Oldal: 16 / 18 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 UtolsóUtolsó
Találatok: 376 - 400 (440 összesen)
  1. #376
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    Na meg a villanyszámla

  2. #377
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #378
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hát igen, és én mondjuk 2 akciós hellel megúsztam 290-ből

  4. #379

  5. #380
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg GTWeb24h írta Hozzászólás megtekintése
    nocsak..úgy tűnik akkor meglesz ősszel
    bízok egy Nordschleifében, ha már német zászlócska..
    de valszeg Nurburgring/Hockenheim lesz "csak"

    szerk:
    Debil vok...ez belga zászló...
    akkor SPA!!! az is zsír
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 03. 28. 18:11.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #381
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nocsak..úgy tűnik akkor meglesz ősszel
    bízok egy Nordschleifében, ha már német zászlócska..
    de valszeg Nurburgring/Hockenheim lesz "csak"

    szerk:
    Debil vok...ez belga zászló...
    akkor SPA!!! az is zsír
    Annyit lehet kérni a "bennfentesektől" hogy ha bármi infó jön a nevezésről akkor jóidőben szóltok és akkor több csapatot is tudunk szervezni.
    Illetve személy szerint örülnék egy olyasfajta összefoglalónak, hogy mi hogy működött, mik a trükkök, miben volt más az online lebonyolítás mint egy normál online futam...stb. amit hasznosnak találtok!
    Köszi előre is és grat még1x!
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  7. #382
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    72
    Lehet hogy az AUTUMN RING 2011-es verziója lenne, oda is van írva a "plakátra" Most jelent meg GTR 2-re is.
    Itt a linkje, van egy videó is mellékelve hozzá, csak a hang lemaradt.
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=31400


    Nagyon jó. Tudom még nem aktuális, de ahogy olvasgatom a topikot, nagyon sokan szeretnének(szeretnénk) indulni. Mi alapján dölne el hogy ki mehetne a következőn? Gondolom régi tagok, gyors emberkék előnyben, ami teljesen jogos is. Egy csapat max 8 embert elbír, igaz? Lehet simán összejönne 4-5 autó is. Na akkor a szerver 10%-a mastersos lenne, azt nagyon csípném
    Amúgy melyik mód az, illetve honnan lehetne letölteni azt amivel itt mentetek? Nem találtam sehol, feleslegesen külön külön meg minden jöttment módot ( Audi R 15), Aston, Peugeot stb..) nem töltenék fel, nehogy akadjon a mi futamainkon.
    Nálunk is van 4 szeró igaz? mi nem tudnánk a szünetben egy ilyet megrendezni, vagy ez nagyon bonyolult?
    Utoljára módosította: László Péter; 2011. 03. 28. 22:17.

  8. #383
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Annyit lehet kérni a "bennfentesektől" hogy ha bármi infó jön a nevezésről akkor jóidőben szóltok és akkor több csapatot is tudunk szervezni.
    Illetve személy szerint örülnék egy olyasfajta összefoglalónak, hogy mi hogy működött, mik a trükkök, miben volt más az online lebonyolítás mint egy normál online futam...stb. amit hasznosnak találtok!
    Köszi előre is és grat még1x!
    Visszanéztem a korábbiak "menetrendjét", mit mikor hirdettek ki, és kb 3 hónappal előtte kezdik hivatalosan. Úgyhogy nyár vége felé várható valami konkrét. (A tavalyi a 24H Road America az október közepén volt, az első hivatalos hír róla aug.7.)

    nem hivatalosan persze ha szerzünk infót megosztjuk, egyelőre ennyit tudunk..a többi csak találgatás, ami biztos hogy belga pálya lesz (Spa, Zolder??) Nemtom a MOD-on finomítanak-e vagy marad úgy ahogy van. Ezirányba még puhatolózok

    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó. Tudom még nem aktuális, de ahogy olvasgatom a topikot, nagyon sokan szeretnének(szeretnénk) indulni. Mi alapján dölne el hogy ki mehetne a következőn? Gondolom régi tagok, gyors emberkék előnyben, ami teljesen jogos is. Egy csapat max 8 embert elbír, igaz? Lehet simán összejönne 4-5 autó is. Na akkor a szerver 10%-a mastersos lenne, azt nagyon csípném
    Amúgy melyik mód az, illetve honnan lehetne letölteni azt amivel itt mentetek? Nem találtam sehol, feleslegesen külön külön meg minden jöttment módot ( Audi R 15), Aston, Peugeot stb..) nem töltenék fel, nehogy akadjon a mi futamainkon.
    Nálunk is van 4 szeró igaz? mi nem tudnánk a szünetben egy ilyet megrendezni, vagy ez nagyon bonyolult?
    mindenképp szeretnénk egy népesebb HGTRM képviseletet, legalább minden kategóriában egy csapattal.
    Nem hiszem hogy köridő alapján döntenénk hogy ki jöhet és ki nem, sokkal inkább azzal kell tisztában lenni a jeltöknek hogy bizony sok időt kell rá fordítani, normálisan felkészülni, tesztekre járni stb, stb....Szóval a lényeg hogy komolyan kell venni.
    A jelenlegi mod innen tölthető le:
    http://www.gtweb-live.com/site/index...tegorie&cat=15
    regisztrálni kell csak az oldalra, az jobboldalt lefelé görgetve találjátok.
    A szabályzat valahol megvan itt korábban lefordítva, szerintem azon nem sokat variálnak.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 03. 29. 09:47.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #384
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy az AUTUMN RING 2011-es verziója lenne, oda is van írva a "plakátra" Most jelent meg GTR 2-re is.
    Itt a linkje, van egy videó is mellékelve hozzá, csak a hang lemaradt.
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=31400
    az "autumn" az a 2011 őszre utal, sztem...
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nálunk is van 4 szeró igaz? mi nem tudnánk a szünetben egy ilyet megrendezni, vagy ez nagyon bonyolult?
    nem olyan bonyolult, mert a rendszer kész van rá, kérdés hogy a hazai GTR-es berkekben van-e annyi jelentkező hogy megtöltsünk legalább egy szervert (26x4 ember) mert a szerverünkhöz elvileg külföldről nme olyan frankó csatlakozni, és én tapasztaklatom, hogy itt a mastersen sincsenek olyan sokan elájulva a hosszú távú versenyektől...
    persze 12H (6x2 óra) akár mehetne tesztjelleggel, csak kell egy hozzáértő aki a php részét megoldja. (http://sls.simracing.pl)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #385
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem a korábbiak "menetrendjét", mit mikor hirdettek ki, és kb 3 hónappal előtte kezdik hivatalosan. Úgyhogy nyár vége felé várható valami konkrét. (A tavalyi a 24H Road America az október közepén volt, az első hivatalos hír róla aug.7.)

    nem hivatalosan persze ha szerzünk infót megosztjuk, egyelőre ennyit tudunk..a többi csak találgatás, ami biztos hogy belga pálya lesz (Spa, Zolder??) Nemtom a MOD-on finomítanak-e vagy marad úgy ahogy van. Ezirányba még puhatolózok


    mindenképp szeretnénk egy népesebb HGTRM képviseletet, legalább minden kategóriában egy csapattal.
    Nem hiszem hogy köridő alapján döntenénk hogy ki jöhet és ki nem, sokkal inkább azzal kell tisztában lenni a jeltöknek hogy bizony sok időt kell rá fordítani, normálisan felkészülni, tesztekre járni stb, stb....Szóval a lényeg hogy komolyan kell venni.
    A jelenlegi mod innen tölthető le:
    http://www.gtweb-live.com/site/index...tegorie&cat=15
    regisztrálni kell csak az oldalra, az jobboldalt lefelé görgetve találjátok.
    A szabályzat valahol megvan itt korábban lefordítva, szerintem azon nem sokat variálnak.
    Szerintem a csapatokat el lehetne kezdeni szervezni az alapján, ki melyik kategóriában indulna! Mert hát ugye meg kell vitatni az autóválasztást is, stb...
    Véleményem szerint azért a tőlünk telhető legerősebb összeállításokat próbáljuk meg kihozni a jelentkezőkből!

    Még nem próbáltam ki ezeket az LMP-ket, lehet azzal mennék! Jó volna az LMP1 első helyét elhozni! Mégis csak az lenne a királyság!
    Utoljára módosította: Taky; 2011. 03. 29. 17:10.

  11. #386
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a csapatokat el lehetne kezdeni szervezni az alapján, ki melyik kategóriában indulna! Mert hát ugye meg kell vitatni az autóválasztást is, stb...
    Véleményem szerint azért a tőlünk telhető legerősebb összeállításokat próbáljuk meg kihozni a jelentkezőkből!

    Még nem próbáltam ki ezeket az LMP-ket, lehet azzal mennék! Jó volna az LMP1 első helyét elhozni! Mégis csak az lenne a királyság!
    Akkor elobb probaljatok ki amennyit csak lehet offline (nem tudom lehet-e nalunk levo szerveren majd ilyent csinalni) vagy online es utana raertek donteni meg.
    Szamomra a kiralykategoria tovabbra is a GT1 mert az a legismertebb es ugy erzem ott vannak a legnagyobb ellenfelek. Persze lehet ez nem teljesen igaz

  12. #387
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    72
    Köszi Sziszka a linket!

    "Nem hiszem hogy köridő alapján döntenénk hogy ki jöhet és ki nem, sokkal inkább azzal kell tisztában lenni a jeltöknek hogy bizony sok időt kell rá fordítani, normálisan felkészülni, tesztekre járni stb, stb....Szóval a lényeg hogy komolyan kell venni."

    Sztem aki egy ilyen szinvonalas futamra jelentkezik, abban biztos vagyok hogy komolyan is fogja venni.
    Lehet egy 3 órás futam vagy 3 órás prekvali összidő megoldaná a problémát ha sok a jelentkező
    Utoljára módosította: László Péter; 2011. 03. 29. 22:37.

  13. #388
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Ki kell próbálni az LMP1 kategóriát és javaslom én egy ütőképes csapat összeállítását. Valami ilyesmi formában:

    Cola, Taky, Tomcy, Csicsi, Nibi, Leitner, Holly, Én

    Hirtelen ennyi név jutott eszembe, de ezzel már meg is van egy 8x3 órás összeállítás, mindenkinek 1x kellene mennie csak.
    Én vállalom az éjszakai futamot, úgyis hozzászoktam mostanában az éjszakázáshoz!

  14. #389
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet egy 3 órás futam vagy 3 órás prekvali összidő megoldaná a problémát ha sok a jelentkező
    szerintem akkora nagy túljelentkezés nem lesz azért...
    ha minden kategóriába indítunk csapatot az 24 emberke. Mondjuk 8 fő nem is létszükséglet egy csapatba, mert az igazán idióták mint mondjuk én, szívesen elviszek 2 etapot is.

    Az LMP erőviszonyait egyáltalán nem ismerjük sajnos, mert szinte eyáltalán nem mentünk velük, de ha gondoljátok töltsltek le, hajtsátok meg őket - A Live Standings még mindig mutatja a köridőket a versenyben illetve a Kvalis idők is megvannak - és akkor össze tudjátok hasonlítani a top csapatokkal az időket.

    Egyébként nem feltétlen rossz ha most nekiállunk csapatokat szervezkedni, és sztem nem annyira a csapat "ereje" számít bár kétségtelen hogy ha az ászaink összeállnak egybe az igen kemény lenne, de tapasztalataim alapján sokkal többet számít az hogy mindenki "komfortosan" érezze magát a futamokon, hiszen azért csak 3 órát kell egybe letolni - én pl most nagyon nem szerettem a kocsinkat de hát sajna ez jutott . Amire ki akarok végül is lyukadni, hogy ne kényszerítsük az eredményesség érdekében valakit egy LMP-be ha GT-vel akar menni. Tisztességes, stabil körökkel és esetlegesen incidens - megszakadás, nem indulás - nélkül szerintem tuti dobogóra lehet állni akármelyik kategóriában, és ehhez semmi más nem kell mint kedv hogy az ember végigtoljon 3 órát, akár úgy is hogy aki ténylegesen előtte van az a pályán éppen lekörözné, vagy aki feltartja mert adott futamon épp nincs köztük körhátrány de összetettben több körrel hátrább van, és még sorolhatnám a furábbnál furább helyzeteket, amiket csak jó "csapatmunkával" lehet kiküszöbölni és kezelni és aminek ellenére az embernek nyugodtan hozni kell a stabil köröket - nekem se igazán sikerült, rá is ment a 2. helyünk az utolsó fél órában.
    Arról nem is beszélve, hogy meglehet hogy teljesen "átvarrják" a kocsikínálatot és a pálya ami most csak erős tipp - Spa - az se biztos. Bár azért ez nagyon valószínű.
    azzal mondjuk semmiképp se leszünk hátrányban ha előzetesen felmérjük az érdeklődést.

    Csináltam egy ilyesmit, töltögessétek.

    24H őszi előzetes
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 03. 30. 11:33.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #390
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Egyetértek mindkét elöttem szólóval.
    Egyrészt tényleg jó lenne a lehető legütőképesebb csapatot összehozni, mert csak benne van gondolom mindenkiben a "mutassuk meg" érzés.
    Másfelől viszont lehet ezt úgy is megközelíteni, hogy meg kéne nyerni minden kategóriát.
    Tehát el is oszhatnánk az erőinket. Az meg már megint más kérdés hogy mi alapján állítunk fel egy erősorrendet közöttünk. Az mondjuk OK, hogy van néhány kiemelkedő közöttünk mint Cola, Nibi, Taky, Bazsy de azért ahogy Sziszka is mondta elég fontos stabilan menni és pl. Fehér Norbi bár kicsit lassabb szokott lenni de nem nagyon emlékszem hibáira.
    Első körben kéne talán egy szavazást kiírni hogy ki az aki ha 1 módja van rá akkor elindulna és utána elkezdhetjük felállítani a csapatokat.

  16. #391
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Első körben kéne talán egy szavazást kiírni hogy ki az aki ha 1 módja van rá akkor elindulna és utána elkezdhetjük felállítani a csapatokat.
    24H őszi előzetes

    no, végre sikerült beállítani hogy bárki hozzáférjen
    írogassátok be aki szeretne indulni.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #392
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi mod innen tölthető le:
    http://www.gtweb-live.com/site/index...tegorie&cat=15
    regisztrálni kell csak az oldalra, az jobboldalt lefelé görgetve találjátok.
    Regisztráltam és sikerült is letöltenem egy kb. 1,5Mb-os exe fájlt, de ezt hiába indítom el nem tudja letölteni a többi összetevőt. Valamit nem jól csinálok, esetleg nincs már fent a többi rész, vagy csak szimplán hülye vagyok hozzá? Mondjuk a francia nyelv nem az erősségem.

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    ... Az mondjuk OK, hogy van néhány kiemelkedő közöttünk mint Cola, Nibi, Taky, Bazsy de azért ahogy Sziszka is mondta elég fontos stabilan menni és pl. Fehér Norbi bár kicsit lassabb szokott lenni de nem nagyon emlékszem hibáira.
    Kösz, hogy mindjárt én jutottam az eszedbe. Igyekszem stabilan versenyezni, bár az utóbbi időben a kisebbik fiam éjszakai felébredései miatt nem tudom kialudni magam, úgyhogy időnként lankad a figyelmem és apróbb hibák néha becsúsznak.

    Természetesen szeretnék indulni az őszi futamon. Amíg nem próbálom ki a nagyobb autókat a GT-ben gondolkodom, de nincs kizárva semmi.

  18. #393
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Regisztráltam és sikerült is letöltenem egy kb. 1,5Mb-os exe fájlt, de ezt hiába indítom el nem tudja letölteni a többi összetevőt. Valamit nem jól csinálok, esetleg nincs már fent a többi rész, vagy csak szimplán hülye vagyok hozzá? Mondjuk a francia nyelv nem az erősségem.
    elvileg csak tetszőleges gombot kell nyomogatni miután elindítottad az exe-t...
    meglehet hogy már nincs meg...
    elvileg én kértem engedélyt rá hogy akár a bajnokságba is használhassuk a MOD-ot a jövőben, szóval ha lesz időm este vmikor felteszem vhova.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #394
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    elvileg csak tetszőleges gombot kell nyomogatni miután elindítottad az exe-t...
    meglehet hogy már nincs meg...
    elvileg én kértem engedélyt rá hogy akár a bajnokságba is használhassuk a MOD-ot a jövőben, szóval ha lesz időm este vmikor felteszem vhova.
    Akkor mégis jól próbálkoztam, de valami olyasmiket írt ki a gombnyomások után, hogy nem találja a megadott adatokat/helyeket.

    Előre is kösz a feltöltést!

  20. #395
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mégis jól próbálkoztam, de valami olyasmiket írt ki a gombnyomások után, hogy nem találja a megadott adatokat/helyeket.

    Előre is kösz a feltöltést!
    Neked is így állt meg?
    Én is fel akartam teni a cumót, mert érdekelne a dolog, de itt megállt í tudomány. Vmiért nem csinál semmit.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 1.jpg (86,5 KB, 17 megtekintés)

  21. #396
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Neked is így állt meg?
    Én is fel akartam teni a cumót, mert érdekelne a dolog, de itt megállt í tudomány. Vmiért nem csinál semmit.
    Nem. Én még egy lépéssel tovább tudtam menni, de ott többször egymás után azt írja ki, hogy nem találja a megadott elérési utat és utána kilép.

  22. #397
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem. Én még egy lépéssel tovább tudtam menni, de ott többször egymás után azt írja ki, hogy nem találja a megadott elérési utat és utána kilép.
    Mit csináltál, h tovább tudtál lépni?
    Nyomogattam, ugye arra nem reagált, illetve kerestem fájlokat, h esetleg nem pakolt-e vmit vhova, de nem találok semmit.

  23. #398
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    feltettem a letöltéseinkbe:
    24H_MOD kicsomagolni a GTR2 könyvtárba, tartalmazza az összes skint ami futott a versenyen, replay nézéshez is jó

    Sakhír kicsomagolni a Locations könyvtárba
    remélem műxik, ha gond van szóljatok.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #399
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    feltettem a letöltéseinkbe:
    24H_MOD kicsomagolni a GTR2 könyvtárba, tartalmazza az összes skint ami futott a versenyen, replay nézéshez is jó

    Sakhír kicsomagolni a Locations könyvtárba
    remélem műxik, ha gond van szóljatok.
    Köszi Sziszka!
    Valahogy azonban nálam nem akarja az igazságot.
    Letöltöttem a cuccokat, a pálya meg is van, de az autókat sehol sem látom.

  25. #400
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    24H őszi előzetes

    no, végre sikerült beállítani hogy bárki hozzáférjen
    írogassátok be aki szeretne indulni.
    Ha valaki esetleg átsiklott volna fölötte....

Oldal: 16 / 18 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •