Oldal: 8 / 63 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #176
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Az lehetett vajon probléma, hogy a Logitech Profiler sose volt betöltve? most pipáltam be, hogy automatikusan elinduljon.
    Nekem a megvétele óta olyan a Logitech Formula Force EX, hogy havonta egyszer ránt egyet oldalra a kormányon, de ezt annyira gyorsan teszi, és annyira rövid ideig, hogy meg sem változik az autó mozgása. De ahogy hallom nálad komplikáltabb a dolog.

  2. #177
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Kormánybajok

    Sajnos újra kellett telepítenem a GTR2-t!!!
    És a MOMO Racing Wheel kormányomra nem találoma normális beálítást!(érzékenység,force feedback erő, stb.) Valaki le tudná írni,h milyenre állítsam ezeket,h a legélvezhetőbb,és legvalósághűbb legyen a kormányzás?Kösz

  3. #178

    Re: Kormánybajok

    Na szombaton rávettem magamat ,hogy a kormányom garancia lejárta előtt még becserélem ahogy kb minden éve (már 2x cseréltem)eddig pedálproblémával vittem vissza de most egész jól birta igy tulajdonképpen a kotyogásokon kivül nemsok baja van .(pedálok oldalra,kormány előre hátra,lassan ugy működik mint egy joystick.
    Eddig minden szó nélkül cserélték....
    Nodemost valami okoskát fogtam ki ,hogy elküldi 5 hét meg minden na mondom faxa.Az lett a vége hogy irt egy garipapirt amivel egyből vihetem a 13.kerülteben lévő logitech szervizbe.
    Valaki járt már ott?mennyire cserélnek ki kormányt ha szétvan kopva,darabosan forog a kormány stb... vagy csak szétszedik és belegányolnak?

  4. #179

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Tóth Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Az lett a vége hogy irt egy garipapirt amivel egyből vihetem a 13.kerülteben lévő logitech szervizbe.
    Valaki járt már ott?mennyire cserélnek ki kormányt ha szétvan kopva,darabosan forog a kormány stb... vagy csak szétszedik és belegányolnak?
    Nem is tudtam, hogy van Logitech szervíz Budapesten....

  5. #180

    Re: Kormánybajok

    Lehet hogy nem logitech de a momomra ők a hivatalos gariszerviz

  6. #181

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Tóth Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy nem logitech de a momomra ők a hivatalos gariszerviz
    Ha megkérdeznéd Nekem, megköszönném, hogy alkatrészeket esetleg lehet-e venni?
    Egy gáz pedál kéne Nekem, komplett, potival, rugó van.

    Köszi.

  7. #182

    Re: Kormánybajok

    oks ha megyek megkérdezem

  8. #183

    Re: HGPLM14 - Hockenheim

    "Tapasztalt már valaki olyat, hogy a kormány a legváratlanabb helyzetekben félrerántja az autót, általában féktávon, de néha kigyorsításnál is, már hetek óta ezzel küzdök, és minden futamomat tönkre teszi ez a probléma, így nincs értelme folytatni, rakjam újra a drivert? vagy a gpl-t? vagy a wint? Bár szerintem ez inkább a kormány meghibásodásának az előszele."[/quote]



    Szia!

    Ne haragudj hogy ismeretlenül beledumálok, de hátha tudok segíteni:
    Nekem régebben egy dexxa kormányom volt és az csinált ilyeneket. A megoldás a "csúszó ellenálások" (ami a pedálok és a kormány mozgását alakítja valami analóg jellé asszem) kitakarítása volt. Nem tudom egy modernebb kormányban van-e egyáltalán ilyen alkatrész. Az enyémben ez úgy nézett ki mint egy üdítős üveg kupakja (réz színű, a két pedál és a kormány forgó részeihez csatlakozik), ezt a kupak szerű dolgot le lehetett venni és alatta volt egy köríves csúszórész és egy tapogató izé (mint a tű meg a bakelit lemez).Ezek koptatták egymást és a keletkező portól hülyeségeket jelzett a win felé, bizonyos foknál max kitérést meg ilyenek. Mindenfélével próbáltam tisztítani de a legjobban a WD40 nevű spray vált be, olcsóbb megoldás az alkohol. Befújtam, óvatosan letöröltem és olyan precíz lett mint újkorában. Kb. félévente kellett ismételni a dolgot.


    Remélem tudtam valamit segíteni.

    üdv.: Milán
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2007. 03. 20. 02:40.

  9. #184

    Re: Kormánybajok

    Bocs nem olvastam eléggé előre, többen leírták már ezt a módszert...

  10. #185

    Re: Kormánybajok

    Nah kicserélték a 4. momomat is megint egy évig nyugi

    amugy cuccokat nemtartanak sőt javitani sem javitanak kuka és jön az új remélem lassan kifogy a momo készlet és kis ráfizetéssel g25re cserélik :F

  11. #186
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Sziasztok volna nekem egy hatalmas problémám.Én egy Microsoft sidewinder force feedback wheel kormánnyal nyomom.Az a baj hogy suttyoba jött és nincs hozzá gyári driverem.Na most így a windows beismeri de sehogy nem tudom külön tengelyre tenni a pedálokat meg játéknál is gond(némelyiknél) a felismertetés.Ha valaki tud segítsen fizetek is a cdért ha van neki csak jo legyen mert már így nagyon gáz a kormány nem lenne rossz csak így nem az igazi elöre is köszönöm.

  12. #187
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok volna nekem egy hatalmas problémám.Én egy Microsoft sidewinder force feedback wheel kormánnyal nyomom.Az a baj hogy suttyoba jött és nincs hozzá gyári driverem.Na most így a windows beismeri de sehogy nem tudom külön tengelyre tenni a pedálokat meg játéknál is gond(némelyiknél) a felismertetés.Ha valaki tud segítsen fizetek is a cdért ha van neki csak jo legyen mert már így nagyon gáz a kormány nem lenne rossz csak így nem az igazi elöre is köszönöm.
    Az első link biztosan ffb-s driver,a másikat nem tudom

    http://www.peeters.ch/sidewinder_for...rivers_4.0.zip

    http://msdownload.netacademia.net/info.aspx?prid=64
    Utoljára módosította: prost; 2007. 04. 06. 06:19. Indoklás: info

  13. #188

    Re: Kormánybajok

    Kedves Logitech-es kormányosok (bár tulajdonképpen mindenki kedves és várok válaszokat a többiektől is... szóval), sziasztok! Lenne egy gondom. Van nekem egy DFP-m. Nagyon klassz, élmény vele vezetni, de... mi a bánattól van az, hogy az XP
    csak nagyritkán ismeri fel az gép indításakor (márhogy nekem csak ritkán jelenik
    meg a "játékvezérlők" között)? Be van dugva az USB meg a táp is, világít a led, de
    nem látja a gép (meg persze a játék sem). Ilyenkor megoldás, hogy kihúzom az
    USB-t majd visszadugom és láss csodát megtalálja + telepíti + kalibrál...

    ...tényleg! Hamár itt tartunk: az törvényszerű, hogy minden egyes gépindításkor
    kalibrálja magát a kormány (még akkor is, amikor aztán a gép nem látja)? Ha pl.
    nem akarok GTR -ezni (na jah, ilyen is előfodul), akkor mindig ki kell húzni???

    A válaszokat előe is köszönöm...

  14. #189
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Nagyon szépen köszönöm de tényleg el se hiszed mennyit segített ez rajtam mert már régóta kerestem drivert hozzá de nem találtam sose.Tényleg köszi egyszer majd vendégem leszel egy italra!Így mostmár tuti a kormány kösz mégegyszer!

  15. #190
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szépen köszönöm de tényleg el se hiszed mennyit segített ez rajtam mert már régóta kerestem drivert hozzá de nem találtam sose.Tényleg köszi egyszer majd vendégem leszel egy italra!Így mostmár tuti a kormány kösz mégegyszer!
    Nincs mit...unicum és sör...soxor

  16. #191

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg brick írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Logitech-es kormányosok (bár tulajdonképpen mindenki kedves és várok válaszokat a többiektől is... szóval), sziasztok! Lenne egy gondom. Van nekem egy DFP-m. Nagyon klassz, élmény vele vezetni, de... mi a bánattól van az, hogy az XP
    csak nagyritkán ismeri fel az gép indításakor (márhogy nekem csak ritkán jelenik
    meg a "játékvezérlők" között)? Be van dugva az USB meg a táp is, világít a led, de
    nem látja a gép (meg persze a játék sem). Ilyenkor megoldás, hogy kihúzom az
    USB-t majd visszadugom és láss csodát megtalálja + telepíti + kalibrál...

    ...tényleg! Hamár itt tartunk: az törvényszerű, hogy minden egyes gépindításkor
    kalibrálja magát a kormány (még akkor is, amikor aztán a gép nem látja)? Ha pl.
    nem akarok GTR -ezni (na jah, ilyen is előfodul), akkor mindig ki kell húzni???

    A válaszokat előe is köszönöm...

    szerintem ez inkább alaplap driver vagy xp probléma..

  17. #192
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    De gondolkozok egy logitech g25 ön mert találtam egy olcsó helyet csak nem tudom mennyire jó illetve megbízható meg azt mondják ha mindent használok egy csomót veszítek a pályán mert tetszik a kormány amiket eddig láttam rola csak akiki használják azok jobban tudják megéri e?elöre is kössz
    Szerintem megeri, en is azt hasznalom. Igaz a H valtot abszolut nem hasznalom, meg a kuplungot se mert ugye az tiltva van.

  18. #193
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Hogy érted hogy tiltva van?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  19. #194
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy érted hogy tiltva van?
    A versenyszabalyzat nem engedi a manualis kuplung hasznalatot. A kuplung mukodik, csak a jatekban automata kuplungra kell allitani, igy azt a pedalt joforman nem hasznalod. Legalabbis a HGTRM versenyeken.

  20. #195
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.631

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Nagypál Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A versenyszabalyzat nem engedi a manualis kuplung hasznalatot. A kuplung mukodik, csak a jatekban automata kuplungra kell allitani, igy azt a pedalt joforman nem hasznalod. Legalabbis a HGTRM versenyeken.

  21. #196
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Kormánybajok

    Na most azt mondd meg nekem hogy mibe tudhat többet akkor mint az én microsoftom ha pl nincs kuplung.Jó mondjuk a ffbje biztos hogy fényévekre van az enyémtől de hát az enyém méd az ffbk előkorszakából való attol függetlenül hogy nem régi.Vagy 900 fokos szög mennyire befojásol?Meg olvastam hogy a váltókar nem biztos hogy hosszú élettartamu a teszteken.Meséjj róla bövebben hogy tudjam megvegyem e.Köszi
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  22. #197
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése

    Ja bocs, HGTRM-ben nincs tiltva, LFS-ben van tiltva, osszekevertem.

  23. #198
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.631

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg HGTRM4 GTR2 KUPA VERSENYSZABÁLYZAT írta Hozzászólás megtekintése
    ... A segítségek közül csak a "clutch help" (automata kuplung) engedélyezett és kötelező a "cockpit-view" (cockpit-nézet) használata. ...
    Én ezt kicsit másképp értelmezem, szerintem olvasdát még 1x.

  24. #199
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Na most azt mondd meg nekem hogy mibe tudhat többet akkor mint az én microsoftom ha pl nincs kuplung.Jó mondjuk a ffbje biztos hogy fényévekre van az enyémtől de hát az enyém méd az ffbk előkorszakából való attol függetlenül hogy nem régi.Vagy 900 fokos szög mennyire befojásol?Meg olvastam hogy a váltókar nem biztos hogy hosszú élettartamu a teszteken.Meséjj róla bövebben hogy tudjam megvegyem e.Köszi
    Maga a kormany joval pontosabb, de mintha a hardware forumban irtak volna jopar jellemzest a kormanyrol, legalabbis valami igy remlik.

  25. #200
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt kicsit másképp értelmezem, szerintem olvasdát még 1x.
    Lasd #199-es hozzaszolas.

Oldal: 8 / 63 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •