Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)

Téma: Enna 'A' liga wet race

  1. #1
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Enna 'A' liga wet race

    1. A csapattársam, Ambrózy Pál jelezte sms-ben (most kaptam csak meg mert ki voltam kapcsolva) hogy nem tud jönni a ma esti futamra vihar miatt (nincs áram). Ilyenkor mi van? Kreditpont ilyenkor is levonódik úgy hogy önhibáján kívül nem tudott jönni?

    2. Tököm kivan (sorry de nagyon bosszant) az esős versenyek miatt... Már minden grafika mediumon vagy low-on van, de egyszerűen esőben amikor valaki a közelembe ér (megelőznek pl) úgy beszaggatok hogy öröm nézni Egyébként meg 50-60 fps. Mi lehet az oka? Ja és tuti nem lag. Nem megy semmi verseny alatt a háttérben, teljesen tanácstalan vagyok. Már a második versenyt bukom el emiatt. grrrr....
    Babinszki Gábor

  2. #2
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Szerintem is kurva sokszor van eső, és szerintem is felesleges. Most ezzel a kreditpontokkal már eléggé megkavartuk a rendszert, Feri már a Corvette-emet taposta az F550-jével, minek még az a kiszámíthatatlan időjárás is? Vagy ne legyen eső, vagy tudjuk előre. Az nem kifogás hogy valóságban sem tudják, mert egyrészt van meterológia, másrészt pedig nem esik minden nap az eső

  3. #3
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Szerintem is kurva sokszor van eső, és szerintem is felesleges. Most ezzel a kreditpontokkal már eléggé megkavartuk a rendszert, Feri már a Corvette-emet taposta az F550-jével, minek még az a kiszámíthatatlan időjárás is? Vagy ne legyen eső, vagy tudjuk előre. Az nem kifogás hogy valóságban sem tudják, mert egyrészt van meterológia, másrészt pedig nem esik minden nap az eső
    Igen, ha lehetne peticiot inditani az eso ellen akkor en is benne lennek.
    3 verseny volt eddig, ebbol amin meg tudtam jelenni (2) azon eso volt, ugy hogy elotte meg egy huncut kort se mentem esoben. Eleg bosszanto ha 1 hetet gyakorol az ember, es utana megszopja az eso miatt.
    Pataki Adam

  4. #4
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Captain írta
    1. A csapattársam, Ambrózy Pál jelezte sms-ben (most kaptam csak meg mert ki voltam kapcsolva) hogy nem tud jönni a ma esti futamra vihar miatt (nincs áram). Ilyenkor mi van? Kreditpont ilyenkor is levonódik úgy hogy önhibáján kívül nem tudott jönni?
    En azert nem tudtam multkor menni, mert bennragadtam a serveren ( nem tudtam bemenni ), es igy onhibamon kivul nem tudtam ottlenni. A pontokat ennek ellenere lehuztak tolem is....
    Pataki Adam

  5. #5
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Hét ez egy elég érdekes verseny volt.
    Még jó hogy esett az eső, így B Zsolt láthatatlan utóját simán észre lehetett venni a maga után húzott vízfüggöny miatt.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  6. #6
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Elnézést kérek, de sztem nem az én netem miatt volt ez a hiba mivel én sem láttam a Ferenc Pali autóját. Csak a pitből szóltak nekem, hogy ugyan engedjem már el a mögöttem haladó első helyezettet. És mikor elment én sem láttam az ő autóját csak a nevét. Emiatt elnézést is kérek tőle, hogy nem húzdótam le időben, bár sokat emiatt asszem nem vesztett.

  7. #7
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Smile Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    esik minden nap az eső
    Nem minden nap, hanem 14 naponta egyszer 1.5 órában

  8. #8
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Szerintem is kurva sokszor van eső, és szerintem is felesleges. Most ezzel a kreditpontokkal már eléggé megkavartuk a rendszert, Feri már a Corvette-emet taposta az F550-jével, minek még az a kiszámíthatatlan időjárás is? Vagy ne legyen eső, vagy tudjuk előre. Az nem kifogás hogy valóságban sem tudják, mert egyrészt van meterológia, másrészt pedig nem esik minden nap az eső
    Nyaf-nyaf-nyaf, bénák vagytok

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Nyaf-nyaf-nyaf, bénák vagytok
    )))

    A feltételek mindenki számára azonosak.Ennyi a lényeg.Mondjuk az szerintem abszolut jogos, ha valaki előre tudja, hogy nem tud indulni egy futamon, szól és akkor nincs kreditpont levonás.Ezt nem tudom hogyan lehetne érvényesíteni, de kéne.

  10. #10
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Gondoltam nem értitek meg. Nekem tök mindegy hol esek ki. Lehet, hogy rosszkor hoztam fel a példát, mert így egyértelműen azzal hozzátok kapcsolatba, hogy kiestem. Nem. Valószínűleg száraz pályán ugyanígy kiestem volna.

    Egyszerűen nincs kedvem minden versenyt esős pályán futni, mert kurvára nem reális.

    Szerintem egy véleményező szavazást megér.

  11. #11
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Mondjuk az szerintem abszolut jogos, ha valaki előre tudja, hogy nem tud indulni egy futamon, szól és akkor nincs kreditpont levonás.Ezt nem tudom hogyan lehetne érvényesíteni, de kéne.
    Nagyon fair lenne. Aki elmegy nyaraln és esze ágába sincs jönni a futamra annak maradjanak meg a kreditpontjai, aki meg szeretne versenyezni de teszem azt hirtelen jött technikai problémái ezt nem teszik lehetővé, attól meg menjen le a 20 pont. :? Másrészt, minden futam előtt két héttel bejelentem hogy nem tudok indulni oszt kész

  12. #12
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Másrészt, minden futam előtt két héttel bejelentem hogy nem tudok indulni oszt kész
    Jó, akkor majd felhívom mindjárt az E-on-t, hogy július 25-én özönvízszerű eső miatt nem lesz-e véletlenül áramszünet, és akkor szólok, hogy tudok-e jönni Brno-ba, vagy sem!

  13. #13
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Jó, akkor majd felhívom mindjárt az E-on-t, hogy július 25-én özönvízszerű eső miatt nem lesz-e véletlenül áramszünet, és akkor szólok, hogy tudok-e jönni Brno-ba, vagy sem!
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL vagyis

    Egyébként nekem is volt egy tuti resetem pont az időmérő előtt, kb. 10 percig vissza se jött az adsl-em, picit feszült voltam, de mákom volt és rendbe jött. Egyébként az esővel már nekem is tele a tököm... Igazából az zavar, hogy fingom sincs, hogy milyen gumit kell feltenni. Persze esőssel mentem, meg is szoptam, 10 perc csúszkálás után kimentem szárazért és az már elfogadható lett, persze a Pál Feri ott púposkodott előttem... ki is estem utána a begőzölt agyammal!
    Ja és ha nem tudok jönni, akkor majd az asszonyt megtanítom (ha ő se lesz itthon, akkor az anyóst, vagy a szomszédot, vagy Luxort a szomszéd macskáját ), hogy hogy kell belépnie a játékba egy GT2-es porkével és akkor nem lesz pontlevonás... agyrém!

  14. #14
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Támogatom én is az eső mellőzését. A csodálatos grafikai megoldásnak köszönhetően egyáltalán nem lehet megállapítani a pálya nedvességének mértékét, ráadásul a kijelzett időjárási infók alapján sem egyértelmű a döntés, hiszen 'raining' és 'damp' track feltételek mellett a száraz gumi adott nagyobb tapadást, pl. tegnap is...
    Valamint Enna is felejthető lehetne szerintem a betonkemény gumirakatok közötti céllövöldéséz miatt.

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg budasp írta
    Enna is felejthető lehetne szerintem a betonkemény gumirakatok közötti céllövöldéséz miatt.
    Ez abszolut igaz.Pusztuljon a férgese!

    Az eső mértékét pedig tényleg lehetetlen megállapítani, de ennek ellenére sem kéne szerintem kivenni.Egy szavazást mondjuk megér, azzal nem veszítünk semmit, lehet,csak én vagyok ezzel így.

    Yoda, azt hiszem ezt hívják kiskapunak
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2005. 07. 12. 11:16.

  16. #16
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Jó, akkor majd felhívom mindjárt az E-on-t, hogy július 25-én özönvízszerű eső miatt nem lesz-e véletlenül áramszünet, és akkor szólok, hogy tudok-e jönni Brno-ba, vagy sem!
    Gyerekek, hagyjuk már ezt, hogy "önhibámon kívűl nem tudok", stb. Nekem meg a nagymamámnak kereke van és elgurult és utána kellett szaladnom, ezért nem tudtam részt venni....

    Nem ez a lényeg, hogy hiányzásod önhibádon kívűli vagy nem, hanem azon hogy meg legyen az egyensúly a kreditpontokban.
    Gondoljatok bele, ha valaki kihagy egy csomó futamot, nem vonunk le kreditpontot, és az utolsó futamokra gyakorlatilag megkapná a teljes 360 kreditet????
    Bejöhet olyan autóval amilyennek akar, sőt annyi kreditje lenne, hogy akár két autóval jöhetne be egyszerre


    Picit gondoljátok már végig mielőtt megy a nyafogás...

    20 pont kerül levonásra, hiányzás miatt, ami nem sok, tekintve hogy egy futamra 30 pont jutna.

  17. #17
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg budasp írta
    Támogatom én is az eső mellőzését. A csodálatos grafikai megoldásnak köszönhetően egyáltalán nem lehet megállapítani a pálya nedvességének mértékét, ráadásul a kijelzett időjárási infók alapján sem egyértelmű a döntés, hiszen 'raining' és 'damp' track feltételek mellett a száraz gumi adott nagyobb tapadást, pl. tegnap is...
    Valamint Enna is felejthető lehetne szerintem a betonkemény gumirakatok közötti céllövöldéséz miatt.
    Se eső, se enna. Végülis kivehetnénk a kanyarokat is a pályákból, nem?

  18. #18
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Ami a feltételeket illeti adott pályán adott időben mindenki számára ugyanolyanok.
    Azt nem igazán értem, hogy ha valaki 1 hetet készül egy versenyre miért nem gyakorol pár alkalommal vizes pályára is, hiszen jól tudja eshet az eső. Azt gondolom hogy a változó időjárás igen is komoly pluszt ad a dolognak, különösen azok után hogy pld a MoG futamokon látom miilyen egyhangú mindig 20 fokon menni, ha éppen száraz időjárás van adott napon adott földrajzi területen. Az hogy most így jött ki a lépés -egymás után 2 futamon is esett az eső- az bizony úgy gondolom előfordulhat a valós versenyeken is.
    Az fps gondok ugyében Gabi sajnos nincs ötletem számodra.
    A kreditpontoknál azért van levonás akkor is ha valaki nem indul (mint ahogyan az anno GPL-ben is volt), hogy ne fordulhasson elő hogy az aki csak pár versenyen indul és temérdek kreditpontjával mondjuk mindig 550-el tud versenyezni, viszont így keményen beleszólhat azoknak a bajnoki helyekért vívott küzdelmébe akik végig minden futamon jelen vannak és nem tudnak rendszeresen a legerősebb autóval rajthoz állni. Egyébként is még mindig 10 kreditpont kerül jóváírásra egy kihagyott futam után (mivel az automatikus levonás 20 pont)

  19. #19
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Látom, nem látjátok a problémát. Abba is hagyom mert a végén még beskatulyáztok eső gyűlölőnek

    Ki akar velem komoly pénzbe fogadni hogy két hét múlva is esőt látunk?

  20. #20
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Thumbs up Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Ami a feltételeket illeti adott pályán adott időben mindenki számára ugyanolyanok.
    Azt nem igazán értem, hogy ha valaki 1 hetet készül egy versenyre miért nem gyakorol pár alkalommal vizes pályára is, hiszen jól tudja eshet az eső. Azt gondolom hogy a változó időjárás igen is komoly pluszt ad a dolognak, különösen azok után hogy pld a MoG futamokon látom miilyen egyhangú mindig 20 fokon menni, ha éppen száraz időjárás van adott napon adott földrajzi területen. Az hogy most így jött ki a lépés -egymás után 2 futamon is esett az eső- az bizony úgy gondolom előfordulhat a valós versenyeken is.
    Az fps gondok ugyében Gabi sajnos nincs ötletem számodra.
    A kreditpontoknál azért van levonás akkor is ha valaki nem indul (mint ahogyan az anno GPL-ben is volt), hogy ne fordulhasson elő hogy az aki csak pár versenyen indul és temérdek kreditpontjával mondjuk mindig 550-el tud versenyezni, viszont így keményen beleszólhat azoknak a bajnoki helyekért vívott küzdelmébe akik végig minden futamon jelen vannak és nem tudnak rendszeresen a legerősebb autóval rajthoz állni. Egyébként is még mindig 10 kreditpont kerül jóváírásra egy kihagyott futam után (mivel az automatikus levonás 20 pont)


    Ha meg valaki nem érzi magát biztonságban menjen lassan, mint én tegnap, és majd meghozza gyümölcsét

  21. #21
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Se eső, se enna. Végülis kivehetnénk a kanyarokat is a pályákból, nem?
    Gúnyos hangnem odabasz, de tőlem azt mehet Mondjuk a bajnokság egyik szervezőjétől kicsit megértőbb álláspontot vártam volna.

  22. #22
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Se eső, se enna. Végülis kivehetnénk a kanyarokat is a pályákból, nem?
    Hülye reakcióra csak hülyén reagálhatnék, de annak nem sok értelme lenne. Igazam van?

  23. #23
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Replay nincs?
    Babinszki Gábor

  24. #24
    Fata István Regisztrált Fata István logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 18.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    39

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Hali !
    Én nem vagyok egy nagy ász, de eső kell hozzá tartozik az egészhez !
    A másik ne legyen ez pálya ?? Mi van ?
    Meg kell tanulni !
    Pontosan ahogy irta valaki nem kell kapkodni !!
    A másik egy két élmenő ugy levágja a kanyarokat, hogy nem tudom elhinni hogy nem kap büntetést a géptöl vagy a verseny bíráktol ?!
    Tegnap kicsusztam ezáltal levágtam egy sikánt és kaptam 4 körrel a vége elött egy jo kis büntit !
    Szoval azt szeretném ebböl kihozni hogy probáljatok már a pályán menni jó időt !
    Mondjuk a játékot is megírhatnák jobban mert aki a valóságban igy levágna egy sikánt tuti, hogy leszakadna vagy a felfüggesztés vagy a kocsi alja !

    Még valami !
    Ha verseny elött kérdez valaki valamit hogy milyen gumi, hűtő vagy netán box taktika jó szerintetek(élmenők) válaszoljatok értelmesen vagy inkább ne szoljatok semmit rá.
    Pl.: Megkérdezik hogy milyen hűtőt javasoltok a válasz "6 az a tuti !"
    Ha segiteni tudtok márpedig tudtok akkor tegyétek is meg nem foglak(fogunk) ezzel megverni titeket csak legfeljebb könnyebb lesz a versenyzés !

    Most mondom mielött nekem estek nem akarok megbántani senkit csak észrevételek !!!
    ""Ízi rájder öcsém !!"" RaCiNg TeAm

  25. #25
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: Enna 'A' liga wet race

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Gyerekek, hagyjuk már ezt, hogy "önhibámon kívűl nem tudok", stb. Nekem meg a nagymamámnak kereke van és elgurult és utána kellett szaladnom, ezért nem tudtam részt venni....

    Nem ez a lényeg, hogy hiányzásod önhibádon kívűli vagy nem, hanem azon hogy meg legyen az egyensúly a kreditpontokban.
    Gondoljatok bele, ha valaki kihagy egy csomó futamot, nem vonunk le kreditpontot, és az utolsó futamokra gyakorlatilag megkapná a teljes 360 kreditet????
    Bejöhet olyan autóval amilyennek akar, sőt annyi kreditje lenne, hogy akár két autóval jöhetne be egyszerre


    Picit gondoljátok már végig mielőtt megy a nyafogás...

    20 pont kerül levonásra, hiányzás miatt, ami nem sok, tekintve hogy egy futamra 30 pont jutna.
    Ezt a gúnyos hangvételt sose fogom megérteni....Csak egyszerűen,logikusan elmondani....Mennyire nem lenne az bonyolult...

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •