem vicc). Mondjuk ha egy McLaren Hetzer szembe jönne velem, lehet nem bírnék célozni a röhögéstől...
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2011. 05. 03. 21:34. Indoklás: Kieg.

  4. #4
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Bakker, azt hittem ez valami böngészős flash játék lesz, amivel majd munkaidőben zúzzuk a kollégákkal. Erre egy 1.8 Gb-os installt akar letöltetni velem...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #5
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Kipróbáltam, mókás!

    Sziszka mikor szoktál fent lenni a szerveren?

    Mire érdemes fejleszteni?
    A német tankkal kezdtem, de lassú is, meg ki is lőnek hamar...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #6
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A német tankkal kezdtem, de lassú is, meg ki is lőnek hamar...
    Detto!
    Utálom azokat a játékokat ahol azért fejleszel, hogy valami esélyed legyen az ellen aki már egyébként is szétgyakorolta magát és a legnagyobb, legerősebb, leggyorsabb, stb fegyverzete van Miféle handicapp ez? Nem fordítva kéne lennie
    A játék egyébként poén, egy próbát megért.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #7
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Detto!
    Utálom azokat a játékokat ahol azért fejleszel, hogy valami esélyed legyen az ellen aki már egyébként is szétgyakorolta magát és a legnagyobb, legerősebb, leggyorsabb, stb fegyverzete van Miféle handicapp ez? Nem fordítva kéne lennie
    A játék egyébként poén, egy próbát megért.
    Ez csapatjáték.Akkor jársz a legjobban ha a csapatod nyer. Nem az a lényeg hogy te legyél "Rambo" . Nincs legyőzhetetlen tank, mondjuk a kezdő tank nem nyerő egy Tigris vagy KV ellen. De elég ha felderíted, (pontozzák) majd a tüzérség elintézi . Ha suta csapatba kerülsz akkor esélyed sincs nyerni bármilyen vasban is ülsz. De ha értelmesebb a gárda, mindenki azt csinálja amit kell( nem a lövegek mennek rohamozni, és nem a gyors tankok próbálják fedezni a bokrokból, nem páncélvadászok próbálkoznak közelharcal) akkor "simán" le lehet darálni egy jóval komolyabb csapatot is .
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2011. 05. 07. 06:45.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Mire érdemes fejleszteni?
    Tökmindegy,ami neked szimpatikus. Nagyjából minden nemzet hasonlóan teljesít. Ha lesipuskás vagy akkor önjáró löveg, ha meg Rambo alkat akkor harckocsi . Ha fele-fele akkor TD( páncélvadász).Minden tipúsnak vannak előnyei, de hátrányai is bőven .Valami gyors de sebezhető (rohadt nehéz eltalálni de ha eltalálják kifekszik), másik meg kemény de lassú(ha észreveszi valaki, a lövegek ronggyá lövik, még menekülni se tud).Egyik se verhetetlen.

  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    No, csak rákaptatok páran
    gyakorlatilag tényleg mindegy mit fejlesztget az ember, a csatákba egyforma erős csapatokat "sorsol" a gép, és azért nagyjából az egyforma erős gépeket is rakja össze, persze némi eltérés azért van de nem fog összekerülni az MS-1 a KV-val, hacsak nem olyan kevés a játékos. akkor vagy szarban ha te vagy az alsó részén a csapatod listájának - de igazából ha megnézel egy kifejlesztett MS-1-et (Ltraktort vagy T1-et) fegyverzet/páncélzat alapján nem nagy a különbség bármelyik vele összesorsolt géppel (áltlában a BT-2-k Pz35-ök M2-esek, esetleg T-26-ok), de egyedül nem megy itt a csapatjáték a lényeg a "sok lúd disznót győz" elv ide is nagyon igaz, és elsősorban attól függ hogy hogyan használod!! a gépedet...

    én szimpátia alapján az Orosz vonalat viszem, és a legsikeresebb pl az MS-1-essel vagyok, igazából amit Péter is mond, ki kell tapasztalni hogy melyik pályán mit kell és hogyan csinálni és össze kell dolgozni mert különben nem megy.

    Egyébként klánokat is lehet csinálni és hamarosan elindul egy világfoglalós klános rész is, ahol aranyat lehet majd szerezni. Ezt még én se nagyon tudom hogy lesz....

    Elég gyakran fent vagyok de sajnos nme tudunk szándékosan összejátszani mert szakaszt, századot csak premium felhasználók csinálhatnak, pénzt meg nem tervezek rá költeni
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Este lenyomtam még vagy 10 kört, ami sok dologra elég volt, pl. a leírtak nagy része is megerősítést nyert!

    - tényleg a sorsolásnál dől el minden. Az első 3 csatában szerencsém volt, olyan profikkal kerültem össze, hogy rengeteget tanultam, nyertünk simán és hamar, mondom megy ez. Persze ekkor én még az alap tankommal semmit nem tudtam hozzátenni.

    - aztán lett pénz meg exp, és hiába ácsingóztam jobb tankok után, úgy döntöttem fullra fejlesztem az alap tankom. Egy fokkal már jobb.

    - ezután viszont iszonyú béna csapatokba kerültem: a "rajtnál" nem indult senki, ott forogtak egy helyben, még egymásra is lőttek, volt -1 frag-es kolléga...

    - és a végére maradtak a legjobb csaták: óriási küzdelem volt, végig fej-fej mellett az ellenféllel. Én egy kis 3 fős csapattal tartottam a nyugati oldalt, volt velünk egy nehézpáncélos, egy géppuskás, meg én a szupertávcsövemmel, itt már pontokat is szereztem, majd eljött az első kilőtt tankom!
    Óriási volt! A kis szekeremmel.

    Közben pedig mivel ezt a tankot már úgyse nagyon tudom fejleszteni, jobb tankokra gyűjtök.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #11
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Egyébként mától 3 napig minden nap az első csatáért 5x TP jár és fele az "extrafelszerelés" ára a boltban.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 05. 07. 11:28.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #12
    Van még benne egy kis csavar. Ha nagyon jó az arányod,mondjuk 4-5 kilőtt tankot produkálsz mire kilőnek vagy ki se tudnak lőni(ezt rendszeresen produkálod) akkor számíthatsz rá hogy a sutább csapatba rak. Ha gyengén szerepelsz az erősebb csapatot "támogatod"
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2011. 05. 07. 15:31.

  13. #13
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Na, ma gyakorlatilag egész nap tankoztam...

    Megvan a fullra fejlesztett Pz35-ös. Van még közte pár betű, de képtelen vagyok megjegyezni, annyi féle panzer van.

    Sok játék, sok tapasztalat. Vannak nagyon rossz játékok (teammate lő ki), meg nagyon jók.
    A játék még mindig bejövős. Kicsit azért meglepődtem, amikor először voltam első a csapatban.
    Nagy a teher: addig mindig a jobbakat követtem.

    Nektek melyik a kedvenc pályátok?
    Nekem a városi, Himmelsdorf. A térkép jobb szélén van egy nagy domb, azt megmászva kerülőúton el lehet jutni a bázisig.
    Két dolog miatt szeretek arra menni:
    - vagy nem jön arra senki az ellenféltől, és begurulunk a zászlóig
    - vagy arra jönnek az ellenféltől is e legjobbak, és ott vannak a dombtetőn a legnagyobb csaták

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #14
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ma gyakorlatilag egész nap tankoztam...
    Tesó hozza a pb-ket, te meg itt tankozol?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #15
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ma gyakorlatilag egész nap tankoztam...

    Megvan a fullra fejlesztett Pz35-ös. Van még közte pár betű, de képtelen vagyok megjegyezni, annyi féle panzer van.

    Sok játék, sok tapasztalat. Vannak nagyon rossz játékok (teammate lő ki), meg nagyon jók.
    A játék még mindig bejövős. Kicsit azért meglepődtem, amikor először voltam első a csapatban.
    Nagy a teher: addig mindig a jobbakat követtem.

    Nektek melyik a kedvenc pályátok?
    Nekem a városi, Himmelsdorf. A térkép jobb szélén van egy nagy domb, azt megmászva kerülőúton el lehet jutni a bázisig.
    Két dolog miatt szeretek arra menni:
    - vagy nem jön arra senki az ellenféltől, és begurulunk a zászlóig
    - vagy arra jönnek az ellenféltől is e legjobbak, és ott vannak a dombtetőn a legnagyobb csaták
    Himmelsdorfot nagyon utálom
    Pagorki és Malinovka kedvenceim, de mióta "nagyobb" gépem is van és belekeveredek komoly mezőnybe - PzIV, KV, Churchill - jönnek az egyre újabb és újabb érdekes pályák
    Mi a neved?
    Én lenni Sziszka
    Alapvetően Orosz vonalat viszem. ÉS ott kipróbáltam minden "vonalat" Tankok (MS-1, BT-2, T-26, T-64 elitre fejlesztve) A SU-18 és az AT-1 is fullos, mostantól pénzkérdés csak hogy mikor újítok valami nagyobbat - valószínű a T-28 lesz....
    Német masináknál is tettem kis kitérőt, beruházhatnék a Pz III-ra, de bár a német gépek keményebbek elöl (némelyiknek dupla a páncélzata szemből) valahogy az orosz technika közelebb áll hozzám

    Apropó Himmelsdorf, a dombtetőn van egy hely ahonnan be lehet lőni a térre mókás nagyon
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 05. 07. 20:47.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #16
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Himmelsdorfot nagyon utálom
    Pagorki és Malinovka kedvenceim, de mióta "nagyobb" gépem is van és belekeveredek komoly mezőnybe - PzIV, KV, Churchill - jönnek az egyre újabb és újabb érdekes pályák
    Mi a neved?
    Én lenni Sziszka
    Alapvetően Orosz vonalat viszem. ÉS ott kipróbáltam minden "vonalat" Tankok (MS-1, BT-2, T-26, T-64 elitre fejlesztve) A SU-18 és az AT-1 is fullos, mostantól pénzkérdés csak hogy mikor újítok valami nagyobbat - valószínű a T-28 lesz....
    Német masináknál is tettem kis kitérőt, beruházhatnék a Pz III-ra, de bár a német gépek keményebbek elöl (némelyiknek dupla a páncélzata szemből) valahogy az orosz technika közelebb áll hozzám

    Apropó Himmelsdorf, a dombtetőn van egy hely ahonnan be lehet lőni a térre mókás nagyon
    Itt meg én.
    Igen, azt a helyet már kifigyeltem, csak egy gyorsabb kolléga mindig befoglalja. De majd odaférkőzöm már én is.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #17
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Szemét ez a rendszer. Veszem a jobb tankokat, aztán mindig feljebb rak olyan csatákba, ahol olyan gépekkel jönnek, amiket még nem is láttam, és megkarcolni sem tudom őket.
    Churchill, meg mindenféle szörnyekkel összekerültem már.

    Konkrétan volt, hogy lövöm az ellent, aztán mondja a személyzetem, hogy nem tudjuk megsebezni őket. Persze neki csak egyet kellett visszalőnie.

    Volt egy vakvágányom is: rágyúrtam a SPG Sturmpanzer-re, ez az a lánctalpas ágyú. Mert nagyon nem tetszett korábban, hogy én nem látok ellenséget, ennek ellenére a hegyeken túlról kilőnek rakétával. Persze ez korántsem annyira durva, mint 1-2 ruszki cucc, amit később láttam, amik saját zászló mellől gyűjtik a frageket, beteg.

    Szóval kipróbáltam ezt a cuccost, de full nem jön be. Asszem az összes csatát buktam vele, és engem is kilőttek, bár tény, hogy sokkal nagyobbat durrant, mint a tankjaim, de páncélja is alig van, bárki kilő 1 lövésből.

    Így elmentem destroyer irányba, megvan az első 3-as szintű jármű, a Marder II
    Brutál cucc, csak megint olyan pályára rak vele, ahol sosem jártam, meg bazierős ellenfelek ellen.

    Azért durvulnak az árak is. Az első tankom 10.000 pénzbe került, meg pár XP. Majd 21.000 és párszáz XP.

    Ez már 80.000-be került meg több ezer XP-be. De láttam vannak a sorban milliósak is.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #18
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szemét ez a rendszer. Veszem a jobb tankokat, aztán mindig feljebb rak olyan csatákba, ahol olyan gépekkel jönnek, amiket még nem is láttam, és megkarcolni sem tudom őket.
    Churchill, meg mindenféle szörnyekkel összekerültem már.

    Konkrétan volt, hogy lövöm az ellent, aztán mondja a személyzetem, hogy nem tudjuk megsebezni őket. Persze neki csak egyet kellett visszalőnie.
    Ez van, meg kell találni a szerepet a harcban illetve mikor ráviszed a célkeresztet a másikra és sárga vagy piros, akkor felesleges rálőni, illetve várd meg míg elfordul, vagy kerüld meg.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Volt egy vakvágányom is: rágyúrtam a SPG Sturmpanzer-re, ez az a lánctalpas ágyú. Mert nagyon nem tetszett korábban, hogy én nem látok ellenséget, ennek ellenére a hegyeken túlról kilőnek rakétával. Persze ez korántsem annyira durva, mint 1-2 ruszki cucc, amit később láttam, amik saját zászló mellől gyűjtik a frageket, beteg.

    Szóval kipróbáltam ezt a cuccost, de full nem jön be. Asszem az összes csatát buktam vele, és engem is kilőttek, bár tény, hogy sokkal nagyobbat durrant, mint a tankjaim, de páncélja is alig van, bárki kilő 1 lövésből.

    Így elmentem destroyer irányba, megvan az első 3-as szintű jármű, a Marder II
    Brutál cucc, csak megint olyan pályára rak vele, ahol sosem jártam, meg bazierős ellenfelek ellen.
    nagyon jó vonal az is, de más taktikát kell követni. Tüzérséggel kushadni valami bokorba, fedezék mögött, és a SHIFT-el váltani tüzérségi módba - közvetett irányzásnak mondják a szaknyelvben - és osztani a csapattársak által felderített ellent. Meg imádkozni hogy a fürge ellenfelek ne találjanak meg - a röppályából kitalálható a rejtekhelyed - mert pikk-pakk szétszednek. Illetve egy normális csapatban azért marad pár ember fedezni a tüzérséget.

    A Marder II nagyon jó, de az is egy más stílus. a páncéltörők elöl jól védettek, de cserébe kicsit lomhák. Tankokat követve, lesből kell velük "vadászni" ahogy a nevük is mondja - "páncélvadász" ott akkor van gáz ha közel kerülnek, egyszer az első lövést elhibázta ellenem és addig körözgettem körülötte míg szép lassan kinyírtam, mert nem tud olyan gyorsan fordulni/fordítani a tornyot.

    Szóval elég összetett dolog ez, mint a háború általában, és ha még gyalogság, meg légierő is lenne...az lenen az igazi összfegyvernemi harc
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #19
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van, meg kell találni a szerepet a harcban illetve mikor ráviszed a célkeresztet a másikra és sárga vagy piros, akkor felesleges rálőni, illetve várd meg míg elfordul, vagy kerüld meg.
    Na várj, ez nekem új: van hogy nem piros az ellenfél körvonala?
    (én még csak ilyet láttam)
    Bár azt is ma láttam csak a fórumon, hogy van auto aim, úgy azért könnyebb a szemtől szemben harc, mint én durogtattam csak úgy kézzel...

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A Marder II nagyon jó, de az is egy más stílus. a páncéltörők elöl jól védettek, de cserébe kicsit lomhák. Tankokat követve, lesből kell velük "vadászni" ahogy a nevük is mondja - "páncélvadász" ott akkor van gáz ha közel kerülnek, egyszer az első lövést elhibázta ellenem és addig körözgettem körülötte míg szép lassan kinyírtam, mert nem tud olyan gyorsan fordulni/fordítani a tornyot.
    Nem is maga a Marder2 tetszik, az még kvázi ugyanúgy egy ágyú lánctalpakon, hanem amik alatta jönnek.

    Bár azt is ma olvastam, hogy a fejlesztésért az exp elvileg visszafejthető, és akkor elmehetsz más irányba. Ez így van?

    Meg a konvertálást is benéztem szerintem. Mivel másra úgy láttam nem használható, nekem a maxolt járműveknél a crew-t fejlesztem ezerrel. De írtak valami konvertálásról.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #20
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na várj, ez nekem új: van hogy nem piros az ellenfél körvonala?
    (én még csak ilyet láttam)
    Bár azt is ma láttam csak a fórumon, hogy van auto aim, úgy azért könnyebb a szemtől szemben harc, mint én durrogtattam csak úgy kézzel...
    nem az ellenség körvonala, hanem a célkereszt, vagy háromszög vagy amire állítottad. Ha zöld akkor semmi gond ha narancs akkor ne msok esélyed van hogy átütöd a páncélt h meg piros akkor csak kopoogtatsz - és feleslegesen feded fel magad ha még nem látnak.
    (mellékelt képen a négyzetben lévő "pöcökről" van szó)

    az automata célzás meg olyan mint a stimben az automata váltó és egyéb segítségek, az csak rajta tartja a célt, álló helyben remek, de nem tud elé tartani, stb, stb, és mozgás közben - vagy Te vagy a célpont mozog - nem fogsz eltalálni semmit.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Nem is maga a Marder2 tetszik, az még kvázi ugyanúgy egy ágyú lánctalpakon, hanem amik alatta jönnek.
    az mindegy hogy melyik, a maga szintjén ugyanúgy kell használni mindet
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bár azt is ma olvastam, hogy a fejlesztésért az exp elvileg visszafejthető, és akkor elmehetsz más irányba. Ez így van?

    Meg a konvertálást is benéztem szerintem. Mivel másra úgy láttam nem használható, nekem a maxolt járműveknél a crew-t fejlesztem ezerrel. De írtak valami konvertálásról.
    vissza lehet fejteni de aranyba kerül
    A legénységet meg érdemes felfejleszteni, mert 100% után lehet nekik képzettségeket adni - álcázás, tűzoltás stb - ami sokat segít.
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #21
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem az ellenség körvonala, hanem a célkereszt, vagy háromszög vagy amire állítottad. Ha zöld akkor semmi gond ha narancs akkor ne msok esélyed van hogy átütöd a páncélt h meg piros akkor csak kopoogtatsz - és feleslegesen feded fel magad ha még nem látnak.
    (mellékelt képen a négyzetben lévő "pöcökről" van szó)
    Na ma is sokat okosodtam.
    Majd akkor figyelek erre. De az a furcsa, hogy néha amikor minden rendben (nincs takarva, szuper ráközelítek, gyengébb is a tank, nem mozog, tuti eltalálom, mégsincs se üzenet, se sebzés. Arra tudok gondolni, hogy mivel a crew még csak 62%-os, ők hibáznak ilyenkor.
    Apropó crew. Ami zavart még. Az első tank destroyer-en kigyúrtam 60%-ra egy legénységet. Megvettem a következőt, és ha át akarom ültetni a 60%-osakat az újba, piros lesz a tank típus. Mintha azt nem tudnák vezetni. De nem az incomplete crew felirat jön, mint amikor nincs valaki. Mit jelent ez, nem tudod?


    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    az automata célzás meg olyan mint a stimben az automata váltó és egyéb segítségek, az csak rajta tartja a célt, álló helyben remek, de nem tud elé tartani, stb, stb, és mozgás közben - vagy Te vagy a célpont mozog - nem fogsz eltalálni semmit.
    Értem, akkor nem vesztettem vele semmit. Vagyis nélküle.
    Rohat B2-eseket nehéz mozgás közben eltalálni, mennek vagy 50-el, hiába lövök elé, ezért ilyen kicsi a találati arányom. Bár javul lassan...

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    vissza lehet fejteni de aranyba kerül
    A legénységet meg érdemes felfejleszteni, mert 100% után lehet nekik képzettségeket adni - álcázás, tűzoltás stb - ami sokat segít.
    Ehh.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #22
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na ma is sokat okosodtam.
    Majd akkor figyelek erre. De az a furcsa, hogy néha amikor minden rendben (nincs takarva, szuper ráközelítek, gyengébb is a tank, nem mozog, tuti eltalálom, mégsincs se üzenet, se sebzés. Arra tudok gondolni, hogy mivel a crew még csak 62%-os, ők hibáznak ilyenkor.
    Apropó crew. Ami zavart még. Az első tank destroyer-en kigyúrtam 60%-ra egy legénységet. Megvettem a következőt, és ha át akarom ültetni a 60%-osakat az újba, piros lesz a tank típus. Mintha azt nem tudnák vezetni. De nem az incomplete crew felirat jön, mint amikor nincs valaki. Mit jelent ez, nem tudod?
    amikor rácélzol egy tankra - a kis zöld kör szépen összeszűkül, akkor a zöld körön belül bárhova csapódhat a lövedéked, megesik hogy így is mellé...ez a felszerelt fegyver pontosságán múlik amit az adataiban tudsz megnézni. általában olyan 30-40 centi körül van 100 méterenként.

    A legénység pedig adott típusra képződik, tehát ha kiképzed egy autón és átülteted egy másikra akkor arra az új típusra 50%-ról indul..
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 05. 09. 19:42.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #23
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Rohat B2-eseket nehéz mozgás közben eltalálni, mennek vagy 50-el, hiába lövök elé, ezért ilyen kicsi a találati arányom.
    A Luchs és a Leopard nagy kedvenced lesz.

  24. #24
    Ez meseszépen hangzik srácok, de szerintem az igazi móka pár méterrel feljebb van. Én csak Battlefield2-ben tettem próbára magam, ott is voltak komoly tankcsaták, de a kedvencem a bomber jet volt; gyakorlatilag komplett páncélos hadosztályokat zúztam vele porrá...

  25. #25
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A Luchs és a Leopard nagy kedvenced lesz.
    Már a Luchs-ra gyűjtök!

    Imponáló az a 60 km/h!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 1 / 29 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •