Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (111 összesen)

Téma: STCC2

  1. #76
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez vajon egy kulcsot ad? Mondjuk akkor is jó, ha a meglévőket bukom.
    Igen, elméletileg kulcsot ad, amit Steam-en kell bepötyögni.

  2. #77
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, elméletileg kulcsot ad, amit Steam-en kell bepötyögni.
    Úgy értettem, hogy egyetlen darabot, mint Race Injection és nem többet a kiegekhez.

    Több legyet egy csapásra, elég kedvező áron:
    http://www.nuuvem.com.br/produto/394-race-injection
    Bezsákoltam, köszi!
    Utoljára módosította: Morgo; 2012. 07. 08. 17:14.


  3. #78
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, elméletileg kulcsot ad, amit Steam-en kell bepötyögni.
    és elvileg ezzel megvan minden ami egy esetleges bajnoki induláshoz kell? Race07+evo már van.

    Köszi
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  4. #79
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    és elvileg ezzel megvan minden ami egy esetleges bajnoki induláshoz kell? Race07+evo már van.

    Köszi
    Nem tudom, hogy ide mi kell, általában egy RACE 07 + Evo + STCC 1 + STCC 2 jól jön mindenhova

  5. #80
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy ide mi kell, általában egy RACE 07 + Evo + STCC 1 + STCC 2 jól jön mindenhova
    Evo nem feltétlen egy túraautóbajnoksághoz , de Race07 + RaceON ( STCC1) és akkor STCC2, ami benne van ebbe a packba.

    Ha jól tudom RaceON (Race07 + STCC1) + STCC 2 fog kelleni .....
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2012. 07. 09. 00:09.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #81
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Evo nem feltétlen egy túraautóbajnoksághoz , de Race07 + RaceON ( STCC1) és akkor STCC2, ami benne van ebbe a packba.

    Ha jól tudom RaceON (Race07 + STCC1) + STCC 2 fog kelleni .....
    Jól tudod, On+STCC1+STCC2 alap!

  7. #82
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Jól tudod, On+STCC1+STCC2 alap!
    Huuh még szerencse ( hogy mind megvan ) Amúgy ON-ba benne van az STCC1!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #83
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Evo nem feltétlen egy túraautóbajnoksághoz , de Race07 + RaceON ( STCC1) és akkor STCC2, ami benne van ebbe a packba.

    Ha jól tudom RaceON (Race07 + STCC1) + STCC 2 fog kelleni .....
    Azért írtam, hogy ide nem tudom mi kell...mert ha nem csak ide akar menni, hanem máshova is, ahol viszont GT kocsikkal versenyeznek, oda kellene.

    Arra akartam egészen pontosan kilyukadni, hogy ezekkel a kombinációkkal szinte majdnem mindenhova fel tud menni, sok helyen nem is használják pl. se a WTCC10 géposztályt, se a Retro Pack-et, se a GT Power-t...

  9. #84
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Jól tudod, On+STCC1+STCC2 alap!
    Viszont ebben az ON nincs benne...akkor viszont nekem nem éri meg.
    10Eurért pár futamra lehet beugrottam volna...viszont annál többért már gondolkodós.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  10. #85
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Azért írtam, hogy ide nem tudom mi kell...mert ha nem csak ide akar menni, hanem máshova is, ahol viszont GT kocsikkal versenyeznek, oda kellene.

    Arra akartam egészen pontosan kilyukadni, hogy ezekkel a kombinációkkal szinte majdnem mindenhova fel tud menni, sok helyen nem is használják pl. se a WTCC10 géposztályt, se a Retro Pack-et, se a GT Power-t...
    Igaz , ok..avval a packkal azért 90%-ba el lehet indulni mindenfelé.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #86
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ebben az ON nincs benne...akkor viszont nekem nem éri meg.
    10Eurért pár futamra lehet beugrottam volna...viszont annál többért már gondolkodós.
    Ezt mindenki maga dönti el, aki nem motivált a Race játék felé, az nyílván nem költ rá, és akkorse jönne, ha sima 07-tel futna a szezon! Aki meg szeretne szabadidejében jókat versenyezni, megtalálja a módját, hogy őszig eltegyen 2800+1990 HUf-ot (kb 3*2700).
    Senkit se lehet megerőszakolni olyannal, amit nem akar nyílván, de szezont szervezni alapjátékkal teljesen értelmetlen, mert nem versenyképes más ligákkal szemben.

  12. #87
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ebben az ON nincs benne...akkor viszont nekem nem éri meg.
    10Eurért pár futamra lehet beugrottam volna...viszont annál többért már gondolkodós.
    Kétségtelen, hogy így már nem 10 euró, de talán a 14 (ami mondjuk +40%, ami nem kevés), még beleférhet, mert annyiból most kijön.
    Nekem könnyebb volt dönteni, mert már megvolt az ON és szerettem volna egyszer a többit is, így most mocskosul megérte ez a bolt. Még egyszer köszi Zoli.


  13. #88
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Hát...Ádám találta, én tőle nyúltam a linket

  14. #89
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hát...Ádám találta, én tőle nyúltam a linket
    Nem baj, jól csináltad.
    Köszi Ádámnak is.


  15. #90
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Kétségtelen, hogy így már nem 10 euró, de talán a 14 (ami mondjuk +40%, ami nem kevés), még beleférhet, mert annyiból most kijön.
    Nekem könnyebb volt dönteni, mert már megvolt az ON és szerettem volna egyszer a többit is, így most mocskosul megérte ez a bolt. Még egyszer köszi Zoli.
    Bakker...ez brazil oldal...én hülye...hát akkor ez igen olcsó...jahogy eddigis erről volt szó
    Na mostmár képben vagyok )))
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  16. #91
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hát...Ádám találta, én tőle nyúltam a linket
    Én meg SG-n láttam, onnan nyúltam le

  17. #92
    Medveczki István Regisztrált med33 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    69
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt mindenki maga dönti el, aki nem motivált a Race játék felé, az nyílván nem költ rá, és akkorse jönne, ha sima 07-tel futna a szezon! Aki meg szeretne szabadidejében jókat versenyezni, megtalálja a módját, hogy őszig eltegyen 2800+1990 HUf-ot (kb 3*2700).
    Senkit se lehet megerőszakolni olyannal, amit nem akar nyílván, de szezont szervezni alapjátékkal teljesen értelmetlen, mert nem versenyképes más ligákkal szemben.
    Én a helyedben megnézném most az indulók számát, és összehasonlítanám a HTCM5 létszámával. Véleményem szerint nagyban meghatározza a különbséget a STCC2. (én is azért nem indultam). Itt már nem csak a pénzről van szó, inkább elvi kérdés. A Race On-ig igen sokat ráköltöttem az alap verziótól kiindulva. (8000.-/db) Nekem elég volt.

  18. #93
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg med33 írta Hozzászólás megtekintése
    Én a helyedben megnézném most az indulók számát, és összehasonlítanám a HTCM5 létszámával. Véleményem szerint nagyban meghatározza a különbséget a STCC2. (én is azért nem indultam). Itt már nem csak a pénzről van szó, inkább elvi kérdés. A Race On-ig igen sokat ráköltöttem az alap verziótól kiindulva. (8000.-/db) Nekem elég volt.
    Én pedig a helydben a dolgok mögé néznék! A nyári fun ingyenes, nem mellékesen míg a HTCM5 nem lett promózva, a nyári kupát igencsak agresszíven szórtuk mindenfele Szabival! Illetve visszakeresnék még x hónappal ezelőtti hsz-eket, mikoris úgy nézett ki, hogy a HTCM5 kieg nélküli lesz, a nép nagyrésze fikázta, hogy "mi ebben az újdonság?", és amikor beiktatták Paleszék az STCC2-t, akkor meg az volt a baj, hogy szaros 2500 forintot kell költeni! Itt nem elvekről van szó, nyílván egyikünk se azért veszi, vette meg bmelyik kieget, mert könnyes szemmel kötelességünknek éreztük, hogy Olafsson, és Danielsson, a szertáros, és recepciós a Simbinnél magasabb jövedelmet kapjanak, hanem mondjuk azért, mert fontos a közösség, amiben szimulátorozunk, meg úgy eleve, elkezdtük, akkor ennyin aztán nem múlik a dolog! Két ligát említhetnék neked/nektek, amely a gigantikus 2500 forint ellenére is virágoznak, érdekes, ott senki se vágott eret!
    Lényegtelen, nem megyek bele személyeskedésbe, de akik nem hajlandóak egy fillért se áldozni, azok egy ingyenes, Race07 alapjátékkal futtatott bajnokságra is nagyívben tennének, leszámítva a kezdeti lelkesedést! Ugyanis kétlem, hogy sokan, az STCC2 miatt fogták magukat, és mégcsak be sem léptek steamre átlag 300 napja, és mégcsak arra sem emlékeznek, hogy hol porosodik a kormány! Hidd el, nem alaptalanul durrogtatom ezeket a dolgokat!

  19. #94
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg med33 írta Hozzászólás megtekintése
    Én a helyedben megnézném most az indulók számát, és összehasonlítanám a HTCM5 létszámával. Véleményem szerint nagyban meghatározza a különbséget a STCC2. (én is azért nem indultam). Itt már nem csak a pénzről van szó, inkább elvi kérdés. A Race On-ig igen sokat ráköltöttem az alap verziótól kiindulva. (8000.-/db) Nekem elég volt.
    Hát ez szerintem egy elvi kérdés , ma már 2012-t írunk , a RACE07 5 éves játék amivel semmi baj nincs , mert egy nagyon jó alap , de azóta kijöttek hozzá új gyári dolgok , és az STCC2-be sok hasznos és versenyképes dolog van, ezért most így 2012-be nem sok értelme van ligát indítani anélkül (az meg egy másik oldala hogy minden erősebb liga már evvel fut).
    Ebbe meg nem mennék bele hogy szerintem az stcc2 és htcm létszámnak milyen összefüggései vannak....
    Még mondhatnánk az új kiegészítőkből 1-2t , de annak nem sok értelme használni , az már inkább pénzkidobás lenne ( vagy szórakozásfaktor).
    Ez meg egy másik kérdés ki mennyit akar /tud áldozni erre. Én annak tudtába hogy merre felé megyünk( iRacing , Rfactor 2 , Simraceway) , azt mondom még így is ez az egyik legolcsóbb online szimulátor.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  20. #95
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy még 2 napig ~1200 forint a Formula RaceRoom, a WTCC 2010, az STCC The Game 2, a GT Power és a Retro pack.


  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szerintem a nyári bajnokságból majd le kell vonni a tanulságokat, valamint kikérni a résztvevők véleményét a kérdésről és úgy vélem ráérünk akkor dönteni majd az STCC2 szükségességéről, mikor már okosabbak vagyunk és kicsit jobban összerázódott a mezőny...

    Addig sztem kár ezen rágódni.

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy még 2 napig ~1200 forint a Formula RaceRoom, a WTCC 2010, az STCC The Game 2, a GT Power és a Retro pack.
    Viszont aki a legminimálisabb késztetést is érzi magában, azt MOST VEGYE MEG!!!

  22. #97
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Két nap?
    Ide július 23 van írva. Féláron akciózik most a steam rengeteg dolgot.
    De az is lehet, hogy ez egy új akció.
    Mindegy, akinek így nem ér meg 2500-3000Ft-ot, az nem fogja megvenni az alap Race07-et sem

    http://store.steampowered.com/app/44680
    Itt pedig a többi kiegészítő, külön:

    http://store.steampowered.com/search...der=ASC&page=1

    De az is szétnézhet, aki most, jóárasítva szeretné teljessé tenni a Race07 kollekcióját.
    Esetleg előfordulhat, hogy a cd galaxisban, 512+64-éknál még olcsóbb néhány forinttal, de nem hinném, hogy ennél is lejjebb lenne. Ha egyáltalán lehet kapni, mert szerintem a dobozos race07 évek óta nem létezik.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #98
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Az STCC 2-t most töltöm le, 1017 magyar forintot számoltak fel. Steam-en.
    .

  24. #99
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Két nap?
    Ide július 23 van írva. Féláron akciózik most a steam rengeteg dolgot.
    A két nap, a múltkori brazil akció volt, ahol 1200.- volt az összes amit írtam, együtt. Ha ezt nem vesszük figyelembe, akkor a mostani akció sem rossz.

    Módosítok. A link még most is él, az akcióval együtt: http://www.nuuvem.com.br/produto/394-race-injection


  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Aki eddig azért nem jött futamra, mert sajnálta megvenni az STCC2-t, az most elégtételt vehet:

    1,49€ az STCC2 a Steam-en!


    Az akció jan 5.-ig tart..

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •