Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (111 összesen)

Téma: STCC2

  1. #51
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek lesz dobozos verzió ?
    nem



  2. #52
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Na igen, ez az össze-vissza konvertálás egy más dolog, és ebben igazat adok!
    Az a team, akik készítik a modot, kontaktoltak a Simbinnel, megkapták az engedélyt, illetve az összes template-et tőlük, mindezt 2009 óta. A Simbin, és a javítgatás, frissítés mostanság két külön dolog, kb az "várható", hogy majd 2015-ben adják ki a WTCC 2010-et, sz*rnak rá. Model frissítésre szintén. Nem autósport, de az EA-t tudnám itt említeni, konkrétan a FIFA sorozatot. Évek óta-leszámítva a 2011-et- ugyanaz a hulladék, amit piacra dobnak, holott előzetesen oldalakon keresztül zengenek ódákat az új játékokról, hogy milyen jó lesz. Mindegy.
    Egy szó, mint száz, azt írom, amiről tudok, konkrétumot senkiből nem lehet kihúzni, mármint valami látható dolgot. Pedig például egy jó kis Cruze template-et napokig kunyeráltam....de nem! Pedig ott van, bár hamarosan úgyis kijön.
    A BMW-knél felsorolt hibák egyértelműek, és sok embert zavarnak, vannak akik tesznek ellene, és modolják, de hogy teszem azt olyan tuti nem lesz, hogy 1-2 hét múlva a Simbin kiad egy javítást, az 98%. Még maga a játék hírét se látod sehol, hol a javítás!?

  3. #53
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Kicsit túlspirázzátok ezt a dolgot...

  4. #54
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit túlspirázzátok ezt a dolgot...
    Nagyon...

  5. #55
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Annyi tuti hogy a Bio-töltelékes VW,feltünően jó megy,simán megfutottam vele a hondás pb-m,szerintem magasan a leggyorsabb járgány az eddigi tapasztalatom alapján

  6. #56
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    "akkor hamarosan fel fog hagyni a PC-re való játékok készítésével".
    Hát lehet hogy egyedül látom így, de már felhagyott egy ideje. Úgy 2006 óta.

  7. #57

  8. #58
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Van már STEAM-en is.


  9. #59
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    STCC 2

    Jaj, ez a Scirocco de megy!!! juhuhuhuuuuuuuj!

  10. #60
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Jaj, ez a Scirocco de megy!!! juhuhuhuuuuuuuj!
    Jó tütü, az biztos!

  11. #61
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483

    Thumbs up

    Ma vettem meg az stcc2-t. Elég érdekesnek találom h pár autónak amik a race 07ben is voltak megváltozott a hangjuk. Mondjuk a simbin visszafelé is megtehette volna, h ne csak az stcc2 autóknak legyen új hangjuk. De 1 dolgot nem értek, pls világosítsatok fel. A flash engineeringnek miért seq6 a bmw? Holott ezekben a videókban is látszik h 5 sebességes H váltóssal tolják, az első 2010-es a második 2009.

    http://www.youtube.com/watch?v=jWEHRnawby4

    http://www.youtube.com/watch?v=Rap6Q...eature=related

    A játékban lévő kocsikról, elég "csít" gyanús ez a sirocco (reméljük javítva lesz mint anno a c30), a cruze így elsőre alfa-lacetti feeling ahogy dobálja a fenekét (bejövős mind3 ), a honda ugyan olyan stabil mint eddig (de kapott 1 elég brutál hangot), a BMW-k. Nos nem értem miért van benne a seq6, se wtccben nem láttuk (kivéve 2010 okayama), se btcc-ben az stcc-s rész nálam homályos mint fentebb írtam, de g*ci brutál a hangja lett! . A többiről nem nyilatkozom, mert még nem próbáltam. Várom a köv htcm szezont, biztos változatos lesz.
    Utoljára módosította: speedr; 2011. 04. 11. 17:27.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  12. #62
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Ma vettem meg az stcc2-t. Elég érdekesnek találom h pár autónak amik a race 07ben is voltak megváltozott a hangjuk. Mondjuk a simbin visszafelé is megtehette volna, h ne csak az stcc2 autóknak legyen új hangjuk. De 1 dolgot nem értek, pls világosítsatok fel. A flash engineeringnek miért seq6 a bmw? Holott ezekben a videókban is látszik h 5 sebességes H váltóssal tolják, az első 2010-es a második 2009.

    http://www.youtube.com/watch?v=jWEHRnawby4

    http://www.youtube.com/watch?v=Rap6Q...eature=related

    A játékban lévő kocsikról, elég "csít" gyanús ez a sirocco (reméljük javítva lesz mint anno a c30), a cruze így elsőre alfa-lacetti feeling ahogy dobálja a fenekét (bejövős mind3 ), a honda ugyan olyan stabil mint eddig (de kapott 1 elég brutál hangot), a BMW-k. Nos nem értem miért van benne a seq6, se wtccben nem láttuk (kivéve 2010 okayama), se btcc-ben az stcc-s rész nálam homályos mint fentebb írtam, de g*ci brutál a hangja lett! . A többiről nem nyilatkozom, mert még nem próbáltam. Várom a köv htcm szezont, biztos változatos lesz.
    Sztem nem véletlenül lesz kiadva még az a WTCC 2010 pakk. Abba is picit sztem javítani fognak az autók teljesítményén, s ha a 2 bajnokság autóit kb. egy szintre hozzák (WTCC 2010 + STCC 2010), akkor lesz egy szép nagy autócsomag.

  13. #63
    Na hál istennek jön még egy addon. Valami "Gt Power Pack" ha jól olvastam. Azért lassan már összerakhatnának valami új simet is....

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Van ebbön bármi ami RWD és eddig még nem vót?

  15. #65
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Van ebbön bármi ami RWD és eddig még nem vót?
    Hát ja. Más színű BMW-k
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #66
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Van ebbön bármi ami RWD és eddig még nem vót?
    http://www.youtube.com/watch?v=Hj24PQaKOfQ
    + volvo240y7x8.jpg
    +850BTCC.jpg



  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ja. Más színű BMW-k
    Hehe...

    A Volvo-k már voltak a Volvós gémben, a Camaro-k meg a Race On-ban...

  18. #68
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hehe...

    A Volvo-k már voltak a Volvós gémben, a Camaro-k meg a Race On-ban...
    De az STCC2-ben az új Camaro-k vannak, míg a Race ON/STCC-ben meg a régi Camaro-k.

  19. #69
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Nemnem. Az STCC-ben voltak a régi Camarok, a Race On-ban benne vannak az új amcsi izomautók (Camaro, Challenger, Charger, Cadillac ). Ez utóbbi mit keres ott???

    Jó, rendbenvan, az STCC2-ben négysebességes Camaro van, nem 6. Meg biztos, hogy átállítgatták az útfekvését is, de szerintem csináltak már annyi autót a Simbinnél, hogy már újat nemigen csinálnak, csak összeollózzák a korábbiakból.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, rendbenvan, az STCC2-ben négysebességes Camaro van, nem 6. Meg biztos, hogy átállítgatták az útfekvését is, de szerintem csináltak már annyi autót a Simbinnél, hogy már újat nemigen csinálnak, csak összeollózzák a korábbiakból.
    Az a baj, hogy én már nem bízok bennük, hogy tényleg minden kocsihoz rendesen elmennek, felmérik az utolsó csavarig, telerakják szenzorokkal, kielemzik a telemetriát, aláteszik a korrekt futóművet, letesztelteik az igazi versenyzővel.... hanem csak úgy ímmel-ámmal összehegesztik abból amijük van és csak annyira csinálják meg látszat "autentikusra", amennyi elég ahhoz hogy a vásárlók 80% elhiggye, hogy ez az, ozt' jónapot..

  21. #71
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy én már nem bízok bennük, hogy tényleg minden kocsihoz rendesen elmennek, felmérik az utolsó csavarig, telerakják szenzorokkal, kielemzik a telemetriát, aláteszik a korrekt futóművet, letesztelteik az igazi versenyzővel.... hanem csak úgy ímmel-ámmal összehegesztik abból amijük van és csak annyira csinálják meg látszat "autentikusra", amennyi elég ahhoz hogy a vásárlók 80% elhiggye, hogy ez az, ozt' jónapot..
    A gtr2-óta semmit nemvettem meg tőlük. Szerintem ez elég egyértelműen mutatja hogy nemtetszik amit csinálnak. De énsem csinálnám másképp. A nagyobb sofware fejlesztők pizzára többet költenek mint a simbim teljes költségvetése. A gtr-el megvolt a "nagy dobás" mostpedig próbálnak életbenmaradni. Egyensúlyoznak az autósjáték és a szimuláció közt. És ha reálisan nézzük ennél jobbat most nem tehetnek. Az IRacing-el aligha vehetnékfel a versenyt. Élvezetes és korrekt autóversenyt kapsz a pénzedért. Aki szimulált csavarokat szeretne, annak már úgyis ott az IRacing. És azért ez még mindíg nem need for speed.

  22. #72
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485

    STCC2

    Végre valaki kidobott egy eléggé jól sikerült ráncfelvarrást.


    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=32397

  23. #73
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    Race Injection

    Több legyet egy csapásra, elég kedvező áron:
    http://www.nuuvem.com.br/produto/394-race-injection

  24. #74
    Van még bőr a rókán?

  25. #75
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Több legyet egy csapásra, elég kedvező áron:
    http://www.nuuvem.com.br/produto/394-race-injection
    Ez vajon egy kulcsot ad? Mondjuk akkor is jó, ha a meglévőket bukom.


Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •