Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (61 összesen)

Téma: Városliget, HGPLM25/8

  1. #26
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Más: érdekelne, hogy am mi van ezzel a Városligettel. Mi ő tul.képpen? Félfantasy pálya? Mármint abban az értelemben hogy az utak valóban megvannak de versenyt így ezen formában sohasem rendeztek rajta. Vagy volt vmikor vmi rajta csak esetleg nem pont ezen az útvonalon? És azt meg lehet mondani hogy milyen évbeli állapotokat tükröz a pálya?
    Ahogy Jani is irta, ebben a formaban ez fantasy palya, a 85-os F1-es terv beteljesulese. Faterral beszelgettem a palyarol, o gyerekkoraban jart a Varosligetbe motorversenyekre. A teljes palyat nem tudta felidezni, csak foleg azokat a reszeket, ahol nezte a futamokat, de az biztos, hogy nem ezen a vonalon versenyeztek. A filmen is latszik, hogy mar a Hosok teren sem igy mentek mint az en palyamon.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  2. #27
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az '50-es években voltak autó- és motorversenyek a ligetben. 1:40-től a riportázs az Autóversenyzők c. filmből
    Ezt már láttam Erről akkor bizonyosodtam meg amikor megláttam a nénit a motorháztetőn

    Am azt tudtam hogy eredetileg vhol Budapesten akarták tartani a Magyar GPt (csak azt nem hogy pontosan hol). De akkor értem, mi azon megyünk ami helyett végül jött a Hungaroring. Köszi srácok az infókat
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz még, ami nekem már visszatérő probléma, s ez nem ennek a pályának a hibája, a szaggatás, akadás. Szinte minden papy pályán előjön, a többin meg random nem tudom, hogy mitől lehet. Már lejjebb vettem a felbontás, a detail bias-t is nullára veszem szinte, teljesen kikapcsolom a tűzfalam, s mégi előjön, általában a legrosszabbkor, különösen versenyen boldogít.
    Az nem lehet hogy "túlupdatetolod" a pályákat? Ha igen, akkor rakd vissza az origit és vagy ne rakj rá semmit vagy csak okosan egyenként, minden update után be a gplbe kipróbálni egy 20 fős AI mezőnnyel a rajtot

    A felbontás am nálam is csak asszem félnél van, így még nem gáz, még nem olyan darabos az első kerekek íve (csak épphogy ). De a felbontás az 1024*768on van és a tűzfalat se kapcsolom ki, csak éppen átengedem rajta a gplt.

    Még esetleg ilyeketet csinálj, minthogy lemeztakarítók futtatása (Ccleaner, Wise Disc Cleaner, Wise Registry Cleaner), töredezettségmentesítés, és persze minden egyéb futó progi kikapcsolása (msn, skype, torrent, ilyenekre gondolok).

    Ennyit tudok hozzátenni
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Csapattárs! És mivel mented? Cooppal?
    Ha lementetted volna és megnyitottad volna tudnád hogy nem. Hanem Lotival. De mostmár úgyis rájöttél
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ige, akkor nem csak én leszek sárga az irigységtől, és pipa a tempódtól
    Ez sem így van már, hanem fordítva Nemtom most még hogy a Coop hány mp plusz lesz a Lotihoz képest, sztem min. 2. Vagyis, ha nagyon felkészülök is max. úgy 2,01,00 körül leszek. Vagyis megint elérhetetlen leszel

    +++

    Az előfutamról: na ilyen az amikor semmi sem jön össze Ill. az edzés még igen, de utána először elbukom a rajtot Gergővel szemben, aztán a 2. körben a T1ben annyira óvatos vagyok hogy amiatt szívom meg (biztos már jártatok úgy, hogy mivel nem akartok a másiknak menni ezért nagyon korán fékeztek, de féktáv közben érzitek hogy így meg túl lelassítasz ezért elveszed a féket, de akkor meg már az a baj ), aztán Gabóval igaz volt egy szép jelenet, de aztán Soós Gabit viszont kilöktem. Bocs Gabi

    Ezek után úgy döntöttem pontot teszek a verseny végére és inkább csak nézem

    Egyvalamire azért jó volt mindenképpen a futam: hacsak jövőhét kedden Gergő vagy Ricsi nem dönti meg az 58,8at akkor meglesz a 2. HGPLM pályacsúcsom



  3. #28
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Az nem lehet hogy "túlupdatetolod" a pályákat? Ha igen, akkor rakd vissza az origit és vagy ne rakj rá semmit vagy csak okosan egyenként, minden update után be a gplbe kipróbálni egy 20 fős AI mezőnnyel a rajtot

    A felbontás am nálam is csak asszem félnél van, így még nem gáz, még nem olyan darabos az első kerekek íve (csak épphogy ). De a felbontás az 1024*768on van és a tűzfalat se kapcsolom ki, csak éppen átengedem rajta a gplt.

    Még esetleg ilyeketet csinálj, minthogy lemeztakarítók futtatása (Ccleaner, Wise Disc Cleaner, Wise Registry Cleaner), töredezettségmentesítés, és persze minden egyéb futó progi kikapcsolása (msn, skype, torrent, ilyenekre gondolok).

    Ennyit tudok hozzátenni

    Kössz az infókat.

    Nem hiszem, hogy "túlupdetaoltam" volna, már leszoktam róla, mióta ezt csinálja.
    A felbontás nekem is 1024*768on van, mondom a detail bisat is leveszem min. a felére.
    Minden progit kikapcsolok, még a tűzfalat, vírusírtót is. Amilyen progikat említettél nem ismerem, vagy nincs, vagy - skype - kikapcsolva.
    Offline ki szoktam próbálni, így versenyen már nem okoz meglepetést a probléma, de attól még bosszant, mivel emiatt csúnyán elmehet egy verseny.
    Csökkentettem a pálya mentitárgyak száméát, de attókl sem lett jobb + elvesztettem egy csomó viszonyítási pontot. Szóval ez sem segít.

    Kénytelen leszem beletöröődni és megszokni. Egyébként ha a régi rendszer nem omlik össze, akkor mopst ez nem lenne, mert azóta csinálja mióta új. DE! Mondom GT MOD-ban nem teszi ezt meg velem. Fura...

    A versenyről annyit, hogy az első két körben vévgig a "seggembe" voltál, nem állt szándékomba feltartani, de olyan volt mintha jégen mentem volna, kellett vagy 5 kör mire elkezdtek melegedni a gumik. Ez egyébként időmérőn is gond nekem. A vége előtt 5 körrel elkezdetme számolni a benyát a hátsó törésben, mire elnéztem a féktávot és máris a szénaboglya fogja voltam shitf + r Vigyázni kell velük, a végén már annyira ikengedtem, hogy az egynesben is megfogott, mert túlságosan kicentiztem
    Joz Jozko

  4. #29
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Gergő, próbáld meg a ködösítést! A távolabbi tereptárgyak így biztosan nem okoznak problémát.

    http://hgplm.gtr-masters.hu/?main=gpl&sub=fog
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #30
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Bár nem illik visszaélni egy szívességgel, de a setup amit adtál Gabó, egyszerűen tökéletes.
    Hidegen tényleg kicsit fura volt, alig akart fordulni az eleje, de aztán beállt.

    Így aztán: 2:01.379 -> 2:00:223 és nem árulok el titkot azzal, hogy van még benne.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #31
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nem illik visszaélni egy szívességgel, de a setup amit adtál Gabó, egyszerűen tökéletes.
    Hidegen tényleg kicsit fura volt, alig akart fordulni az eleje, de aztán beállt.

    Így aztán: 2:01.379 -> 2:00:223 és nem árulok el titkot azzal, hogy van még benne.
    Ezesetben neked is ajanlom az oldalunkrol is letoltheto AM setup pack-ot, ez is abbol keszult, en szinte mar csak ezt hasznalom, minimalis modositasokkal.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  7. #32
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezesetben neked is ajanlom az oldalunkrol is letoltheto AM setup pack-ot, ez is abbol keszult, en szinte mar csak ezt hasznalom, minimalis modositasokkal.
    AM? Kit takar? MA-t ismerek, Masaki Asano.

    Egyébként globálisan nem tudtam még egy ember mellett letenni a voksom: van hogy a MA setup jön be, van hogy GH2, aztán Wilke, vagy WG.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #33
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676
    ma este nincs gyakorlás a szerveren esetleg?
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  9. #34
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Tomi írta Hozzászólás megtekintése
    ma este nincs gyakorlás a szerveren esetleg?
    A szerveren biztosan nincs, mert az csak keddenként 18:00-tól a futam végéig üzemel

    Offline mennyi? ÉS mivel?

    Én most fejeztem be egy 6-7 körös ferraris tréninget, éppen csak sikerült 2:01 alá mennem. Igyekszem még találni egy teljes mp-et
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #35
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676
    még fel sem telepítettem a pályát

    setupom sincs
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  11. #36
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676
    próbáltam csatlakozni több szerverre de mikor be akarok lépni vroc ból akkor ad egy hangot, gondolom hibaüzenet hangja és nem indul el a gpl.

    van erre valami orvosság?
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  12. #37
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Amilyen progikat említettél nem ismerem, vagy nincs, vagy - skype - kikapcsolva.
    Akkor a Skypeon kívül maradt az msn és a torrent. Melyiket nem ismered?

    Am mostmár nyilvánvaló sztem azáltal amit most hozzáírtál, hogy sajnos csinálhatsz te akármit, nem lesz jó mert az új konfigod 1xűen nem szereti a gpl-t és kész.

    Most egyvmi jutott még eszembe: a videókártya drivered változott-e? Próbáld frissíteni vagy ha úgy se jó vagy már most is a legfrisebb van akkor meg keress régebbi drivereket.
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    A versenyről annyit, hogy az első két körben vévgig a "seggembe" voltál, nem állt szándékomba feltartani,...
    Hát akkor máskor legyen (elvégre versenyben voltunk azonos körben), term. a megengedett eszközökön belül
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    AM? Kit takar? MA-t ismerek, Masaki Asano.
    Gabó az Ashley Miskelly setupokról beszél.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként globálisan nem tudtam még egy ember mellett letenni a voksom: van hogy a MA setup jön be, van hogy GH2, aztán Wilke, vagy WG.
    Én se, de talán nem is kell



  13. #38
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Tomi írta Hozzászólás megtekintése
    próbáltam csatlakozni több szerverre de mikor be akarok lépni vroc ból akkor ad egy hangot, gondolom hibaüzenet hangja és nem indul el a gpl.

    van erre valami orvosság?
    60 fps patch fent van? Vagy nincs fent, és 60 fps szerverre akartál belépni?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #39
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676
    hú köszi, ezzel amit írtál már megy, csak majd a bw patchet kell belőnöm
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  15. #40
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Tomi írta Hozzászólás megtekintése
    hú köszi, ezzel amit írtál már megy, csak majd a bw patchet kell belőnöm
    A bwpatch az gyerekjáték

    http://hgplm.gtr-masters.hu/?main=gpl&sub=bw_patch
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #41
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    [QUOTE=convar;129354]Akkor a Skypeon kívül maradt az msn és a torrent. Melyiket nem ismered?

    Mi az a torrent?
    Én nem szoktam illegálisan töltögenti.

    Most egyvmi jutott még eszembe: a videókártya drivered változott-e? Próbáld frissíteni vagy ha úgy se jó vagy már most is a legfrisebb van akkor meg keress régebbi drivereket.

    Ok, kössz, megpróbálkozom vele.
    Joz Jozko

  17. #42
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor a Skypeon kívül maradt az msn és a torrent. Melyiket nem ismered?
    Mi az a torrent?
    Én nem szoktam illegálisan töltögenti.
    Tehát akkor mégiscsak ismered



  18. #43
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Este 9től egy közös gyak?



  19. #44
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Gergő, próbáld meg a ködösítést! A távolabbi tereptárgyak így biztosan nem okoznak problémát.

    http://hgplm.gtr-masters.hu/?main=gpl&sub=fog
    Kössz Jani!
    Kipróbáltam volna, de sajnos nem sikerült telepíteni a rasteizert vagy mit, így ma este is biztos fogok szaggatni még akkor is, ha lego kinézetű autókkal együtt vezetek.
    Joz Jozko

  20. #45
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Kössz Jani!
    Kipróbáltam volna, de sajnos nem sikerült telepíteni a rasteizert vagy mit, így ma este is biztos fogok szaggatni még akkor is, ha lego kinézetű autókkal együtt vezetek.
    Ezek szerint a driver csere se jött be?



  21. #46
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    ez mókás, próbáltam szervert indítani, de a szerveres VROC-ban nem lehet hostolni..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #47
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint a driver csere se jött be?
    Áhh, azzal nem próbálkoztam, 7végén semmi időm nem volt, nem is voltam gép közelében, ráadásul mivel műszaki antitálentum vagyok, így azt sem tudom pontosan mit kellene csinálnom.
    Ma meg inkább hagyom, nehogy el se tudjak indulni.
    Joz Jozko

  23. #48
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ez mókás, próbáltam szervert indítani, de a szerveres VROC-ban nem lehet hostolni..
    Nem megy a szerverlista, ilyenkor nem lehet hosztolni. IGOR-ban indítottam. Akinél nem megy, az keresse IP-n keresztül.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #49
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem megy a szerverlista, ilyenkor nem lehet hosztolni. IGOR-ban indítottam. Akinél nem megy, az keresse IP-n keresztül.
    Na, igazítani kellett a vroc.ini-n. Megváltozott az ip... Mostmár oké minden, vrocból megy a HGPLM.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #50
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Nem tudtam annyit edzeni a Ferrarival, mint amennyit szerettem volna, tényleg csak pár kört sikerült menni. Viszont jó volt a setup, a pálya kritikus pontjait pedig már jól ismertem a cooperes körökből. Így aztán elégedetten vettem tudomásul az időmérőn futott új egyéni csúcsot, és végső soron a rajtrácson elfoglalt harmadik helyem is teljesen jó volt.

    A verseny első körei hozták a szokásos izgalmakat, volt néhány igen forró pillanat, ami megérett legalábbis egy screenshotra. Aztán a harmadik körben az élre kerültem, mögöttem Ricsi és Convar marakodtak egy kicsit, végül Convar maradt a nyakamon. Bő egy másodperccel jött mögöttem, hátra volt még 26-7 kör. Tudtam, hogy gyorsabb egy teljes körön, viszont az előzés az ugye megint más dolog. Nem volt más dolgom, mint hogy ne hibázzak a verseny hátralévő részében. Ezt nagyjából sikerült is kivitelezni, csak az utolsó öt körre lett forró a pite. Volt ugyan két-három gyors pozícióváltás, de végül én maradtam elöl.

    Ferrari ide vagy oda, de kellett már ez a győzelem. Bízom benne, hogy a Watkins Glen-i harmadik hellyel egy jó sorozatom kezdődött, és hogy Spában is sikerül a dobogón végeznem. Aztán meg úgyis kifogy lassan alólam a Ferrari : )

    Convarnak (és Ricsinek) köszi az érett versenyzést! Sokszor igen szoros volt, de sikerült megoldanunk kontakt nélkül. Köszi!

    Még mindig fantasztikus a pálya, Gabó!!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •