Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: HGTRM8 GT Istanbul 2011.01.29.

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM8 GT Istanbul 2011.01.29.

    „A” szerver

    Csicsmányi Tamás
    30 T1 féktávján nekimegy Fehér Zoltánnak, ami miatt Zoltán autója megcsúszik és keresztbe áll a kanyar kijáratán. Ebből az esetből kifolyólag tömegbaleset alakul ki, melynek elszenvedői: Terjék Attila, Holovatti Zoltán.
    Büntetése: 45 pont

    Leitner Norbert
    34 Az előtte kialakult tömegbalesetben részt vevő Sohajda Norberttel ütközik. Versenybaleset

    Szummer Tibor
    36 T1 féktávján felökleli Alpár Nándort.
    Büntetése: 15 pont

    Fehér Norbert
    62 Élesen beszúr Holovatti Zoltán mellé féktávon, összekoccannak, ami miatt Zoltán pozíciót és sebességet is veszít.
    Büntetése: Figyelmeztetés

    Rupa Zoltán
    131 Nekimegy az előtte haladó Balogh Tamásnak, de az esetből pozícióvesztés nem származik. Figyelmeztetés
    193 A T8 bejáratánál az őt megelőző Ledzényi Lászlónak hátulról-oldalról nekimegy. László a pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít.
    Büntetése: 10 pont

    Ledzényi László
    236 Kanyaríven oldalról nekikoccan Ceglédi Csabának, akit így meg tud előzni. Figyelmeztetés

    Ceglédi Csaba
    239 Az előző kanyarban őt megkoccoló Ledzényi Lászlónak oldalról lassítás nélkül nekimegy. Csaba fórumbeírása alapján felmerül a szándékosság gyanúja, amit a replay visszanézése is alátámasztott. (Fórum: HGTRM8 GT Istanbul 2011.01.29.)
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post124407
    243 Miután Ledzényi Lászlónak nekiment, megpördül a pályán és a versenyt úgy folytatja, hogy az ideális íven érkező Leitner Norbertnek figyelmetlenül oldalról nekimegy.
    874 A T9 bejáratánál elveszíti uralmát az autója felett, fékez és megfogja az autót, de ezzel túlságosan lelassul, szinte megáll a pályán. Ezután figyelmetlenül, körültekintés nélkül ráereszti autóját a kanyar közepén az ideális ívre, ahol az íven érkező Tímár Sándor már nem tudja elkerülni az ütközést.
    Megjegyzés: Mivel a ligában szerencsére nem sűrűn fordul elő szándékos balesetokozás, ezért a Versenybíróság a ligából való kizárást 3 futamos eltiltásra mérsékelte.
    Büntetése: 3 futamra szóló eltiltás a GT ligában

    Óvások
    Takács Gyula
    4608
    A T7 kijáratánál Alpár Nándor megpördül és kigurul a pályáról. A mögötte érkező Gyula csak úgy tudja kikerülni Nándort, ha lemegy a pályáról. Gyula ezzel a manőverrel kis mértékben sebességet veszít, emiatt az őt üldöző Fehér Zoltán a T8-ban melléér és az ideális íven összekoccannak, ennek következtében Zoltán a pálya mellé kényszerül.
    Büntetése: 5 pont

    „B” szerver

    Busák Gergely
    37 A rajtnál beragadó Buczkó Zoltánnak nekimegy. Versenybaleset

    Zsótér Ádám
    47 Ádám a T1 féktávját elméri, nekimegy az előtte haladó László Péternek, aki ennek következtében felrepül a levegőbe és Gedő Miklós elé esik le.
    Büntetése: 30 pont

    Barta Tibor
    48 Gerlóczi Zoltán elveszíti uralmát autója felett és Tibor elé forog ki. Versenybaleset

    Balogh Gábor
    48 Az előtte balesetező Barta Tibort nem tudja kikerülni és ütköznek. Versenybaleset

    Pataki Szabolcs
    123 Hibáját követően sebességet veszít, amit Csányi Tamás kihasznál. T9-hez érve Szabolcs belső íven fordul, majd a kanyarban nem veszi észre a mellette forduló Tamást, összeütköznek és Tamás a bukótérbe kényszerül.
    Büntetése: 15 pont

    Czegle Gábor
    140 Besüllyed az autója az aszfaltba.
    141 Eltűnik és ütközik Barta Tiborral. Versenybaleset
    Megjegyzés: Gábor a következő futam előtt ellenőrizze a netkapcsolatát.

    Óvások:
    Farkas Tamás
    1992 Átlépi a bokszból kivezető fehér vonalat.
    3817 Átlépi a bokszból kivezető fehér vonalat.
    Büntetése: 40 pont
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2011. 02. 07. 17:13. Indoklás: Pontosítás

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Up!

    Scuderia Giudice #099#

  3. #3
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Hogy én mennyire meglepődtem, Wega megint csak figyelmeztetést kap, ritka pillanat.
    Tiszta szerencse, hogy a pályán történtek nem zavarnak meg titeket a döntések meghozatalában.
    De persze csak viccelek, csöppet sem gondolom komolyan, teljesen jól csináljátok, minden elismerésem.
    Ja és valóban megint velem van a gond, meg a szájkarate, csak valahogy baromira nem értem mi alapján hozzátok meg ezeket az igen érdekes döntéseket. Persze nem is kell tudnom, úgyhogy innentől kezdve befogom a pofám, már látom hogy egyik fülön be, másikon ki.
    Utoljára módosította: Kennystyle; 2011. 02. 07. 03:49.

  4. #4
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471

    ..

    Hát büntettem helyettetek Cseppet sem bánom! Ahogy a büntetésem felém úgy a szándékosságom is oktató célzás volt Felétek! Ledzényi Úrra nem haragszom, de jó lenne ha egyenlő elbírálás lenne végre.

    Jah és szeretnék jelentkezni szervezőnek!

    Csabi
    Utoljára módosította: Coopeer; 2011. 02. 07. 10:42.

  5. #5
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    „A” szerver

    Fehér Norbert
    62 Élesen beszúr Holovatti Zoltán mellé féktávon, összekoccannak, ami miatt Zoltán pozíciót és sebességet is veszít.
    Büntetése: 15 pont
    Ezt nem teljesen értem. Ugyanis a történetből kimaradt az, hogy pár másodperccel korábban (az előző kanyarban) Leitner Norbi nekem jön, amitől félig lecsúszok a pályáról, tehát lendületet veszítek, aminek a következtében Holly be tud jönni mellém jobbról és talán 0,1mp előnyt szerez (, tehát a szabály értelmében pozíciót veszítek. Gondolom azért én kaptam a büntetést, mert Holly "elém" került.) Én az út bal oldalán voltam és a balra ívelő kanyarban belső ívről kezdtem fordulni, Holly (akit mellesleg egyáltalán nem láttam és nem is tudtam, hogy ott van mellettem) jobbról fordult a pálya bal oldala felé, ahol én is voltam, így összeütköztünk. (Mondjuk ott már én voltam előrébb, mert nem az én autóm orra találkozott az ő autója oldalával, hanem fordítva.) Nem érzem, hogy ebben a koccanásban 100%-ig én lennék a hibás. Mielőtt félreértés lenne, nem azt mondom, hogy Holly-t kellene megbüntetni.

    Ti is megkaptátok az állami belső utasítást, miszerint mindenkit büntetni kell aki él és mozog, még ha nem is hibás az illető? (Persze a havert, rokont és jóbarátot ki kell mosni a szarból is.) Sajnos mifelénk a vámon már ez a helyzet (vagyis most már NAV, mert összevonták az APEH-hel).

    Lényeg a lényeg, hogy szerintetek meg sem történt az az eset, ami miatt a következő kanyarban kialakulhatott a büntetett szituáció.

  6. #6
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem teljesen értem. Ugyanis a történetből kimaradt az, hogy pár másodperccel korábban (az előző kanyarban) Leitner Norbi nekem jön, amitől félig lecsúszok a pályáról, tehát lendületet veszítek, aminek a következtében Holly be tud jönni mellém jobbról és talán 0,1mp előnyt szerez (, tehát a szabály értelmében pozíciót veszítek. Gondolom azért én kaptam a büntetést, mert Holly "elém" került.) Én az út bal oldalán voltam és a balra ívelő kanyarban belső ívről kezdtem fordulni, Holly (akit mellesleg egyáltalán nem láttam és nem is tudtam, hogy ott van mellettem) jobbról fordult a pálya bal oldala felé, ahol én is voltam, így összeütköztünk. (Mondjuk ott már én voltam előrébb, mert nem az én autóm orra találkozott az ő autója oldalával, hanem fordítva.) Nem érzem, hogy ebben a koccanásban 100%-ig én lennék a hibás. Mielőtt félreértés lenne, nem azt mondom, hogy Holly-t kellene megbüntetni.

    Ti is megkaptátok az állami belső utasítást, miszerint mindenkit büntetni kell aki él és mozog, még ha nem is hibás az illető? (Persze a havert, rokont és jóbarátot ki kell mosni a szarból is.) Sajnos mifelénk a vámon már ez a helyzet (vagyis most már NAV, mert összevonták az APEH-hel).

    Lényeg a lényeg, hogy szerintetek meg sem történt az az eset, ami miatt a következő kanyarban kialakulhatott a büntetett szituáció.
    Ez a rész elírásra került, máris javítom! Elnézést érte!

    Scuderia Giudice #099#

  7. #7
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Kenny!
    Ha megnézed kettőtök esetét, akkor nem kevés különbség van. Fogadd el, hogy tömegbalesetet okoztál és remélem komolyan írtad, hogy nem akarsz szájkaratét!

    Csabi!
    Nem minket kellene oktatnod, hanem saját magadat. Ez nem roncsderbi. Amennyiben még egyszer felmerül valakivel szemben a szándékosság (és ez nem csak rád vonatkozik), azt azonnal kizárjuk a ligából.

    Scuderia Giudice #099#

  8. #8
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    Hát büntettem helyettetek Cseppet sem bánom! Ahogy a büntetésem felém úgy a szándékosságom is oktató célzás volt Felétek! Ledzényi Úrra nem haragszom, de jó lenne ha egyenlő elbírálás lenne végre.

    Jah és szeretnék jelentkezni szervezőnek!

    Csabi

    büntettél? amit műveltél az kb egy 5 éves gyerek szintjén elfogadható hogy ha nekem nem tetszik a játék akkor másnak se legyen jó. engem rohadtul bánt hogy egy ilyen szintű pilóta mint te ilyet csinál, komolyan nem értem miért kellet
    Utoljára módosította: Wega; 2011. 02. 07. 18:14.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #9
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    büntettél? amit műveltél az kb egy 5 éves gyerek szintjén elfogadható hogy ha nekem nem tetszik a játék akkor másnak se legyen jó. engem rohadtul bánt hogy egy ilyen szintű pilóta mint te ilyet csinál, komolyan nem értem miért kellet



    Na de azé visszavonjátok a kizárást nem? Nem lenne jó ha 1-el kevesebben lennétek

  10. #10
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a rész elírásra került, máris javítom! Elnézést érte!
    Semmi gond! Köszönöm a javítást.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •