Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 94 (94 összesen)
  1. #76
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ősszel a kisujjam sérült meg 5 hét volt mire a kötés lekerült és akármilyen ügyesen dolgozta meg a sebész van körmöm meg minden, de már csak árnyéka önmagának és megérzek vele mindent fáj fázik nem sorolom. A doki azt mondta mire az idegek összekapják magukat újra az kb 2-3 év! Akkor nála mennyi lesz ez az idő?
    Ideg, izom és csont sérülésekre picit profibb megoldások is vannak már a kötésnél
    Motorversenyzők nem törött kisújjal, hanem törött bokával, csuklóval tolják, és nem 5 hét után, hanem másnap..
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 03. 20. 13:44.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #77
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ha visszajönne a Ferrariba, Massa helyére, akkor szerintem ő is kb. úgy járna, mint ahogy Massa a hungaroringi balesetet követően, és csak keresné önmagát, legalábbis én még nem nagyon hallottam olyanról, hogy valaki egy komolyabb sérólésből visszajövet maradandót tudott volna alkotni, szóval én úgy vagyok vele, hogy ha nem jön vissza, akkor kisebb csalódást okoz, mintha visszajön. Persze ez csak az én véleményem
    Doohan? Szilánkosra tört a lába, amputálni akarták, járni nem tudott, 7 hetet azaz 3 futamot hagyott ki, mankóról emelték a motorra, később 5 vb címet nyert, teljes egyeduralkodója volt a sportnak, de máig nem épült fel teljesen.

    http://sportgeza.hu/forma1/2012/01/0..._visszaterese/


    Mansell? Már serdülő kora óta súlyos fej és gerinc sérüléssel versenyzett annak tudatában hogy lebénulhat ha rásérül, persze rásérült, de ez sem tartotta vissza.
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 03. 20. 13:48.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #78
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Minden agyban dől el.
    Amikor engem tavaly januárban lágyéksérvvel műtöttek másodszor már, kaptam hálót is, egy alsót a zacsi fölé meg egyet fentre és állítólag volt még valami kis komplikáció(amiről nem tudtam mert aludtam), hétfő reggel műtöttek, kedden már otthon voltam, és vasárnap indultam már a futamon, pedig bőven az ágyat kellett volna nyomni, de gyakoroltam is meg minden, pedig ember nem volt a környezetemben aki normálisnak tartott.
    Persze azért az ő esete durvább sokkal, de ha valamit nagyon akar az ember akkor megcsinálja bármi legyen is.

  4. #79
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Minden agyban dől el.
    Amikor engem tavaly januárban lágyéksérvvel műtöttek másodszor már, kaptam hálót is, egy alsót a zacsi fölé meg egyet fentre és állítólag volt még valami kis komplikáció(amiről nem tudtam mert aludtam), hétfő reggel műtöttek, kedden már otthon voltam, és vasárnap indultam már a futamon, pedig bőven az ágyat kellett volna nyomni, de gyakoroltam is meg minden, pedig ember nem volt a környezetemben aki normálisnak tartott.
    Persze azért az ő esete durvább sokkal, de ha valamit nagyon akar az ember akkor megcsinálja bármi legyen is.

    Egy dolog hogy valami fáj, de ha a fájdalmat legyűröd akkor képes vagy teljesíteni mivel nincs olyan sérülésed ami gátolna fizikálisan a mozgásban.
    Egy másik kérdés, ha egy ideg vagy izom ami mondjuk mozgatná az egyik ujjad volt-nincs... Egyszerűbben fogalmazva, a te elméleted szerint olyan ember nincs aki lebénult mert sérült a gerince, csak nem akar eléggé járni...

  5. #80
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűbben fogalmazva, a te elméleted szerint olyan ember nincs aki lebénult mert sérült a gerince, csak nem akar eléggé járni...
    Bizony vannak ilyen "elméletek"




    Én nem hiszem, hogy Kubica visszatér az F1-be. De ilyen-olyan egyéb autósportban még látni fogjuk.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #81
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése

    Egy dolog hogy valami fáj, de ha a fájdalmat legyűröd akkor képes vagy teljesíteni mivel nincs olyan sérülésed ami gátolna fizikálisan a mozgásban.
    Egy másik kérdés, ha egy ideg vagy izom ami mondjuk mozgatná az egyik ujjad volt-nincs... Egyszerűbben fogalmazva, a te elméleted szerint olyan ember nincs aki lebénult mert sérült a gerince, csak nem akar eléggé járni...
    Nyilván ha nincs karod nem tudsz növeszteni, de nála nem ez a helyzet elvileg, szóval szerintem vissza fog térni idén szerintem nem de jövőre vagy utána szerintem tuti.

  7. #82
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván ha nincs karod nem tudsz növeszteni, de nála nem ez a helyzet elvileg, szóval szerintem vissza fog térni idén szerintem nem de jövőre vagy utána szerintem tuti.
    1 Karral motorversenyző fickót is láttam már
    Láb nélkül a saját autóját szerelő/vezető Baja 1000-es fickó is van
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #83
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    A Totalcar-os Vályi Pista mondta ma egy beszélgetésben, hogy a Genfi autókiállításon beszélgetett egy lengyel cimborájával, aki történetesen személyesen ismeri Kubicát.
    Nyilván rákérdezett, hogy mizu, és egyértelmű lemondó választ kapott.
    Ahogy fogalmaz, egy évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy egyáltalán megnézzék fog-e működni valami a karjában, nemhogy vezessen.
    Úgy tűnik tehát azok a hírek állnak közelebb - sajnos - a valósághoz, amik szerint egy pohár vizet nem bír el a sérült karjával.
    Csoda kellene tehát a F1-hez...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A Totalcar-os Vályi Pista mondta ma egy beszélgetésben, hogy a Genfi autókiállításon beszélgetett egy lengyel cimborájával, aki történetesen személyesen ismeri Kubicát.
    Nyilván rákérdezett, hogy mizu, és egyértelmű lemondó választ kapott.
    Ahogy fogalmaz, egy évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy egyáltalán megnézzék fog-e működni valami a karjában, nemhogy vezessen.
    Úgy tűnik tehát azok a hírek állnak közelebb - sajnos - a valósághoz, amik szerint egy pohár vizet nem bír el a sérült karjával.
    Csoda kellene tehát a F1-hez...
    Mindenestre ha valóban nem fog tudni majd visszaülni egy komoly versenyautóba, akkor nem kicsit lesz neki kemény feladat feldolgozni, hogy mit vesztett el és elfogadni a sorsát a következő 10-20-30 évében...

    Én ezért is nagyon szurkolok neki.

  10. #85
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenestre ha valóban nem fog tudni majd visszaülni egy komoly versenyautóba, akkor nem kicsit lesz neki kemény feladat feldolgozni, hogy mit vesztett el és elfogadni a sorsát a következő 10-20-30 évében...

    Én ezért is nagyon szurkolok neki.
    Hát igen. Ennek kétféle kimenetele van:
    - az emberek egy része azt mondaná hasonló szituban, hogy semmit nem csinálnék másképp, avagy felesleges rágódni a múlton, lélekben erős vagyok, ezzel élek tovább - csak szerintem ez a kisebbség
    - vagy ezen míg él emészteni fogja magát és sosem jut túl rajta.

    Amennyire valakit meg lehet ismerni a tévéből, én azt mondanám Kubica képes ezen felülemelkedni, de nem lesz könnyű. És mi nézők (szurkolók) is sokat vesztettünk. Így sem gyenge a mai élmezőny, de egy Kubica még megtoldaná eggyel ezt a díszes sort...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #86
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Ennek kétféle kimenetele van:
    - az emberek egy része azt mondaná hasonló szituban, hogy semmit nem csinálnék másképp, avagy felesleges rágódni a múlton, lélekben erős vagyok, ezzel élek tovább - csak szerintem ez a kisebbség
    - vagy ezen míg él emészteni fogja magát és sosem jut túl rajta.

    Amennyire valakit meg lehet ismerni a tévéből, én azt mondanám Kubica képes ezen felülemelkedni, de nem lesz könnyű. És mi nézők (szurkolók) is sokat vesztettünk. Így sem gyenge a mai élmezőny, de egy Kubica még megtoldaná eggyel ezt a díszes sort...
    Azért elég sokat változott a világ olyan szempontból, hogy régebben Berger nem síelhetett télen, (elég rosszul viselte, nemzeti sport arrafelé) mert megtiltották neki,nehogy eltörje kezét, lábát.

  12. #87
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Azért elég sokat változott a világ olyan szempontból, hogy régebben Berger nem síelhetett télen, (elég rosszul viselte, nemzeti sport arrafelé) mert megtiltották neki,nehogy eltörje kezét, lábát.
    Nem is biztos, hogy sokat változott! Néhány kivételtől eltekintve (Kimi, Kubica) szerintem a többségnek most is meg van szabva mit csinálhat. Mint munkáltatót meg is értem a csapatokat: nem azért fizetsz egy pilótának dollár (tíz) milliókat, hogy aztán brahiból kiikszelje magát egy szezonra.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #88
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is biztos, hogy sokat változott! Néhány kivételtől eltekintve (Kimi, Kubica) szerintem a többségnek most is meg van szabva mit csinálhat. Mint munkáltatót meg is értem a csapatokat: nem azért fizetsz egy pilótának dollár (tíz) milliókat, hogy aztán brahiból kiikszelje magát egy szezonra.
    Bárcsak neki is megtiltották volna a rallyzást.... Nagyon drukkoltam neki. Bár... igazán nem drukkolok senkinek '94 óta, csak bámulom. (de ezzel nem vagyok egyedül)

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    '94 óta, csak bámulom. (de ezzel nem vagyok egyedül)
    Nem.

    Utána pár évig én egyáltalán nem is néztem.

  15. #90
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Ebből sajnos nem lesz visszatérés :

    http://sportgeza.hu/forma1/2012/06/0...ud_kanyarodni/


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #91
    Szép és biztató interjú, de az ötödik vidi alapján nem túl jó a helyzet:
    http://robertscomeback.blogspot.hu/2...ve-photos.html

  17. #92
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Idézet Eredetileg csposta24 írta Hozzászólás megtekintése
    Szép és biztató interjú, de az ötödik vidi alapján nem túl jó a helyzet:
    http://robertscomeback.blogspot.hu/2...ve-photos.html
    hogy engedhetik így versenyezni ? látszik, hogy sántít és a jobb keze sem 100-as az tuti

  18. #93
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Kubica onboard:

    http://www.youtube.com/watch?v=nB0Yi...&feature=share

    sérültem hogy terelgeti ilyen szépen?
    Utoljára módosította: Buczkó Zoltán; 2012. 09. 15. 21:36.

  19. #94
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    http://sportgeza.hu/forma1/2012/09/1...zetorte_magat/

    Na most kellene felpofozni valakinek.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •