Oldal: 26 / 29 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó
Találatok: 626 - 650 (704 összesen)
  1. #626
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyi idő van még ezt összehozni?
    Hát mondjuk február közepe, esetleg vége. Képesek ezek minden fejlesztést elhúzni. Szerintem ha sok a szabadidőd, akkor is kb az M6os tanknál kéne most tartani, hogy meglegyen a T34. (freeXPből, amúgy is érdemes ide ugrani, mert az egy agyament tank, a T1 el együtt)

  2. #627
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát mondjuk február közepe, esetleg vége. Képesek ezek minden fejlesztést elhúzni. Szerintem ha sok a szabadidőd, akkor is kb az M6os tanknál kéne most tartani, hogy meglegyen a T34. (freeXPből, amúgy is érdemes ide ugrani, mert az egy agyament tank, a T1 el együtt)
    Lee-ig futotta csak, szóval Tier 4-ből kell 8-ig ugranom bő 1 hónap alatt... hát, azért ennyi időm/kedvem nincs, azért kicsit majd ráfekszek, hátha elkap a lendület...


    Pointi, nincsön megint vmi jó kis ügyes arany/prémium akció mostanság?

  3. #628
    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát mondjuk február közepe, esetleg vége. Képesek ezek minden fejlesztést elhúzni. Szerintem ha sok a szabadidőd, akkor is kb az M6os tanknál kéne most tartani, hogy meglegyen a T34. (freeXPből, amúgy is érdemes ide ugrani, mert az egy agyament tank, a T1 el együtt)
    Én a T1-et kihagytam. Jumbo felől közelítettem meg a kérdést...

  4. #629
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Free exp-hez (és arany management-hez) egy tanács.

    Én úgy vagyok vele, hogy 1 hónapnál kevesebbre nem fizetek elő, mert drága, tehát az 1 hónapnyi prémium ára 2500 arany. A kevesebb az nekem maradék.
    De ez lehet bármennyi, akár 400 is, valamennyi aranyat biztos mindenki összeharácsolt már a mindenféle akciókkal.

    Tehát, ha nincs free exp-d (meg tankokra beragadt exp se nagyon), de van némi maradék aranyad, akkor fogsz egy elit tankot, kiveszed a pipát a legénység képzése mellől, mész vele egy napi duplázót. 5-6-os tankoktól kezdve ez azért általában 1200-2000 exp.

    Ezt fogod és aranyért free-vé konvertálod. 25:1-ben váltják, azaz 2000 free exp-hez jutsz mindössze 80 aranyért. Ez ha azt nézzük, néhány töltény ára egy tier8-as tankba!
    2000 free exp pedig sokat ér, a maga természetes útján igen lassan gyűlne össze.
    Ha ezt megcsinálod pár nap és/vagy pár tankkal, pikk-pakk összejön 10.000 free exp mondjuk 400 aranyért, amiért még egy heti prémiumot sem kapnál, és kábé az első 4 tiert ki is pipáltad.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #630
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen: Győznöm kell, be kell vinnem minimum 14-15 meggyőző találatot olyan tankok ellen, akiket szemből nem tudok megsebezni (de ők engem bárhonnan), max 1-2 célt tévesztett vagy lepattanó golyóm lehet, illetve ezen felül kábé sérülés nélkül meg kel úsznom a csatákat!

    Nem panaszkodok, mert kell a kihívás ...csak kíváncsi lennék, hogy neked ezt így 10 csatából hányon sikerül kivitelezni?
    íme egy átlag - 1-et öltem, 4 tankot sebeztem - csata, ez nettó 28k körül van...
    igaz nem 9-es med hanem heavy..de hát te akartad a közepest. Hozzáteszem az E-50 igen jó kis masina.
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #631
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    íme egy átlag - 1-et öltem, 4 tankot sebeztem - csata, ez nettó 28k körül van...
    igaz nem 9-es med hanem heavy..de hát te akartad a közepest. Hozzáteszem az E-50 igen jó kis masina.
    Nekem ha van igen jó 13-14 találatom, akkor jön össze 27-28 ezer. Tudom, hogy jó a gép, szeretem is, de 14-16 új töltény már majdnem 20 000 kredit, ha pedig jelentősen megsérül a tankom, akkor a javítás is bőven 15 000 fölött van. Így hiába győzünk és lövök jókat, mínuszba jövök ki a végén.

    Ha a fullos töltény nem ~1300 lenne darabja, hanem mondjuk 600, egy rossz szavam nem lenne.

    De mondjuk tök jogos, tök ingyen játszom online egy nagyon jól megcsinált/kitalált játékkal, fizessék érte, ha nem tetszik a rendszer... Prémium Account-tal már nem lennének ilyen gondjaim.

  7. #632
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, azt mindenki maga tudja, hogy mennyit tud/akar játszani a WoT-al.

    Csak arra fel írtam le mindezt, hogy prém tankja csak a gazdagoknak lehet.
    Ez így (volt) igaz, én sem tudtam rábeszélni magam, hogy kifizessek egy Type-ot, nemhogy egy Löwe-ét. De most itt az egyedi (soha vissza nem térő?) lehetőség.
    Nem mellesleg szerintem élvezetes az amcsi heavykkel játszani. T1 és M6 egy fos, azokról nem beszélünk...
    De a T29 - T32-őt jó volt megcsinálni, soha nem éreztem, hogy szenvedés. És a T34-el már egy csatát nem kell menni, csak legyen ott a garázsban, fapadosan, úgyis elit prémium tank lesz belőle.
    Azt hiszem T-32 most egy kicsit szivatva lett. 2 hónapja nem nyúltam hozzá, 52% volt a győzelmi arányom vele. Most le ment 37%-ra. Olyan csapatokba kerül állandóan hogy az hihetetlen.Az utolsók közt hullok el, és az ellenfélnél vannak még vagy nyolcan . Ma még nem volt nyertes csatám vele, így csak 5-600/csata.Kedveltem ezt a tankot, de most már nem annyira szeretem.Jó lenne már győzni legalább egyszer.....
    U.i.
    Megvan az első nyert csatám vele!
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2012. 01. 18. 18:38.

  8. #633
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem T-32 most egy kicsit szivatva lett. 2 hónapja nem nyúltam hozzá, 52% volt a győzelmi arányom vele. Most le ment 37%-ra. Olyan csapatokba kerül állandóan hogy az hihetetlen.Az utolsók közt hullok el, és az ellenfélnél vannak még vagy nyolcan . Ma még nem volt nyertes csatám vele, így csak 5-600/csata.Kedveltem ezt a tankot, de most már nem annyira szeretem.Jó lenne már győzni legalább egyszer.....
    U.i.
    Megvan az első nyert csatám vele!
    Hát nemtom, egy klántársunk nem győzi dícsérni, mentünk együtt is, tényleg nem lehet oka panaszra.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #634
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nemtom, egy klántársunk nem győzi dícsérni, mentünk együtt is, tényleg nem lehet oka panaszra.
    Nem a tankal van a baj. Az jó szerintem. Valahogy mintha egy árnyalattal gyengébb csapatba rakna vele mostanában mint az ellenfél. Nehéz ellensúlyozni ha az első 3 percben már 5-el kevesebben vagyunk .Vagy csak nekem van ma ennyire pechem? Vagy átléptem egy határt(győzelem, Tp, kifejlesztett tankok száma, sebzés)? Mindig voltak néha röhejes csaták de ennyi egyszerre még soha.

  10. #635
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a tankal van a baj. Az jó szerintem. Valahogy mintha egy árnyalattal gyengébb csapatba rakna vele mostanában mint az ellenfél. Nehéz ellensúlyozni ha az első 3 percben már 5-el kevesebben vagyunk .Vagy csak nekem van ma ennyire pechem? Vagy átléptem egy határt(győzelem, Tp, kifejlesztett tankok száma, sebzés)? Mindig voltak néha röhejes csaták de ennyi egyszerre még soha.
    Akkor egyszerűen peches napod volt. Tegnap engem a KV-val szivatott, szeretem is, jól is megy vele, de negyedjére jött csak le a csillag róla, hiába lőttem a tier8-9-eseket mint az atom.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #636
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Elkészültek már az "ide lőjjetek!" festések a francia tankokhoz? A tököm kivan má'n velük!

  12. #637
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elkészültek már az "ide lőjjetek!" festések a francia tankokhoz? A tököm kivan má'n velük!
    lol, franciát bárhol bármivel szerintem
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #638
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    lol, franciát bárhol bármivel szerintem
    Hát most elkezdtem a amcsi heavy vonalat, de a Lee-vel azok a kis polírozott felfordult teknősök rendszeresen megtréfálnak, 5 lövésből 4 lepattan, de az az 1 meg arat

    Szóval csak jó helyen kell eltalálni őket, de a kérdés, hogy van-e már friss verzió abból a skinpack-ből, amibe szépen be vannak színezve, hogy hol!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 19. 22:24.

  14. #639
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval csak jó helyen kell eltalálni őket, de a kérdés, hogy van-e már friss verzió abból a skinpack-ből, amibe szépen be vannak színezve, hogy hol!

    No megvan a cucc: http://translate.google.com/translat...ones%2Fcolored


    Most váltottam Lee-ről T1 heavy-re. Hát a Lee meglepően jó volt (nem gondoltam volna róla), de ez a T1 ez borzalom. Szar az ágyúja és semelyik jó kis balhéba nem érek oda vele, megfordulni nem tud... és még a páncélja se hú de nagyon jó. Ha egy KV-t látok, menekülök...

  15. #640
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elkészültek már az "ide lőjjetek!" festések a francia tankokhoz? A tököm kivan má'n velük!
    Hol tartasz velük? A lelkesedésedből ítélve az elején. Pedig a light-med vonalat pont neked találták ki. Tier 6 -al már néha elejtesz egy Type-ot, 7-essel már keresed őket, a 8-as még nincs meg, de úgy látom azok meg kifejezetten vadásznak a medekre. A Bat Chataliont még a 9-es heavy-k is ha lehet kerülik . Most a T-32-t nyomom(mellette a 13 90-et, kedvenc zsákmányom a Tigris, IS, csak a T-54-töl , és a 155mm KV-tól félek) de inkább egy Tiger II kössön belém mint egy Lorainne egy jobb sofőrrel. Ma este 4 szer végzett ki valami hirtelen megérkező 7-8-as Napoleon fattya .

  16. #641
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    No megvan a cucc: http://translate.google.com/translat...ones%2Fcolored


    Most váltottam Lee-ről T1 heavy-re. Hát a Lee meglepően jó volt (nem gondoltam volna róla), de ez a T1 ez borzalom. Szar az ágyúja és semelyik jó kis balhéba nem érek oda vele, megfordulni nem tud... és még a páncélja se hú de nagyon jó. Ha egy KV-t látok, menekülök...
    És sajnos biztatni sem tudlak, a T1 és az M6 borzalom. Önmagában is, de pláne az orosz tier-társak ellen. De még a PzIV is szétszed. Túl kell esni rajtuk, ide a free exp-t sem kell sajnálni. T29-től rendben lesz.

    Franciákra visszatérve, ha az AMX-40-Kacsára gondolsz, azt tényleg nehéz meglőni.
    300 hp-ja van, de több steel wall medált szereztem vele.
    Vagy 2 nappal ezelőtt produkáltam ezt vele!

    http://users.atw.hu/rezmalac/files/shot_027.jpg
    http://users.atw.hu/rezmalac/files/shot_028.jpg
    http://users.atw.hu/rezmalac/files/shot_029.jpg

    A repit is érdemes megnézni:
    http://users.atw.hu/rezmalac/files/2...feld.wotreplay

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #642
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hol tartasz velük? A lelkesedésedből ítélve az elején. Pedig a light-med vonalat pont neked találták ki. Tier 6 -al már néha elejtesz egy Type-ot, 7-essel már keresed őket, a 8-as még nincs meg, de úgy látom azok meg kifejezetten vadásznak a medekre. A Bat Chataliont még a 9-es heavy-k is ha lehet kerülik . Most a T-32-t nyomom(mellette a 13 90-et, kedvenc zsákmányom a Tigris, IS, csak a T-54-töl , és a 155mm KV-tól félek) de inkább egy Tiger II kössön belém mint egy Lorainne egy jobb sofőrrel. Ma este 4 szer végzett ki valami hirtelen megérkező 7-8-as Napoleon fattya .
    Nekem már az 5-ös (AMX-12) is kezd tetszeni.
    Csak valami rettenet elsőre az, hogy függőlegesen semmit nem mozog a cső!
    De mikor jönnek ilyen bátor PzIV-ek meg hasonlók, és a 100-at sebző ágyúval kiürítem rá a tárat, azért van meglepetés!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #643
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem már az 5-ös (AMX-12) is kezd tetszeni.
    Csak valami rettenet elsőre az, hogy függőlegesen semmit nem mozog a cső!
    De mikor jönnek ilyen bátor PzIV-ek meg hasonlók, és a 100-at sebző ágyúval kiürítem rá a tárat, azért van meglepetés!
    Hát igen, a torony nem az igazi ,egyiken se.

  19. #644
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Franciákra visszatérve, ha az AMX-40-Kacsára gondolsz, azt tényleg nehéz meglőni.
    300 hp-ja van, de több steel wall medált szereztem vele.
    ...
    steel wall meg a fas...m...
    ilyen mezőnybe max eret vághatsz magadon..márpedig csak ilyenbe szopok vele..
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #645
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    steel wall meg a fas...m...
    ilyen mezőnybe max eret vághatsz magadon..márpedig csak ilyenbe szopok vele..
    Mintha magamat látnám... leghosszabb 10K XP-m lesz vele, ami hátravan.

  21. #646
    Végre IS-3 kifejlesztve. Már csak 1,5 milla kell és meg is veszem Bár ahogy a statjait néztem nem lesz nagy előrelépés, csak HP-ban. Esetleg armor.

  22. #647
    Mekkora mázlista vagyok?


  23. #648
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Mekkora mázlista vagyok?
    Hát....Engem nem zavar a Hitbox mod, aki akarja használja, de nemrég ezért bannoltak volna a videó alapján... tényleg mázlista vagy !Most azon dolgoznak a fejlesztők hogy megszüntetik a saját skinek használatát, majd vehetsz skinpackeket (csak)aranyért ha unod az alapot.Az indok:a sportszerű játék megőrzése, stb. Pont ezek a videók adják az ürügyet.Ezért jelentek meg ,még csak tesztelés céljából,a vásárolható skinek amik + 1 réteget ráhúznak a tankra, hogy hatástalanítsák ezeket a módokat.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2012. 01. 21. 13:57.

  24. #649
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát....Engem nem zavar a Hitbox mod, aki akarja használja, de nemrég ezért bannoltak volna a videó alapján... tényleg mázlista vagy !Most azon dolgoznak a fejlesztők hogy megszüntetik a saját skinek használatát, majd vehetsz skinpackeket (csak)aranyért ha unod az alapot.Az indok:a sportszerű játék megőrzése, stb. Pont ezek a videók adják az ürügyet.Ezért jelentek meg ,még csak tesztelés céljából,a vásárolható skinek amik + 1 réteget ráhúznak a tankra, hogy hatástalanítsák ezeket a módokat.
    hmm..nem hatástalanítják
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #650
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hmm..nem hatástalanítják
    Az eredetit igen, az új meg meg átír mást is. Az meg a "felhasználói szerződéssel" nem összeegyeztethető....Ha elkezdik ellenőrizni belépéskor azt a két sort, akkor bukta. A szankciók meg le vannak írva.

Oldal: 26 / 29 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •