Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: Most Autodrom Chicane 11/02/02

  1. #1
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659

    Most Autodrom Chicane 11/02/02


    A versenybíróság minden futamot követően 3 db képet oszt meg a versenyzőkkel, amin nyomon lehet követni a bajnokság állását.


    Szabálytalanságok.jpgBajnoki Pontok.jpgBüntető Pontok.jpg




    A szerver:


    Időmérő:
    Pályavágás/elhagyás:
    Nem volt szabálysértő.


    Race1:
    133: Fekete Gyula T1 bejáratánál belecsúszik Barta Balázsba. Figyelmeztetés.

    240: Fekete Gyula T2 kijáratánál kiforgatja Hanyik Szabolcsot. Figyelmeztetés.

    244: Nagy Mátyás T2 kigyorsításán keresztbe tolja Pálfi Józsefet. Figyelmeztetés.

    299: Hanyik Szabolcs kigyorsításon meglöki Barta Balázst, aki kibillen egyensúlyából. Figyelmeztetés.

    318: Várkonyi Tibor féktávon nekicsúszik Tímár Sándornak, akit kilök a kavicságyba. 10 pont.

    Vágások:
    Nem volt szabálysértő.


    Race2:
    124: Böszörményi Péter T1 féktávján 3 ember balesetét okozza. 30 pont.

    130: Medveczki István T1-nél későn fékez és belecsúszik a tömegbe. Figyelmeztetés.

    130: Kóródi István az első sikánban keresztbe fordítja Szabó Józsefet, akivel a hátulról érkező Domán Ariel ütközik. Domán Ariel a kavicságyba csúszik. 10 pont.
    Módosítva versenybalesetté.

    186: Barta Balázs féktávon belecsúszik Pintér Krisztiánba, aki keresztbe fordul és ütközik Szabó Józseffel. 10 pont.

    196: Várkonyi Tibor csúszik le az ívről, és gázelvétel nélkül nekicsapódik Pintér Krisztiánnak. Figyelmeztetés.

    242: T1 féktávon Veres Ákos nekicsúszik Koltay Gábornak. Figyelmeztetés.

    244: Pataki Szabolcs T2-ben kilöki Domán Arielt a pályáról. 10 pont.

    418: Koltay Gábor keresztbe jön vissza a pályára, és a szabályosan haladó Tímár Sándor ezáltal nekimegy és kicsúszik. 5 pont.

    756: Nagy Mátyás T2 kijáratánál megforgatja Barta Balázst. 5 pont.

    Vágások:
    Nem volt szabálysértő.

    Utoljára módosította: Abarth; 2011. 02. 10. 18:53.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  2. #2
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    "130: Kóródi István az első sikánban keresztbe fordítja Szabó Józsefet, akivel a hátulról érkező Domán Ariel ütközik. Domán Ariel a kavicságyba csúszik. 10 pont."

    Nem a 10 ponton nyavalygok, de én is 1000x megnéztem az esetet. Először is belső íven vagyok, előttem baleset történik befékezek kapok hátulról Józsi meg kívülről jön be több másik emberrel, besatuzik előttem és én mit tegyek ebben az esetben? Nem fogok megállni, 1 olyan szituban ahol én fordulok elsőnek előttünk baleset ők meg figyelembe se véve a történéseket bevágnak kívülről, majd befékeznek mintha mi se történt volna. Én személy szerint nem mertem kivágni a kocsival külső ívre mert látom h baleset van, hanem befékeztem, löktek is miatta. Sárga zászló volt az első kanyarban. 3-4 hellyel hátrébb jövő emberkék meg simán bevágnak azok elé akik lefékeznek mert baleset van... szerintem nem fair.
    Utoljára módosította: speedr; 2011. 02. 09. 21:59.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  3. #3
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    44
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok megállni, 1 olyan szituban ahol én fordulok elsőnek előttünk baleset ők meg figyelembe se véve a történéseket bevágnak kívülről, majd befékeznek mintha mi se történt volna. Én személy szerint nem mertem kivágni a kocsival külső ívre mert látom h baleset van, hanem befékeztem, löktek is miatta. Sárga zászló volt az első kanyarban. 3-4 hellyel hátrébb jövő emberkék meg simán bevágnak azok elé akik lefékeznek mert baleset van... szerintem nem fair.
    sajnos ilyen előfordul, én sem szeretem, dehát ez wan

  4. #4
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    "130: Kóródi István az első sikánban keresztbe fordítja Szabó Józsefet, akivel a hátulról érkező Domán Ariel ütközik. Domán Ariel a kavicságyba csúszik. 10 pont."

    Nem a 10 ponton nyavalygok, de én is 1000x megnéztem az esetet. Először is belső íven vagyok, előttem baleset történik befékezek kapok hátulról Józsi meg kívülről jön be több másik emberrel, besatuzik előttem és én mit tegyek ebben az esetben? Nem fogok megállni, 1 olyan szituban ahol én fordulok elsőnek előttünk baleset ők meg figyelembe se véve a történéseket bevágnak kívülről, majd befékeznek mintha mi se történt volna. Én személy szerint nem mertem kivágni a kocsival külső ívre mert látom h baleset van, hanem befékeztem, löktek is miatta. Sárga zászló volt az első kanyarban. 3-4 hellyel hátrébb jövő emberkék meg simán bevágnak azok elé akik lefékeznek mert baleset van... szerintem nem fair.
    A versenybíróság újbóli elemzés és a vétkesnek ítélt versenyző beszámolója alapján döntést módosított. Melynek értelmében az adott esetet versenybalesetnek minősíti.

    Minden esetre a legközelebbi hasonló esetnél a sárga zászló hatálya alatt, aki nem csökkenti a tempóját radikálisan, és ezzel teremt veszélyhelyzetet, illetve közvetett balesetet, azt büntetéssel súlytjuk. Itt a láncreakciót Fekete Gyula indítja, akit már emiatt nem szankcionálunk, de a későbbiekben erre mindenki figyeljen.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  5. #5
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Köszönöm.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •