Oldal: 3 / 16 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (396 összesen)
  1. #51
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    és egy reszelő kell
    a reszelővel minek kell neki esni ?csak hogy "visszafordítható a folyamat igény esetén ?
    bár abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy van otthon egy fölös G25 aminek a kormány része a szokásos problémával küzd erősen, a pedál részét viszont beáldozhatom az átalakításra, és akkor a G27-é érintetlen marad

  2. #52
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    OK, köszi, nagyon gondolkozom rajta, minden bajnoság előtt kell valami kis újítás, szóval remélem lesz HGTRM9

  3. #53
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    a reszelővel minek kell neki esni ?csak hogy "visszafordítható a folyamat igény esetén ?
    bár abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy van otthon egy fölös G25 aminek a kormány része a szokásos problémával küzd erősen, a pedál részét viszont beáldozhatom az átalakításra, és akkor a G27-é érintetlen marad
    A müanyag fedél belső feléből 1mm-t kell faragni és még egy műanyag alkatrész van amiből picit farigcsálni kell:

    https://lh6.googleusercontent.com/_k...0/DSC03298.JPG

    Semmi komoly, csak 1 csavarfejnek kell helyet csinálni, ettől még visszaalakítható gyárira és nem látható helyen van.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #54
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Hát kedves mindenki, ez egy csoda...! Naggyon bátran lehet ezzel a cuccal mélyeket fékezni...

    Tapasztalatgyűjtési fázisban vagyok a szerkezettel, de igen meggyőzően teljesít, konstans köridők jönnek, érzem, ha féktávon valami mást kell cselekedjek, mert pl. készül megcsúszni, és nagyon adja magát, hogy mi a teendő - minden esetben...

    Valóban: "stresszmentesebb lett a fékezés...!" és bízom benne, hogy ezt iR-ben méginkább érezni fogom...!

    Nincs egy napja, hogy rátehettem a praclikat, de máris elvarázsolt!

    Köszi PT Racing, Tilus és Peti, profi cuccot varázsoltatok a pedálból!

    BEJÖN!
    Köszi a beszámolót!
    Itt vannak a képek Szaby pedáljáról:






    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 04. 15. 02:50.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #55
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a beszámolót!
    Majd még írok, ha lesz tapasztalat, meg vagy 300000 tesztkm benne...!

  6. #56
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Tök jó nekem 2 dolog kellene csak, az egyik egy G25 kormány a másik pedig a pedál és akkor csináltatnám is veletek hozzá a cuccot.

  7. #57
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Nyilvánvaló marketing, meg önfényezés, de azért leírom mert büszke vagyok rá.
    Iracers.hu utolsó néhány futamán mostmár tendencia hogy Top5-ben 4 PTR pedál van, ezt megünnepelvén bemásolok pár felhasználói véleményt iracers forumról:

    Zoloka aka Fekete Zoltán:

    "Pár mondatban összefoglalnám az első tapasztalataim a PTR pedálszettről.

    Már a kicsomagolásnál látszott,hogy igényesen kivitelezett munkáról van szó.Az összeszerelés pofon egyszerű és egyértelmű.Egyedül a féknél a kábelek bekötése fordított,természetesen nem elolvasva az összeszerelési segítséget,rögtön fordítva bekötöttem.
    Szerencsére baj nem lett belőle.
    Mivel 4-5 hónapja azt sem tudtam milyen szimulátorozni,milyen kormányok,programok vannak,így a pedállal nem a WR idők voltak a céljaim.Stabilabban,kényelmesebben szerettem volna vezetni.
    Első teszt során rá kellett jönnöm,hogy nem kell félnem a megszokási időtől.Egyszerűen 2. körben jobb egyéni időket autóztam,mint előtte hetekig.
    A jót könnyű megszokni.

    Hihetetlen jó féktávokat lehet venni,és fantasztikus kigyorsításokra képes a pedállal az ember.
    Eddig lassú voltam,és instabil,most gyorsabb és viszonylag stabil.
    Hozzáteszem nem a TOP10-hez viszonyítva,hanem saját eddigi eredményeimhez.
    Aki amúgy is gyors,annak stabilitásban,kényelmesebb vezetésben,aki lassabb mint én,annak időben is nagyon sokat tud segíteni.
    Mindenkinek csak ajánlani tudom !!!
    Most már van jó kormány,jó pedál,ehhez már csak tényleg ember kell "


    Pénzes Balázs aka Balagee:

    Nekem is ilyen load cell mod van a G25ben.

    November ota hasznalom mentem vele vagy 5-6000 km-t. Azt kell mondjam teljesen tokeletesen megbizhatoan mukodik. Pedig tiporom mint az allat, de pontosan dolgozik ahogy kell.

    Korabban viszonylag jol tudtam fekezni a rugossal is, de ez a fek eleg sokat dob bizonyos dolgokon.

    - Eloszor is kevesebbet blokkolok, es ha blokkolok akkos is csak pici pillanatokra.
    - Maga a fek erzetre 100x elethubb mint a rugos. Egyszeruen teljesen olyan mintha egy autos pedalt nyomkodna az ember.
    - Sokkal konnyebb precizen fekezni vele meg a durva fektavokon is. Egyszeruen az ember sokkal jobban erzi mennyire nyomja a feket, mint hoyg hany fokos szogben all a laba. Lehet jol menni rugossal, van ra pelda ezer. Ezzel a moddal egyszeruen csak konnyebb. Foleg az olyan autokkal mint a skippy nagyon sokat segit.
    - Nekem amiben a legtobbet segitett azok a fekezesek ahol nagyon finoman picit kell belefekezgetni erzessel. Meg persze a brutal nagy fektavok. Koridoben sokat nem javultam ezzel (kicsit igen), inkabb az a fejlodes, hogy kevesebb hibaval megyek amiota ez a fek megvan.
    - A gazfroccsos visszavaltasokhoz szerintem ez a megoldas sokkal jobb, mint a rugos. Legalabbis akkor, ha valaki jobblab fekkel gazfroccsozik.
    - Mivel a gazpedal hoszabb lett, es nagy felbontasu lett a Bodnar miattt a gazpedal is, a gaz adagolas is finomodott.

    Van hatranya is a dolognak. Kicsit farasztobb mer ugye nyomni kell neki azert rendesen. de ez kalibralhato, sokkal finomabbra is lehet allitani. Masik hogy cipoben lehet ezt mar csak nyomni, kell egy normalis jo vekony taplu ciipo is.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 04. 26. 12:16.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #58
    Lassan készülni fog az enyém is.

  9. #59
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Talira hozz már egy teszt darabot.
    Szabi laptopján meg kipróbáljuk.
    Annyi jót hallok róla, hogy kezd érdekelni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #60
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Talira hozz már egy teszt darabot.
    Szabi laptopján meg kipróbáljuk.
    Annyi jót hallok róla, hogy kezd érdekelni.
    Az ötlet kiváló, elviszem a pedálomat!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #61
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az ötlet kiváló, elviszem a pedálomat!
    Meg hozz még pár eladó szetet is, és akkor rögtön licitálhatunk is rá.
    Egyébként tényleg hozhatnál párat, pl. ha nekem megtetszik akkor nem túl okos, impulzív vásárlóként le is csapnék egyre jó eséllyel, míg a rendeléshez egyelőre nincs indíttatásom.

  12. #62
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    DFGT-t nem modoltok?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #63
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    DFGT-t nem modoltok?
    Nincs tervben. De ha szerzel egy G25/27 pedált, akkor működik a DFGT mellett is.
    Nem olyan reménytelen mint gondolnád, jópár G25 halt meg az utóbbi hónapokban, a pedálja meg ott hever valakinél kihasználatlanul.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #64
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Talira hozz már egy teszt darabot.
    Szabi laptopján meg kipróbáljuk.
    Annyi jót hallok róla, hogy kezd érdekelni.

  15. #65
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem olyan reménytelen mint gondolnád, jópár G25 halt meg az utóbbi hónapokban, a pedálja meg ott hever valakinél kihasználatlanul.
    Valaki?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi laptopján meg kipróbáljuk.
    Ööö.. hát azért az én laptopomra - ami egy netbook -, azért akkor a mókát ne építsetek...


    Az ötlet jó , de kevés hozzá a vas... vkinél csak akad valahol egy gamer laptop a keze ügyében, nem?

  17. #67
    Már nekem is van Load cellás PTRacing pedálom!!!

    Igaz, hogy kicsit többet kellett rá várni mint amennyit akartam (Én úgy szerettem volna, hogy odamegyek ,fizetem és már hozom is) ehelyett minden héten olvashattam a már boldog szerencsések ömlengéseit, hogy ez mennyire szuper és tisztára olyan mint az igazi….stb, stb. Most, hogy végre kipróbálhattam a sajátomat is, hm… hát azt kell mondjam: igazuk volt ez tényleg tökéletes!!! Mint az igazi autóban, hihetetlen, de már tudok elfékezés nélkül 11 kőrt autózni úgy, hogy közben 1secen belül van az átlag. Valóban stressz mentesen lehet fékezni, hihetetlen milyen pontosan lehet adagolni, (és már a lábam sem görcsöl) nyomhatom mint állat nem kell finomkodni, hozzáteszem tök kezdő vagyok, kb 5 hónapja kezdtem újra a szimulátorozást. Iracingen a Laguna Sec pályán 7320. vagyok az időm alapján tehát van mit tanulni, viszont most már nagyon élvezem, szerintem 5-6 év múlva tehetséges kezdő leszek. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy rendszeresen olvastam Tilus írásait, és szerencsére mindig akadt valaki aki nem fogadta el a tanácsait, így bővebben elmagyarázta pl: a 900 fokos kormány miért jó, úgyhogy én is sok mindent megértettem ami eddig homály volt (még mindig sötét van, csak most már valami dereng az alagút végén). Nekem eddig miden Tilus által javasolt beállítás bevált, hm… vagyis mindent Ő állított be.
    Tök jó köszi Attila

    Ha sikerült feltöltenem akkor így néz ki az enyém. Kicsit sufni de nekem már van
    IMG_6360.jpg

    IMG_6362.jpg

  18. #68
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö.. hát azért az én laptopomra - ami egy netbook -, azért akkor a mókát ne építsetek...


    Az ötlet jó , de kevés hozzá a vas... vkinél csak akad valahol egy gamer laptop a keze ügyében, nem?
    Figy, leülni autózni tuti nem fogunk úgy sem, de viszünk magunkal notebookot és legalább látható hogy mi történik és hogy reagál miután rádugod a gépre. Meg lehet nyomogatni, stb.
    Annyira radikálisan más és precíz, hogy pár eddigi szkeptikus hozzászólást tuti moderálni kell majd pl a felbontással kapcsolatban
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #69
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira radikálisan más és precíz, hogy pár eddigi szkeptikus hozzászólást tuti moderálni kell majd pl a felbontással kapcsolatban
    Kb.

    Ez már műszer, és ez valóban látszik...(grafikonon is)

    Eszméletlen pedálamplitúdókban kezd a lábad finoman mozogni, amint lábat emelsz rá...!

    Jó érzés nyomni, és merni kell masszívat fékezni, nagyon szabályosan engedheted vissza, abszolút kezessé tesz minden négykerekűt...!

    Csakis szuperlatívuszokkal illethető, nem gyorsít a versenytempón nagyot, hanem sokkalinkább stabillá tesz... Örülök neki!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 04. 27. 03:53.

  20. #70
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Kiss Norbi átvette a pedálját. Sok szerencsét kívánunk a virtuális és való világban is! HAJRÁ NORBI!

    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 05. 14. 00:38.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #71
    sziasztok!
    Egy pár sorban az új PTRacinges pedálról:
    Elég sokat vártam rá,de meglett. Magam szereltem össze,mindenféle leírás nélkül,előtte Tilus egy már összerakott pedálon magyarázta el mit kell majd csinálnom. El lehet szórakozni a szereléssel ,de ha oda figyel az ember igazából adja magát minden lépés.

    A csomagban kaptam egy rugót is amit a kuplung alá terveztek,a kuplung rugót meg a gáz helyére. A fék rugó marad a gyári csak kerül bele egy spéci gumi betét,a gáz rugója meg a megy fiókba. (remélem érthető )
    Szóval ez volt az ajánlás. De ez nekem kicsit fura volt,mert a fék egész "könnyűnek" tünt egy pontig,aztán bekeményedett és onnan lehetett taposni igazán.
    Ezért inkább a kapott rugót tettem a fék alá és a kuplunghoz meg a gyári fék rugót. Így egy kapásból keményebb féket kezdek taposni és szerintem a felkeményedés folyamatosabb lett. Igazából én egy még keményebb rugót is el tudnék képzelni,de hát ez már ízlés kérdése.
    Én a képességeimhez képest elég jól fékeztem a gyári pedállal és igazából nem vettem észre,hogy ezzel gyorsabb lennék.
    Nekem nagyobb ugrás volt teljesitményemben mikor DFP+squash labdáról váltottam G27-re.
    Viszont érzésre meg vezetési élményre ez sokkal sokkal kellemesebb.
    A heel and toe -val nagyon sokat kisérleteztem a gyári pedállal de sehogy nem jött össze soha.
    Ezzel ez volt az első amit kipróbáltam és annyira adta magát hogy vigyorogva mentem körbe-körbe és nem akartam kiszállni. Meglehet tartani egy ponton a féket úgy,hogy lehet mellé gázfröccsöket rugdosni kényelmesen.
    A legszembetűnöbb változást iracingben nekem nem is a skippy hozta ahogy sokan mondják hanem a V8 supercars. Na azzal én eddig nem tudtam egy épkézláb kört menni. Ott küzdeni kell a kigyorsítással is és féktávon mindig keresztbe álltam. Na ezzel a pedállal olyan stabilan megyek,hogy magam sem akartam elhinni. Lehet ezt azért zokniban is nyomni,de cipőben sokkal jobb. Azzal tényleg átjön,hogy mintha igazi féket nyomkodna az ember egy autóban.
    Én nagyon örülök a cuccnak megérte várni. Kösz Tilus!

    Mikor összeraktam a pedált elkapot a hév és rögtönöztem egy ideiglenes cockpitet is a padláson található bútorlapokból. Pedálok kiszerelve,gáz kicsit mélyebbre rakva igy a lenyomott féknél könnyebb rásarkalni. Sok minden nem ideális még a távolságokban,de ez egy jó irányadó lesz egy komolyabb cucc összehegesztéséhez.
    pedal1.jpgcockpit1.jpgcockpit2.jpg

  22. #72
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg sanzik írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    Egy pár sorban az új PTRacinges pedálról:
    Elég sokat vártam rá,de meglett. Magam szereltem össze,mindenféle leírás nélkül,előtte Tilus egy már összerakott pedálon magyarázta el mit kell majd csinálnom. El lehet szórakozni a szereléssel ,de ha oda figyel az ember igazából adja magát minden lépés.

    A csomagban kaptam egy rugót is amit a kuplung alá terveztek,a kuplung rugót meg a gáz helyére. A fék rugó marad a gyári csak kerül bele egy spéci gumi betét,a gáz rugója meg a megy fiókba. (remélem érthető )
    Szóval ez volt az ajánlás. De ez nekem kicsit fura volt,mert a fék egész "könnyűnek" tünt egy pontig,aztán bekeményedett és onnan lehetett taposni igazán.
    Ezért inkább a kapott rugót tettem a fék alá és a kuplunghoz meg a gyári fék rugót. Így egy kapásból keményebb féket kezdek taposni és szerintem a felkeményedés folyamatosabb lett. Igazából én egy még keményebb rugót is el tudnék képzelni,de hát ez már ízlés kérdése.
    Én a képességeimhez képest elég jól fékeztem a gyári pedállal és igazából nem vettem észre,hogy ezzel gyorsabb lennék.
    Nekem nagyobb ugrás volt teljesitményemben mikor DFP+squash labdáról váltottam G27-re.
    Viszont érzésre meg vezetési élményre ez sokkal sokkal kellemesebb.
    A heel and toe -val nagyon sokat kisérleteztem a gyári pedállal de sehogy nem jött össze soha.
    Ezzel ez volt az első amit kipróbáltam és annyira adta magát hogy vigyorogva mentem körbe-körbe és nem akartam kiszállni. Meglehet tartani egy ponton a féket úgy,hogy lehet mellé gázfröccsöket rugdosni kényelmesen.
    A legszembetűnöbb változást iracingben nekem nem is a skippy hozta ahogy sokan mondják hanem a V8 supercars. Na azzal én eddig nem tudtam egy épkézláb kört menni. Ott küzdeni kell a kigyorsítással is és féktávon mindig keresztbe álltam. Na ezzel a pedállal olyan stabilan megyek,hogy magam sem akartam elhinni. Lehet ezt azért zokniban is nyomni,de cipőben sokkal jobb. Azzal tényleg átjön,hogy mintha igazi féket nyomkodna az ember egy autóban.
    Én nagyon örülök a cuccnak megérte várni. Kösz Tilus!

    Mikor összeraktam a pedált elkapot a hév és rögtönöztem egy ideiglenes cockpitet is a padláson található bútorlapokból. Pedálok kiszerelve,gáz kicsit mélyebbre rakva igy a lenyomott féknél könnyebb rásarkalni. Sok minden nem ideális még a távolságokban,de ez egy jó irányadó lesz egy komolyabb cucc összehegesztéséhez.

    Ha lesz jövője a GTR Masters-nek én is csinálok v csináltatok egy ilyen pedált ebben az elrendezésben,mert nagyon tetszik. Grat!
    A király nem Elvis volt...

  23. #73
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Sanzik, ugyanilyen székből tolom neki
    FOV is pont ugyanez, ultrabrutál hasonló lehet az ízlésünk.

    V8 supercars-t nem is említettem, mert kevesen tolják, de nekem is annál és a radicalnál volt a horror különbség, azokkal nem is mertem menni, annyira nem ment. V8-al 3-5 kört bírtam menni deffekt nélkül, a radicallal meg össze vissza...

    Köszi a híreket!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #74
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lesz jövője a GTR Masters-nek én is csinálok v csináltatok egy ilyen pedált ebben az elrendezésben,mert nagyon tetszik. Grat!
    Milyen kérdés ez? Ejnye..a lényeg a lényeg, hogy ha nem adod fel ezt a hobbit és szerintem nem azon az úton jársz....akkor érdemes belecsapni, ez azon esetek egyike mikor jó ötletből jó cuccot sikerült csinálni.

    Ja, beszéltem Fanateccel, amcsiktól a szállítás miatt nagyon nem érné meg a biznisz, ugyanannyira jönne ki mintha a paraszt Thomastól rendelem németországból teljes áron.

    Viszont ez úton szólok hogy akinek FATANEC TARTALÉK ALKATRÉSZ kell az szólhat, be tudom szerezni. Bármit
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #75
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen kérdés ez? Ejnye..a lényeg a lényeg, hogy ha nem adod fel ezt a hobbit és szerintem nem azon az úton jársz....akkor érdemes belecsapni, ez azon esetek egyike mikor jó ötletből jó cuccot sikerült csinálni.

    Ja, beszéltem Fanateccel, amcsiktól a szállítás miatt nagyon nem érné meg a biznisz, ugyanannyira jönne ki mintha a paraszt Thomastól rendelem németországból teljes áron.

    Viszont ez úton szólok hogy akinek FATANEC TARTALÉK ALKATRÉSZ kell az szólhat, be tudom szerezni. Bármit
    Köszi,hogy megkérdezted! Visszakanyarodva a GTR-hez szeretnék itt versenyezni tovább,de nem nagyon látok jövőt... Ha ez a pár lelkes szervező srác nem vinné a hátán ezt az egészet már régen kuka lenne ez az amúgy igen színvonalas liga.
    A király nem Elvis volt...

Oldal: 3 / 16 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •