Találatok: 1 - 24 (24 összesen)

Téma: HTCM4 - Silverstone International

  1. #1
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659

    HTCM4 - Silverstone International

    Időpont: április 13. (Szerda)

    Pálya:Silverstone International
    Race_Steam 2011-04-12 21-21-06-01.jpg


    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 21:00
    Futamtáv: 2x15 kör (100%)
    Rajt: állórajt mindkét futamon


    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Abban az esetben ha a nevezettek száma max 30 fő, akkor mindenki az A szerveren indulhat. Ha 31, akkor az első 25 megy A-n az utolsó 6 pedig B-n.
    Utoljára módosította: Abarth; 2011. 04. 12. 21:32.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  2. #2
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Ismét előjött a múltkori probléma, hogy ha a menüben a szerverre lépésnél kiválasztom az autómat, kidob minidumppal... ezek szerint néhány addon pályát nem szeret, mindenesetre sajnos nincs időm már újratenni... Szóval ugye nem gond, ha megint Monteiro-vá válok?

  3. #3
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ismét előjött a múltkori probléma, hogy ha a menüben a szerverre lépésnél kiválasztom az autómat, kidob minidumppal... ezek szerint néhány addon pályát nem szeret, mindenesetre sajnos nincs időm már újratenni... Szóval ugye nem gond, ha megint Monteiro-vá válok?
    Küldtem privátot...

  4. #4
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Felejtős a gond, köszi Saby, de amúgy a büdöséletbe' nem jöttem volna rá... az arielatom mod volt, de hogy hogy jön ez a gyári TDI - customskin - és addonpálya kombinációhoz, hogy problémát okozzon...? Ez aztán a bug.

  5. #5
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Felejtős a gond, köszi Saby, de amúgy a büdöséletbe' nem jöttem volna rá... az arielatom mod volt, de hogy hogy jön ez a gyári TDI - customskin - és addonpálya kombinációhoz, hogy problémát okozzon...? Ez aztán a bug.
    Nem tudom én sem, hol az összefüggés, de az Ariel Atom moddal nekem csak az Ariel Atom-gépeknél nem dobott ki minidumppal... Úgyhogy, míg az benn volt, csak azzal tudtam menni...

    Örülök, ha megoldódott! Hozd a nagy szürkét estére!

  6. #6
    Szummer Tibor Regisztrált Marklar logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    42
    Üzenetek
    74
    Race 1-ben nemtudom kivel akadtam össze az elején, de elnézést, nem láttalak, hogy ott vagy mellettem
    Race 2-ben is kaptam egy ütést ami miatt valami nagyobb sérülése lett az autónak, mert a kormányzásom picit nehezebb lett.
    Nagyon nem jött össze ez futam

  7. #7
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Kritikán aluli verseny volt, de legalább vége van.
    Q:12. ha jól emlékszem.
    R1: Szummer Tibivel volt egy kis nem egyetértés vagy nem tudom, hogy hogy írjam, rám zárt, keresztbe raktuk a vasat mindketten .. fail .. bocs Tibi, szerintem mindketten hibásak vagyunk. Utána meg Hummel Petivel volt egy kis csatt, bocsi, nem tudtam már mit csinálni.
    R2: Szegény Barta Balázst tetőre raktam, ne haragudj, lekaptam a fűre, blokkoltak a kerekek .. pff .. nagyon tré lett a frissítés óta a vas, csak annak örülök, hogy már csak 1 futam van. Várkonyi kollégával rendesen meggyűlt a bajom rendesen, hibázik, visszajön az ideális ívre, amikor hatalmas tempókülönbség volt, meg még volt pár ilyenje, elfékezi a kanyart, rám húzza a vasat .. kritikán aluli .. na mind1, remélem a következő idényre változnak dolgok ..

    Scuderia Giudice #099#

  8. #8
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Köszönöm srácok!!!
    Ez volt az első futamom ebben a versenyágban, nagyon élveztem! Volt kis adok kapok, na meg hibázgattam is! Elnézést ha valakinek gondot okoztam volna!!!

  9. #9
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Utána meg Hummel Petivel volt egy kis csatt, bocsi, nem tudtam már mit csinálni.
    Mikor? hol?
    Ilyen a BOX!

  10. #10
    Barta Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    19
    Nem gond Sanyi! előfordul, picit elszédültem visszanéztem, jöttél mint a rakéta, verseny közben nem is láttalak csak már fejen voltam
    Mindezek ellenére jó kis futam volt, a race 2-ben a vonatozást külön élveztem
    x20xev

  11. #11
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Kritikán aluli verseny volt, de legalább vége van.
    Q:12. ha jól emlékszem.
    R1: Szummer Tibivel volt egy kis nem egyetértés vagy nem tudom, hogy hogy írjam, rám zárt, keresztbe raktuk a vasat mindketten .. fail .. bocs Tibi, szerintem mindketten hibásak vagyunk. Utána meg Hummel Petivel volt egy kis csatt, bocsi, nem tudtam már mit csinálni.
    R2: Szegény Barta Balázst tetőre raktam, ne haragudj, lekaptam a fűre, blokkoltak a kerekek .. pff .. nagyon tré lett a frissítés óta a vas, csak annak örülök, hogy már csak 1 futam van. Várkonyi kollégával rendesen meggyűlt a bajom rendesen, hibázik, visszajön az ideális ívre, amikor hatalmas tempókülönbség volt, meg még volt pár ilyenje, elfékezi a kanyart, rám húzza a vasat .. kritikán aluli .. na mind1, remélem a következő idényre változnak dolgok ..
    1000 bocs Tímár Sanyi.
    Ha úgy gondolod óvj nyugottan.
    Nekem másnak tünt bentről.........

  12. #12
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor? hol?
    Ilyen a BOX!
    Ha jól emlékszem, akkor 6-7 kör környékén történt, az első időmérő pont utáni visszafordítóban.

    Idézet Eredetileg bbalázs írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gond Sanyi! előfordul, picit elszédültem visszanéztem, jöttél mint a rakéta, verseny közben nem is láttalak csak már fejen voltam
    Bent voltam mögötted szélárnyékba, kijöttem és belül fogtam egy kis füvet .. sorry még egyszer!

    Scuderia Giudice #099#

  13. #13
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Várkonyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    1000 bocs Tímár Sanyi.
    Ha úgy gondolod óvj nyugottan.
    Nekem másnak tünt bentről.........
    Azzal már nem érek el semmit, ha büntetnek, úgyhogy tök feleslegesnek látom ..

    Scuderia Giudice #099#

  14. #14
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Huhh. Még mindenféle hatás alatt vagyok )

    Szóval: Kvalin számomra hatalmas meglepetés volt, hogy sikerült beférni a két igengyors BMW közé, de ehhez az is kellett, hogy Prostnak nem jött "a" kör.

    Első versenyen tiszta rajt, aztán régi szép idők: Gio mögött végigvonatoztam a célba, kb 12 mp előnnyel a 3. előtt Most éreztem a legjobban az egész évben, hogy mennyit jelent, hogy a tdi-be elég 15 liter: konstans 3 tized mp, amit kaptam egy körön az teljesen eltűnt, a végére viszont visszalassultam annak rendje és módja szerint. P2.

    Másodikon is tiszta, kellemes rajt, aztán a gyors jobb-jobbos kombóban egymás oldalán fordultunk Abért Robival, aki emiatt megcsúszott, de mivel még én toltam egy kicsit, visszafordult az orra egyenesbe, így nem lett gond belőle, majd az egyenes végén féktávon sikerült előzni. Utána Lengyel Úr lett meg ugyanott, ezúttal kívül, majd ugyanott Prost is, egy kicsit merész manőverrel, de nem értünk össze egyáltalán - legalábbis érzésem szerint. Így P1

    Nagyon kellemes futamok voltak a számomra ezek, hál'Istennek incidens nélkül.

    Köszi, jónyóc!

  15. #15
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal már nem érek el semmit, ha büntetnek, úgyhogy tök feleslegesnek látom ..
    Értem Sanyi.
    Szóval azért még 1x bocs.

  16. #16
    Wágner Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Üzenetek
    44
    Visszanézve a futamokat, elég BTCC-s feelingre sikeredett ez a Britt pálya Adtam is kaptam is volt itt minden. Tegnap 7 kor kezdtem el gyakorolni valahogy nem volt se időm se kedvem. Qvalin viszont összejött egy egész türhető kör de versenyen elég gyenge volt a tempóm. Már egyszer elhatároztam hogy ha nem sikerül felkészülni nem állok a rajthoz , de hát csak megjött a kedvem, kár volt, Robi neharagudj féktávon sokszor a táblákról puskáztam de mivel elnéztem 1 el ezért ez egy elég hardcoreos féktávot eredményezett Bocsi még 1x!

  17. #17
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    hát nem volt egy jó futam sok hiba és az autó se úgy viselkedett ahogy szerettem volna főként futamon, a qualin viszont nagyon jó volt, a prequalis időmet mentem. úgynézki megvan a csapatbajnoki 3. hely aminek nagyon örülök és köszönöm a csapatomnak az egész szezonos munkát, viszont az elszomorít hogy a PK sport nem vett részt a futamon pedig velük harcoltunk egész évben a dobogós helyekért, nem tudom miért nem jöttek.

    Jövőre nem valószínű a vectra használata, a macau előtti steam frissítésig jó volt utána teljesen megváltozott az autó viselkedése.

    Még van egy futam ott nyomás nélkül mehetünk, még egyénibe jöhetünk feljebb. Kössz Sanyi, Kössz Robi nagyon jó munkát végeztetek!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #18
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Még van egy futam ott nyomás nélkül mehetünk, még egyénibe jöhetünk feljebb. Kössz Sanyi, Kössz Robi nagyon jó munkát végeztetek!
    Nagyon jó volt a csapat, igyekeztem hozzátenni én is a közöshöz. Örülök, hogy egy ilyen jó csapat tagja vagyok és a 3. hely szerintem egy nagyon jó eredmény! Köszönöm a segítséget, tanácsokat, egy szóval mindent.

    Scuderia Giudice #099#

  19. #19
    Pintér Krisztián Regisztrált Pintér Chriss logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 02.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    275
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    ...viszont az elszomorít hogy a PK sport nem vett részt a futamon pedig velük harcoltunk egész évben a dobogós helyekért, nem tudom miért nem jöttek.
    Sajna nem tudtam részt venni a futamon mert nulla percem volt leülni gyakorolni és ezt nem rég elhatároztam, h akkor inkább el sem indulok! Tanultam a múlt heti hibámból ami a VSR-en történt.

    Viszont Gratulálok Nektek csapatszinten a 3. helyhez! Szép egyenletes teljesítményt hoztatok, főleg a szezon 2. felében nyomtátok jól! Nekünk nem sikerült ismét elcsípni a dobogó alsó fokát ami miatt pici csalódottság van bennem mert a csapat teljesítménye nekem mindig fontosabb sokkal mint az egyéni tabella, tavaly is nagyon picin múlt de hát ez van ha jobb előz meg azt el kell fogadni és tanulni tőle!

    A következő egyben utolsó futamon szeretnék mindenképp elindulni, remélem össze is jön!
    "Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned." - PK CarSport



  20. #20
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Qual közepesre sikeredett - nem jött a kör. R1 rajt átlagos, 1 pozciót buktam, aztán a 2. kör elején féktávon megcsíptem a füvet, szépen visszaballagtam a 8. helyre, cserébe egy nagyszerű küzdelmet nyertem a Lengyel-Hanyik-Abért trojkával, P7.
    R2, jó rajttal pole, aztán vártam, hogy mire lesz elég a gép. Valamivel lassabb voltam mint Böszi, de lehett volna tartani a pozíciót. Viszont nem számoltam azzal, hogy a szűk jobbosban betolja belül, mert leszűkítettem és esélytelennek tűnt a manőver. Mosolyogtam is, mert úgy ahogy kell, túlcsúszott, én meg szűken belül visszajöttem, erre kigyorsításon a jobb hátsó elforgott és a lendületvesztés az első helyembe került, magyarán ezt besz*ptam. P2

  21. #21
    Wágner Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Üzenetek
    44
    a necces féktávok 1-2 szép mozdulatot is kihoztak
    http://www.youtube.com/watch?v=YXt-fMx3uqo
    Régebben funból próbálkoztam diftelni de ha akartam se sikerült ilyen jól mint ez

  22. #22
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Idézet Eredetileg Wagner T. írta Hozzászólás megtekintése
    a necces féktávok 1-2 szép mozdulatot is kihoztak
    http://www.youtube.com/watch?v=YXt-fMx3uqo
    Régebben funból próbálkoztam diftelni de ha akartam se sikerült ilyen jól mint ez
    nem kenu de kajak

  23. #23
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Q: félelmetesen rossz idő, pedig nem kevés gyakorlás volt benne. 11. hely

    R1: a qualinál is rosszabb/pocsékabb versenyt könyvelhettem el. A második kanyarkombinációnál (Becketts), már az első körben eldobtam, és még kb 5x sikerült megismételnem. Mindig mikor visszamásztam a pályára az előttem lévőre fel másodpercet adtam körönként, de csak csak sikerült mindig ott hibázni. Mikor már megbékéltem a 9-10. hellyel, a Prioriban még rátettem 1 lapáttal, 13. hely.

    R2: 2 perc alatt sikerült lehiggadnom, és kiegyensúlyozott fix tempót sikerült autóznom, 1-2 pici hiba volt csak a Beckettsben ( az első kerék picit füvet fogott stb), és behoztam az Olaszt a 7. helyre.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  24. #24
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Jó is volt meg nem is. Race1-ben a versenytempóm is végre egész jó volt mivel mentem a Fehér Gabiékkal egy jó darabig, aztán a végére a gumi elfogyott. Race2-ben az elején nagyon komolyat drifteltem Böszi közreműködésével, de szerencsére valahogy összeszedtem. Negyedik helyen ballagtam amikor Tomusz mellém jött és kicsit elnézte a féktávot, ekkor a jobb eleje a kocsinak kicsit kocka lett. Ettől fogva a kormányom keresztbe állt, és ennek köszönhetően egy másik féktávon a fűben kötöttem ki. Majd Barta Balázs ment el mellettem kicsit szerintem keményen, de mind1 a vége egy 14.hely.
    Sajnálom Chrisséket hogy nem voltak, mert jobb lett volna még a Ringen megküzdeni a dobogóért.
    Nagyon köszönöm a csapattársaimnak, hogy ilyen kiegyensúlyozott és egymást segítő team része lehetek. Mindig volt a futamokon 2 ember aki hozta a tuti.
    Köszi Laci és Sasa!
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •