Oldal: 1 / 18 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (440 összesen)
  1. #1

    [GTR2] 24H GTWeb Spring 2011



    Hello everyone,

    We come today to announce that GTWeb will organize 19 and 20 March 2011 a new endurance race on GTR2 with 52 teams.
    For the occasion, we wanted a unique event, a race which, hopefully, you will rock and will remain a great time in your life Simracer.

    We'll make every effort to ensure that this weekend we organize will be as great as the circuit and the mod that we have chosen.
    Already, book your weekend because it is THE endurance race not to miss in 2011.

    See you soon.

    GTWeb Website

    Event's forum

  2. #2


    For this new endurance race, it is on the Sakhir International Circuit, located in Bahrain in the Persian Gulf, that GTWeb awaits you. This circuit, designed by Hermann Tilke in 2004 in the middle of the desert, you will be offered in its original configuration with its fifteen turns. We hope you will enjoy this track.

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Valakinek tapasztalata errol?

  7. #7
    After 12h on Vitus, 24 hours at Sepang and 24H with Road America, GTWeb organization team is back with a new challenge on a novel circuit and an optimized mod for the occasion.

    We are proud to present the 24 hours event of Sakhir taking place on 4 servers and 52 teams !



    We hope you will have fun during this new 24h event. We know that you will train a lot to participate at this event, for this reason, we will do our best again, for this event to stay in pilots mind.

    No need to wait, you can now download a synchronisation tool to get mod and track in the Download Area

    A complete pack will be available when skins will be received. It will contain cars, track and skins.

    We wish you a good training and see you soon for registrations !

  8. #8
    WARNING
    We remind you that you have until Friday, February 18th 21:00 (Paris time) to register your teams for the competition and make your car choices. It won't be possible then to change your choices. Only driver registrations and driver changes remain possible until the date of Qualifications.

  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Valaki tervezi, én megpróbálnám szívesen....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    nekem bántja szemem ez a reklám
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #11
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    nekem bántja szemem ez a reklám
    Csak azért furcsa, mert angolul van. GPL-nél is van külföldi bajnokságok topik
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    nekem bántja szemem ez a reklám
    Miért, teljesen jó topikban van, a megfelelő tartalommal. (hacsak nem az bántja a szemed, hogy egy másik liga versenyei vannak kiplakátolva a fórumunkon...)

  13. #13
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, teljesen jó topikban van, a megfelelő tartalommal. (hacsak nem az bántja a szemed, hogy egy másik liga versenyei vannak kiplakátolva a fórumunkon...)
    Tök jó lenne ha lennének versenyek külföldi GTR-esekkel,szerintem jó kis erőmérő lenne....
    A király nem Elvis volt...

  14. #14
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Tök jó lenne ha lennének versenyek külföldi GTR-esekkel,szerintem jó kis erőmérő lenne....
    Az biztos!
    Csak nehogy az derüljön ki, h a mi UFÓink is kapnak még 1 mp-t körönként.
    Amúgy ez a verseny tényleg elég érdekesnek tűnik.

  15. #15
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Engem erdekelne. Kivancsi vagyok ott milyen stilusban mennek.

  16. #16
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ez most ténylegesen egy 24-órás verseny lenne?vagy bajnokságon alapulna és ez az első pálya?
    részletek érdekelnének azért,gondolok itt arra hogy szimulációban mennek,fix időjárás,netkapcsolat,hogy is menne ez a dolog.
    elég sok nemzet van már,legalább 1-2 csapatot indíthatnánk de ha van rá igény akkor biztos mehetne több is.
    olyan gépek vannak amiket kikell próbálni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #17
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ez most ténylegesen egy 24-órás verseny lenne?vagy bajnokságon alapulna és ez az első pálya?
    részletek érdekelnének azért,gondolok itt arra hogy szimulációban mennek,fix időjárás,netkapcsolat,hogy is menne ez a dolog.
    elég sok nemzet van már,legalább 1-2 csapatot indíthatnánk de ha van rá igény akkor biztos mehetne több is.
    olyan gépek vannak amiket kikell próbálni
    Egyetertek!

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az biztos!
    Csak nehogy az derüljön ki, h a mi UFÓink is kapnak még 1 mp-t körönként.
    Amúgy ez a verseny tényleg elég érdekesnek tűnik.
    Erre elég csekély esély van ha megnézed a gtr2 rank-ot. Az elég jó összehasonlítási alap.
    http://gtr2.gplrank.info/viewTopTenLaptimes

    De modoknál éppenséggel előfordulhat.
    Mondjuk arra én is kíváncsi lennék hogy mennyi küzük van a versenyeknek a 24h-hoz.

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.633
    Belenéztem a weblapba, elvileg itt vannak a szabályok ha jólértem. De a letöltéshez regisztrálni kell, ahhoz meg most nemérzek túlsok hangulatot.
    http://www.gtweb-live.com/forum/view...p?f=116&t=4036

  20. #20
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Erre elég csekély esély van ha megnézed a gtr2 rank-ot. Az elég jó összehasonlítási alap.
    http://gtr2.gplrank.info/viewTopTenLaptimes
    Ehhez még számold hozzá, hogy nem biztos, hogy on-line, hanem esetleg TimeTriálba mentek , vagy esetleg változó időjárás(akár 40fok) mellett is!

  21. #21
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez még számold hozzá, hogy nem biztos, hogy on-line, hanem esetleg TimeTriálba mentek , vagy esetleg változó időjárás(akár 40fok) mellett is!
    Ahogy belenéztem az oldalba egyáltalán nem tűnik amatőr kezdeményezésnek. Elég profin megvan csinálva. Egyáltalán nem ilyen replay beküldözgetős liga.
    De ettől függetlenül én még nemtalálkoztam olyan moddal aminek nelettvolna legaláb 1-2 komolyabb hibája. Leggyakrabban a gumikkal és a fizikával van gond. Nem melegszik a gumi, vagy melegszik de mégsem kopik, hidegen jobban tapad mint bemelegítve, aztán ottvanak a batmobil-os modok ahol sosem tudod hogy mennyi leszorítóerődvan... stb, stb... Azért ha valaki kipróbálja írhat véleményt.

  22. #22
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Mi nevezunk egy HunDevils nevu csapattal hatha kesobb akar valaki becsatlakozni. Addig esetleg valakinek vmi tippje, hogy milyen auto birja itt ki a 24 orat? Saleen? F575? esetleg uj auto?

  23. #23
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    az attól függ milyen kategóriában indulunk. LMP1, LMP2, GT1?

  24. #24
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg GTWeb24h írta Hozzászólás megtekintése


    Hello everyone,

    We come today to announce that GTWeb will organize 19 and 20 March 2011 a new endurance race on GTR2 with 52 teams.
    For the occasion, we wanted a unique event, a race which, hopefully, you will rock and will remain a great time in your life Simracer.

    We'll make every effort to ensure that this weekend we organize will be as great as the circuit and the mod that we have chosen.
    Already, book your weekend because it is THE endurance race not to miss in 2011.

    See you soon.

    GTWeb Website

    Event's forum
    Can anyone tell, how can I register?

    Got it!
    Utoljára módosította: Nando; 2011. 02. 17. 22:08.

  25. #25

Oldal: 1 / 18 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •