Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (118 összesen)

Téma: GTR Probléma

  1. #26

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Ja és nem töltök le a háttérben Michelle Wild videókat sem, így a net is jó

  2. #27

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Viszont azt gondolom, hogy a GTR minden bug-ja ellenére, ha rendesen belövöd a géped, akkor csont nélkül megy. Nekem is egy teljesen külön op.rendszeren, sőt külön gépen megy, és csak ez, semmi más!
    Nincs virusírtó, nincs tűzfal, nincs semmi, mert csak GTR megy rajta (meg egy hasonló de az most nem lényeg ) Ezek fontos dolgok, amíg GTR-ezel és közben nem futtatsz mást, akkor NEM kell tűzfal meg vírusírtó, meg ilyenek....
    Nem törekszem a maximális felbontásra illetve grafikára, ami a lényeg, hogy csont nélkül menjen, legyen akár eső, akár hó, nincs semmilyen gondom.

    Ja és nem töltök le a háttérben Michelle Wild videókat sem, így a net is jó
    Nos ha lesz fölös 15-20 pénzem egy vinyóra, akkor nekem is egy TELJESEN külön oprendszerrel lesz használva a GTR. Más megoldást nem látok. 2 versenyt buktam el az eső miatt, (illetve a franc tudja mi miatt de esős versenyen jelentkezett csak a szaggatás) na mondom beruházunk memóriára, lehet az 512MB határeset és swappel néha. Lett 1GB, jött brno warmup és szaggatott! Hát elkezdett lefele görbülni a szám... Egyszerűen nehezen fér a fejembe, hogy egy 3000+ A64, R9800Pro, 1GB ram konfiggal medium-low beállításokkal, semmilyen winfos háttérművelettel szaggasson egy ilyen játék. Hamarosan lesz win reinstall, ha utána is szaggat a gáma akkor naonnaon elkeseredett leszek...
    Babinszki Gábor

  3. #28
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Szaggatás kezelésére ezt próbáltátok?
    http://www.gtr-masters.hu/index.php?page=faq 12. pont

    VBSTRATEGY=0 a CONFIG.INI-be....

  4. #29

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Captain írta
    . Lett 1GB, jött brno warmup és szaggatott! Hát elkezdett lefele görbülni a szám... Egyszerűen nehezen fér a fejembe, hogy egy 3000+ A64, R9800Pro, 1GB ram konfiggal medium-low beállításokkal, semmilyen winfos háttérművelettel szaggasson egy ilyen játék.
    Elég elszomorító . Az a furcsa, hogy talán a Zizics Jani mondott rá ellenpéldát egy középszerü konfiggal, ha jól emlékszem. Biztos van rá magyarázat, hogy mi nem teccik a gaménak, dehát így nehéz erőt venni magamon, hogy megvegyem a gammét, pedig nagy a kísértés.
    2100+, 9600pro, 512 -höz hasonló konfiggal nyomja valaki? Mire lehet számítani?

  5. #30

    Re: GTR Probléma

    nekem is 9600 pro ill 512 RAM van, meg egy 2500+ proci, elég minimális a grafika beállítása, de eddig nem volt gondom fps-el. Érdemes 16 bitben használni gyengébb gépnél, mert nekem 32ben akadozott néha, bár Ennán meg most is 32ben volt és semmi gondom nem volt, szóval ez is rejtély, hogy mi okozta.

  6. #31

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg budasp írta
    Tapasztalom én is. A 'Vehicle Lightning Effects' opciót OFF értékre állítva offline tényleg OFF. Online viszont ON vagy LOW vagy akármi, de semmi esetre sem OFF. Szépen csillognak az autók...
    Marha érdekes, ezek szerint kikapcsolok valamit és nem kapcsol ki?Ezzel az erövel állithatom én a grafikát, meg hiába akarom levenni, ez az auto fény 30 fps-t jelent nekem minimum!Feri ezzel mit lehet kezdeni?

  7. #32

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Szaggatás kezelésére ezt próbáltátok?
    http://www.gtr-masters.hu/index.php?page=faq 12. pont

    VBSTRATEGY=0 a CONFIG.INI-be....
    Természetesen probáltam, megoldást ez sem jelentett...
    Ugy néz ki be kell ruházzak egy vadi uj gépre, bár nincsen mégegy játék amivel gondom lenne multi alatt, pl ott van LFS olyan szépen fut pedig törik meg még az anyámkinja is be van kapcsolva, és érdekes modon azzal a prg-vel gyorsabb vagyok online is mint offline.Na nembaj még ebben a honapban épitek egy gépet, és akkor remélem megoldodnak ezek a gondjaim...

  8. #33

    Smile Re: GTR Probléma

    Sziasztok!!

    Én a mai nap megpróbáltam a 16 bites felbontást és szinte mindent feltudtam venni fullra. Nem olyan full szép a kép, de legalább már látok verseny közben nézőket meg fákat árnyékot stb.
    A konfigom: Intel Celeron 2.66+
    G-Force FX-5500 256megás
    abit is-7 alaplap
    2*256 MB RAM

    Mit kíván a GTR legjobban? Nagy procit esetleg 1G RAM-ot?

  9. #34

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Nos ha lesz fölös 15-20 pénzem egy vinyóra, akkor nekem is egy TELJESEN külön oprendszerrel lesz használva a GTR. Más megoldást nem látok.
    Nem kell külön vinyó. Külön partícióra telepíts egy XP-t csak a GTR-nek.

  10. #35

    Re: GTR Probléma

    Én is low grafikán játszok, AMD 2500+, 512MB RAM, 9600XT, de nagyon változó az fps. Pl. elég ha csak azt mondom hogy Lister-ben offline 100, Corvette-el 60.

    Nem kell amúgy szentem külön oprendszert használni, nekem egy van, de az jól működik, mióta szim versenyzem extra gondot fordítok a rendtartásra, és olyan 20 win reinstall után már gyakorlott vagyok

  11. #36

    Re: GTR Probléma

    Nemtom minek kell kulon oprendszer ra, kicsit vicces :P
    Nekem lassan 2 eves lesz az xp installom ,es tokeletesen fut, pedig aztan a vilag osszes progija megfordult a ribancon.Egyszeruen rendesen karban kell tartani mert kulonben tenyleg elhal szegeny.
    Pataki Adam

  12. #37

    Re: GTR Probléma

    Nekem anno egy celeron 1,7esen ment gforce mx 440 és 512 rammal:-)Szal nem tudom mi a gond ezeken a bivalyerős gépeken amiket sorolgattok.Az égvilágon semmi bajom nem volt vele.Rengeteget mentem online is a többiekkel.Sose volt gondom.

  13. #38

    Re: GTR Probléma

    Volt egy kis időm tesztelgetni online változó időjárási körülmények közt a játékot. Eddig azért dühöngtem, mert esőben szaggat nálam a játék. Most azt figyeltem meg, hogy akkor kezd el szaggatni, ha változnak az időjárási körülmények. Pl. beborul az ég, 1 kör szaggatás, utána ok. Elkezd esni az eső, megint 1-2 kör szaggatás és utána addig amíg nincs változás az időjárásban addig oké. Érdekes, nem?
    Babinszki Gábor

  14. #39

    Re: GTR Probléma

    Üdv
    Nem kicsit vagyok mérges. Mentem a köreimet amikor egyszer csak az előttem levő hirtelen elkezdett az idő szerint közeledni, gopndoltam kicsúszott... de nem értem utol
    sőt még én estem, vissza ahhoz képest hogy nem előzött le senki. Folyomány...: Már letelt az idő, de még nem intettel le, a pályán sehun sámli... nagyon gyanús volt ez... már fogyóban vol taz üzemanyag az idő letelte óta mentem egy kört még mindig nem intettek le, gondoltam megyek mégegyet hátha, de ekkor már kezdett az agyvizem felforrni... Szóval mivel nem intettek le a kövi kör végén sem, így esc-et nyomtam... mivégett dnf-et kaptam, ahhoz képest hogy végigügettem a versenyt és a 6. helyen voltam, mikor , ismétlem senki nem előzött meg, és visszaestem egy poziciót...
    Amúgy is sokszor elbaxtam a köreimet csakhogy visszaessek 3.-búl a 6.ra, de ez már több a sok (sokknál). Ha valaki tud értelmes magyarázatot adni, azt nagyon szívesen venném.

  15. #40

    Re: GTR Probléma

    én láttam hogy megállt az autód a célegyenes elött nézd majd vissza a replayt valami hasonlo velem is történt régebben!

  16. #41
    Borbély Attila Regisztrált Voodoo logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    136

    Re: GTR Probléma

    Amikor kiléptél még volt hátra 2 és fél perc .Még mondtam is ZoZo-nak hogy már csak ennyi van hátra és kiléptél.
    Takács Gyula - Borbély Attila - Hungarian Racing Club - BMW E90

  17. #42

    Re: GTR Probléma

    Hát ez az, hogy én nem léptem ki , visszajátszásomban végig is futottam.. és közben láttam a pályán egy-két levegőben álló autót... Valszeg akkor a kiba netem megszűnt létezni... jó!+"/!%=/"%§"!"+5 sípszó...-át neki. 2 köröm volt hátra... Jólvan egy pont nem a világ, de olyan idegesítő Éreztem hogy valami ilyesmi bajom lesz ma... A továbbiakban a futamról majd az ehhez tartozó topic-ban írok azért volt kellemes élményem is

  18. #43

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Hát ez az, hogy én nem léptem ki , visszajátszásomban végig is futottam.. és közben láttam a pályán egy-két levegőben álló autót... Valszeg akkor a kiba netem megszűnt létezni... jó!+"/!%=/"%§"!"+5 sípszó...-át neki. 2 köröm volt hátra... Jólvan egy pont nem a világ, de olyan idegesítő Éreztem hogy valami ilyesmi bajom lesz ma... A továbbiakban a futamról majd az ehhez tartozó topic-ban írok azért volt kellemes élményem is
    Sajnos ez nagyrészt az internetkapcsolat ingadozásai miatt van. Tegnap én a Simchallenge Lotus Cupában indultam. 25 embernből 12.-iknek kvalifikálom magam Doningtonban, jön a rajt, erre azt látom a visszapillantóban, hogy közvetlenül egy kocsi van mögöttem. Rögtön láttam, hogy ilyen közel nem lehet. Megnyomom a hátranézés gombot a kormányon, erre egy nagy pilótafej pislog rám bukósisak mögül. Itt tudtam, hogy vége a versenyemnek, mert a saját pilótáját nem láthatja az ember. Egyszerűen úgy rakott kia rajtrácsra a játék, mintha ott sem lettem volna és összeolvadtam egy másik autóval. remek. Az óra el sem indult, mondanom sem kell, már csak annyit vettem észre, hogy mindenki elindult, átmentek az autómon. versenyezni sem volt értelme, mert azt mutatta, hogy a 25 emberbnől 26.-ik vagyok. Sőt, még az időmet sem mérte le.

    Később megmértem a sávszélemet. Az elméletileg (nem garantált sávszéleségű) 5MBit-es chello plus 387kbit/sec-es sávszélt produkált.

  19. #44

    Re: GTR Probléma

    Nálunk rendszeresen jelentkezik egy bizonyos jelenség. Megszakad a net és csak úgy tudom újraéleszteni, ha a routert kihúzom majd újra visszadugom a konnektorba (magyarán: durván resetelem). Onnantól, mint a kisangyal... Ha valaki ismerősnek tartja, szívesen venném az ötletét, segítségét.

  20. #45

    Re: GTR Probléma

    Nevetséges, nem hajlando betölteni a lister stormot estorilon, alig két orája hogy játszottam vele, semmit nem csináltam nem telepitettem, és most fagyott le 10.X én komolyan mondom felvágom az ereimet!
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2005. 10. 04. 20:39. Indoklás: Az SG fórumról származó vulgáris smile-kat hagyjuk is ott légyszí' és ne linkeljük ide!

  21. #46

    Re: GTR Probléma

    Na ha valakinek hasonlo gondja akad, az nyissa ki a a sajátnév.gal fájlt (user data) és abbol törölje ki az adott pályára autora vonatkozo részt és müködni fog megint!
    Nem értem, valszeg a setup fájlban generálodott valami hiba!lényeg hogy megy.

  22. #47

    Re: GTR Probléma

    Pár napja akartunk idítani gyakorlásképpen egy szervert. Tesó, Zoli barátom meg én. Amikor generáltam egy szervert, tesó minden gond nélkül fel tudott lépni, haver viszont nem. Ráklikkelt a pipára, jelszó beirása után... gondolkozott... utána megint lehetett pipára klikkelni, de ennél bővebben nem tudtuk élvezni a multiplay-t. aztán Z. csinált szervert, hozzá nem tudtunk belépni ugyanezen hibajelenség okánál fogva. Egy biztos, nála van a hiba. Csak azt nem tudjuk, hogy mi. Minden lehetséges alkalmazás ki van kapcsolva. Ötlet?

  23. #48
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Router illetve tűzfal probléma. Engedélyzned kell, hogy a GTR-t beengedje.

  24. #49

    Re: GTR Probléma

    Üdv fiuk! volna egy apro kis problémám az éjszakai SPA-val,bár a fps 60-80 kozott van,de megis akad a game pedig mar azt is megneztem hogy arnyekolas,palya grafik lejjebb stb... p4 2.8 pentium 512 ti 4200 128-al

  25. #50

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Antal János írta
    Üdv fiuk! volna egy apro kis problémám az éjszakai SPA-val,bár a fps 60-80 kozott van,de megis akad a game pedig mar azt is megneztem hogy arnyekolas,palya grafik lejjebb stb... p4 2.8 pentium 512 ti 4200 128-al
    A ti 4200-vel én mindent minimálisra vettem, egyedül a pálya részleteség volt nagy.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •