Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (94 összesen)
  1. #26
    Az idén nagyon kíváncsi lettem volna a Kubica-Renault párosításra... Az utóbbi időben állítólag nagyon Kubicára lőtték be az autót. Vettel nyilatkozta nem is olyan régen, hogy titkos információi szerint az egyik nem-top csapat nagyot fog ugrani. Érzésem szerint a Renaultra gondolt... Sajnos Petrovval ezt már nem fogjuk megtudni.
    Soha nem voltam Kubica-fan, de tisztelettel figyeltem, ahogy az autóból folyamatosan 110%-ot sajtol ki, és lealázza a csapattársait.
    Remélem, még az idén visszatérhet. Ilyen arcokra van szükség az F1-ben, nem pedig Alguersuari-szerű nagypofájú fizetős pöcsökre.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Wink

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Am máris csicseregnek olyat hogy na akkor itt a lehetőség Kiminek a comebackre. Persze ez egyelőre csak a kacsa szintjén van.
    Azok alapján, amit Kubica tavaly művelt a Renault-val, én nem hiszem hogy Kimi nagyobb durranás lenne, mint Ő. Illetve ha vissza akarna jönni Kimi, akkor nem hiszem, hogy ilyen alkalomra "szorulna" ahhoz, hogy ez létrejöjjön..

  3. #28
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azok alapján, amit Kubica tavaly művelt a Renault-val, én nem hiszem hogy Kimi nagyobb durranás lenne, mint Ő. Illetve ha vissza akarna jönni Kimi, akkor nem hiszem, hogy ilyen alkalomra "szorulna" ahhoz, hogy ez létrejöjjön..
    Na meg akkor most azonnal abba kéne hagynia a rallyzást...

  4. #29
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Vannak pozitív tapasztalataim is, egy munkatársamnak volt csúnya motorbalesete (ennyire persze azért nem). Neki csúnyán roncsolódott az egyik lábfeje...
    Lehet, hogy közös ismerős

  5. #30
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Szerencsétlen "Kubika", sajnálom.
    Az ez majdnem olyan mintha céronaldó lemenne a játszótérre a kölykökkel egyet focizni és Pistike szilánkosra rúgná a lábát...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #31
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy közös ismerős
    Hát, bármi elképzelhető, kis országban élünk.
    Ha a te ismerősödnek Laci a keresztneve, és tavaly május 1.-én volt a balesete, akkor közös.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #32
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, bármi elképzelhető, kis országban élünk.
    Ha a te ismerősödnek Laci a keresztneve, és tavaly május 1.-én volt a balesete, akkor közös.
    ááá, nem régebbi a story és nem Laci

  8. #33
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    itt egy animáció , kb így nézhetett ki Kubica balesete, elég dúrva
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #34
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    itt egy animáció , kb így nézhetett ki Kubica balesete, elég dúrva
    Az, de nekem az a fura, hogy neki ezek szerint nem volt onboard kamerája? Pont neki? Mert volnék olyan perverz hogy érdekelne

    A felépüléséhez meg annyit, hogy azért aggódom, hogy ha fizikálisan fel is épül 1x 100%osan, vajon lelkileg is? Sok példa van arra, hogy vki egy nagy baleset után már soha nem lett a régi, pl. Wendlinger (emlékeztek még rá? ő is őstehetségnek indult), vagy most Massa is úgy néz ki eddig...persze vannak ellenpéldák is (Lauda, Hakkinen), de szal ez sztem egy nagy kérdés lesz ez még a jövőre nézve vele kapcs. Most az a lényeg persze hogy a gyógyulása rendben haladjon.

    Am úgy néz ki Heidfeld lesz a befutó. Ő vhogy eszembe se jutott, de érthető és jó döntés lehet. Hát Nick, most vagy soha, ez egy utolsó utáni lehetőség

    http://www.motorsportal.hu/forma1/he...medium=twitter



  10. #35
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Az, de nekem az a fura, hogy neki ezek szerint nem volt onboard kamerája? Pont neki? Mert volnék olyan perverz hogy érdekelne
    volt kamerája csak a felvételeket azt a carabineri lefoglalta bizonyítékként. szval elég valószínű hogy nem fog napvilágra kerülni
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #36
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Az, de nekem az a fura, hogy neki ezek szerint nem volt onboard kamerája? Pont neki? Mert volnék olyan perverz hogy érdekelne

    A felépüléséhez meg annyit, hogy azért aggódom, hogy ha fizikálisan fel is épül 1x 100%osan, vajon lelkileg is? Sok példa van arra, hogy vki egy nagy baleset után már soha nem lett a régi, pl. Wendlinger (emlékeztek még rá? ő is őstehetségnek indult), vagy most Massa is úgy néz ki eddig...persze vannak ellenpéldák is (Lauda, Hakkinen), de szal ez sztem egy nagy kérdés lesz ez még a jövőre nézve vele kapcs. Most az a lényeg persze hogy a gyógyulása rendben haladjon.

    Am úgy néz ki Heidfeld lesz a befutó. Ő vhogy eszembe se jutott, de érthető és jó döntés lehet. Hát Nick, most vagy soha, ez egy utolsó utáni lehetőség

    http://www.motorsportal.hu/forma1/he...medium=twitter
    Kamera: szerintem mindenkinek van, lehet felnyársalta a cucc azt is? Vagy csak szimplán nem publikus...

    Massáról süt, hogy nem erős lélekben. Kubicáról ellenkezőleg: ha a keze rendben lesz, akkor nem lesz problémája.

    Én pedig az említettek közül egyértelműen Heidfeldet választanám, az összes többi kispályás hozzá képest.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #37
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A felépüléséhez meg annyit, hogy azért aggódom, hogy ha fizikálisan fel is épül 1x 100%osan, vajon lelkileg is?
    Kanadában is brutálisat bukott, mégsem látszott utána a teljesítményén.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  13. #38
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    A kamera felvételeit lefoglalta szerintem a hatóság. Olasz ralli volt. Gondolom, lesz ebből még egy hosszú vizsgálat.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #39
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a két kép nagyon csúnya. Át lehet látni az autó elején
    http://automenedzser.hu/sport/201102...skoda.aspx#rss
    Igen,a szalagkorlát átszurta a kocsit,Kubica elött átment,és az ülés oldalát kiszakitva állt meg a kocsiban.
    Az ülésének válltartóján látszik hogy ott volt a szalagkorlát.
    Óriási mázlija van!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  15. #40
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Az ülésének válltartóján látszik hogy ott volt a szalagkorlát."
    Az ülések tartóján??? Tegnap láttam olyan képet, ahol a kocsiból hátul állt ki a korlát...

    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...y-injured.html


    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #41
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Nos, így utólag már nem is tudom, melyik lett volna a jobb? Ez, ahogy történt vagy inkább szalagkorlátot átszakítva lezuhanni. Talán a mostani helyzet szerencsésebb, mert mint tudjuk, így életben maradt!

  17. #42
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    A képeket látva az már biztos, h 3. születésnap neki.

  18. #43
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Massáról süt, hogy nem erős lélekben. Kubicáról ellenkezőleg: ha a keze rendben lesz, akkor nem lesz problémája.
    Sztem ez most még nem lehet róla megállapítani, de term. én is azt szeretném ha majd olyan lenne mint régen.
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kanadában is brutálisat bukott, mégsem látszott utána a teljesítményén.
    Látványra az is félelmetes volt, de ott nem szenvedett komolyabb sérüléseket (am hálistennek az f1 baleseteknek egyre inkább csak a füstje nagy, lassan az egyik legbiztonságosabb technikai sport)
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    A képeket látva az már biztos, h 3. születésnap neki.
    De a navigátornak is. Ha egy kicsit is más szögben vagy más helyen kapják el a korlátot, ő is ráfaraghatott volna.



  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    am hálistennek az f1 baleseteknek egyre inkább csak a füstje nagy, lassan az egyik legbiztonságosabb technikai sport
    Senna óta tudtommal nem is volt semmi... pár csonttörésen kívül.

  20. #45
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    (am hálistennek az f1 baleseteknek egyre inkább csak a füstje nagy, lassan az egyik legbiztonságosabb technikai sport)
    Pár fejet azért majdnem legyalultak az elmúlt pár évben. Meg ugye a Surtees gyerek is megjárta...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #46
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Pár fejet azért majdnem legyalultak az elmúlt pár évben. Meg ugye a Surtees gyerek is megjárta...
    Bizony ám! Meg legyenek akármilyen töréstesztek, ha peched van úgyis megszívod: kerékfelfüggesztés, acélkorlát, stb. tudnak rossz helyre tévedni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #47
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Aztán ott a HANS is. Sok "fejet" mentett már meg. Kubica montreáli zakója, Hakkinen balesetét is másolhatta volna, nem is beszélve a csigolyasérülésekről.


  23. #48
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bizony ám! Meg legyenek akármilyen töréstesztek, ha peched van úgyis megszívod: kerékfelfüggesztés, acélkorlát, stb. tudnak rossz helyre tévedni.
    Persze, de itt azért bukóterek is vannak, a rallyban vagy az oválokon meg nincs.
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán ott a HANS is. Sok "fejet" mentett már meg. Kubica montreáli zakója, Hakkinen balesetét is másolhatta volna, nem is beszélve a csigolyasérülésekről.
    Na ez az. Kubica már meg tudta úszni.



  24. #49

  25. #50

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •