Szavazás eredménye: Indulsz a HGPLM25 Monza futamon?

Szavazók
11. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen / valószínű

11 100,00%
  • nem / nem valószínű

0 0%
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)

Téma: Monza, HGPLM25/3

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Monza, HGPLM25/3

Jövő héten nincs előfutam, rögtön bajnoki következik!

Versenysorozat: Graham Hill Kupa
    Dátum: 2011. 02. 22.
    Időmérő edzés: 20 perc
    Versenytáv: 35 kör / 201 km
    Mód: 1967
    Autó: kreditek alapján
    Pályacsúcs (1967): 1:26.647s – Szegletes Gábor, Lotus 49
    A pályacsúcs 110%-a: 1:35.312s

További info: http://hgplm.gtr-masters.hu/?page=kiiras&raceid=2503

Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    4.987
    Hogy a túróba mentem én itt 28.69-et 2009-ben?

A 29.0-át sem tudom elérni. Lenne munka bőven, csak idő nem lesz...

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    624
    Gyakorlás valamikor? Convar Mester? Hétvége melyik estéje, hány órakor?

Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlás valamikor? Convar Mester? Hétvége melyik estéje, hány órakor?
    Noh, mindenkire rászakadt a hétvége, csak én vagyok megint a gép előtt?

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.319
    Noh, mindenkire rászakadt a hétvége, csak én vagyok megint a gép előtt?
    Én megkezdtem a felkészülést, nem akarok úgy járni mint Hocki-ba, meg ugye a tavalyi eredmény kötelez...szóval nekiálltam a "PORF"-os rászoktató körözgetésnek. Miután elfejtettem a GT-s féktávokat, alakulgatnak a 29-es körök...
    hogy javítani tudok-e a 28,3-on az kérdéses...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Én megkezdtem a felkészülést, nem akarok úgy járni mint Hocki-ba, meg ugye a tavalyi eredmény kötelez...szóval nekiálltam a "PORF"-os rászoktató körözgetésnek. Miután elfejtettem a GT-s féktávokat, alakulgatnak a 29-es körök...
    hogy javítani tudok-e a 28,3-on az kérdéses...
    Motiváljon a tudat, hogy 28,3-ból még faragsz 2-3 tizedet, biztosan tied a POLE!!!

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Kellemes meglepetés, hogy sikerült új Ferrari PB-t autóznom

Update time: Monza 1967, Ferrari time 1:28.541

Szeretnék még 2-3 tizedet érezni benne
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971

Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    37
    Üzenetek
    780
    Egy új pb-vel indítom a felkészem.-et.

Update time: Monza 1967, Lotus time 1:28.304
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    624
    Este tartunk gyakot? Nekem bármilyen időpont jó lenne.... 6. filmen vagyok túl 8-óta, picit unom magam...

Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Este tartunk gyakot? Nekem bármilyen időpont jó lenne.... 6. filmen vagyok túl 8-óta, picit unom magam...
    Most sem jó, mingyá kezdődik a Daytona 500 Majd hétfőn

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Ricsi, akkor gyere már 8ra a vrocra Gabó, te esetleg? Meg persze aki csak akar és teheti

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Kód:
    Best Lap:              19.151       26.193       18.474       24.827       1:28.645
    Perfect Lap:           19.109       26.193       18.474       24.767       1:28.543
    Asszem ez ennyi.

Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Életkor
    43
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ricsi, akkor gyere már 8ra a vrocra Gabó, te esetleg? Meg persze aki csak akar és teheti
    Szivesen jottem volna Monzara versenyezni egyet, de sajnos most ertem haza melobol. Majd legkozelebb.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Tudta ön, hogy tavaly tizenkilencen (19!) indultunk?

http://hgplm.gtr-masters.hu/?page=verseny&race=2302

Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudta ön, hogy tavaly tizenkilencen (19!) indultunk?

http://hgplm.gtr-masters.hu/?page=verseny&race=2302
    Naná, lehet erre nem emlékezni?
    Sőt Spán is asszem majdnem meglett a full grid. 18 fő volt tán?

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    624
    hűha, ennek már fele sem tréfa, a dobogóért is le kell majd izzadnom, nyerni meg csak nagy szerencsével lehetne....

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Fszom...

Korrekt időmérő, közepes rajt, egész remek verseny Sziszkával, aztán egy kocc Sziszkával, aztán remek verseny Sziszkával, aztán majdnem kocc Sziszkával, kocc a palánkkal, Benő megelőz, kínlódás Benővel, kocc Benővel, esc, enter...

Zéró felkészüléses versenyek következnek.

Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    37
    Üzenetek
    780
    Ne haragudj Gabó, annyira sajnálom hogy mindig téged találtalak meg, biztos tönkretettem a futamodat, inkább el se indultam volna...
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    4.987
    Hát kérem, volt ma itt minden.

Az őszi futam után az edzéstől nem vártam sokat, az erőgépek mögött a 9. hely jutott.
    A rajt jól sikerült, ám a T1-ben sikerült belekeverednem a balhéba, reset.
    Valahol a 11. hely környékén kezdtem újra, és jópár körbe került, mire tiszta lett előttem a pálya, és saját tempót mehettem. Az eleje ekkor elérhetetlennek tűnt, de aztán szép sorban megérkeztek.

Előbb tesóm, majd Gabó, így máris 7. voltam. Benőt üldöztem, és lassan faragva a hátrányt, már látótávolságba kerültem, mikor újabb balhé lehetett, megjött Jani és Sziszka. Végül utóbbi maradt, a két Poweres kolléga ütközött. Ez viszont - Ricsi kiválásával - már a 4. helyet jelentette számomra, ami igen feldobott, és teljes erőből ráhajtottam a dobogóra. Amikor legközelebb jártam Sziszkához, gyorsan eldobtam 2 mp-et, és visszaállt a különbség. Innentől esélyem sem maradt, behoztam a 4. helyre a gépet.

Nagy grat Gergőnek, aki 35 körön keresztül tartotta magát, bár én csak pribiről, a távolból figyeltem ezt.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.319
    tavaly: q5v3
    most: q4v3
    edzésben kimutatható a fejlődés ha csak a számokat nézzük, de ennél azért több volt.
    Rajtot bealudtam, de az első balhét szerencsésen elkerültem így arra gondoltam most már csak be kell hozni a vasat, hehhe...
    4. helyen kocsikáztam Ricsi mögött és Jani előtt. Igen élveztem, mert láttam hogy tudok közeledni Ricsire ha nagyon akarok - nyilván ez a SAS érdeme és nem az enyém, de akkor is jó volt - viszont annyira nem "akartam" mert Janira kellett figyelnem mögöttem. Valahogy mostanában megtaláljuk egymást és most elég sokáig el is szórakoztunk. Első felvonásban a célegyenesben szélárnyékból hagytam belülre menni a Grande-ban, kicsit be is kakkantottam, mert szélesen nem voltam olyan magabiztos, de gond nélkül megoldottuk, és elém került. Aztán nem sokkal később visszaelőztem, majd ismét hasított mögöttem szélárnyékban a célegyenesbe és gondolom Ő nem látta Ricsi "palánkozását" a Grandéba, amitől én egy kissé óvatosabbat fékeztem, így megkoccantott hátulról, SHIFT-R lett a vége de helyet nem veszítettem, és Jani is megvárt hogy tovább mókázzunk Mivel a nehézgépkezelői vizsgámon szerzett tapasztalatomat kellett elővennem a SHIFT-R után, annyira nem volt parázs a meccs már, de aztán pár kör után roppant gentlemanly módon eccer csak maga elé engedett. Ezután sajnos ismét a Grandénál találkoztunk össze azonban már nem sikerült megérteni egymást, én az első esethez hasonlóan kívülre akartam húzódni hadd menjen ha tud belül, de ez most nem annyira jött össze, bocsi Jani ha összezavartalak. Innentől magányosan körözgettem párat a 3. helyen majd Gyula érkezett meg és próbált letaszítani a dobogóról, de nem adtam magam - ismét csak a SAS miatt na, de akkor se
    Köszi a jó versenyt mindenkinek, főleg Janinak. Remélem talizunk még. Most úgy tűnik majd csak Zandvortban, de ki tudja....

hajjaj..már csak bő 5%-ra vagyok attól hogy búcsút mondjak kedvenc madárkámnak
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 02. 23. 07:53.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Életkor
    45
    Üzenetek
    973
    Nagyon elb*sztam a versenysetupot, utolsó pillanatban változtattam rajta, hát nem kellett volna. Szinte végig gumimelegedéssel küzdöttem. Tudtam gyorsan menni, jöttek a 29-es körök de azonnal melegedett a bal hátsó, és nem tudtam mit kezdeni a T1-el és a két Lesmo-val. Egyszerűen nem tudtam kanyarodni csak kínlódva. Egy ilyen szituációban beálltam a sövénybe a Lesmo 2-ben, a csapattársam meg eltrafált hátulról. Nagyon sajnálom Gabó!
    Babinszki Gábor

Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Város
    Buda
    Életkor
    40
    Üzenetek
    645
    A büntetés miatt mindegy volt, melyik autót választom a maradékból, hát a BRM mellett döntöttem. Egy előnye volt, hogy az elszenvedett T1 utáni ütközést shiftR nélkül kibírta, de a benchmark köridőt nem tudtam megközelíteni, így körözgettem tét nélkül az utolsó helyért. Az meg is lett.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

Életkor
    43
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj Gabó, annyira sajnálom hogy mindig téged találtalak meg, biztos tönkretettem a futamodat, inkább el se indultam volna...
    A rajtot meg nem neztem, nem tudom mi tortent, de a masodik utkozesrol egyatalan nem tehettel, ott inkabb szenvedoje voltal a dolognak (es ezert is sajnalom, hogy bevartal, es ezert is vagyok azon, hogy a bevarast kivegyuk a szabalybol). Egyszeruen menet kozben besz*rt a kormanyom, elment a gaz, illetve fekezes kozben kanyarodott (?). Nem tudom pontosan, hogy mi lehetett, de abban a korben nalam igazi kaosz volt. A gaz mar maskor is csinalt ilyet, megrugdosom kicsit, es gondolom arreb megy ettol a koszmacska, es megint mukodik, de hogy miert volt iranyithatatlan kozben az auto, azt nem ertem. Mostmar nem uszom meg, hogy szetszedjem, es elkezdjek gondolkodni egy uj kormany vasarlasan. Szoval azert az esetert inkabb en kerek elnezest, muszaki nehezsegeim voltak eppen.

3 futam, ket nullazas, mit mondjak, nem indul valami fenyesen ez a bajnoksag szamomra O_o

Életkor
    43
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon elb*sztam a versenysetupot, utolsó pillanatban változtattam rajta, hát nem kellett volna. Szinte végig gumimelegedéssel küzdöttem. Tudtam gyorsan menni, jöttek a 29-es körök de azonnal melegedett a bal hátsó, és nem tudtam mit kezdeni a T1-el és a két Lesmo-val. Egyszerűen nem tudtam kanyarodni csak kínlódva. Egy ilyen szituációban beálltam a sövénybe a Lesmo 2-ben, a csapattársam meg eltrafált hátulról. Nagyon sajnálom Gabó!
    Semmi gond, ugyis volt mar elotte minden, ja es persze fel kor mulva eldurrant a motorom, szoval tenyleg semmit nem rontott a helyzetemen

Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Tegnap megint jó versenyem volt. Pedig most én sem gyaktam agyon magam, vasárnap mentem először, nem is setupoltam, kisebb módosításokkal tul.képpen a tavaszi monzai setupot vettem elő hogy "jó lesz az" Persze ide nem is kell nagy felkészülés, én is ismerem már minden méterét a pályának és 2 kör alatt akklimatizálódik rá az ember.

Az edzés most nem jött úgy össze ahogy szokott (Monzában is nehéz a jó kört összerakni), így kicsit az esélytelenek nyugalmával vártam a rajtot.

Ami fantasztikus volt (asszem Hondával is ráéreztem mostmár, még BRMmel kéne megtanulni ) és a T1ből már a 2. helyen jöttem ki (igaz, ehhez közrejátszott Gáborék kocca is). Amit meg is tartottam végig. És az első körig úgy éreztem még talán Gergőt is be tudom darálni, de aztán a sas kibontotta szárnyait és ágyő Ezután világossá vált hogy csak akkor kerülhetek eléje, ha ő vagy a gépe hibázik. Az eleje am tiszta Hockenheim volt: Gergő elöl, Ricsi pedig feljövőben Már éppen kezdett volna meleg lenni a pite, amikor feladta. Aztán látom, hogy mögöttem Sziszka már tizenakárhány mp-re van, tehát nyugi, ezért ismét elgondolkodtam hogy mi volna ha megpróbálnám Gergőt befogni Na persze

Így megint nem erőltettetem, mégis jött egy x-akta: a motorom bedadogott úgy 5 körrel a vége előtt. De ami fura volt benne, hogy nem füstölt. De akkor meg kifogyhatott volna a benzin? De mivel ezt meg kizártnak tartottam, így továbbra sem tudtam hova tenni a dolgot Mind1, az időbe belefért a reset. Majd végigcsorogtam a hátralévő köröket.

Nagy grat csapattárs! Szép volt! Vhogy így kell ezt csinálni Am Hockenheim után már tudtam, hogy 1x képes leszel rá.

És egyben ez a következőt is jelenti: IMAS egy kettő! Történelmünk első kettős győzelme.

2. 3. 2. most megint jól indult a szezon. Legalább ilyen folytatásban reménykedem, ill. még abban, hogy legalább egy alkalommal megint fel sikerül tenni az i-re a pontot

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •