Oldal: 2 / 16 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (396 összesen)
  1. #26
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Dani!
    Megmondanád mekkora lábad van. Csak a viszonyítás miatt.
    Köszi.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  2. #27
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Dani!
    Megmondanád mekkora lábad van. Csak a viszonyítás miatt.
    Köszi.
    42.
    Én alacsonyabb állásban használom a pedálokat, kivéve heal and toenál a féket feljebb rakom, hogy kényelmes legyen.
    Azt kalkuláld hozzá, hogy nálam hosszabbak a pedálok, mert nem a dobozban vannak benne, hanem egy külön lapra vannak ráerősítve.

  3. #28
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    42.
    Én alacsonyabb állásban használom a pedálokat, kivéve heal and toenál a féket feljebb rakom, hogy kényelmes legyen.
    Azt kalkuláld hozzá, hogy nálam hosszabbak a pedálok, mert nem a dobozban vannak benne, hanem egy külön lapra vannak ráerősítve.
    Jaja. Nekem 45-ös a lábam, de majd úgy is a helyszínen kiderül. Remélem hétfőn már rakom össze.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  4. #29
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Én pl. egy DFGT-t használok, ami mellett külön USB-ben van egy G25-ös pedál Leo-kábellel csatlakoztatva...
    Saby,
    Milyen kábel éz a képen? leobodnar.com-on most valami dobozka van.
    A két dolog különböző?

  5. #30
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Saby,
    Milyen kábel éz a képen? leobodnar.com-on most valami dobozka van.
    A két dolog különböző?
    Nem. A két dolog ugyanaz, csak mostanában már a kompaktabb, doboz nélküli kábelbe integrált verziót küldi Leo.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 04. 02. 21:33.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #31

    G27 kábel

    Sziasztok! új vagyok a fórumon és egy nagyon nagy segítséget szeretnék kérni.
    Egy g27-es kormányom van, és a pedálsor kábele elszakadt, miközben garanciális javítást végeztek rajta a szervízben. Lényeg hogy visszakaptam a kormányt de nem ismerték el hogy ők szakították el.
    Kérdésem az lenne, hogy lehet ilyen kábelt szerezni? vagy szerintetek össze lehet valahogy illeszteni a kábelt újra? hogy ha lehet ilyen kábelt beszerezni, akkor hol tudom megtenni?
    akinek esetleg lenne valami ötlete nagyon szívesen venném. a szervízhez a történtek után nem szívesen furdolok, azért írtam ide.
    Köszönöm előre is!

  7. #32
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg nandi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! új vagyok a fórumon és egy nagyon nagy segítséget szeretnék kérni.
    Egy g27-es kormányom van, és a pedálsor kábele elszakadt, miközben garanciális javítást végeztek rajta a szervízben. Lényeg hogy visszakaptam a kormányt de nem ismerték el hogy ők szakították el.
    Kérdésem az lenne, hogy lehet ilyen kábelt szerezni? vagy szerintetek össze lehet valahogy illeszteni a kábelt újra? hogy ha lehet ilyen kábelt beszerezni, akkor hol tudom megtenni?
    akinek esetleg lenne valami ötlete nagyon szívesen venném. a szervízhez a történtek után nem szívesen furdolok, azért írtam ide.
    Köszönöm előre is!
    Forraszd össze a szálakat színek szerint.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  8. #33
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Forraszd össze a szálakat színek szerint.
    hát lehet az lesz..

  9. #34
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Forraszd össze a szálakat színek szerint.
    Pontosan ennyi az egész, ennél egyszerübb megoldás nincs.
    DE...kihangsúlyozom hogy NINCS hivatalos Logitech szervíz Magyarországon, tehát SENKI sincs hivatalosan felhatalmazva hogy bármit is garanciálisan javítson a kormányodon.

    Logitechnek cserengaranciája van, tehát javítani nem fognak, nem tehetik. Amennyiben ilyen visszaélés történt Veled azt jelezd a +3617774853 számon, ez a logitech ügyfélszolgálata és cserélni fogják a terméket, és picit odapörkölnek azoknak akik ezt elkövették.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 04. 03. 21:50.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #35
    b+! akkor alapbol kb cserélni kellett volna az egészet? az durva. 1 honapot vártam mire visszakaptam, de szakadt volt ugye a kábel, most eltelt még egy hónap, és még azt is rámfogták hogy én szakítottam el, és a szervíz azt mondta hogy most már gari sincs rá.
    nagyon szépen köszi a telefonszámot! tényleg! nagyon jo hogy ezt leírtad!!

  11. #36
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg nandi írta Hozzászólás megtekintése
    b+! akkor alapbol kb cserélni kellett volna az egészet? az durva. 1 honapot vártam mire visszakaptam, de szakadt volt ugye a kábel, most eltelt még egy hónap, és még azt is rámfogták hogy én szakítottam el, és a szervíz azt mondta hogy most már gari sincs rá.
    nagyon szépen köszi a telefonszámot! tényleg! nagyon jo hogy ezt leírtad!!
    Milyen szervíz volt az eredetileg ?

  12. #37
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan ennyi az egész, ennél egyszerübb megoldás nincs.
    DE...kihangsúlyozom hogy NINCS hivatalos Logitech szervíz magyarországon, tehát SENKI sincs hivatalosan felhatalmazva hogy bármit is garanciálisan javítson a kormányodon.

    Logitechnek cserengaranciája van, tehát javítani nem fognak, nem tehetik. Amennyiben ilyen visszaélés történt Veled azt jelezd a +3617774853 számon, ez a logitech ügyfélszolgálata és cserélni fogják a terméket, és picit odapörkölnek azoknak akik ezt elkövették.
    Ez igaz a DFGT-re is?
    A gázpedálomról letörött egy darab, ami nem izgatott igazán, de később eltört a fékpedál tengelye is. Gariba bevittem, ahol azt mondták, hogy nem is küldik fel a gázpedál miatt, mert nem rendeltetés szerűen használtam, azért tőrt el. Viszont ők megragasztották a fékpedál tengelyét.

  13. #38
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen szervíz volt az eredetileg ?
    hát akikhez a bolt továbította akiktől vettem, a neve fixdirect kft, egy budapesti cég.

  14. #39
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz a DFGT-re is?
    A gázpedálomról letörött egy darab, ami nem izgatott igazán, de később eltört a fékpedál tengelye is. Gariba bevittem, ahol azt mondták, hogy nem is küldik fel a gázpedál miatt, mert nem rendeltetés szerűen használtam, azért tőrt el. Viszont ők megragasztották a fékpedál tengelyét.
    Természetesen. MINDEN logitech termékre 2 év garanciát vállal a gyártó! Első évben az eladó lenne köteles intézni a cserét, utána amennyiben az eladó csak 1 évet vállalt a gyártó ügyfélszolgálatán fognak segíteni. Amennyiben ezt az eladó elutasítja akkor is lehet az ügyfélszolgálaton jelentkezni. NAGYON segítőkészek, teljes nyugalommal hívd őket.
    A g27 garija nem járhatott még le, ráadásul tudomásom szerint a szervízben töltött idővel meghosszabbodik a garanciális időszak.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 04. 03. 21:56.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #40
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen. MINDEN logitech termékre 2 év garanciát vállal a gyártó! Első évben az eladó lenne köteles intézni a cserét, utána amennyiben az eladó csak 1 évet vállalt a gyártó ügyfélszolgálatán fognak segíteni. Amennyiben ezt az eladó elutasítja akkor is lehet az ügyfélszolgálaton jelentkezni. NAGYON segítőkészek, teljes nyugalommal hívd őket.
    A g27 garija nem járhatott még le, ráadásul tudomásom szerint a szervízben töltött idővel meghosszabbodik a garanciális időszak.
    Én a DFGT-met 2010. novemberében vásároltam.....

  16. #41
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz a DFGT-re is?
    A gázpedálomról letörött egy darab, ami nem izgatott igazán, de később eltört a fékpedál tengelye is. Gariba bevittem, ahol azt mondták, hogy nem is küldik fel a gázpedál miatt, mert nem rendeltetés szerűen használtam, azért tőrt el. Viszont ők megragasztották a fékpedál tengelyét.
    Én gari lejárta előtt hívtam a Logi-t, hogy valószínűleg eltört a fékpedál rugója és 1cm holtjáték van a pedálnál ill. nyekereg. Kellett csinálnom egy Logitech-es profile-t, feltöltöttem a számlát és küldik az újat szó nélkül. Norbinak G25-el volt gondja, dettó...kapja a G27-et.
    Kár is bevinni a vásárlás helyére. amúgy a Loginál nem firtatták miért nem oda vittem ahol vettem...
    UPDATE...most mondja Norbi, hogy 1 évig nem foglalkozik veled annyira a Logi...de azért próbát megér...
    Utoljára módosította: vapetike; 2011. 04. 04. 11:26.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  17. #42
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Igen, első évben csak akkor foglalkozik vele a Logi ha az eladó hülyére vett, de ez mindkét fenti esetre igaz.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #43
    na felhívtam őket, csak a számlát kérték, nemsokára küldik az újat, a régit pedig mondták hogy dobjam ki. nagyon segítőkészek voltak, és köszi az ittlévőknek hogy segítettetek.
    ja, és a végén még ők kértek elnézést, hogy így alakult, holott először ugye nem is ők intézték.

  19. #44
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    ...és gondolom, hogy a beszélgetés végén (mikor már berendelte neked az új kormányt),
    még feltette a legmókásabb kérdését: "segíthetek még valamiben?"

    (nekem ezt eljátszotta a figura)
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 04. 05. 23:00.

  20. #45
    ja, nekem is, mind2 alkalommal, mert 2x kellett hívnom őket

  21. #46
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Load cellás pedál G25/G27-hez - PTRacing

    Hát kedves mindenki, ez egy csoda...! Naggyon bátran lehet ezzel a cuccal mélyeket fékezni...

    Tapasztalatgyűjtési fázisban vagyok a szerkezettel, de igen meggyőzően teljesít, konstans köridők jönnek, érzem, ha féktávon valami mást kell cselekedjek, mert pl. készül megcsúszni, és nagyon adja magát, hogy mi a teendő - minden esetben...

    Valóban: "stresszmentesebb lett a fékezés...!" és bízom benne, hogy ezt iR-ben méginkább érezni fogom...!

    Nincs egy napja, hogy rátehettem a praclikat, de máris elvarázsolt!

    Köszi PT Racing, Tilus és Peti, profi cuccot varázsoltatok a pedálból!

    BEJÖN!

  22. #47
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Hát kedves mindenki, ez egy csoda...!
    Grat. hozzá.
    Minél többet olvasom ezt a topikot annál jobban hajlok arra, hogy nekem is kell egy ilyen...

    ui: Te szerelted össze Saby?
    Utoljára módosította: Berecz Albert; 2011. 04. 10. 18:46.

  23. #48
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Csak annyi kérdésem lenne, hogy a Leobodnar adapter nélkül is használható ?
    Ha mégis azzal használnám, akkor is működne a GTR2-vel ? Asszem már kérdeztem valahol, de úgy emlékszem mintha a GTR2 nem kezelne 2 kontrollert egyszerre, márpedig így külön USB lenne a kormány és a pedál, nem ?

  24. #49
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Csak annyi kérdésem lenne, hogy a Leobodnar adapter nélkül is használható ?
    Ha mégis azzal használnám, akkor is működne a GTR2-vel ? Asszem már kérdeztem valahol, de úgy emlékszem mintha a GTR2 nem kezelne 2 kontrollert egyszerre, márpedig így külön USB lenne a kormány és a pedál, nem ?
    Szia!

    Leobodnar adapter nélkül is müködik! PS3-al is! Érdekesség képpen kipróbáltam így is és csak 1 tizeddel voltam lassabb, de az a teljes kontroll érzet nem teljen volt meg, ezért ajánlom az leo vezérlőjét. Féktávon kiváló volt, féktáv végén ráforduláskor ahol már nagyon finom mozdulatokhoz szoktam...na ott nem tudtam olyan pontosan adagolni. Persze így is sokkal, sokkal jobb mint a gyári pedál.

    GTR2 pedig kezel 2 de szerintem 3 controllert is, ez igaz az összes többi progira amit próbáltam eddig (és szinte mindent próbáltam).
    Leobodnar kábellel valóban 2 controllernek látja a windows, driver viszont nem szükséges, felismeri standard HID eszközként és még a nevét is tudja (G25 pedal)

    Bátran kérdezz ha felmerült egyéb kérdés!
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 04. 13. 13:18.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #50
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg yoda73 írta Hozzászólás megtekintése
    Grat. hozzá.
    Minél többet olvasom ezt a topikot annál jobban hajlok arra, hogy nekem is kell egy ilyen...

    ui: Te szerelted össze Saby?
    Szabinak én szereltem be, de alap szerszámok és egy reszelő kell és Neked is menni fog.
    kb. 1 órás meló, főleg a sok csavar miatt.
    Persze be is szerelem ha félsz tőle.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 04. 13. 13:13.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 2 / 16 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •