Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (54 összesen)

Téma: HGTLM6 - Pannónia Ring

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    elég izgi kis meccsek voltak,első futam Nibi második futam asszem L Norbi bocsánat.
    2 a második futam box kiállás nem csinált semmit hiába álltam meg fakk
    ha nem állsz jó helyre (mind hosszába, mind keresztbe), akkor nem indul el a boxolás...

    A koccod meg velem volt...de belátom, hogy igen kellemetlen helyzetbe hoztalak, no para... én is magamba mentem volna
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 02. 18. 00:43.

  2. #27
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Úgy tűnik, ma nem akartak dolgozni a szerelők a kiállások alkalmával
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #28
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    elég izgi kis meccsek voltak,első futam Nibi második futam asszem L Norbi bocsánat.
    2 a második futam box kiállás nem csinált semmit hiába álltam meg fakk
    Nem emlékszem, hogy volt-e valami kocc köztünk, de ha volt akkor semmi baj

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Nibi, sose gondoltam volna, hogy beteszed oda féktávon a Corvette-et, fasza kis előzés volt, meg kell hagyni!

  5. #30
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Az első futamom káosz volt.
    Nem brillíroztam az időmérőn sem, azután benne voltam egy tömeges balesetben, melynek köszönhetően visszaestem a végére. Szerintem nem tehettem a dologról, de azért sajnálom, mert végül is én taroltam. Azután még a verseny vége felé meg is forogtam egyszer.

    A második futam rendben volt, de a tempóm kevés volt egy igazán jó eredményhez, így maradt a 6. hely.

  6. #31
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Bocs a kavarodásért a kettes futamon a hátsó sorokban. Megpróbáltam beszúrni a belsőre T2-ben, de Zotyka is így gondolta így súrlódtunk egyet.
    Természetesen az én hibám, nem kellett volna virgonckodni rögtön az 5. másodpercben.
    De a legviccesebb hogy annyira beparáztam ettől a forgástól hogy azt hittem hogy Király Zolit is én pörköltem ki, ezért még be is vártam és elengedtem hogy elfoglalhassam a sereghajtó pozíciót!

  7. #32
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Sokat gondolkodtam, hogy mivel induljak a futamon. Mivel a következő pályára több ponttal akartam indulni, ezért max 3-4 pontot akartam beáldozni. Szóval próbáltam ezt-azt, végül a Ferrari mellett döntöttem.

    Azt tudtam, hogy a világot nem fogom megváltani, de azért ez kicsit erős volt. Leggyorsabba 2.11. végét futottam. Qualin 2.12.5-t. Ez körönként rengeteg idő. Na mindegy ez az én döntésem volt. Nibi láttam futott 2.10 végét. Szóval az világosan kiderült számomra is, hogy a Ferka fika ezen a pályán.

    A versenyen a rajtnál lecsúszott a lábam a gázról . Nem tudom hogy, ne kérdezzétek. Az első, második körben volt egy két tili-toli, kiforogtak, becsúsztak elém, talán én is súroltam valakit. Nagy káosz volt. Azután nagyjából beálltam a 12-13 helyre. Kisbénázás és homokágyazás után megállapodtam a 16. helyen.
    Én nem tudom megint mi a répa volt velem. Ezt a kanyart bevttem már kb 200 alkalommal, most nem. Elötem ment valaki egy TVR-rel, nem tudom, hogy hozzáértem-e amikor kigyorsított és kicsit keresztbe állt, de ha igen, akkor véletlen volt, elnézést.
    Végül a 15. helyen futottam be. Ezzel az első futam véget ért. Matyit próbáltam bíztatni, aki szintén maga alatt volt a Ferrariban.

    A második futamon a poleról indultam. Sajnos Szabi ezt nem engedte, így a repülőrajtot a 15. helyen kezdtem el. Az első körben hatalmas katyvasz jött létre, melyet sikerült kikerülnöm. A bénázás elmaradt, szépen futottam egy ideig az 2.12 vége 2.13 eleje köröket. Próbáltam a gumikra figyelni, hogy csak tankolni kelljen. Sikerült a box. Nagy örömömre. A box után szintén egy TVR került elém, de olyan lassú volt, hogy a 7 másodperces hátrányt 1,5 kör alatt megettem, majd gyorsan meg is előztem lendületből. Ez után már csak azt vettem észre, hogy sorba hullanak a népek. Jövök fel mint a talajvíz.

    Pár körrel a vége előtt kicsit már lazítottam, mikorcsak látom, hogy egy Cobra megtáltosodott, és az értékes 8. helyemre páylázik. Na mondom ezzel ugyan még csak lassítani sem tudom az előrejutását, nem hogy megakadályozni, de szerencsére véget ért a futam. A 8. helyen futottam be. Ez számomra is nagy meglepetés volt, de örültem neki.

    Ez volt az a futam, ahol annyira lassú voltam, hogy aki mögém ért inkább elengedtem, bővebben fordultam, nehogy meglökjön. Ezt soha nem csinálom, nem engedek. (Szegény Brandt Tibi tudna erről beszélni Spa-ban.)
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 02. 18. 11:25.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamon a poleról indultam. Sajnos Szabi ezt nem engedte, így a repülőrajtot a 15. helyen kezdtem el.

  9. #34
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viccnek szántam.
    Mivel a második fuatmon nem volt qual, s a rajtnál a gép a polra dobott be. De ugye aztán jött a behívásos rész a repülő rajt miatt.

  10. #35
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    "Pár körrel a vége előtt kicsit már lazítottam, mikorcsak látom, hogy egy Cobra megtáltosodott, és az értékes 8. helyemre páylázik. Na mondom ezzel ugyan még csak lassítani sem tudom az előrejutását, nem hogy megakadályozni, de szerencsére véget ért a futam. A 8. helyen futottam be. Ez számomra is nagy meglepetés volt, de örültem neki."

    Én voltam az. Voltak gondjaim akkor már a gumikkal rendesen úgyhogy annyira nem is akartalak már utolérni nehogy kicsússzak, csak bordás dr. engem kezdett el üldözni így muszáj volt egy kicsit odalépnem.
    A boxban nekem meg igencsak túlbuzgók voltak a fiúk, dolgoztak is 56mp-ig. nemis értettem mi a francot csinálnak eddig, bár kereket is cseréltem, de akkoris.

    Első futamon végefele meg egyedül körözgettem a 11. helyen mikor azon tűnődtem, ha valaki kiesik akkor előlről kell indulnom, de hamar megnyugodhattam mikor a nagy mélázásból arra lettem figyelmes hogy nagyon itt egy kanyar én meg megyek mint a barom, ugyhogy inkább lettem 13.

  11. #36
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    . Ezzel az első futam véget ért. Matyit próbáltam bíztatni, aki szintén maga alatt volt a Ferrariban.
    Második futamon ott találtam magam hogy senki se előttem se mögöttem, kezdtem bealudni. Szépen ki is forogtam, egyszerűen már nem tudtam koncentrálni és inkább kiléptem, nehogy problémát okozak azoknak akik lefognak körözni.
    Hatalmas gratula a nyolcadik helyhez.

  12. #37
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    A 2. futamon rajt meg ilyesmit ugye mindent jól csináltam?

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hát nagyon nem vagyok megelégedve a futamon nyújtott teljesítményemmel...

    Már a felkészülés elején teljesen nyilvánvaló volt számomra, hogy semmi kedvem az amcsi dögökkel tojásokon csúszkálni...és nagyon reméltem, hogy nem lesznek majd a Cobrák hosszútávon ütőképesek itt a PannonRingen...

    ...tévedtem, Dani idejét látva uccsó nap még rászántam magam, hogy beleüljek és toljak pár karikát, de a rövid rendelkezésre álló idő alatt nem sikerült kielégítően összebarátkoznunk. Sebaj...gondoltam a Cobrával, meg a Corvettel majd mindenki elhullik én meg majd atombizos köröket megyek a JAg-gel.... hát nem jött össze...


    Időmérő:

    Nem sikerült rosszul, bár kissé nehezen viseltem, hogy Bazsi is, meg Norbi is megelőzött a E-Type-pal. 3-4 tized még maradt bennem, amivel talán befértem volna 2:09 alá, de nem sikerült egy körben összerakni, 11. helyről indultam.

    1. futam:

    A rajtom nem sikerült olyan jól mit szokott... és az első körökben is szokatlanul bárgyú voltam, kellett kis idő mire magamra találtam. Pár helyet előreléptem, és sikerült tartani a tempót a nagyokkal, előzni azonban már kevés volt a kraft...sebaj, gondoltam majd fárasztok! A nagy üldözés közben azonban sajnos elnéztem a belső nagy egyenes utáni balos visszafordítót és becsúsztam a kavicsba. Sikerült összekapnom magam és a nagy hajrába kezdtem, de a végén mikor megint utol értem vkit ugyan azon a cseles féktávon, megint bedózeroltam a bukótérbe... végül a nem túl előkelő 9. helyen csorogtam be, azt is csak Norbi hibájának köszönhetően.

    2. futam:

    Na ez annál jobban indult, 2. helyről vágtam neki, Taky a Corvette-tel egyből lenyomott a célegyenesben, de sikerült a sarkában maradni és első körökben Norbi is mögém került, remek hátvédnek a nagyok ellen. Na itt nagyon jó kis móka keletkezett, először Nibi kezded kopogtatni hátulról, elég sokáig sikerült is tartani, de végül egy igen merész és bravúros előzéssel lenyomott (bevallom beletelt pár másodpercbe mire felucsudtam az ámulatból), aztán a többiek kezdtek kóstolgatni... sajnos végül egy szerencsétlen félreértéses szituáció miatt mindenki elment mellettem. Sajnos pár körrel később beütött egy kisebb baki, aztán fokozatosan elvesztettem a koncentrációmat és a futam során vagy még 4-szer elmentem füvet vágni ...rengeteg időt vesztettem. Végül egy megörökölt 7. hely.


    Futam után eléggé haragudtam magamra ...ma kiszámoltam hogy mennyi időt vesztettem a füvezésekkel (amikről reméltem egyszer már leszoktam ) ...és hát az idők alapján az jött ki, hogy ha rendesen végzem a dolgom, akkor esélyem lett volna a dobog valamely fokára is felállni mindkét futamon... persze az már más kérdés, hogy a versenyek végén sikerült-e volna elmenni valahogy a fáradt Cobrák, Corvettek mellett.


    A saját hülyeségemet leszámítva azonban nagyon fasza kis futamok voltak, jó volt a kocsi összeállítás, jó volt a mezőny, nagyon jókat lehet meccselni mindenkivel, szorosak voltak a befutók!


    Ami viszont nagyon tetszett, hogy Dani a BUÁ-ja után mezőny végéről nekilódulva úgy ért fel az 1. helyre, hogy mindössze egyetlen egy előzést kellett bemutatnia...
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 02. 18. 16:22.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. futamon rajt meg ilyesmit ugye mindent jól csináltam?
    Igen.

    Bár kicsit korábban is elengedhettél volna az elején

  15. #40
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Elötem ment valaki egy TVR-rel, nem tudom, hogy hozzáértem-e amikor kigyorsított és kicsit keresztbe állt, de ha igen, akkor véletlen volt, elnézést.
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A box után szintén egy TVR került elém, de olyan lassú volt, hogy a 7 másodperces hátrányt 1,5 kör alatt megettem, majd gyorsan meg is előztem lendületből. Ez után már csak azt vettem észre, hogy sorba hullanak a népek. Jövök fel mint a talajvíz.
    Mindkét esetben én voltam! A második futamon azért én is kellettem ahhoz a lendülethez: arra bazíroztam, hogy tankolás nélkül megúszhatom a második futamot is, ezért mentem annyira spórolósan.

  16. #41
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.

    Bár kicsit korábban is elengedhettél volna az elején
    Nem találtam a szabályzatba, hogy a 2.-at elkell engedni egyből

    Egyébként bocsánatot kérek Belényesi Zolitól, hogy meglöktem nem volt szándékos :S

  17. #42
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Nem volt könnyű egyik futamom sem a "nagyokkal" a nyakamon, hol Taky volt mögöttem majd előttem, hol Szabi, Cola, és még párán. Köszönöm srácok hogy nem tessékeltetek ki a pályáról.

    Q: Ami sose sikerül perkvalon, az mindig siker qualon, PB-t futni. Nem volt rox az a 7. helye, de mivel igen szoros volt az 5-6-7-8. hely, pont az uccó körben látom az első szekim az 0.157-el jobb mint addig, na mondom ebből még jó dolog sülhet el, néztem hogy elég lenne 0.1 és 1-2 helyet még hozhatok. De mi történik? A nagy lázban elbaxtam azt maradt a 7. hely.

    R1: A rajtot elég jól kaptam el, óvatosan gyorsítva hogy ne hogy forogjak. Ami meglepett az az hogy Takyt lerajtoltam, kaptam 1-2 pofont az első pár kanyarban de nem volt vészes, aztán Taky tapadt rám mint maci a mézre, volt is ecce kécce kasztni a kasztnin de ez ettől volt szép, majd rontottam és előttem volt, aztán én tapadtam rá ahogy csak tudtam de nem voltam hozzá túl közel. Szabi is megtalált 1-2 kör erejéig, meg sorolhatnám. A végén csak meg lett a 4. hely (csoda folytán), aminek örülök hogy végre ecce elvertem azt akit akartam, igaz nem önerőből de akko is elvertem.

    R2: Rajt megen csak jól sikerült, szinte ua. mint első futamon, nagyok a nyakamon, mondom jó lex nekem ez a 7. hely, azt csak biztonsági autózásra megyek. Box jól sikerült volna ha nem számolom el magam a benyával, 5 körre kellett volna tankolnom, de miko végeztek látom hogy csak 4,1 körre elég a benya, na mondom, innentől spórolás azt vagy beérek vagy nem. Annyira vixevettem a tempobol amennyire csak lehetett, autokupi be, 5000-nél elváltás, kanyarok bevétele alacsony fordulaton, uccsó kör uccsó kanyar kijárat azt kezdett is lehörögni a gép, épp elég lett így. Célvonalon ledöbbentem miko láttam azt hogy 3., ez is csak valami csoda lehetett. Nibi tudtad hogy nem lex elég a benyád, akko mi a f..é nem vetté vixa a tempobol?

  18. #43
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    ...arra bazíroztam, hogy tankolás nélkül megúszhatom a második futamot is, ezért mentem annyira spórolósan.
    Igen gondoltam, hogy valami ilyesmi van. Gumira tettem a tippet.

  19. #44
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Én azt nem tudom, hogy minden E-type light egyforma-e? A kocsiválasztásnál két féle végsebességű létezik.(ha jól figyeltem). Csak azért kérdezem, mert érzésre tök jókat mentem, miközben az időim baromi gyengék voltak.

    Mondjuk az is lehetett a gond, hogy először TVR-el akartam menni, azután megnéztem az E-type-ot, majd szerda este a Cobra mellett döntöttem, azután meg meggondoltam magam és az E-type-al indultam.
    Így jár az ember, ha tele van kredittel.

  20. #45
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt könnyű egyik futamom sem a "nagyokkal" a nyakamon, hol Taky volt mögöttem majd előttem, hol Szabi, Cola, és még párán. Köszönöm srácok hogy nem tessékeltetek ki a pályáról.

    Q: Ami sose sikerül perkvalon, az mindig siker qualon, PB-t futni. Nem volt rox az a 7. helye, de mivel igen szoros volt az 5-6-7-8. hely, pont az uccó körben látom az első szekim az 0.157-el jobb mint addig, na mondom ebből még jó dolog sülhet el, néztem hogy elég lenne 0.1 és 1-2 helyet még hozhatok. De mi történik? A nagy lázban elbaxtam azt maradt a 7. hely.

    R1: A rajtot elég jól kaptam el, óvatosan gyorsítva hogy ne hogy forogjak. Ami meglepett az az hogy Takyt lerajtoltam, kaptam 1-2 pofont az első pár kanyarban de nem volt vészes, aztán Taky tapadt rám mint maci a mézre, volt is ecce kécce kasztni a kasztnin de ez ettől volt szép, majd rontottam és előttem volt, aztán én tapadtam rá ahogy csak tudtam de nem voltam hozzá túl közel. Szabi is megtalált 1-2 kör erejéig, meg sorolhatnám. A végén csak meg lett a 4. hely (csoda folytán), aminek örülök hogy végre ecce elvertem azt akit akartam, igaz nem önerőből de akko is elvertem.

    R2: Rajt megen csak jól sikerült, szinte ua. mint első futamon, nagyok a nyakamon, mondom jó lex nekem ez a 7. hely, azt csak biztonsági autózásra megyek. Box jól sikerült volna ha nem számolom el magam a benyával, 5 körre kellett volna tankolnom, de miko végeztek látom hogy csak 4,1 körre elég a benya, na mondom, innentől spórolás azt vagy beérek vagy nem. Annyira vixevettem a tempobol amennyire csak lehetett, autokupi be, 5000-nél elváltás, kanyarok bevétele alacsony fordulaton, uccsó kör uccsó kanyar kijárat azt kezdett is lehörögni a gép, épp elég lett így. Célvonalon ledöbbentem miko láttam azt hogy 3., ez is csak valami csoda lehetett. Nibi tudtad hogy nem lex elég a benyád, akko mi a f..é nem vetté vixa a tempobol?
    Há me tán nem tudtam waze.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #46
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas gratula a nyolcadik helyhez.
    Köszi Matyi,

    Sajnáltam, mikor láttam, hogy kilépsz.

    A 8. hely lássuk be, csak annyiból múlt rajtam, hogy egyenletesen végig mentem, nem hibáztam. Előzni, tulajdon képp csak egyszer-egyszer tettem. Jó volt a boxom is (gyakoroltam). Nagyon lassú volt a Ferrari, kínszenvedés volt az egész.

    A második futam azért sikerült jobban (szerintem) mert a gumit nem ette annyira (vigyáztam rá), rövidet kellett csak tankolni. Nagyon sokan kiestek előlem, szerintem 5-n is.

  22. #47
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Qual.: pb.
    1. szektor kivételével (+3tized) szinte tökéletes kör. Kár, hogy a futam időmérő replayt nem menti le a gépem, visszanéztem volna.

    Race1: 3. helyet céloztam, de egy kis szerencsével sikerült nyernem.

    Race2: Futam elején spóroltam a gumikkal, majd ahogy adódott egy lehetőség Taky és Nibi nyomába eredtem és bokszkiállásig egy kis előnyt is kiautóztam. Bokszkiállásom nem lett a legjobb, de Cola bakijának köszönhetően nem vesztettem pozíciót.

    Jó futam volt kemény csatákkal, öröm volt este visszanézni a második futam replayt.

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem tudom, hogy minden E-type light egyforma-e? A kocsiválasztásnál két féle végsebességű létezik.(ha jól figyeltem). Csak azért kérdezem, mert érzésre tök jókat mentem, miközben az időim baromi gyengék voltak.
    Az egyiken más gumi van, ennyi az össz eltérés közöttük.

  24. #49
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Hu ezt le mentenem a gépre, nem sokáig leszek én ott innen má csak lefele vix az út.

    http://www.gtr-masters.hu/standing/hgtlm

  25. #50
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az egyiken más gumi van, ennyi az össz eltérés közöttük.
    Hát az pont elég lehet.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •