Oldal: 9 / 63 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #201
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.635

    Re: Kormánybajok


  2. #202
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Én úgy értelmezem hogy akkor te döntöd el hogy kuplungolsz e vagy nem.Akkor lehet hogy megyek és veszek egyet.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  3. #203
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy értelmezem hogy akkor te döntöd el hogy kuplungolsz e vagy nem.Akkor lehet hogy megyek és veszek egyet.
    Hajra. Nem kukacoskodasnak, de ha olyan villamlabu vagy, hogy GT futamon kanyar elott, fek-kuplung-5. seb fok.-kuplung-4.seb fok stb stb, es igy szepen motorfekes visszavaltast eljatszod a versenyen 1000-szer akkor nem itt kellene versenyezned.

  4. #204
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: Kormánybajok

    Sziasztok.

    Nekem van egy Logitech Wingman Formula Force GP a kormány tökéletes de a pedáljai azok nem működnek normálisan mert csak 90%-os a fék és a gáz is már próbáltam állítani de így sem megy normálisan . Mit tegyek? Segítsetek.

    Köszi a válaszokat.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  5. #205
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Ha már takaritottad akkor szedd szét(ha mered) mert már csináltam olyat hogy a potméteren állitottam mert lehet hogy nem birja kinyomni teljesen.Ez is lehet a baj de lehet hogy elev a potméter a gagyi benne ujkorátol kezdve ilyen?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  6. #206
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: Kormánybajok

    Ez a kormány már elég régi úgy 4-5 éves lehet és igazából most kezdtem el használni mert addig szinte állt egyhelybe szóval csak a mostani helyzetet tudom.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  7. #207
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg G-kart írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a kormány már elég régi úgy 4-5 éves lehet és igazából most kezdtem el használni mert addig szinte állt egyhelybe szóval csak a mostani helyzetet tudom.
    Hát akkor szedd szét ezt tudom neked mondani és a potmétereket cseréld ki vagy állits rajta ha lehet.Szerintem lehet nekem úgy rémlik de nem most volt már ilyenem.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  8. #208
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: Kormánybajok

    Ok, köszi. Megpróbálok valamit tenni vele mert nagyon zavar.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  9. #209

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg G-kart írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, köszi. Megpróbálok valamit tenni vele mert nagyon zavar.
    wd-40-el fújd be a potik forgó részét. ez 1-2 hónapig megoldja a gondod.

  10. #210
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: Kormánybajok

    Sikerült megoldani a problémát most már tökéletes a gáz és a fék.

    Köszönöm a segítséget.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  11. #211
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Tudna akkor valaki segíten azzal a bajjal amit lejjebb irtam a gtrrel meg gtllel kapcsolatban köszi annak aki segít!
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  12. #212
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017

    Lightbulb Re: Kormánybajok

    Sziasztok szoval momo race kormány pedál részét eltudja mondani nekem valaki hogy lehet szétszedni mert nem nagyon ment . problémám hogy minden csavar kicsavarva és enyhe feszegetéstol sem jott szét, eltorni nemakartam. elore is thx a segitséget

  13. #213

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok szoval momo race kormány pedál részét eltudja mondani nekem valaki hogy lehet szétszedni mert nem nagyon ment . problémám hogy minden csavar kicsavarva és enyhe feszegetéstol sem jott szét, eltorni nemakartam. elore is thx a segitséget
    (Ha van) A rejtett helyeken is ki kell csavarni. Lsd. Logitech Wingman: a pedálnál a gumis korongok alatt is csavar van. Lehet, hogy matrica alatt, vagy valami "talp" alatt van még csavar. De ez csak tipp.

  14. #214

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    (Ha van) A rejtett helyeken is ki kell csavarni. Lsd. Logitech Wingman: a pedálnál a gumis korongok alatt is csavar van. Lehet, hogy matrica alatt, vagy valami "talp" alatt van még csavar. De ez csak tipp.
    Úgy ahogy mondod, a négy sarokban, a gumi talpak alatt 4 csavar van.

    http://met.tutireklam.hu/momo%20ped%...av%EDt%E1s.pdf

  15. #215

    Re: Kormánybajok

    Ha valaki szétakarja szedni a momoját akkor vegye a fáradságot és nézzen utánna a gugliba csodákra képes...

    Amugy már felvolt tüntetve ez az oldal de inkább belinkelem mégeccer

    http://web.axelero.hu/mozso/momo_m.html

  16. #216
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Sziasztok volna egy problémám illetve nem is nekem hanem egyik ismerősömnek idézem "Tehát akkor van egy => Formula Force EX-em (Logitech) még nincs egy éves, és viszonylag kímélt és mindíg helyesen volt kalibrálva, illetve legújabban 4.60-as driverrel is volt használva, mégis nagyjából körönként berángat egy bizonyos irányba, általában akkor amikor fékez az ember. Ez abból áll hogy a kormány ütközésig elfordul hirtelen és villámgyorsan egy irányba (jobbra vagy balra) és ugyanígy visszaáll, ezt az autó úgy érzékeli hogy megcsúszik egy kicsit, FFBS-esetén egyet ránt a kormányon. Ez durván körönként egy-kétszer csinálja. FFBS nélkül és azzalis, egytengelyű pedállal, meg kéttengelyűvel is.Mi lehet a gond .- eldobhatom?"
    Kérlek titeket ha tudtok segítsetek mert rágja a fülemet és az kell nekem előre is köszönöm én is meg a haver is.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  17. #217

    Re: Kormánybajok

    nekem is csinálta régebben, bár momo racinggel. szerintem próbálgassatok másik logitech drivereket. én a 4.40-esre esküszöm.

  18. #218
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    nekem is csinálta régebben, bár momo racinggel. szerintem próbálgassatok másik logitech drivereket. én a 4.40-esre esküszöm.
    És azt hol találom?Ja azért írtam az ő nevében valamiért nem engedi regisztrálni a honlap ez se tudom mért?Talán ki lenne tiltva?Köszönöm az önzetlen segítséget
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  19. #219

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok volna egy problémám illetve nem is nekem hanem egyik ismerősömnek idézem "Tehát akkor van egy => Formula Force EX-em (Logitech) még nincs egy éves, és viszonylag kímélt és mindíg helyesen volt kalibrálva, illetve legújabban 4.60-as driverrel is volt használva, mégis nagyjából körönként berángat egy bizonyos irányba, általában akkor amikor fékez az ember. Ez abból áll hogy a kormány ütközésig elfordul hirtelen és villámgyorsan egy irányba (jobbra vagy balra) és ugyanígy visszaáll, ezt az autó úgy érzékeli hogy megcsúszik egy kicsit, FFBS-esetén egyet ránt a kormányon. Ez durván körönként egy-kétszer csinálja. FFBS nélkül és azzalis, egytengelyű pedállal, meg kéttengelyűvel is.Mi lehet a gond .- eldobhatom?"
    Kérlek titeket ha tudtok segítsetek mert rágja a fülemet és az kell nekem előre is köszönöm én is meg a haver is.
    Ahogy itt már többen írták, szerintem piszkos a fékpedál potmétere!
    Nekem egy régebbi kormányom is csinált ilyet, a WD40 nagyon jó rá!

  20. #220
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    nekem is csinálta régebben, bár momo racinggel. szerintem próbálgassatok másik logitech drivereket. én a 4.40-esre esküszöm.
    Engem is érdekelne ez a 4.40-es driver, sehol se találom, csak a 4.60-ast. Szóval angyon örülnék, ha valakinek meglenne, és hozzám is eljutna.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  21. #221

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is érdekelne ez a 4.40-es driver, sehol se találom, csak a 4.60-ast. Szóval angyon örülnék, ha valakinek meglenne, és hozzám is eljutna.
    nekem az eredeti cd-n a 4.40-es van, de szerintem nincs meg a driver csomagban, legalábbis nem ismertem fel. cd képben meg kb. 180MB lenne. Van mondjuk egy gyanús könyvtár ha gondolod megpróbálhatom feltenni.

  22. #222

    Re: Kormánybajok

    Szerintetek mit fogadnak el garanciában hibának? Karácsony óta (2 hónapja használom igazán) van meg a momo és már most van kb. 5mm le-fel mozgása a kormánynak, a gázpedálnak ugynez jobbra-balra. Kicsit idegesít a dolog, mert nagyon vigyázok rá. Előbb kellett volna erre a fórumra tévednem...

  23. #223

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek mit fogadnak el garanciában hibának? Karácsony óta (2 hónapja használom igazán) van meg a momo és már most van kb. 5mm le-fel mozgása a kormánynak, a gázpedálnak ugynez jobbra-balra. Kicsit idegesít a dolog, mert nagyon vigyázok rá. Előbb kellett volna erre a fórumra tévednem...
    Be lehet próbálkozni, de ha funkcionálisan jól működik, akkor nem biztos hogy elfogadják a reklamációdat.

  24. #224

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is érdekelne ez a 4.40-es driver, sehol se találom, csak a 4.60-ast. Szóval angyon örülnék, ha valakinek meglenne, és hozzám is eljutna.
    http://teaminferno.hu/download/lgs440enu.zip

  25. #225

    Re: Kormánybajok

    Forgalmazni kellene hozzá valami javítókészletet, alumíniumra cserélni a műanyagokat! Jó pénzt lehetne keresni vele !

Oldal: 9 / 63 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •