Oldal: 24 / 29 ElsőElső ||| 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 576 - 600 (704 összesen)
  1. #576
    Ma, számos véres csata árán végre megszületett az IS. Azt hiszem, jópár hónapig elleszek ezzel.

  2. #577
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Ma, számos véres csata árán végre megszületett az IS. Azt hiszem, jópár hónapig elleszek ezzel.

    ammár döfi...
    bár egy jó darabig vissza fogod sírni a KV-3-at
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #578
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése

    ammár döfi...
    bár egy jó darabig vissza fogod sírni a KV-3-at
    Ez minden tanknál megvan.
    De a legeslegdurvábban nálam a Ferdinél jelentkezett: egy bucka nagy doboz, szinte papírból, rohadt lassú és gyenge fegyverrel, egy szánalom volt, egyszerűen nem értettem az emberek mit szeretnek rajta. Már Ferdi tutorialokat néztem, de így sem ment a játék.
    Még a saját stratégiámat is felborítottam (valszeg ez volt a legnagyobb hiba), miszerint a fegyver az első. Így kifejlesztettem rá mindent, hátha mozgékonyabb, gyorsabb lesz, és a fegyver maradt a végére. De mikor meglett és először elsütöttem azt a tier10-es 12,8 cm-es ágyút - hát majd leestem a székről: egy 510 hp-s T54-et megöltem, pedig addig karcolni sem tudtam ezeket. Szerelem volt első látásra!
    Csak azt a 130 szenvedős csatát tudnám feledni...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #579
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése

    ammár döfi...
    bár egy jó darabig vissza fogod sírni a KV-3-at
    Azt nem mert még nincs meg KV-ból a KV-1S lett, onnan KV-13 onnan IS és hamarosan a T-43. KV-ból még ki akarom fejleszteni az arty-t, KV-3 at érdemes kifejleszteni? Lehet vele farmolni?

  5. #580
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem mert még nincs meg KV-ból a KV-1S lett, onnan KV-13 onnan IS és hamarosan a T-43. KV-ból még ki akarom fejleszteni az arty-t, KV-3 at érdemes kifejleszteni? Lehet vele farmolni?
    inkább campelni .

  6. #581
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem mert még nincs meg KV-ból a KV-1S lett, onnan KV-13 onnan IS és hamarosan a T-43. KV-ból még ki akarom fejleszteni az arty-t, KV-3 at érdemes kifejleszteni? Lehet vele farmolni?
    A KV3 elég veszedelmes jószág. Csak mint ellenfelet ismerem, de még az eggyel magasabb tierű, és 400-al több hp-s T29-el is tartottam tőle. Sok lövés lepattan róla, és elég komolyakat sebez. Saját tierjében szerintem top tank.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #582
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Ma, számos véres csata árán végre megszületett az IS. Azt hiszem, jópár hónapig elleszek ezzel.
    Nekem meg végre fullos lett a Panther-em. Iszonyat precíz az L100-as cső rajta, élmény vele lövöldözni
    Babinszki Gábor

  8. #583
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A KV3 elég veszedelmes jószág. Csak mint ellenfelet ismerem, de még az eggyel magasabb tierű, és 400-al több hp-s T29-el is tartottam tőle. Sok lövés lepattan róla, és elég komolyakat sebez. Saját tierjében szerintem top tank.
    Hát anno 3601-el direkt kerestem őket.... .Sajnos már nem nagyon találkozom velük Nem kevered a KV-5 tel?

  9. #584
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát anno 3601-el direkt kerestem őket.... .Sajnos már nem nagyon találkozom velük Nem kevered a KV-5 tel?
    Nem.
    A 3601 is top tank (volt) a kategóriájában (tier6 medium), de a KV3 azért kicsinálja.
    Sajna a 3601-en meg gyengítettek azóta, az már nem olyan penge mint volt korábban.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #585
    a francba, tudtam előre, hogy nem szabad ezt kipróbálni

  11. #586
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem.
    A 3601 is top tank (volt) a kategóriájában (tier6 medium), de a KV3 azért kicsinálja.
    Sajna a 3601-en meg gyengítettek azóta, az már nem olyan penge mint volt korábban.
    Még mindig 870 a hp-je. Ha nem suta a Vk 3601 akkor kikapja. Persze ha neki áll állva, szemből lődözgetni , udvariasan megvárva amíg az ellenfél céloz, tőlt.... és nem hajlandó mellé menni és oldalt hátul meglőni, stb. akkor esélye sincs.Szemből kemény az orosz. De ha megteszi akkor az lusta 3 cukrosnak meszeltek. Mire 122 mm ágyú betölt, addigra nem forog a torony, leszakadt a lánctalp stb. Kb.100 csatám volt vele(KV-3, fullos volt)Inkább a KV1 felől csináltam meg az IS-t az legalább mozgott(viszont állandóan kigyulladt , amennyi poroltót én elhasználtam....)
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2011. 11. 11. 19:50.

  12. #587
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Még mindig 870 a hp-je. Ha nem suta a Vk 3601 akkor kikapja. Persze ha neki áll állva, szemből lődözgetni , udvariasan megvárva amíg az ellenfél céloz, tőlt.... és nem hajlandó mellé menni és oldalt hátul meglőni, stb. akkor esélye sincs.Szemből kemény az orosz. De ha megteszi akkor az lusta 3 cukrosnak meszeltek. Mire 122 mm ágyú betölt, addigra nem forog a torony, leszakadt a lánctalp stb. Inkább a KV1 felől csináltam meg az IS-t az legalább mozgott(viszont állandóan kigyulladt , amennyi poroltót én elhasználtam....)
    KV-3 egy irdatlan megakirály gép...
    sokáig eljutottam sok vonalon - most nem sorolom - de még mindig egyik meghatározó kedvencem, TOP3-ba tuti benne van...épp most morfondírozok hogy visszaveszem.......
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #588
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    KV-3 egy irdatlan megakirály gép...
    sokáig eljutottam sok vonalon - most nem sorolom - de még mindig egyik meghatározó kedvencem, TOP3-ba tuti benne van...épp most morfondírozok hogy visszaveszem.......
    Hát én csak médum tankkal nyomultam és mindig nagyon örültem ha vmi KV utóddal talákoztam, mert könnyű falatok voltak nagyon, persze nem szemből!

    Most viszont találkoztam szemközt egy KV-3-mal a fullos E-50-emmel és két lövéssel sem bírtam átvinni a nagy ágyúval...nem tudom melyikünk lepődött meg jobban!

  14. #589
    Volt szerencsém kipróbálni a 7.0 public beta-t.Nekem úgy tűnik hamarosan vége az artysták
    (rém)uralmának.Vagy csak nagyon suták voltak fenn?

  15. #590
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Volt szerencsém kipróbálni a 7.0 public beta-t.Nekem úgy tűnik hamarosan vége az artysták
    (rém)uralmának.Vagy csak nagyon suták voltak fenn?
    Nekem is. Egy biztos, itt új értelmet nyert a kifejezés: Jönnek, mint az OROSZOK!

  16. #591
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is. Egy biztos, itt új értelmet nyert a kifejezés: Jönnek, mint az OROSZOK!
    Vannak egy páran. Ahogy láttam még mindíg az "Ellenség a kapuknál"-ban látott stratégiát szeretik. 6-7 perces csatáim voltak.Nem tökölnek sokat.

  17. #592
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Volt szerencsém kipróbálni a 7.0 public beta-t.Nekem úgy tűnik hamarosan vége az artysták
    (rém)uralmának.Vagy csak nagyon suták voltak fenn?
    Na, ezt fejtsétek már ki!

    Ennyire hatásos a visszahozott tracer, hogy lefülelik és kilövik egymást a tüzérek?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #593
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ezt fejtsétek már ki!

    Ennyire hatásos a visszahozott tracer, hogy lefülelik és kilövik egymást a tüzérek?
    Én nem tüzérkedek, fogalmam sincs mit csináltak, és mit csinálnak most/majd . De 10 nagyra nőtt arty azért meghatározta a csatát(tőlük fosott mindenki).Sand Riverben régen láttam ekkora frontális tankcsatát úgy hogy oldalanként 5-5 arty volt, egyik se kicsi. Valahogy nem ők határozzák meg a csatát.

  19. #594
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    nocomment...

    KV-5
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #595
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nocomment...

    KV-5

  21. #596
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    HATALMAS!!!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #597
    Gondolom teszteli más is a 7.1-et. Aki nem, az meg készüljön fel lelkileg a francia játékszerekre.Roppant nagy csodákra képesek hozzáértő kezekben. De némi gyakorlat kell hozzájuk.

  23. #598
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    aki szeretne jöjjön a klánunkba..
    alakulgat a létszám, századozgatunk is már - Tier 6 és 8 de már egy fél tier 10-es század is van

    http://www.vteps.proboards.com
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #599
    Ha minden igaz, holnap délután elszabadul a pokol.....Megérkeznek a franciák!Hányan fogják szidni a programozók szüleit, miután először összefutnak az AMX gyár termékeivel. Ott lesznek nehéz tankok ahol eddig esély se volt a felbukkanásukra.Lesz köpködés bőven.

  25. #600
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden igaz, holnap délután elszabadul a pokol.....Megérkeznek a franciák!Hányan fogják szidni a programozók szüleit, miután először összefutnak az AMX gyár termékeivel. Ott lesznek nehéz tankok ahol eddig esély se volt a felbukkanásukra.Lesz köpködés bőven.
    azért azok a nehéz tankok nem olyan igazi nehéz tankok...inkább csak szemből...
    majd a medek legyakják őket...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 24 / 29 ElsőElső ||| 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •