Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (94 összesen)
  1. #51
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Kubicáról milyen hírek vannak? Gondolom számára annyi az F1-nek ugye?
    Állítólag még egy pohár vizet sem tud felemelni a sérült kezével. Ha igaz akkor számára a visszatérés esélytelen.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  2. #52
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Állítólag még egy pohár vizet sem tud felemelni a sérült kezével. Ha igaz akkor számára a visszatérés esélytelen.

    kamu, múlt héten fabia s2000 et vezetett meg gokartozott.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #53
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    kamu, múlt héten fabia s2000 et vezetett meg gokartozott.
    Akkor menjenek a p...ba. A kamu híreket meg tudják írni, de se a helyesbítést, se az újabb infókat nem. Ha minden rendben van, az már biztos nem hírérték.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Kubicáról milyen hírek vannak?
    Még nem lehet róla tudni semmi biztosat, tele van a net hülyeségekről róla...

    Úgy látszik, annyira már rendben van a keze, hogy tud vezetni, de hogy versenyezni is tud-e, az még egyelőre kérdéses, még gyógyulgat.

    Viszont amennyiben valóban rendbe jön, akkor rebesgetik, hogy a Ferrari-nál is érdeklődnek utána... Állítólag nyár elején lesz vmi teszt féleség, ahol kiderülnek a dolgok.

  5. #55
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    kamu, múlt héten fabia s2000 et vezetett meg gokartozott.
    Videót kommentet! Valahol láttam egy nem egyértelmű képet de az nem bizonyítja hogy vezetett is

  6. #56
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Videót kommentet! Valahol láttam egy nem egyértelmű képet de az nem bizonyítja hogy vezetett is
    Hír: http://www.rallyemotion.it/robert-ku...lla-fabia-wrc/
    Fotók: http://powrotroberta.blogspot.com/20...amochodem.html

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #57
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hát, ezen csak annyi látszik, hogy volt valahol Liguria környékén egy fehér Skoda, aminek a közelében Kubicát lefotózták
    Még olyan kép sincs, hogy legalább beült volna az autóba. Olvasgatom az angol fordítását a cikknek, de nem lettem okosabb.
    De ne legyen igazam, és tényleg gyógyuljon meg, és ha tud, kerüljön vissza az F1-be!
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #58
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Na, itt egy gokartos képsorozat:
    http://robertscomeback.blogspot.com/...st-sunday.html
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #59
    Mondjuk ha visszajönne a Ferrariba, Massa helyére, akkor szerintem ő is kb. úgy járna, mint ahogy Massa a hungaroringi balesetet követően, és csak keresné önmagát, legalábbis én még nem nagyon hallottam olyanról, hogy valaki egy komolyabb sérólésből visszajövet maradandót tudott volna alkotni, szóval én úgy vagyok vele, hogy ha nem jön vissza, akkor kisebb csalódást okoz, mintha visszajön. Persze ez csak az én véleményem

  10. #60
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    legalábbis én még nem nagyon hallottam olyanról, hogy valaki egy komolyabb sérólésből visszajövet maradandót tudott volna alkotni,

    Lauda?
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  11. #61
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    legalábbis én még nem nagyon hallottam olyanról, hogy valaki egy komolyabb sérólésből visszajövet maradandót tudott volna alkotni
    Lauda, Mansell, Hakkinen.. azért van rá példa.



  12. #62
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Igen a sokdás kép nem mond igazából semmit és a képeken úgy áll hogy nem látszik a keze. Én is erre a képre gondoltam.
    A gokartos már egy fokkal jobb és ennek örülök is ha tényleg így van.
    Mindamellett sajna továbbra is úgy érzem akármilyen fejlett a kézsebészet. Az ő karja olyan szintű károsodást szenvedett amiből nem lehet maradandó károsodás nélkül kijönni. Ezért szerintem nem tud soha olyan szinten vezetni már soha többé.
    Nekem ősszel a kisujjam sérült meg 5 hét volt mire a kötés lekerült és akármilyen ügyesen dolgozta meg a sebész van körmöm meg minden, de már csak árnyéka önmagának és megérzek vele mindent fáj fázik nem sorolom. A doki azt mondta mire az idegek összekapják magukat újra az kb 2-3 év! Akkor nála mennyi lesz ez az idő?
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 03. 18. 23:42.

  13. #63
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ha visszajönne a Ferrariba, Massa helyére, akkor szerintem ő is kb. úgy járna, mint ahogy Massa a hungaroringi balesetet követően, és csak keresné önmagát, legalábbis én még nem nagyon hallottam olyanról, hogy valaki egy komolyabb sérólésből visszajövet maradandót tudott volna alkotni, szóval én úgy vagyok vele, hogy ha nem jön vissza, akkor kisebb csalódást okoz, mintha visszajön. Persze ez csak az én véleményem
    Nannini. Visszavarrták a karját, és nyert utána túraautó futamot.

  14. #64
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Olvasgattam a lengyel oldalakon az biztos hogy volt azon a helyen február 6-án de én úgy emlékszem eltörte a lábát jan 11-én ,biztos hogy vezetett?A gokartos dolog már hihetőbb, meg az is biztos hogy a Dallara szimulátorában tesztel.

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Nannini. Visszavarrták a karját, és nyert utána túraautó futamot.
    Zanardiról akkor már ne is beszéljünk...

    Mondjuk Ő azért nem kicsit más sztori, de pár éve láttam személyesen Brno-ban, ahogy megnyert egy WTCC futamot, viszont a dobogóra alig bírt felmenni. Konkrétan hasra vágódott a pódiumon az ünneplő tömeg, sajtósok, meg mindenki előtt, síri csend, mindenki lélegzete elakadt... a dobogón álló pilóták meg döbbent zavarukban nem tudták eldönteni, hogy segítsenek-e neki vagy sem ...végül összeszedte magát, feltápászkodott és átvette a győztes serleget. Elképesztő pillanat volt.

  16. #66
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ősszel a kisujjam sérült meg 5 hét volt mire a kötés lekerült és akármilyen ügyesen dolgozta meg a sebész van körmöm meg minden, de már csak árnyéka önmagának és megérzek vele mindent fáj fázik nem sorolom. A doki azt mondta mire az idegek összekapják magukat újra az kb 2-3 év! Akkor nála mennyi lesz ez az idő?
    Na jó, de azért nem is egy az orvosotok



  17. #67
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Zanardiról akkor már ne is beszéljünk...

    Mondjuk Ő azért nem kicsit más sztori, de pár éve láttam személyesen Brno-ban, ahogy megnyert egy WTCC futamot, viszont a dobogóra alig bírt felmenni. Konkrétan hasra vágódott a pódiumon az ünneplő tömeg, sajtósok, meg mindenki előtt, síri csend, mindenki lélegzete elakadt... a dobogón álló pilóták meg döbbent zavarukban nem tudták eldönteni, hogy segítsenek-e neki vagy sem ...végül összeszedte magát, feltápászkodott és átvette a győztes serleget. Elképesztő pillanat volt.
    Gondolkoztam rajta,h Zanardit is megemlítsem, de úgy gondoltam, h ő nem épült fel a szó szoros értelmében. De.. amit meséltél az...háát kemény :S
    Utoljára módosította: Enzooka; 2012. 03. 19. 00:38.

  18. #68
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Lauda, Mansell, Hakkinen.. azért van rá példa.
    Jó-jó, igaz, tényleg van rá példa, de én akkor is attól félek, hogy ha visszajönne, akkor csak "égne" és nem tudna nagyokat menni. De ez tényleg csak az én véleményem, mert szerintem kiváló pilóta, csak úgy érzem, már nem lesz a régi.
    Viszont az tény, hogy Massa nem Ferrari szintű pilóta, bármennyire is sajnálom, de újítani kéne, és azért nem szomorkodnék, ha Kubica jönne tényleg a helyére.

  19. #69
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Jó-jó, igaz, tényleg van rá példa, de én akkor is attól félek, hogy ha visszajönne, akkor csak "égne" és nem tudna nagyokat menni. De ez tényleg csak az én véleményem, mert szerintem kiváló pilóta, csak úgy érzem, már nem lesz a régi.
    Viszont az tény, hogy Massa nem Ferrari szintű pilóta, bármennyire is sajnálom, de újítani kéne, és azért nem szomorkodnék, ha Kubica jönne tényleg a helyére.
    Szerintem egyszerű a dolog: ha rendben lesz annyira a karja, hogy fizikailag tud úgy vezetni vele mint a baleset előtt, akkor a régi Kubica is vissza fog térni. Erős ember, sokan még jobbak lesznek egy ilyen eset után.
    Ha viszont nem, akkor sajnos nincs miről beszélni. Sajnos ez utóbbi felé hajlok, ahogy Lali is írja, ide már űrsebészet kéne, hogy az a kar ugyanúgy működjön, mint előtte. Gyakorlatilag hús sem maradt rajta, csak a törött csontok.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #70
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolkoztam rajta,h Zanardit is megemlítsem, de úgy gondoltam, h ő nem épült fel a szó szoros értelmében.
    Én nem azért nem említettem. Persze, Zanardi, Nannini (de akkor már idevehetjük pl. Wendlingert is) később még szép sikereket értek el.. csakhogy nem az f1ben.

    Még Herbert lehet jó példa, aki még 1988ban törte sz.rrá a lábát, ennek ellenére aztán kifejezetten jól nyomta az f1ben is (ha eltekintünk a 95ös Schumi melletti +2-3 mpes edzéseredményekre, bár ott nyilvánvalóan nem őrá összpontosítottak).

    Vagy Doohan a motogpben.
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Jó-jó, igaz, tényleg van rá példa, de én akkor is attól félek, hogy ha visszajönne, akkor csak "égne" és nem tudna nagyokat menni.
    Megértelek, a félelmed term. nem alaptalan. Ez is bennevan a pakliban. Lásd Massa. De ahhoz hogy ezért aggódjunk először is fel kellene épülnie, aminek az esélye viszont egy másik történet...



  21. #71
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Ja, ezt meg közben találtam: erről hallottatok?
    http://automenedzser.hu/auto_sport/2...ma1es_v_QWXWGM



  22. #72
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, ezt meg közben találtam: erről hallottatok?
    http://automenedzser.hu/auto_sport/2...ma1es_v_QWXWGM
    Persze, hogy hallottunk...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #73
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy hallottunk...
    Ja jó, mer én nem



  24. #74
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Oké nem egy a doki de hidd el nagyon sok volt a meló hogy legyen ujjam, és lett pedig novemberben csak egy húscsomó volt ahhoz képest , a doki jó
    Ja hogy te ezt nem hallottad, pedig lekarcoltam hogy januárban eltört a lába, és elég valószínűtlen hogy február elején meg rallizgat.Én leszek aki nagyon fog örülni ha nem lesz igazam.

  25. #75
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Igen a sokdás kép nem mond igazából semmit és a képeken úgy áll hogy nem látszik a keze. Én is erre a képre gondoltam.
    A gokartos már egy fokkal jobb és ennek örülök is ha tényleg így van.
    Mindamellett sajna továbbra is úgy érzem akármilyen fejlett a kézsebészet. Az ő karja olyan szintű károsodást szenvedett amiből nem lehet maradandó károsodás nélkül kijönni. Ezért szerintem nem tud soha olyan szinten vezetni már soha többé.
    Nekem ősszel a kisujjam sérült meg 5 hét volt mire a kötés lekerült és akármilyen ügyesen dolgozta meg a sebész van körmöm meg minden, de már csak árnyéka önmagának és megérzek vele mindent fáj fázik nem sorolom. A doki azt mondta mire az idegek összekapják magukat újra az kb 2-3 év! Akkor nála mennyi lesz ez az idő?
    Egyik keze sérült, vezetni láb nélkül és 1 kézzel is lehet, csak eltökéltség, gyakorlás.
    Kubicának meg van mindkét keze és lába, feje nem sérült, és ez nem zongoraművészet, elég ha az egyik kezével kapaszkodik és a másik veszi át a fizikai részt nomeg az irányítást. Nem szabad alábecsülni a legnagyobb bajnokok elszántságát.

    Ha bérgokart megy (ami még nem tisztázott hisz 3 kört ment) akkor bármi megy, abban van az egyik legkeményebb kormánymű.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •