Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (118 összesen)

Téma: GTR Probléma

  1. #1
    Morientes
    Vendég

    GTR Probléma

    Én ma vettem meg igaziba a játékot, felrakom, bejönnek az animációk, beírom a nevemet, aztán visszalépek a főmenübe és utána egyszerűen lefagy...

    A konfigom:
    Intel Pentium 4 2.4 Ghz
    768MB DDR RAM
    Sapphire Radeon 9600XT 256MB
    200GB HDD

    Az ATI 3.10-es driverrel már próbálkoztam de egy kis idő után azzal is lefagyott

    Légyszi segítsetek mert ez a kedvenc Game-m, kiadtam 10e FT-t érte és most nem tudok vele játszani

  2. #2

    Re: GTR Probléma

    Próbáld meg inkább az 5.6-os Catalist Ati driverrel +DirectX 9.0c-vel +Service Pack2-vel!
    Utoljára módosította: Zizics János; 2005. 06. 29. 00:38.

  3. #3

    Re: GTR Probléma

    ATI Catalyst 5.6-nal jar!!
    Driver <----
    Pataki Adam

  4. #4
    Morientes
    Vendég

    Re: GTR Probléma

    Eredileg ugyan ezek voltak amit felsoroltál...
    Ati 5.6, DirectX 9.0c, és SP 2... de hiába ezzel is fagy...

  5. #5
    Illés Zsolt Regisztrált Ninja logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Város
    Komló
    Üzenetek
    25

    Re: GTR Probléma

    Szevasz!

    Ha eddig fent volt neked a tört, akkor uninstall és regből is töröld ki az összes GTR-re vonatkozó bejegyzést! Ha Crack miatt a Reg-et elállítottad, akkor tegyél mindent eredeti állapotba! Ezután ujraindítod a géped.
    Telepíted a ALAP Játékot! Tüzfaladon, ha van enged ki! Indítod, kulcsot megadod neki, fellépsz a Netre! Ha minden ok, akkor jöhet 1.1 - 1.2 -1.3-1.4
    Most ujra kéri az ellenörzést, indítos ujra 3D beállítást elvégzed s irány a játék!
    Csak ezek után rakdd fel esetleges ANGOL hangokat Pályákat s Magyarosítás, ha használsz stb...! Ott is figyelj csak a .dic filét cseréld, mert különben kifagy

  6. #6
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Nézd meg hogy nincs-e túlhúzva a processzor, videókártya, stb. Ezeket vedd vissza.

  7. #7
    Morientes
    Vendég

    Re: GTR Probléma

    A 2.4-es procim 2.39-en megy...
    És én eredibe vettem meg.. ez alapból magyar, és alapból benne van az 1.4-es path..

  8. #8

    Re: GTR Probléma

    Szerintem WinXP full 0-ról történő installal kezd! Utána ahogy a többiek leírták (sp2,uccsó catalyst, legfrissebb hang driver (fontos!!!), GTR 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 patch, stb...). Ha ekkor sem bueno, ellenőrizd a hőfokokat (proci, alaplap, táp), mert nekem pl. az kavart be. Valamint nem árt megtesztelni a ramokat, ha dual channelben vannak, akkor kapj ki 1-et és úgy is teszteld mindet külön-külön. Nekem speciel a táp csere segített (a magas hőfokok árulták el). Remélem sikerrel jársz!

  9. #9

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Morientes írta
    A 2.4-es procim 2.39-en megy...
    És én eredibe vettem meg.. ez alapból magyar, és alapból benne van az 1.4-es path..
    Bocs, a patches dolgot értelemszerűen hagyd ki!

  10. #10
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR Probléma

    Nekem a firefox böngésző baszott be! Leírtottam és egyből kakas lett minden! Ha esetleg használsz ilyet, akkor uninstall, és hátha menni fog!
    Ha nem, akkor passz! Az tény, hogy a hangkártya driver q*rva sokat számít, nekem a régebbi driverekkel rendszeresen elment a hang, de a játék ment tovább!

  11. #11
    Morientes
    Vendég

    Re: GTR Probléma

    Nekem a hanggal nincs gond, és a Firefoxnak köze sincs a fagyáshoz..
    Egy qrva jó játék miatt nem fogom újrrakni a wint...

  12. #12
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTR Probléma

    Nekem olyan problémám volt, hogy csak szabadedzést tudtam játszani, mert akármi mást próbáltam, a pálya betöltése közben kidobott a játékból. Erre átneveztem a játék könyvtárát, majd újratelepítettem az eredeti helyre. Utána átmásoltam a saját mentéseimet, meg a beállításaimat, és újra működött minden.
    Most már 3 példányban van rajta a gépemen.
    Nem biztos, hogy ez rajtad segít, de megpróbálhatod.

    Azért volna még egy javaslatom: a 3Dconfig-ba kisebb felbontást állíts be, és vedd le az élsimításokat is, hátha megindul.

  13. #13

    Angry Re: GTR Probléma

    Hi Skacok, probléma a következő:

    Játék közben kicsit szaggat, és amikor kilépek, kiir a windows egy hibaüzenetet, hogy túl kevés a virtuális memória!!! Ötletek??

    AMD2000+, Geforce5700LE, 256MB Ram

  14. #14

    Re: GTR Probléma

    Állitsd be hogy a rendszer kezelje a virtuális memoriát:
    control panel/system/advanced/performance settings/advanced és legalul van egy olyan hogy virtual memory change, ott tudod megcsinálni.

  15. #15
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Morientes írta
    A 2.4-es procim 2.39-en megy...
    És én eredibe vettem meg.. ez alapból magyar, és alapból benne van az 1.4-es path..
    Nekem is volt ijjenem nálam az ATI drv verziója nem teccett neki... ez kb 3-4 hónapja volt a legfrissebbet tettem fel és lefagyott. Lecseréltem az 1el régebbire és Woáláá nem fagyott többet!!
    most a legropogósabb van fent és tökéletesen megy én is 1 hete tettem fel a origin változatot csak én reinstalltam a win-t is
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  16. #16
    Morientes
    Vendég

    Re: GTR Probléma

    Sikerült!!
    Megcsinálták, az Alaplapom nem támogatta a 8x-os AGP gyorsírást, kicserélték és vólá működik..

  17. #17

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Morientes írta
    Sikerült!!
    Megcsinálták, az Alaplapom nem támogatta a 8x-os AGP gyorsírást, kicserélték és vólá működik..
    Aha, akkor csak hardware error lett!
    No, akkor itt az idő egy kis kocsizásra! Hájrá!

  18. #18

    Angry Re: GTR Probléma

    Hogy lehet az, hogy online más grafikai beállitásokat használ a játékom mint offline?Pl off matt az auto mert le van véve az auto fény, feljövök szerverre és fénylik mint az állat, természetesen jo sok fps-t elhasználva.
    Leszedtem pandát és felraktam az F-Securet, ugy néz ki ezzel a huzással kb 40 FPS-t nyertem, most olyan 50-70 között van ha egyedül vagyok de viszont offline meg 70-90 között van...
    Feri elküldöm neked a PLR-t hátha találsz benne valamit, tegnap emlitetted hogy megnéznéd, thx!

  19. #19

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Hogy lehet az, hogy online más grafikai beállitásokat használ a játékom mint offline?Pl off matt az auto mert le van véve az auto fény, feljövök szerverre és fénylik mint az állat, természetesen jo sok fps-t elhasználva.
    Tapasztalom én is. A 'Vehicle Lightning Effects' opciót OFF értékre állítva offline tényleg OFF. Online viszont ON vagy LOW vagy akármi, de semmi esetre sem OFF. Szépen csillognak az autók...

    Külön oprendszert tartok a GTR-nek - több elgondolásból is, többek között starforce, vírus- és féreg védelem - és mindig csodálkozom, amikor valami újabb jelenséget produkál a program annak ellenére, hogy a rendszeren változás nem történt.
    Tegnap például bizonyos hangok betöltése ment nehézkesen (visszaváltás, pit limiter kikapcsolás). Ezen eseményekkor 4-5 másodpercre lemerevedett a prog., háttérben hangloop, majd ment tovább.
    Másik dolog, hogy a tegnapi időmérőn egy Saleen-al azonos boxot kaptam. A két autó a boxban egybefolyva állt.

    Remek szimulációnak tartom a GTR-t, de a sok hiba mellett egyre kevésbé értem hogyan tud még mindig ennyire favorizált lenni. Nem gondolom, hogy manapság elvárható bármely szoftver készítő részéről az, hogy egy ilyen szinten bugos, és foltozott szoftver életképes legyen a piacon. Könnyen lehet ellenpéldát találni. Szinte minden futamon előjön egy jól ismert hiba, vagy egy teljesen új, és ez nem rövid, hanem egy elég hosszú periódus tapasztalata már, sajnos.
    Utoljára módosította: budasp; 2005. 07. 26. 16:55.

  20. #20

    Re: GTR Probléma

    Sziasztok!
    Nekem a tegnapi versenyen a felvezető körben, kb fél percet mehettem és eltünt körülöttem az összes auto és vége is lett, én tudtam egyedül tovább menni, ja csak a safety car maradt ott megállva! Ez az egész replayben visszanézve én tűnök el a többiek elöl és ezzel én be is fejeztem a versenyt elég bosszantó hiba, nekem még ilyen nem volt! ha tudtok segiteni mitöl lehet ez írjatok, elöre is köszönöm!

  21. #21
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR Probléma

    Hát igen, van egy kis gond ezzel a játékkal.
    Vasárnap lanpartyt szerveztünk. Be voltunk izgulva a GTR-re. Annyi szépet és jót meséltem a haveroknak a ligákról, stb. Szépen feltelepítgettük mindenkinél a virágboltos verziót. Én ugye vigyorgok, hogy nekem eredeti, semmi gond nem lesz. Erre mindenkinél elindult a játék, kivéve nálam. GTR.exe hibával kilép. A gépen semmi változtatás nem történt, csak az ip cím lett átírva a hálókártyának, meg egy másik könnyebb monitort vittem a lanra.
    Persze a lan után, itthon, a saját monitoromon, és visszaírt ip címen meg újra elindul.
    (Lehet ez is a star genyo vagy mi védelem része?)


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  22. #22

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Sziasztok!
    Nekem a tegnapi versenyen a felvezető körben, kb fél percet mehettem és eltünt körülöttem az összes auto és vége is lett, én tudtam egyedül tovább menni, ja csak a safety car maradt ott megállva! Ez az egész replayben visszanézve én tűnök el a többiek elöl és ezzel én be is fejeztem a versenyt elég bosszantó hiba, nekem még ilyen nem volt! ha tudtok segiteni mitöl lehet ez írjatok, elöre is köszönöm!
    Igen, ezzel a problémával én is küzködtem amíg a chello nettel nyomtam. A tűzfalam vmiért nem engedett át bizonyos dolgokat (ugyanaz a tűzfal, de ADSL és tökéletesen megy a GTR most). Az segített, ha ráraktam, hogy szinte mindent engedjen át, neked milyen tűzfalad van? Nekem az agnitum outpost firewall 2.6.451es verziója szarakodott, de nemsokára felrakom az újabbat.

  23. #23
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg budasp írta
    Remek szimulációnak tartom a GTR-t, de a sok hiba mellett egyre kevésbé értem hogyan tud még mindig ennyire favorizált lenni. Nem gondolom, hogy manapság elvárható bármely szoftver készítő részéről az, hogy egy ilyen szinten bugos, és foltozott szoftver életképes legyen a piacon. Könnyen lehet ellenpéldát találni.
    Maximálisan egyetértek, de azzal nem hogy könnyen lehetne ellenpéldát találni. Pont ellenkezőleg gondolom, a GTR csakis ezért képes ennyire favorizált lenni mert nincs ellenpélda.
    Most lehet itt LFS-ről vitatkozni, de gondolj bele, sok embert egyáltalán nem vonz az, hogy kitalált autókkal kell menni kitalált pályákon. Arról nem is beszélve, hogy kitalált autót kitalált pályán sokkal könnyebb lemodellezni mint egy valóságost. Persze ezekről lehet véget nem érően vitatkozni, de értelme sok nincsen...

    Viszont azt gondolom, hogy a GTR minden bug-ja ellenére, ha rendesen belövöd a géped, akkor csont nélkül megy. Nekem is egy teljesen külön op.rendszeren, sőt külön gépen megy, és csak ez, semmi más!
    Nincs virusírtó, nincs tűzfal, nincs semmi, mert csak GTR megy rajta (meg egy hasonló de az most nem lényeg ) Ezek fontos dolgok, amíg GTR-ezel és közben nem futtatsz mást, akkor NEM kell tűzfal meg vírusírtó, meg ilyenek....
    Nem törekszem a maximális felbontásra illetve grafikára, ami a lényeg, hogy csont nélkül menjen, legyen akár eső, akár hó, nincs semmilyen gondom.

    Ja és nem töltök le a háttérben Michelle Wild videókat sem, így a net is jó

  24. #24

    Re: GTR Probléma

    Nekem a tüzfalam a mcafee de a legszebb hogy ezeken a nagy versenyeken mindig kiszoktam kapcsolni most is ki volt! nemtdom de eddig is chello-n futottam és nem volt semmi gond! egy koax kábel csere történt mert lakásfelújitás közben elfurtam az intentetet de kijöttek megcsinálták vettem egy új kábelt de nem hiszem hogy ez gond lenne (media markba) nemtdom van külömbség a koax kábelek között?

  25. #25

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Maximálisan egyetértek, de azzal nem hogy könnyen lehetne ellenpéldát találni. Pont ellenkezőleg gondolom, a GTR csakis ezért képes ennyire favorizált lenni mert nincs ellenpélda.
    Most lehet itt LFS-ről vitatkozni, de gondolj bele, sok embert egyáltalán nem vonz az, hogy kitalált autókkal kell menni kitalált pályákon. Arról nem is beszélve, hogy kitalált autót kitalált pályán sokkal könnyebb lemodellezni mint egy valóságost. Persze ezekről lehet véget nem érően vitatkozni, de értelme sok nincsen...
    Igen, én is az LFS-re gondoltam ellenpélda gyanánt. Igazad van abban, hogy kitalált pályák és autó sokkal kevésbé vonzóak a licenszelt GTR-es tartalomhoz képest. Nem az összehasonlítgatni akartam úgyhogy ezt ne is gombojítsuk tovább.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Viszont azt gondolom, hogy a GTR minden bug-ja ellenére, ha rendesen belövöd a géped, akkor csont nélkül megy. Nekem is egy teljesen külön op.rendszeren...
    Sokáig nem volt gond nálam sem, kb. az 1.4 óta történnek az érdekes dolgok és jónéhány közűlük azt hiszem nem is egyértelműen klienshez köthető (pl. egy boxhelyen két autó egymásban). Lesz reinstall, meg mindenféle, meglátjuk...

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    (meg egy hasonló de az most nem lényeg )
    Na erre a 'hasonlóra' van egy tippem.

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •