Oldal: 16 / 16 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16
Találatok: 376 - 396 (396 összesen)
  1. #376
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki találkozott már olyannal, hogy a leo bodnar féle kalibráló program(Calibration-DFP-G25.exe) minden kikapcsolás után elfelejti a beállított értékeket. Ha megpróbálom bekalibrálni és nem vagyok elég gyors vagy hozzárék valamelyik pedálhoz újra töröl minden beállított adatot. Ha sikerül megcsinálnom és kilépek a programból minden tökéletesen működik utána.
    En manuálisan írom be a végpontokat és mentem a beállítást.

  2. #377
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    En manuálisan írom be a végpontokat és mentem a beállítást.
    Ugy is csináltam már és elfelejti.

  3. #378
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Ugy is csináltam már és elfelejti.
    Rendszergazdaként, esetleg?


  4. #379
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Rendszergazdaként, esetleg?
    Na úgy még nem próbáltam.

  5. #380
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Rendszergazdaként, esetleg?
    Nem adja igy sem sajnos!

  6. #381
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Sokszor ajánlgatom mostanában fórumokon meg ismerősöknek, hogy a G27 pedálját tartsa meg mert van load cell mod hozzá ugye:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post173835

    Viszont az a kérdés, hogy ez még él vagy sem? Hallottam olyant, hogy valakinek nem is válaszoltak a megkeresésre

  7. #382
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hallottam olyant, hogy valakinek nem is válaszoltak a megkeresésre
    Próbáltam őket elérni itt is, Simhouse-os email-címen még tavaly év elején többször is, de mivel választ nem kaptam, vettem egy Fanatec pedált.

  8. #383
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Öö, tavaly a masterses talira jópár emberke elvitte magával a logi pedálját, amit helyben fel is okosítottak nekik.
    Nemtudom idén lenne, lesz-e ilyenre lehetőség...

  9. #384
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Öö, tavaly a masterses talira jópár emberke elvitte magával a logi pedálját, amit helyben fel is okosítottak nekik.
    Nemtudom idén lenne, lesz-e ilyenre lehetőség...
    Van PTR pedál, lehet rendelni: info@simhouse.hu

    Ami akadozik most, az a helyszíni összeszerelés a költözés miatt, így hogy a talin lesz-e erre megint lehetőség, azt most nem tudom megmondani.

  10. #385
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Van PTR pedál, lehet rendelni: info@simhouse.hu

    Ami akadozik most, az a helyszíni összeszerelés a költözés miatt, így hogy a talin lesz-e erre megint lehetőség, azt most nem tudom megmondani.
    Prohardveren amúgy azt írják, hogy G29hez is jó ez. Igaz ez?

  11. #386
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Prohardveren amúgy azt írják, hogy G29hez is jó ez. Igaz ez?
    A g29 ugyanaz, mint a g27, csak több a gomb, és van egy gumidarab a fékpedálban. (Ezért a gumi már nem kell, csak a loadcell )

  12. #387

    G29 PTR mod

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni G29 fékpedállal kapcsolatban.
    Korábban G27-em volt és abban a PTR mod, a gumi levágtam 35mm-re de most a G29-ben rövid.
    Nem tudom annyira nyomni, hogy felüljön a gumira a pedál...
    Esetleg tudja valaki hogy milyen hosszúra kell vágni, hogy jó legyen?

    Köszi

  13. #388
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Urak, tudni lehet, mi újság a Simhouse-zal? A PTR modom gyengélkedik és most már jó néhány napja nem kapok választ Tőlük.
    Tapasztalta azt bárki PTR-es kolléga, hogy a fék random felugrál és csak akkor nyugszik el, amikor kap egy minimális előfeszítést?

  14. #389
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Urak, tudni lehet, mi újság a Simhouse-zal? A PTR modom gyengélkedik és most már jó néhány napja nem kapok választ Tőlük.
    Tapasztalta azt bárki PTR-es kolléga, hogy a fék random felugrál és csak akkor nyugszik el, amikor kap egy minimális előfeszítést?
    Sziasztok,

    Szomorúan hallom, hogy Simhouse nincs a toppon. Sajnos én már csak tanáccsal segíthetek ebben a témában.
    Eléggé szokatlan amit írsz, jó lenne egy rövid videót csinálnod róla, hogy jobban beazonosíthassuk a problémát.
    Mindenesetre, ha a kábelezésben biztos vagy, akkor 2 dolog marad, az erősítő vagy a load cella mint hibaforrás.
    Erősítő nem így szokott elhalni, load cella viszont fizikailag is sérülhet.

    Üdv,
    til
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #390
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Urak, tudni lehet, mi újság a Simhouse-zal? A PTR modom gyengélkedik és most már jó néhány napja nem kapok választ Tőlük.
    Tapasztalta azt bárki PTR-es kolléga, hogy a fék random felugrál és csak akkor nyugszik el, amikor kap egy minimális előfeszítést?

    postáztuk a loadcellt és az erősítőt, reméljük, egyik megoldja a gondod.
    egyébként két napja azt írtad reggel, h megjavult. majd aznap este, h mégsem, és találjunk ki valamit. majd tegnap este eltűntnek nyilvánítasz. köszönjük lelkes aggódásod, jól vagyunk. sőt, kitűnően. akiket ez bánt, azoktól elnézést kérünk, és mély sajnálatunkat fejezzük ki.

  16. #391
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Szomorúan hallom, hogy Simhouse nincs a toppon. Sajnos én már csak tanáccsal segíthetek ebben a témában.
    Eléggé szokatlan amit írsz, jó lenne egy rövid videót csinálnod róla, hogy jobban beazonosíthassuk a problémát.
    Mindenesetre, ha a kábelezésben biztos vagy, akkor 2 dolog marad, az erősítő vagy a load cella mint hibaforrás.
    Erősítő nem így szokott elhalni, load cella viszont fizikailag is sérülhet.

    Üdv,
    til
    Egyelőre erősítő csere lesz, és remélem, az megoljda a gondot. Mitől tud fizikailag sérülni a LC?

  17. #392
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg SimHouse írta Hozzászólás megtekintése
    postáztuk a loadcellt és az erősítőt, reméljük, egyik megoldja a gondod.
    egyébként két napja azt írtad reggel, h megjavult. majd aznap este, h mégsem, és találjunk ki valamit. majd tegnap este eltűntnek nyilvánítasz. köszönjük lelkes aggódásod, jól vagyunk. sőt, kitűnően. akiket ez bánt, azoktól elnézést kérünk, és mély sajnálatunkat fejezzük ki.

    Postázást köszönöm!
    A másik részével kicsit gondban vagyok, mert nagyon nem szívesen mennék bele egy fórumos iszapbirkózásba. Azért for the records annyit hadd jegyezzek meg, hogy a következőket írtam itt a fórumon (idézek magamtól):
    "és most már jó néhány napja nem kapok választ Tőlük."
    12-én kaptam az utolsó választ, ezt a bejegyzést pedig 19-én, azaz egy hét múlva írtam. Szerintem hét nap az bőven belefér a pár napba. Örülök, ha olvastátok a méljeimet, de arról nem értesültem. Számomra csak annyi volt a tapasztalás, hogy a problémámra nem érkezik válasz hét napig.
    A probléma meg: a saját erőfeszítésem volt, hogy már sokadjára borítottam szét a cuccost és próbálkoztam valami megoldással. Igen, akkor úgy tűnt, jó lesz. És tudod, azért írtam, hogy ne küldd még a panelt, hogy habokra ne kelljen ezzel foglalkoznotok, tesztelem még. Azt hittem megjavult, ehhez képest már aznap este megint rossz volt. Tényleg az a jó politika, ha mondjuk megjavul, én meg kussolok és várom, hogy fölöslegesen küldjétek a cseredarabot?

  18. #393
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Postázást köszönöm!
    A másik részével kicsit gondban vagyok, mert nagyon nem szívesen mennék bele egy fórumos iszapbirkózásba. Azért for the records annyit hadd jegyezzek meg, hogy a következőket írtam itt a fórumon (idézek magamtól):
    "és most már jó néhány napja nem kapok választ Tőlük."
    12-én kaptam az utolsó választ, ezt a bejegyzést pedig 19-én, azaz egy hét múlva írtam. Szerintem hét nap az bőven belefér a pár napba. Örülök, ha olvastátok a méljeimet, de arról nem értesültem. Számomra csak annyi volt a tapasztalás, hogy a problémámra nem érkezik válasz hét napig.
    A probléma meg: a saját erőfeszítésem volt, hogy már sokadjára borítottam szét a cuccost és próbálkoztam valami megoldással. Igen, akkor úgy tűnt, jó lesz. És tudod, azért írtam, hogy ne küldd még a panelt, hogy habokra ne kelljen ezzel foglalkoznotok, tesztelem még. Azt hittem megjavult, ehhez képest már aznap este megint rossz volt. Tényleg az a jó politika, ha mondjuk megjavul, én meg kussolok és várom, hogy fölöslegesen küldjétek a cseredarabot?
    nem értem. kabátlopás. ez van. nem ez lesz az utolsó.

  19. #394
    Kovács Géza Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 04.
    Város
    Békés
    Üzenetek
    5
    Üdv!
    G920-hoz lehet PTR pedál modot kapni? Esetleg tudja valaki, hogy hol lehet érdeklődni ez ügyben?
    Előre is Köszi!

  20. #395
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg geisa87 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    G920-hoz lehet PTR pedál modot kapni? Esetleg tudja valaki, hogy hol lehet érdeklődni ez ügyben?
    Előre is Köszi!
    Persze, a G920 pedálja tök ugyan az, mint bármelyik Logitech G2X pedál.

    Érdeklődni: info@simhouse.hu

  21. #396
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok, annyi infó, hogy egyeztettem a srácokkal és továbbra is van készleten PTR upgrade kit, akit esetleg érdekel a dolog.

    A szett lényege röviden annyi, hogy a segítségével egy olyan pedált lehet varázsolni a G2/G27/G29 pedálokból, ami minden tekintetben felveszi a versenyt egy Fanatec Clupsport V3 pedállal.
    További infók itt: LINK

Oldal: 16 / 16 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •