Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (118 összesen)

Téma: GTR Probléma

  1. #51

    Re: GTR Probléma

    Nem feltétlen a gtr-rel van a baj, hanem a géppel. Tegnap nem indultam a szaggatás miatt. Namármost sztem a gépem nem minimál konfigban kellett volna fusson tegnap mégis minimálban szaggatott. Amit keveslek az a 512 mem. Amit napokban bővíteni is akarok. Viszont a vinyóm javítva volt vala, tehát lehet megint elfáradt szegény. Röviden idehányom a konfigot: Abit IS7, P4 2.4, 6600gt, 512 mem, 160 sata(1x javított) a többi nem is lényeg. Még időközben tesztelgetem, hogy mi válthatja ki a szaggatás. Ja és amikor tök egyedül felléptem gyakorolni a pályára, full grafikán nem szaggatott. Arra gondoltam h esetleg a sávszél kevés lenne. De tesónál meg nem szaggatott. Na sztem már válaszoltam is a bajomra. De tapasztalatokat ötleteket azé' várok .

  2. #52
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Röviden idehányom a konfigot: Abit IS7, P4 2.4, 6600gt, 512 mem, 160 sata(1x javított) a többi nem is lényeg. Még időközben tesztelgetem, hogy mi válthatja ki a szaggatás. Ja és amikor tök egyedül felléptem gyakorolni a pályára, full grafikán nem szaggatott. Arra gondoltam h esetleg a sávszél kevés lenne. De tesónál meg nem szaggatott. Na sztem már válaszoltam is a bajomra. De tapasztalatokat ötleteket azé' várok .
    A játék elég CPU igényes is. Nosza tuningra fel. Hagy szaladjon az a P4 2.4, 3.0-en.
    Itt egy beszámoló: „….. útmutatásai alapján a procimat tuningoltam. Életemben nem mertem ilyeneket csinálni..A végeredmény 3.6G lett a 3Gból.A legnagyobb meglepetés a GTRnél ért. Az eddigi 70 FPS pályán folyamatosan 110-130 között van. Hát a döbbenet kiült az arcomra...Daffy”

    Én a 2.6 procimat húztam 3.25-re 30-40 FPS többletet hozott.
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2005. 11. 05. 11:08.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  3. #53

    Re: GTR Probléma

    Én max 2,8-ig tudtam húzni, de gyári hűtővel nem tom bírná-é. Esetleg azt az útmutatást bővebben be tudnád linkelni?

  4. #54
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Én max 2,8-ig tudtam húzni, de gyári hűtővel nem tom bírná-é. Esetleg azt az útmutatást bővebben be tudnád linkelni?
    Szóbeli útmutatás volt.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  5. #55

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    Szóbeli útmutatás volt.
    Sose tuningoltam ezt a gépem, de most megnézem van-e értelme. A tuninggyakorlatom hatalmas! Annó a PI 200MMX-em 250re húztam vooooáááá , de majd most meglássuk mit visz.

  6. #56
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Sose tuningoltam ezt a gépem, de most megnézem van-e értelme. A tuninggyakorlatom hatalmas! Annó a PI 200MMX-em 250re húztam vooooáááá , de majd most meglássuk mit visz.
    Abit IS7 i865PE elvileg egy kitűnő tuning alaplap. A 2.4 ből is nagy eséllyel ki lehet hozni 3.0-et.
    A gyári hűtéssel lesz talán gond, elég gyengék.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  7. #57

    Re: GTR Probléma

    Miután levettem a grafikábol, 1280 helyett 1024-be nyomtam,és közepes illetve minimum beállitást eszközöltem,igy már nem szaggatott be,azért azt nem hinném hogy egy 2,8-as Pentium nem volna elég neki,itt kifejezetten a videokártya az ,ami nem birja sztem a gyürödést,mármint az én esetemben.
    A többi nappali pályán frankon megy minden 1280-ba,sőt még Assen-éjjel is probléma mentes ,bár igaz ott nincsen annyi megjeleniteni valo.
    Egyebkent az nem világos számomra,hogy annak ellenére akadozást mutatott,
    hogy az fps viszont meg 60-80 körül mozgott.
    Asus P4C800Deluxe-512Twinmos-ti4200/128

  8. #58

    Re: GTR Probléma

    Köhöm-köhöm. Kis gondom van. Hibás jelszót ír ki mikor csatlakozni szeretnék az online részbe. És tesónak is, és Zolinak is... Van valami amiről nem tudok és tudnom kéne?

  9. #59
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR Probléma

    Sziasztok!

    Srácok van egy kis gondom! Múlt héten vettem egy új gépet (Abit nf8-v alaplap, AMD athlon 64 2800, Gforce 6600GT és 1GB ram)
    Csodálatos képe van így a játéknak csak mindig kifagy. Van úgy, hogy ki sem megyek a pályára, de van úgy, hogy megyek 2 kört és egyszerűen megáll a kép és csak a reset gomb a segítség!
    Ez minden esetben fennáll ha az 1.1-es ha az 1.4-es patch van fent teljesen mindegy. Driver-ből a legújabb van fent és directx-ből is!

    Van valaki aki esetleg tud nekem segíteni, mert nagyon szeretném nyomni a játékot, de így értelmetlen.

    Előre is köszönöm a segítséget!

  10. #60

    Re: GTR Probléma

    én is szopok vele meg Aesir.nek is ez a gondja. Valami álltalános hiba lehet.

  11. #61

    Re: GTR Probléma

    előbbi üzenet Ákosnak ment.

  12. #62

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Sziasztok!

    Srácok van egy kis gondom! Múlt héten vettem egy új gépet (Abit nf8-v alaplap, AMD athlon 64 2800, Gforce 6600GT és 1GB ram)
    Csodálatos képe van így a játéknak csak mindig kifagy. Van úgy, hogy ki sem megyek a pályára, de van úgy, hogy megyek 2 kört és egyszerűen megáll a kép és csak a reset gomb a segítség!
    Ez minden esetben fennáll ha az 1.1-es ha az 1.4-es patch van fent teljesen mindegy. Driver-ből a legújabb van fent és directx-ből is!

    Van valaki aki esetleg tud nekem segíteni, mert nagyon szeretném nyomni a játékot, de így értelmetlen.

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Zoli barátomnak hasonló a konfigja. Neki is fagyott... Vagy el sem indult. Mit csináltak? Asszem alaplapi driver csere. Nforce vagy mi...

  13. #63

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Van úgy, hogy ki sem megyek a pályára, de van úgy, hogy megyek 2 kört és egyszerűen megáll a kép és csak a reset gomb a segítség!
    Ez minden esetben fennáll ha az 1.1-es ha az 1.4-es patch van fent teljesen mindegy. Driver-ből a legújabb van fent és directx-ből is!

    Van valaki aki esetleg tud nekem segíteni, mert nagyon szeretném nyomni a játékot, de így értelmetlen.

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Integrált hangkártyád van?Biosban tiltsd le nézd meg ugy megy e, ha igen akkor vegyél egy hangkártytát vagy nézd meg hátha van friss vezérlö hozzá.Szerintem ez lesz a baj.

  14. #64

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Integrált hangkártyád van?Biosban tiltsd le nézd meg ugy megy e, ha igen akkor vegyél egy hangkártytát vagy nézd meg hátha van friss vezérlö hozzá.Szerintem ez lesz a baj.
    Azért nézd meg mindenképpen az alaplapi chipset drivert-is (ahogy Ákos írta), lehet hogy azt is frissíteni kell.

  15. #65

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Azért nézd meg mindenképpen az alaplapi chipset drivert-is (ahogy Ákos írta), lehet hogy azt is frissíteni kell.
    A Zoli gépén nem egészen ez volt a jelenség. Ott a pálya betöltés elején kilépett vindózba, amit az alaplapi drv régebbire cserélése oldott meg. De azt is csak "agresszív eltávolítás" után.
    Ha a legújabb illesztőkkel nem megy, akkor általánosan elmondható -szerintem- hogy az egyel régebbivel érdemes próbát tenni.

  16. #66
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR Probléma

    Nekem is egy régebbi driver oldotta meg a problémát.
    Végig kellett zongorázni a drivereket,amig megtaláltam a megfelelőt.
    FIGYELEM!Van driver amivel működik,de a GTR riceg vele,viszont előfordulhat,hogy egy korábbi driverrel még simábban fut mint valaha!
    Ugyhogy nagyon háklis a GTR a driverre...

  17. #67

    Re: GTR Probléma

    üdv fiuk! a köv a problémám egyszerüen nem tudok a Antal Janos nick-el blépni az online modba,csak a régebbi nickem-el a DC-vel ,de arra is várni kell vagy jó 25 mp-et mire elfogadja,azota ujraraktam a gépet,de ua maradt.

  18. #68

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Antal János írta
    üdv fiuk! a köv a problémám egyszerüen nem tudok a Antal Janos nick-el blépni az online modba,csak a régebbi nickem-el a DC-vel ,de arra is várni kell vagy jó 25 mp-et mire elfogadja,azota ujraraktam a gépet,de ua maradt.
    Szerdán volt egy kis "pitty-putty", nekem sem ment a login, meg úgy általában senkinek. Nekem az segített, hogy a régi adatokkal (név/jelsz&#243 ujraregisztráltam magam. Ugyan csak sokadik próbálkozásra írta ki: Sikeres regisztráció, de azóta nem volt gondom -ezzel.
    Más:
    Tegnap este kicsit felmentünk Ákossal, hogy on-line gyakoroljunk, de mikor kimentünk a box-ból annyira szaggatott, mintha Celeron500-zal, meg TNT2 32MB-sal játszanánk . Kiléptünk visszaléptünk minden ok, kigurulok, a pálya felénél járok mikor BOBO-Hooppp, 'kapcsolat megszakasdt', nagy káromkodás a szomszéd szobából.... Ákosnál dettó. Áá biztos a szolgáltatónál most telt le az ominózus 23 órás kapcsolódási korlát. Sajna nem. elveszett a szerver a lobby-ból. Így befejeztük az edzést.

  19. #69

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Szerdán volt egy kis "pitty-putty", nekem sem ment a login, meg úgy általában senkinek. Nekem az segített, hogy a régi adatokkal (név/jelszó) ujraregisztráltam magam. Ugyan csak sokadik próbálkozásra írta ki: Sikeres regisztráció, de azóta nem volt gondom -ezzel.
    Más:
    Tegnap este kicsit felmentünk Ákossal, hogy on-line gyakoroljunk, de mikor kimentünk a box-ból annyira szaggatott, mintha Celeron500-zal, meg TNT2 32MB-sal játszanánk . Kiléptünk visszaléptünk minden ok, kigurulok, a pálya felénél járok mikor BOBO-Hooppp, 'kapcsolat megszakasdt', nagy káromkodás a szomszéd szobából.... Ákosnál dettó. Áá biztos a szolgáltatónál most telt le az ominózus 23 órás kapcsolódási korlát. Sajna nem. elveszett a szerver a lobby-ból. Így befejeztük az edzést.
    Igen újra kellett indítani a szervert, ami kb. 15 percen belül megtörtént.

  20. #70

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Igen újra kellett indítani a szervert, ami kb. 15 percen belül megtörtént.
    Ok, nem akartam leszidni senkit. Nem volt gond, én személy szerint arra gondoltam, biztos valami bajnokság megy rajta és amiatt kellett állítani valamit. A lényeg, hogy megvan, és nem veszett el.

  21. #71

    Re: GTR Probléma

    Hali, újabban azt csinálja a progi nálam, hogy alt+tab után ha vissza akarok térni a játékba szép fekete képernyőm van, egérkurzor oké, de kép nincs. és nem fagy le a játék, vakon tapogatózva akár ki is tudok lépni....

    Babinszki Gábor

  22. #72

    Re: GTR Probléma

    Hi!
    Még a múltkori Enna-i GTR tesztfutamon volt, hogy beléptem a serverre és pár perc után a Kaspersky kidobott egy hibaüzenetet, hogy valami udp port scan bla bla-t talált, és hogy kivédte a támadást.Ilyenkor bejön a kasp. ablaka, a gtr-t meg ledobja tálcára. Ezt többször is megcsinálta.
    Nem tudjátok ez miért van? Ezt csak a GTR online módjában csinálja.
    Használ valaki kasperskyt?

  23. #73

    Re: GTR Probléma

    Az a helyzet, hogy ennek nam adok esélyt (hogy ledobja a tálcára) Kikapcsolom verseny előtt

  24. #74

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Az a helyzet, hogy ennek nam adok esélyt (hogy ledobja a tálcára) Kikapcsolom verseny előtt
    Mindenki vírusírtó nélkül játszik?? Ez így elég necces szerintem. 2 óra alatt simán be lehet nyelni egy férget

  25. #75

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Mindenki vírusírtó nélkül játszik?? Ez így elég necces szerintem. 2 óra alatt simán be lehet nyelni egy férget
    Úgy vagyok vele, amit le tudok szedni írtóval azt a visszakapcsolás után is leszedhetem. Amit meg nem tud leszedni később, azt működés közben sem. Csak üzengetne, hogy nem tudja leírtani, ezáltal elszúrva a versenyt . Amúgy van router és XP-hez sp2-es tűzfal. Ezek mennek mindig.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •