Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (118 összesen)

Téma: GTR Probléma

  1. #76
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Mindenki vírusírtó nélkül játszik?? Ez így elég necces szerintem. 2 óra alatt simán be lehet nyelni egy férget
    Nálam megy a NOD32 víruskereső, és a Kerio tűzfal is a versenyek alatt. Még sosem üzent egyik sem versenyek közben. Én a Kerioban engedélyeztem a gtr-nek a szabad átjárást, és így nem blokkolja le.

  2. #77

    Re: GTR Probléma

    Üdv Nagyok!

    Kicsi gondom van: A reg.ürlapon nem tudom kitölteni az e.mail részt mert nem took "@" karaktert ütni.Most akkó mi lesz?Valaki világosítson fel légyszives!Köszke

  3. #78

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Lesterx írta
    Üdv Nagyok!

    Kicsi gondom van: A reg.ürlapon nem tudom kitölteni az e.mail részt mert nem took "@" karaktert ütni.Most akkó mi lesz?Valaki világosítson fel légyszives!Köszke
    Nem tudom pontosan hogy oldható meg... csak sejtem. Vagy AltGr+V vagy Shift+valamelyik felső numerikus gomb.végig kell próbálni, egyszer megtalálod

  4. #79
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: GTR Probléma

    Shift+2
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  5. #80

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Nem tudom pontosan hogy oldható meg... csak sejtem. Vagy AltGr+V vagy Shift+valamelyik felső numerikus gomb.végig kell próbálni, egyszer megtalálod



    Köszönöm,sikerült!
    Már csak gyakorlom a pályákat egy fél évig,aztán reszkessetek!

  6. #81
    Dobos László Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 25.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    47

    Re: GTR Probléma

    a tököm ki van megvettem eredetibe és nem indul "pálya betöltés végén hibaüzivel elszál" ha valaki tud és van ideje akkor segítsen plíz "a cd key és az online serial fel volt cserélve és úgynézett ki mintha 5méteről dobták volna rá"
    Config :Gigabyte GA-K8NF9 , AMD 64 3000+ , MSI NX6800GT 256 RAM , 1GB RAM , 120 GB SATA HDD + 80 GB HDD
    Utoljára módosította: Snake; 2005. 12. 22. 17:40.

  7. #82

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg lackó írta
    a tököm ki van megvettem eredetibe és nem indul "pálya betöltés végén hibaüzivel elszál" ha valaki tud és van ideje akkor segítsen plíz "a cd key és az online serial fel volt cserélve és úgynézett ki mintha 5méteről dobták volna rá"
    Config :Gigabyte GA-K8NF9 , AMD 64 3000+ , MSI NX6800GT 256 RAM , 1GB RAM , 120 GB SATA HDD + 80 GB HDD
    Sztem próbálkozz nforce driver cserével. Már többen jelentkezték a fórumban amd-s konfiggal, hogy lefagy, nem indul el. Ha volt warez verzió is fent akkor azt gyökerestűl ki kell írtani!!! Utána vissza az eredeti példányt. Ha így se, akkor alaplapi nforce driver csere, vagy mi... Inteles v'ok, nem t'om hogy minek nevezik . Haver az alaplapi drivert cserélte és az segített neki, De ezt majd sztem ő elmondja. Ha ezután sem megy... egyéb driverek frissítése. Nem feltétlen az új a jó. Nálam a legújabb nvidia driver többször kifagyasztotta a progit. Stabilra érdemes cserélni. PH-s fórumon azt láttam hogy a 78.01-es vagy hanyas az eddigi legstabilabb, azt használom. Ha még mindig nem megy. Esetleg próbálj ki más memóriákat a gépben. Egyelőre ennyi ötlet.

  8. #83
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg lackó írta
    a tököm ki van megvettem eredetibe és nem indul "pálya betöltés végén hibaüzivel elszál" ha valaki tud és van ideje akkor segítsen plíz "a cd key és az online serial fel volt cserélve és úgynézett ki mintha 5méteről dobták volna rá"
    Config :Gigabyte GA-K8NF9 , AMD 64 3000+ , MSI NX6800GT 256 RAM , 1GB RAM , 120 GB SATA HDD + 80 GB HDD

    Nekem is volt ilyen gondom , mikor még nem a eredeti gémem volt meg, ill 2500+Barton with 9600XT-vel toltam. Megoldást a nforce driver hozta meg, ill én egy full reinstallt nyomtam, ami nálam formac c -vel indul. Új system és szépen egy nforce5.1-est nekije meg vagy 3al régebbi ati drivert, mert nem a legfrissebbet, és azzal hogy hogynem ment mint a karikacsapás!!!
    Ez mellesleg a GTA-San Andreas-os elszállásokat is megoldotta!
    Mindig driver a gond vagy vga vagy alaplap.

    Zoe

    Most egy MSI K8N NEO4-F + 3000+ venice magos AMD64 + MSI 6600GT PCIE + 2x512MB PC3200 + 2x120GB Sata/Ata
    Utoljára módosította: Szekeres Zoltán; 2005. 12. 22. 21:38.

  9. #84
    Dobos László Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 25.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    47

    Re: GTR Probléma

    kösz a segítségeket megoldodott a probléma , se nem vga driver se nem nforce driver probléma volt , nem szabad ékezetes betüt irni játékos névnek , mégha a program látszólag engedi

  10. #85

    Re: GTR Probléma

    Üdv mindenkinek!!!
    Most vettem meg a játékot és az a gondom, hogy a regisztrálás után azt írja ki:rossz sorozatszám. Mit lehet tenni??? Előre is köszönöm. Megpróbálom újratelepíteni a windowst, hátha segít.

  11. #86

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Üdv mindenkinek!!!
    Most vettem meg a játékot és az a gondom, hogy a regisztrálás után azt írja ki:rossz sorozatszám. Mit lehet tenni??? Előre is köszönöm. Megpróbálom újratelepíteni a windowst, hátha segít.
    nem az online serialt és a cd key-t keverted össze?
    Babinszki Gábor

  12. #87

    Mclaren "furcsaságok"

    Most mentünk egy páran tesztfutamot a Mclarennel Spán és nagyon érdekes dolog fordult elő velem. A boxkiállásnál indítanám a kocsit olyan furcsán indult de beröffent végül majd fogalmam sincs mi okból de egy tapottat nem ment. Próbáltam indítani vagy 10x de a beindítást követően vagy 4-5 mp.-re le is állt mindig a motor. Mikor esceltem nem irta ki, hogy a motorom megadta volna magát csak azt, hogy nem ért célba. Esetleg még arra gondolok, hogy tolatnom kellett egy nagyon picit a boxban mert túlmentem ennek lenne-e hozzá köze? De nem valószínű úgy gondolom. Nem az első helyem elvesztése bántott hanem megint valami technikai gondom volt.!

  13. #88

    kaljoco

    sziasztok megtuná valaki mondani hogyan tudok neten játszani a gtr-rel??(valami jelszo kéne...).köszönöm .jah és még valami a gtr2 az csak frissités és ha az akkor honnan tudom leszedni???? elöre is közsönöm mindenkinek.

  14. #89
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: kaljoco

    Idézet Eredetileg kaljoco írta
    sziasztok megtuná valaki mondani hogyan tudok neten játszani a gtr-rel??(valami jelszo kéne...).köszönöm .jah és még valami a gtr2 az csak frissités és ha az akkor honnan tudom leszedni???? elöre is közsönöm mindenkinek.
    hello! ez a szerverjelszó nem az a szerverjelszó ha jól tudom, akkor a gtr-hez is van külön egy online kulcs, azzal lehet egy központi szerverlistára benézni. a gtr2 az nem frissítés, hanem egy új verzió (lesz), azaz vásárlós
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #90

    Re: kaljoco

    köszi.de ezt a kulcsot honnan lehet megszerezni????

  16. #91

    Re: GTR Probléma

    szisasztok!megtudnátok mondani hogy a német verzioju gtr-hez honnan és hogyan tudok több autot tenni??fontos lenne! elöre is köszi.

  17. #92

    Re: kaljoco

    Idézet Eredetileg kaljoco írta
    köszi.de ezt a kulcsot honnan lehet megszerezni????
    A GTR dobozának belső oldalán van, online seriennummer a neve.

  18. #93

    Re: GTR Probléma

    jo de nekem nem eredeti a game

  19. #94

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg kaljoco írta
    szisasztok!megtudnátok mondani hogy a német verzioju gtr-hez honnan és hogyan tudok több autot tenni??fontos lenne! elöre is köszi.
    www.gtr4u.de

  20. #95

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg kaljoco írta
    jo de nekem nem eredeti a game
    Sorry, de akkor ez a fórum nem Neked szól, itt nincs warezolás!
    Online egyébként is csak eredetivel tudsz játszani!

  21. #96

    Re: GTR Probléma

    Hali!
    Akadt 1 olyan gondom,miszerint megvan 1 bizonyos profilom,ami Sita néven fut,de mivel jelentkeztem a csapatba,így kellene egy teljes névvel szereplő profil,namármost ez is megvan,de online nem ok...
    Segítsetek,előre is köszi.

    Bye Attila

  22. #97

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Sit@ írta
    Hali!
    Akadt 1 olyan gondom,miszerint megvan 1 bizonyos profilom,ami Sita néven fut,de mivel jelentkeztem a csapatba,így kellene egy teljes névvel szereplő profil,namármost ez is megvan,de online nem ok...
    Segítsetek,előre is köszi.

    Bye Attila
    Tárgytalan...Megoldva!

    - Sit@ -


  23. #98
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR Probléma

    hello, van egy kis probléma. mikor elkezdek online játszani a gtr2-vel, minden alkalommal kb. 3 perc után " a kapcsolat megszakadt", ezután kilépek, megnézem és megszakadt a net. helyi hálózaton vagyok, talán a kábel hibás??? szerintem nem, mert miközben netezek, sosincs ilyen probléma! 4mb/s-os sebességű. tuti hogy a gtr 2 variál vele valamit. vagy a tűzfal. de erről sokat nem tudok mondani
    Utoljára módosította: Rácz Ádám; 2008. 05. 09. 13:06.

  24. #99
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    hello, van egy kis probléma. mikor elkezdek online játszani a gtr2-vel, minden alkalommal kb. 3 perc után " a kapcsolat megszakadt", ezután kilépek, megnézem és megszakadt a net. helyi hálózaton vagyok, talán a kábel hibás??? szerintem nem, mert miközben netezek, sosincs ilyen probléma! 100mb/s-os sebességű. tuti hogy a gtr 2 variál vele valamit. vagy a tűzfal. de erről sokat nem tudok mondani
    Worm blaster irto,vagy az SP 2 es Windowst vedd meg!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  25. #100
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Worm blaster irto,vagy az SP 2 es Windowst vedd meg!
    "vedd meg"

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •