Oldal: 5 / 16 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (396 összesen)
  1. #101
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Már feltöltötték ?
    Még nem, de a konkluziót és az eredményt már tudom, szóval nem lehet sok hátra
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #102
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Leírom újra a költségeket, hogy tiszta legyen.

    Pedál átalakításához a kit, kompletten-készletben-postázva vagy beszerelve 27.000.- A pedál így G25be dugva 256-os felbontással kiválóan megy, PS3-al is.

    12bites (4096 felbontásu) fixre kalibrálható, 32 gombot, tekerőkapcsolót, potikat is irányítő USB vezérlő (leo kábel helyett) 9.300.- helyett 7000HUF
    Fenti készülék megvásárolható: http://www.analogtousb.com/Products/HAB8012LC.aspx
    Magyar fejlesztés, benne volt a kezem, kiváló cucc, csak ajánlani tudom mindenféle projecthez, és van olcsóbb load cella erősítő nélküli verziója is.

    Megrendelést mától számított 1 hónapra tudok vállalni, addigra remélhetően egy nagyobb készlet is rendelkezésünkre áll majd és addigra a fennálló rendeléseket is rendezni fogom.

    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 07. 11. 09:50.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #103
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Megrendelést mától számított 1 hónapra tudok vállalni, addigra remélhetően egy nagyobb készlet is rendelkezésünkre áll majd és addigra a fennálló rendeléseket is rendezni fogom.
    Ez ugye nem azt jelenti, hogy az én rendelésem is még 1 hónap ?

  4. #104
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Ez ugye nem azt jelenti, hogy az én rendelésem is még 1 hónap ?
    Határozottan nem. Sőt, egyeztessünk időpontot és a tiedet már be is tudom szerelni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #105
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Határozottan nem. Sőt, egyeztessünk időpontot és a tiedet már be is tudom szerelni.
    hihii, huhuuu, juppiiiii

  6. #106
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Benne vagyunk a tévében!



    Ahogy a srácok is írták mindenféle méretü gumibetétel kérhető, tehát a kezdeti holtjáték így állítható, és a jobbra-balra lötyögés csak azért van mert nem huzták meg rendesen a csavart....
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #107
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Emmán döfi!

    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #108
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése


    Benne vagyunk a tévében!


    Nem hiába! Profi a cucc!


  9. #109
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Jó a holmi.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  10. #110
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem, de a konkluziót és az eredményt már tudom, szóval nem lehet sok hátra
    Köszi, hogy kilinkelted. Találkozón ki lehet próbálni majd egyet ?

  11. #111
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, hogy kilinkelted. Találkozón ki lehet próbálni majd egyet ?
    Persze!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #112
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése


    Ahogy a srácok is írták mindenféle méretü gumibetétel kérhető, tehát a kezdeti holtjáték így állítható, és a jobbra-balra lötyögés csak azért van mert nem huzták meg rendesen a csavart....
    Grat!!! Ügyesek vagytok!!!

  13. #113
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Híres lett a cipőtök grat a szép teszt eredményhez
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  14. #114
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Leírom én is az elsőkörös tapaszalataimat.

    Ami az egyik legfontosabb (ahogy a tesztben is kiemelték) az a kiemelkedő segítőkészség amivel a srácok hozzáállnak a dologhoz.

    Miután hazavittem tényleg csak be kellett dugni, semmi körülményes állítgatás, szarakodás, amitől én magam a házibarkács cuccoknál félni szoktam, bár az is igaz hogy ez már kinőtte a házibarkács kategóriát.

    A pedálok számomra tökéletesek, egyelőre nem is a fék jelenti a legdurvább különbséget hanem a gáz, annak a nagyon finom adagolása problémás volt nekem eddig, ezzel azonnal ráéreztem. A fék is teljesen más világ, az igazán komoly féktávoknál még szoknom kell, de ahol épp csak el kell venni ott már most is lényegesen magabiztosabb vagyok vele mint a gyári pedálokkal.

    És akkor most egy dolog ami nekem problémát okoz. Ezt én semmiképp nem írnám Tilusék számlájára mivel hozott anyagból dolgoznak, az alapok adottak.
    Na már most a pedál ugye hosszabb, tehát magasabban fejtem ki az erőt így a pedál szimplán felbillen komolyabb féktávokon, nem merem rendesen nyomni. Nagyon egyszerű az orvosság, le kell csavarozni, akinek van cockpitje nem nagy dolog, nekem ez otthon nem megoldható sajnos. Valószínű be fogom tudni szerelni "fejjel lefelé" rögzítve így ez nem fog semmilyen problémát okozni. Addig is annyit csináltam hogy a fék pedálját egy lukkal lejjebb szereltem így már nem igazán akar billegni cserébe azért kicsit rosszabb érzés mint a leghosszabb változatban.

    Összességében tényleg nagyon jó a cucc, a még megfizethető kategóriában ellenfél nélkülinek gondolom, és a számlájára nem írható nehézségek kiküszöbölése után szerintem tökéletes lesz.

  15. #115
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Nem is kérdés, hogy valahogy rögzíteni kell a pedált. Erre azért számos lehetőség nyílik. Például egy mdf vagy alu/rozsdamentes lapra lecsavarozni, arra rátenni az asztalt, vagy fejjel lefelé becsavarozni az asztalba fixen.

    Aki szőnyegen használja annak ott a szőnyegfogó a pedálban és ha bal láb fékezel, tehát mindkét bokád a pedál alapzatán nyugszik, akkor nem borul fel a pedál (ezt tapasztalatból mondom).

    Tépőzárral is lehet kisérletezni, ez meggyorsítja a rögzítést, hisz mindkét oldala rangasztható.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 07. 15. 13:15.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #116
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Sziasztok!
    Az iracing előfizetéssel és PTR pedállal rendelkezőket szeretném megkérni hogy pár szóban, mondatban foglaljátok össze a tapasztalatotokat az iracing forumon frissen nyitott topicban:

    http://members.iracing.com/jforum/po...t/1494109.page

    Nagyon hálás köszönet!
    Attila
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #117
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Összeszerelési segédlet

    Lépésekre szedtem az összeszerelés menetet, ha valakinek kérdése vagy hozzáfűzni valója van, akkor bátran, simán lehet hogy valamit kifelejtek:

    - Pedál nyomólapokat szereld le
    - 16db ezüst csavart találd meg és távolítsd el a pedál aljáról, kettő eldugott helyen, a szőnyegfogó alatt van
    - Ezzel kinyílik a fedél, ami alatt további 2 csavar fogja a kábelköteget, azt is távolítsd el
    - Hozzáfértél a pedálokhoz, most elsőre a kuplung pedál jön...4 fekete csavart távolótsd el a pedál alja felől, majd a pedál tengelyét is.
    - Kuplung rugót cseréld le a csomagban található kemény rugóra!
    - A gyári kuplung rugót a gázpedálban fogod újra hasznosítani!
    - Szereld össze az új pedálok egyikével és a kemény rugóval a kuplungpedált, majd ismételd meg a folyamatot a gázpedálon és abba a gyári kuplung rugót tedd
    - A hosszú pedálok összeszerelésénél némi erőt kell kifejteni, ne félj tőle..
    - Mielőtt visszateszed az új pedálokat ellenőrizd hogy a potmeter fogaskereke jó pozicióban legyen
    - Végül a fékpedál jön, hasonlóképpen kell eljárni, azzal a különbséggel, hogy itt a piros dugattyúba gumi betétet kell elhelyezni és a dugattyu felületét kívül belül alaposan kenni kell.
    - Kenőanyagnak a vazelint vagy gépzsírt tudom ajánlani.
    - A csomagban még találtatok 2 fém alátétet, amennyiben gyári kiszerelésnél keményebb, kissebb holtjátékkal rendelkező, feszesebb pedált szeretnétek, abban az esetben az alátétet a rugó/gumi páros alá/felé a piros dugattyúban elhelyezve variálható a rugó előfeszítése. Kisérletezzetek kedvetekre.

    Ezzel a pedálokkal megvagytok, csak kábelezni kell.
    -G25/G27-be dugás esetén minden egyértelmű, szinhelyesen kell összedugni mindent és a load cella kábelén szigetelőszalaggal kell szigetelned az érintkezőket.
    -Leo kábel esetén picit bonyoltabb a helyzet, két féle létezik belőle. Azért mérni kell a kábelkötegben. Amennyiben fekete kábelen föld van (-5V) akkor csak színhelyesen kell bekötni, de elképzelhető hogy az újabb kábeled van, aminél +5 volt van a fekete kábelen, ebben az esetben a piros és fekete kábeleket fel kell cserélni.
    -12 bites usb vezérlő kábelezése egyszerü, itt van a diagram:




    és itt van a kalibrációs program: http://www.analogtousb.com/atu-config-v2.zip


    A pedál összeszerelése innentől már egyértelmű lesz, mielőtt a fedelet visszatennétek ellenőrizzétek, hogy minden működik (be lehet dugni) és minden csavar jól meg van húzva, különös tekintettel a tengelyekre amiket ERŐVEL kell meghúzni.
    Pedál nyomó lapok alól a fekete műanyagokat félre lehet tenni, nem lesz rá szükség, a mellékelt csavarokkal a nyomólapok direktben felszerelhetőek a pedálokra, és jobbra/balra, fel/le állíthatóak.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 11. 08. 15:05.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #118
    Kádár József Regisztrált RupertGiles logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    110
    Valaki nem tudja, lehet szerezni külön pedált?
    Néztem használt set-eket de 40-50k+pedál okosítás már bőven átlépi a keretet
    Meg szeretem a DFGT-m és nincs kedvem eladni kis pénzért, hogy vegyek egy használt set-et.
    Előre is köszi.

  19. #119
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése

    Saját USB vezérlőnk
    ez érdekelne engem
    Ha nem üzleti titok tudnál-e küldeni róla kapcsolási rajzot mert akarok csinálni saját pedált?
    Utoljára módosította: lehel6; 2011. 09. 11. 11:36.

  20. #120
    Üdv!

    Érdeklődnék,hogy ps3-on mennyivel precízebb mint a gyári?
    Ha azt mondjátok sokkalta jobb, akkor máris rendelnék
    Kb. mikorra érkezne meg?
    Október végére esedékes?
    Utoljára módosította: Blazs; 2011. 10. 11. 23:13.

  21. #121
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Blazs írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Érdeklődnék,hogy ps3-on mennyivel precízebb mint a gyári?
    Ha azt mondjátok sokkalta jobb, akkor máris rendelnék
    Kb. mikorra érkezne meg?
    Október végére esedékes?
    Szia!
    A PS3-as verzióhoz való elektronikát gyártó szakember sajnos külföldön van, ezért nem merek november végénél korábbi időpontot igérni. PC-s verzió rendelkezésre áll.
    Érzésre garantálom, hogy ég és föld a gyárihoz képest, de nem mélyültem el a GT sorozatban annyira, hogy tudjam mennyire van erre ott szükség.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #122
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    ez érdekelne engem
    Ha nem üzleti titok tudnál-e küldeni róla kapcsolási rajzot mert akarok csinálni saját pedált?
    Ne haragudj, de az USB vezérlő megvásárolható: www.analogtousb.com
    Pedál készítéshez nagyon sok szerencsét, és kitartást kívánok, kiváncsi lennék az eredményre!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  23. #123
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    A PS3-as verzióhoz való elektronikát gyártó szakember sajnos külföldön van, ezért nem merek november végénél korábbi időpontot igérni. PC-s verzió rendelkezésre áll.
    Érzésre garantálom, hogy ég és föld a gyárihoz képest, de nem mélyültem el a GT sorozatban annyira, hogy tudjam mennyire van erre ott szükség.
    Mi a különbség a ps3 és a pc elektronika közt?
    A ps3-ast nem fogom tudni használni pc-vel?
    Mert speciel én pc-n is használnám.
    Utoljára módosította: Blazs; 2011. 10. 12. 01:46.

  24. #124
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Blazs írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a különbség a ps3 és a pc elektronika közt?
    A ps3-ast nem fogom tudni használni pc-vel?
    Mert speciel én pc-n is használnám.
    Írtam magánban, de ide is leírom.
    PS3-as verzióhoz egy olyan load cella erősítőt használtunk ami állítható (mert ps3on nincs lehetőség softwaresen kalibrálni) illetve teljes mértékben kompatibilis a g25/27-el, tehát bele szabad dugni

    Jelenleg csak saját verzérlővel és csak PC-vel kompatibilis pedálokat tudok készíteni, ebben viszont 20x nagyobb felbontásu elektronika van.

    Viszont aki nem kapta még meg, az a héten megkapja a rendelését
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #125

    LeoBodnar

    Sziasztok!

    Hogy tudok rendelni Leo-tól mert két emai-l címre is írtam de nem válaszolt.
    Shift Light Indicator SLI-M szeretnék rendelni+kábeleket.
    Segítsetek,köszönöm!

Oldal: 5 / 16 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •