Oldal: 25 / 29 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó
Találatok: 601 - 625 (704 összesen)
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    azért azok a nehéz tankok nem olyan igazi nehéz tankok...inkább csak szemből...
    majd a medek legyakják őket...
    Annyira azért nem gyengék,és a legtöbb mednél gyorsabbak.... és pokoli a tűzgyorsaságuk. Ha 4 lövés elég neki hogy kinyírja az ellenfelét azt a négyet 15 sec alatt belelővi(120mm 267 penetration 400 damage)azt már a Maus is megérzi. Persze ki lehet lőni ezeket is, de nem kell megijedni velük semmitől, ha tele a tár.Ha meg ketten-hárman vannak az már baj.Elég jó ágyuk vannak a francia tankokon. Ja és a franciák közt van a játék 3 "legszebb" tankja, egy hernyó törp sapkában,egy hálófülkés buldózer,és egy 5 éves enyhén fogyatékos rajza a tankról.Nekem nagyon bejöttek.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2012. 01. 05. 06:36.

Mai 2. meccsemen csóri AMX 40-est kilőttem totál véletlen (saját csapatból). Beragadt a radarjelző és pont a lövés gombbal teszteltem a rendbehozatalt. Akkora a térkép, de pont az útba kellett állnia... ezek a mocsok franciák.
    Utoljára módosította: Akos; 2012. 01. 05. 14:13.

Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Mai 2. meccsemen csóri AMX 40-est kilőttem totál véletlen (saját csapatból). Beragadt a radarjelző és pont a lövés gombbal teszteltem a rendbehozatalt. Akkora a térkép, de pont az útba kellett állnia... ezek a mocsok franciák.
    Legalább bocsánatot kért?

Nah, van ugyebár ez a Happy Holiday. Beírtm az Bonusz kódot, úgy ahogy leírták. Sem a játékban, sem sehol semmilyen bónusszal nem találkoztam. Hacsak nem az a bónusz, hogy azóta a "Your account has been blocked" üzenetet kapom a weboldalon, belépés után. Ti mit tapasztaltatok?

Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Legalább bocsánatot kért?
    Nem, de én bocsánatot kértem.

Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, van ugyebár ez a Happy Holiday. Beírtm az Bonusz kódot, úgy ahogy leírták. Sem a játékban, sem sehol semmilyen bónusszal nem találkoztam. Hacsak nem az a bónusz, hogy azóta a "Your account has been blocked" üzenetet kapom a weboldalon, belépés után. Ti mit tapasztaltatok?
    Semmi ilyesmit. Itt figyel az a rusnyaság garázsban.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.143
    Na BAZZ!!

E50-nel szembe találtam maga a harctéren 3 db IS-7-tel, no meg AMX5 50B-vel és barátaival, kispályás voltam hozzájuk képest. Kinyírtam 6 db tankot, 13 lövésből 12 találatom volt, egyedül elfoglaltam az ellenséges bázist... nyertünk és emellett Top Gun, meg megszálló, meg mesterlövész lettem és nem használtam fel semmilyen gyógyító, javító csomagot.

Erre annyi pénzt nem kerestem, mint amennyibe a javítás meg a lőszer került!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 17. 01:37.

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.308
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na BAZZ!!

E50-nel szembe találtam maga a harctéren 3 db IS-7-tel, no meg AMX5 50B-vel és barátaival, kispályás voltam hozzájuk képest. Kinyírtam 6 db tankot, 13 lövésből 12 találatom volt, egyedül elfoglaltam az ellenséges bázist... nyertünk és emellett Top Gun, meg megszálló, meg mesterlövész lettem és nem használtam fel semmilyen gyógyító, javító csomagot.

Erre annyi pénzt nem kerestem, mint amennyibe a javítás meg a lőszer került!
    a pénzt a kiosztott sebzés alapján kapod...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Pontosan!
    Tipikus példa a T30: van hogy egy killem sincs, de 4-5 tankba én durrantom bele az első 800-as sebzést, már hozza is az 50.000-et.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.143
    Ettől függetlenül rendkívül idegesítő (én unfair), hogy fullra fejlesztett E-50-nel majdnem minden csatám veszteséges...

Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.308
    Ettől függetlenül rendkívül idegesítő (én unfair), hogy fullra fejlesztett E-50-nel majdnem minden csatám veszteséges...
    nem elég fullra fejleszteni egy tankot, azt használni is kell tudni....

(én unfair)
    De legalább van önkritikád...

Mondjuk hozzátenném, hogy mostanában annyira lecsökkentették a kreditszorzót a legtöbb tartályra, hogy lassan nem is jáccom vele. Annyit nem ér, hogy prémtankot vegyek. Azt vegyenek a gazdagok...

Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.308
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk hozzátenném, hogy mostanában annyira lecsökkentették a kreditszorzót a legtöbb tartályra, hogy lassan nem is jáccom vele. Annyit nem ér, hogy prémtankot vegyek. Azt vegyenek a gazdagok...
    lassan ez sem lehet kifogás, mert kb 1 hónap múlva bárkinek tökingyen lehet egy tier8-as prémium heavyje....

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.143
    Igen: Győznöm kell, be kell vinnem minimum 14-15 meggyőző találatot olyan tankok ellen, akiket szemből nem tudok megsebezni (de ők engem bárhonnan), max 1-2 célt tévesztett vagy lepattanó golyóm lehet, illetve ezen felül kábé sérülés nélkül meg kel úsznom a csatákat!

Nem panaszkodok, mert kell a kihívás ...csak kíváncsi lennék, hogy neked ezt így 10 csatából hányon sikerül kivitelezni?

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Tudtommal csak az arty-k creditszorzója csökkent, meg a KV-nak. De utóbbi még így is borzalom credithalmozó, bele se gondolok korábban mit hozott (míg nekem nem volt).
    Meg kell találni a pénzgyáros tankokat, és azzal gyűjteni. Sajnos a tier9-10 csak kevés embernek pluszos.

És Sziszkának nagyon igaza van: kábé 3 hónapja lehet tudni, hogy a T34-ből prémium tank lesz. Mi többen 2 hónap alatt átpörgettük a T1-től a T30-ig, egyáltalán nem lehetetlen. Ráadásul eltolták a patch-et jó 3 hónappal, szóval innentől ez nem kifogás, bárkinek lehet prémium tankja, aki tesz érte!

Van aki még most kezdett hozzá, szóval hajrá!

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

lassan ez sem lehet kifogás, mert kb 1 hónap múlva bárkinek tökingyen lehet egy tier8-as prémium heavyje....
    Ez nem kifogás, csak tény...

Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal csak az arty-k creditszorzója csökkent, meg a KV-nak. De utóbbi még így is borzalom credithalmozó, bele se gondolok korábban mit hozott (míg nekem nem volt).
    Meg kell találni a pénzgyáros tankokat, és azzal gyűjteni. Sajnos a tier9-10 csak kevés embernek pluszos.

És Sziszkának nagyon igaza van: kábé 3 hónapja lehet tudni, hogy a T34-ből prémium tank lesz. Mi többen 2 hónap alatt átpörgettük a T1-től a T30-ig, egyáltalán nem lehetetlen. Ráadásul eltolták a patch-et jó 3 hónappal, szóval innentől ez nem kifogás, bárkinek lehet prémium tankja, aki tesz érte!

0-ról csináltam egy M41-et. Legjobb körömön, mikor a csapat elhalt tagjai írták, hogy "nice job arty" is maradt mindössze 15 000 cr. A KV tényleg hoz, bár azt is csökkentették szerintem, ennek ellenére tényleg jó farmer.

És nem tagadom, hogy Sziszkának igaza van. Tudok erről a lehetőségről. De. És itt jelzem, ez csak az én magán problémám. Több ágon eljutottam a Tier7-ig. És egyetlen egyet sem élvezek annyira, hogy 100K XP-t kifarmoljak vele. És itt egy T9-et kellene kifejleszteni. Egyszerűen nincs ingerenciám erre. Lenyomom a napi duplázó köröket, amikor sikerül és már rakom is a kormányomat az asztalra. És ez csak egy ideje van így. Ez pedig nyílván az utóbbi időkben történt változásoknak köszönhető WoT szinten. Jóval kevesebb időre tud lefoglalni, mint régebben, ez van. Tehát lehetőség van T8 prém tank szerzésre, csak nem köt le annyira, hogy akarjam. Ezáltal viszont én beszívtam a kreditcsökkentő folyamatot.

Aki élvezi, annak viszont tényleg hajrá! :P

Igen: Győznöm kell, be kell vinnem minimum 14-15 meggyőző találatot olyan tankok ellen, akiket szemből nem tudok megsebezni (de ők engem bárhonnan), max 1-2 célt tévesztett vagy lepattanó golyóm lehet, illetve ezen felül kábé sérülés nélkül meg kel úsznom a csatákat!

Nem panaszkodok, mert kell a kihívás ...csak kíváncsi lennék, hogy neked ezt így 10 csatából hányon sikerül kivitelezni?
    Mer béna láma vagy, maradjál a kormánynál

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.143
    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Mer béna láma vagy, maradjál a kormánynál
    Egy régi kedves ismerős...

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    0-ról csináltam egy M41-et. Legjobb körömön, mikor a csapat elhalt tagjai írták, hogy "nice job arty" is maradt mindössze 15 000 cr. A KV tényleg hoz, bár azt is csökkentették szerintem, ennek ellenére tényleg jó farmer.

És nem tagadom, hogy Sziszkának igaza van. Tudok erről a lehetőségről. De. És itt jelzem, ez csak az én magán problémám. Több ágon eljutottam a Tier7-ig. És egyetlen egyet sem élvezek annyira, hogy 100K XP-t kifarmoljak vele. És itt egy T9-et kellene kifejleszteni. Egyszerűen nincs ingerenciám erre. Lenyomom a napi duplázó köröket, amikor sikerül és már rakom is a kormányomat az asztalra. És ez csak egy ideje van így. Ez pedig nyílván az utóbbi időkben történt változásoknak köszönhető WoT szinten. Jóval kevesebb időre tud lefoglalni, mint régebben, ez van. Tehát lehetőség van T8 prém tank szerzésre, csak nem köt le annyira, hogy akarjam. Ezáltal viszont én beszívtam a kreditcsökkentő folyamatot.

Aki élvezi, annak viszont tényleg hajrá! :P
    Persze, azt mindenki maga tudja, hogy mennyit tud/akar játszani a WoT-al.

Csak arra fel írtam le mindezt, hogy prém tankja csak a gazdagoknak lehet.
    Ez így (volt) igaz, én sem tudtam rábeszélni magam, hogy kifizessek egy Type-ot, nemhogy egy Löwe-ét. De most itt az egyedi (soha vissza nem térő?) lehetőség.
    Nem mellesleg szerintem élvezetes az amcsi heavykkel játszani. T1 és M6 egy fos, azokról nem beszélünk...
    De a T29 - T32-őt jó volt megcsinálni, soha nem éreztem, hogy szenvedés. És a T34-el már egy csatát nem kell menni, csak legyen ott a garázsban, fapadosan, úgyis elit prémium tank lesz belőle.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

Wink

Egy régi kedves ismerős...
    Főleg a kedves, csááá, mizu ?
    Azon gondolkodom, hogy el kéne adnom a G25-E re moddolt kormányt, a clubsport pedállal, meg a LightningSST H-váltóval. De még, akármikor ráunhatok a tankokra És akkor mehetnék bénázni

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.143
    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Főleg a kedves, csááá, mizu ?
    Azon gondolkodom, hogy el kéne adnom a G25-E re moddolt kormányt, a clubsport pedállal, meg a LightningSST H-váltóval. De még, akármikor ráunhatok a tankokra És akkor mehetnék bénázni
    Úgy tudom a köv projektjük egy repcsis játék lesz... ahhoz még úgysem jók ezek a cuccok!

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.143
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    kábé 3 hónapja lehet tudni, hogy a T34-ből prémium tank lesz. Mi többen 2 hónap alatt átpörgettük a T1-től a T30-ig, egyáltalán nem lehetetlen. Ráadásul eltolták a patch-et jó 3 hónappal, szóval innentől ez nem kifogás, bárkinek lehet prémium tankja, aki tesz érte!

Mennyi idő van még ezt összehozni?

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Mennyi idő van még ezt összehozni?
    Ne vedd biztosra, de én úgy gondolom minimum 30 nap még van. De a 60 sem elképzelhetetlen!
    Igaz ugyan, hogy a WG azt ígéri olyan gyorsan meglesz a 7.2, ahogyan csak tudják, de a direkt a dátumra rákérdezésnél diplomatikusan már csak annyit válaszoltak, hogy 2012 Q1.
    Na most érted, ha ez február közepét jelentené, akkor azt mondanák, mert mennyivel előnyösebb.

Ha elegendő free exp-je van az embernek, és tök nulláról is kezdi az amcsi ágat, a T1-ig érdemes kikkattintgatni csak annyit, hogy a következő tankhoz juss.
    A T1 - M6 már húzós, ugyanis maga az M6 kifejlesztése 28.000 exp.
    http://www.wotdb.info/
    Itt tudtok számolgatni.

Szóval valszeg a T1-et már végig kell szenvedni, de egy jó duplázó, meg még úgy napi 6-8 csatával szerintem 5.000 exp megszerezhető naponta, azaz 6 nap alatt megvan az M6.
    Az M6-ban az a rossz, hogy még mindig nem egy jó tank, de a T29 "csak" 35.000 exp.
    Szintén kipörgethető 1 hét alatt.

A T29-et viszont már lehet szeretni, a nagy csővel. Viszont ez már vaskosabb falat, kerek 100.000 exp a T32. Viszont magasabb exp átlaggal lehet számolni. 2-3 óra napi játékkal elérhető a napi 10.000 exp, azaz megvan 10 nap alatt.

És akkor maradt cirka 185.000 exp a T34-ig.
    Nem kis meló, de az optimista becslésem szerint van rá 2 hónap.
    Ja és nem számoltam exp-t a különböző felszerelésekre. Ezek közül van ami nedeed (ágyúk), van ami useless (motorok - semmit nem gyorsul tőle a tank).

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

Oldal: 25 / 29 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •