Találatok: 1 - 25 (25 összesen)

Téma: Rouen, HGPLM25/6

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Rouen, HGPLM25/6

Előfutam
    Versenysorozat: Köztes hetek 1967
    Dátum: 2011. 03. 29.
    Időmérő edzés: 20 perc
    Versenytáv: 18 kör / 118 km
    Mód: 1967
    Autó: tetszőleges

Bajnoki
    Versenysorozat: Graham Hill Kupa
    Dátum: 2011. 04. 05.
    Időmérő edzés: 20 perc
    Versenytáv: 30 kör / 196 km
    Mód: 1967
    Autó: kreditek alapján
    Pályacsúcs (1967): 1:53.575s – Michelisz Norbert, Ferrari 312
    A pályacsúcs 110%-a: 2:04.933s
    http://hgplm.gtr-masters.hu/?page=kiiras&raceid=2506

Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Hm hm, megint nagy a dilemma, hogy Coop vagy Honda. Am ez már tavaly is kérdés volt, emlékszem, gyaktam is mind2vel. És a Coop 1 mpcel gyorsabb volt. Gondolom ez most is hasonlóképpen alakulna. Igen ám, de most nem akarom azt mondani hogy majd a stopper eldönti. Mert:

- nekem a Coop sokkal többet robban mint a Honda. Ill. a Honda nem robban, a Coop igen

- itt ennyi Brabi meg Ferka ellen a Coop teljesen elveszne az egyenesekben. A Hondával igaz, hogy kínlódni kell a kanyarokban, de ott viszont úgysem lehet előzni

Viszont 1 sec azért mégiscsak 1 sec. Szal tényleg nem tudom Azt hiszem Hondával kezdek és addig erőltetem, amíg nem megy 57 alá Ha nem megy, akkor Coopba semeddig nem tart átülni, annál már úgyis van setup is.

Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    - nekem a Coop sokkal többet robban mint a Honda. Ill. a Honda nem robban, a Coop igen

Azért azt ne felejtsd el, hogy tavaly Silverben pont előttem robbant a Honda.
    Joz Jozko

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése

Azért azt ne felejtsd el, hogy tavaly Silverben pont előttem robbant a Honda.
    Tényleg Sőt, most hogy utánanéztem, tavaly Monzán is pukkant. De az utolsó versenyeken nem, sztem fejlődtem eszempontból (más áttételekkel megyek már, hamarabb elváltom, ilyenek). Igaz, ez csak a Hondánál látszik

Szal a tendencia mégiscsak az, hogy a Hondával egyre ritkább a dolog, míg Coopnál továbbra is kiszámíthatatlan. Ezért én vhogy a Hondában mostmár jobban bízok.

Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Hát nekem semmilyen tapasztalatom nincs egyik géppel kapcsolatban sem, talán a
    Hondában 1x ültem, talán annak jobb a hangja, meg a színe is.

Úgyis a legmegfelelőbb döntést fogod meghozni, s majd az eredmény igazolja. Én maradok a Ferkánál.
    Joz Jozko

Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    624
    Gyakorlást Vasárnap este? 8-9 fele remek lenne pár karika, Eolcon még szerver is van, méghozzá 60FPS!

Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Város
    Buda
    Életkor
    40
    Üzenetek
    645
    EOLC-n vasárnap este lesz Michigan (én indulok)
    Szóval ott gyakni ha jól tudom 1930ig lehet csak.

Közérdekű közleményünket hallották.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    ...talán a
    Hondában 1x ültem, talán annak jobb a hangja, meg a színe is.
    A fehér nem jó, mert nagyon koszolódik Ezért nem szeretem ruhában sem a a túl világosakat

A hangja meg mind2nek borzalmas, a Hondáé kifejezetten fülsértő, a Coopé legalább nem idegesítő, azé olyan elduruzsolós semmilyen Ha hang, akkor nálam továbbra is Brabham rulez
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlást Vasárnap este? 8-9 fele remek lenne pár karika, Eolcon még szerver is van, méghozzá 60FPS!
    Hát nemtom, még egy métert sem mentem (pihentetem a térdem még mindig ), de végülis benézhetek. Aztán majd kiderül, BxLnek igaza lesz-e

Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nemtom, még egy métert sem mentem (pihentetem a térdem még mindig ), de végülis benézhetek. Aztán majd kiderül, BxLnek igaza lesz-e
    Igaza lesz, de attól még te tudsz hostolni. 9órai kezdés?

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Igaza lesz, de attól még te tudsz hostolni. 9órai kezdés?
    Jó.

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    4.987
    Update time: Rouen-les-Essarts 1967, Brabham time 1:56.815 session T improvement -0.631

Hejj csak a T1 ne lenne!
    Meg az a másfél sec szórás a köridőben...

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Hi!

Sajna ma nem indulok.
    Tegnap "becsípődött" a derekam. Ma már vmivel jobb, s nem úgy közlekedek, mint egy előember, de biztos, ami biztos ma még pihenek.

Nektek jó szórakozást!
    Joz Jozko

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Jó volt ez a tegnapi móka És így Ferkával tényleg móka volt. Hihetetlen volt megtapasztalnom a Honda után hogy nini, ezzel be lehet venni a T1et és a T3at is?

Am délután 5kor jutott eszembe hogy helló, ez még csak az előfutam, ma kell még nosztalgiázni, mert utána úgyis megint csak a hondás vesződés van

Bxltől elnézést, sztem te voltál az akit 1x megpöcköltem a verseny elején az egyik hátsó balosban.

Város
    Buda
    Életkor
    40
    Üzenetek
    645
    No problemo.

Nagyon estem-keltem, aztán rájöttem miért ilyen lassú a gép versenyen. Default setup max benzinnel.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Tudtam végre menni 7-8 kört a Ferrarival. 1 57 37, aztán meg sok 58-as kör. Azért bizakodó vagyok
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Én viszont nem!

Tegnap azzal kellett szembesülnöm hogy totál zsákutcába jutottam a versenysetupomat illetőleg. Az első körök még prímák, egyből 58asok, DE! Innentől nem folyamatos köridőjavulás volt hanem folyamatos lassulás! Az int long táv végére már nem értem 2 perc alatt körbe!

Úgyhogy még ma vmi teljesen újat kellene kitalálni

(Az edzéssetup jó, 57 eleje is bennevan, de talán végszóra összejön egy 56 is, legalábbis nagyon remélem )

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Asszem ez volt az utolsó bajnokim. Jó kval, a rajtnál Gabó elmegy, egész jó első körök, üldözés, kocc Gabóval, sy, Norbi elmegy, üldözés, egy szemfüles/szerencsés előzés, üldözés, utolérem Convart akit épp akkor előzött meg Gyula, kicsit lemaradok amíg megválaszolom a család aktuális kérdéseit, visszakapaszkodok, az első kísérletnél túl gyenge vagyok, a másodiknál túl béna, csatt, sy, esc. Azért még alszok rá egyet.

Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Nem sikerült kialudnom a csalódottságomat, aludni se nagyon.
    Egy szép lehetőségtől sikerült megfosztanom magam. Egy pillanatra nem figyeltem 100 %-ig, s már a füvön is voltam, s kiestem a ritmusból. Aztán jött a Rókalyuk… Elvesztettem az uralmam a kocsi felett, még szerencse, hogy Gyulát nem vittem magammal! Shift + r, spuri Gyula után teli tankos paci, volt egy-két izgalmas kör, aztán megint Rókalyuk….
    Shift + r, teli tankos paci, mínusz két hely. Lehet, hogy nem kellet volna shift + r –eznem, de gyorsabbnak tűnt, mint forgolódni össze-vissza, azonban a tegnapi verseny után legközelebb jobban meggondolom.
    Egyébként a pole-nak nagyon örülök, abszolút meglepett, nem hittem, hogy a múlt heti funrace-hez képest nem igazán gyorsulnak a versenytársak!
    Mind1, azért élveztem!
    Joz Jozko

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    4.987
    Akkor úgy tűnik én jövök a pozitív hangvételű beszámolóval!

Edzés: részemről kiautóztam amit tudtam, néhány tized maradt csak bennem. Gergő köre sokkolt. Nem csak maga az 56.4, hanem hogy ennyit én közel sem tudok a Ferrarival.
    Aztán épp a versenytaktikámat raktam össze fejben, a 2. helyről (elrajtolok, Gergőt szorongatom, többieket lerázzuk, aztán meglássuk), amikor Convar borította az egészet azzal, hogy megelőzött.

Verseny: nem is ment könnyen megszokni az új helyzetet, hogy a vaskos Honda mindenhol ott volt a pályán, ahová én akartam volna menni. Az egyenes végi kifékezések nem sikerültek, végül úgy 7-8 kör múltán a T1 előtt sikerült lehagynom a Hondát.
    Ekkorra azonban Gergőnek volt 9-10 sec előnye, és nem igazán éreztem magamban az erőt, hogy ezt ledolgozzam. Hibázni sem akartam, így bár igyekeztem, de azért nem kval köröket futottam. Hátulról meg Gabó közeledett rohamléptekben - szokás szerint.

Végül Gergő hibázhatott, mert a 10 sec hirtelen 4-re csökkent, majd egész felértem rá, és elkezdtünk meccselni. Ez fun volt nagyon, a korábbit is élveztem Convar ellen, de azért ez csak a futam vége felé volt és a győzelemért ment. Egy-két oda-vissza előzés után Gergő hibázott, és magam maradtam.
    A végén még az FL-re rágyúrtam (sikerült is), így maximálisan elégedett voltam.

Apró zavar volt csak, hogy Gergő újabb hibája 2 pontot hozott a csapattársának, ami még jól jöhet neki a szoros küzdelemben.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Olvasom már egy ideje, ez a "Rókalyuk" elnevezés honnan jött a Nouveau Monde-ra? Leírni mondjuk könnyebb

Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Életkor
    43
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    ... kocc Gabóval, sy...
    Ez sima versenybaleset volt (egy F-t osztanal erte? ), orultem, hogy nem vartal be. Azt hittem, hogy kivul fordulsz mellettem, tul gyors voltam a kanyarban, sodrodtam kifele, ezert raveszfekeztem, amitol megbicsaklott az auto, ekkor talaltal el hatulrol. Igy utolag banom, hogy nem engedtelek el korabban, szokasomhoz hiven igencsak szenvedtem a hideg gumikkal.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

Város
    Buda
    Életkor
    40
    Üzenetek
    645
    Nekem meg kezd beszarni a hardverem, ki is dobott rajt előtt. De legalább nem idegeskedtem a verseny alatt, amúgy se lett volna 2 percen belüli időm.

Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    37
    Üzenetek
    780
    Számomra a tegnapi nap tanulsága, hogy amíg monzában vagy silverstone-on jól tudok menni gyakorlás nélkül is, addig rouen már kifogott rajtam, kvázi nehezebb nekem mint a fent említett pályák.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    ...az első kísérletnél túl gyenge vagyok, a másodiknál túl béna, csatt, sy, esc.
    Az elsőnél nem voltál gyenge csak én védekeztem nagyon jól! De tényleg, ott vhogy nagyon éreztem a külső ívet, kérdezd csak Gyulát!

A 2.at tényleg elszúrtad, de részemről sincs harag, ilyen a versenyzés. Ilyen van, volt, lesz. Am peched volt, mert ha csak egy kicsivel is előrébb vagy, akkor neked is megadtam volna magam, ahogy a Gyulának is
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán épp a versenytaktikámat raktam össze fejben, a 2. helyről (elrajtolok, Gergőt szorongatom, többieket lerázzuk, aztán meglássuk), amikor Convar borította az egészet azzal, hogy megelőzött.
    Csak azt ne mondd hogy meglepett. Gyakran van pedig hogy csak végszóra jön össze a topkör
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Apró zavar volt csak, hogy Gergő újabb hibája 2 pontot hozott a csapattársának, ami még jól jöhet neki a szoros küzdelemben.
    Na, hamár így megmondtad az őszintét akkor én is megmondom: kifejezett boldogsággal tölt el, hogy elvesztetted a Brabit Így Watkinstól újra nyíltsisakos lehet a meccs
    Olvasom már egy ideje, ez a "Rókalyuk" elnevezés honnan jött a Nouveau Monde-ra? Leírni mondjuk könnyebb
    Ennyi, pontosan erről van szó Nem, nem ennyiről, én úgy emlékszem még 2009 őszén használta vki ezt a kifejezést, mármint az akkori Rouen topikban.
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra a tegnapi nap tanulsága, hogy amíg monzában vagy silverstone-on jól tudok menni gyakorlás nélkül is, addig rouen már kifogott rajtam, kvázi nehezebb nekem mint a fent említett pályák.
    Másnak is Sztem a Rókalyuk a szezon legnehezebb kanyarkombinációja, plusz mindenütt az a rohadt padka...én személy szerint annyira nem ugrálok Rouenért

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Edzés: nehéz szülés volt, de minden jó ha a vége jó Gergőnek én is grat, azon az 56,4en én is csak pislogtam és nem sokkal marad el az én ferkás pb-mtől. Ha még egy kicsit a versenybeli koncentrációdon tudsz fejleszteni, akkor végképp "beértél" Mert ez nem Monza volt hanem egy Rouen és nem is Lotival.

Verseny: az első körben még reménykedtem hátha fel tudom venni a kesztyűt Gergővel, de 2 kör után világossá vált hogy nem. Az viszont igen hogy még a 2. helyet is csak bérlem, igazából olyasmi érzés vett erőt rajtam mint tavaly Silverben. Gyula nyomult is rendesen, persze ésszerű keretek között próbáltam védekezni (mert a verseny az azért mégiscsak verseny ), de hamar eljött a pillanat amikor már nem volt mit tenni.

Aztán nagyon meglepett hogy Jani is ripsz ropsz ottermett, vele szemben is egyértelmű volt hogy sokáig nem tartható az állapot, de ebből viszont crash lett. Mondjuk a Honda kibírta (sőt, később egy gumikoccot is a rókalyukban, masszív egy gép ez ), de közben Gabó elment. Sőt 1xcsak nagyon elment, ezt se értettem hogy hogyan lett pár kör alatt a 6 mp hátrányomból 16

Amúgy innentől kezdve semmi érdekes, róttam a pontatlan köröket (fura, most Hondával sztem egy tökéletes köröm sem volt egész este, múltkor a Cooperrel mintha olajozotabban mentek volna a dolgok) és végül befutottam 3.nak.

A kocsiválasztást nem bánom, mert akármennyire is esélytelen voltam a győzelemre, sztem a Coppal sem mentem volna sokkal többre.

Grat a győztesnek!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •