Oldal: 59 / 63 ElsőElső ||| 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.451 - 1.475 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #1451
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg roteiro írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Pár napja kezdte a kormányom ,hogy lendületesebb jobbra fordításnál furcsa hangot ad. Eddig ezt nem csinálta és a balra tekerésnél sincs ilyen gond.
    Mit gondoltok mi okozhatja? A kormány még garanciális, szerintetek érdemes lenne visszavinni vagy nem foglalkoznak ilyen dologgal?

    A jelenségről csináltam egy vidit:

    Ha garis akkor nem kell gondolkodni, vissza kell vinni.

  2. #1452
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    G27 csapágyház-csapágy cserével, felújítással nem tudtok valakit aki foglalkozik?

    Még bírja nem mozog, viszont egyre durvábban zörög egy-egy kerékvetőn, és a GT3 bajnokság végével tetetnék bele egy olyan kombót, hogy rendes nagy kormányokat is elbírjon, esetleg hosszabb tengellyel.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  3. #1453
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    G27 csapágyház-csapágy cserével, felújítással nem tudtok valakit aki foglalkozik?

    Még bírja nem mozog, viszont egyre durvábban zörög egy-egy kerékvetőn, és a GT3 bajnokság végével tetetnék bele egy olyan kombót, hogy rendes nagy kormányokat is elbírjon, esetleg hosszabb tengellyel.
    Nem a csapágy zörög ilyenkor nagy valószínűséggel, hanem az FFB motor végén lévő kicsi fogaskereket a helyére visszanyomó rugó összenyomódása.
    Laposabb a rugó és nagyobb úton tud járni az FFB motor tengelye le és fel is a szög alatt lévő fogazás miatt. Egyenes fogazásnál nem tudna le és fel mozogni.
    Nekem is adott ki ilyen hangot de szétszedve és a kis rugót megnyújtva újra a helyén tudja tartani a FFB motort. A hangja ismét csöndes. Van végleges mod
    is ami nem engedi az FFB motor tengelyét ki be járni. Gyári állapotban a ki rugó tartja a helyén.


    És ilyen hangot ad ki gondolom.


    A végleges modot nem találom, de keresni kell. A lényeg hogy a rugó helyett ott egy 8as anya van beleragasztva a fogaskerék járatába és egy fúrás után
    a másik oldalról egy csavarral lehet állítani a távtartást, hogy mennyit tudjon mozogni az FFB motor tengelye és rögzíteni kell egy ellen anyával. Itt már
    nincs benn rugó.

    De a legegyszerűbb, ha a benne lévő rugót kézzel kihúzod hogy magasabb legyen és összenyomódva nagyobb erővel tudja a motort visszanyomni.
    Remélem segítettem.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  4. #1454
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a csapágy zörög ilyenkor nagy valószínűséggel, hanem az FFB motor végén lévő kicsi fogaskereket a helyére visszanyomó rugó összenyomódása.
    Laposabb a rugó és nagyobb úton tud járni az FFB motor tengelye le és fel is a szög alatt lévő fogazás miatt. Egyenes fogazásnál nem tudna le és fel mozogni.
    Nekem is adott ki ilyen hangot de szétszedve és a kis rugót megnyújtva újra a helyén tudja tartani a FFB motort. A hangja ismét csöndes. Van végleges mod
    is ami nem engedi az FFB motor tengelyét ki be járni. Gyári állapotban a ki rugó tartja a helyén.


    És ilyen hangot ad ki gondolom.


    A végleges modot nem találom, de keresni kell. A lényeg hogy a rugó helyett ott egy 8as anya van beleragasztva a fogaskerék járatába és egy fúrás után
    a másik oldalról egy csavarral lehet állítani a távtartást, hogy mennyit tudjon mozogni az FFB motor tengelye és rögzíteni kell egy ellen anyával. Itt már
    nincs benn rugó.

    De a legegyszerűbb, ha a benne lévő rugót kézzel kihúzod hogy magasabb legyen és összenyomódva nagyobb erővel tudja a motort visszanyomni.
    Remélem segítettem.
    Megnézem, csak még féltem szétszedni.
    De inkább ilyen hangot ad:
    https://youtu.be/tS8TZH0CSZw

    Tapatalkkal küldve az én X5 eszközömről
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  5. #1455
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Megnézem, csak még féltem szétszedni.
    De inkább ilyen hangot ad:
    https://youtu.be/tS8TZH0CSZw

    Tapatalkkal küldve az én X5 eszközömről
    Ez is ugyanaz szerintem.
    Én úgy oldottam meg, hogy fogtam két egyforma rugós tollat, kiszedtem a rugókat belőle, levágtam a gyári Logitech rugó nagyságára és beletettem a gyári rugó belsejébe mint egy segédrugót. Így már van olyan erős hogy nem mozog a tengely.

  6. #1456
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    G27 csapágyház-csapágy cserével, felújítással nem tudtok valakit aki foglalkozik?

    Még bírja nem mozog, viszont egyre durvábban zörög egy-egy kerékvetőn, és a GT3 bajnokság végével tetetnék bele egy olyan kombót, hogy rendes nagy kormányokat is elbírjon, esetleg hosszabb tengellyel.
    A múltkori szétszedős karbantartás alkalmával észrevettem, hogy nekem is kezd megrepedni a csavarok mellett a csapágyház, sőt némelyik csavar már meg is van szakadva.
    Nyár közepe felé kiszedem a csapágyházat és odaadom havernak hogy vigyék be gépbe, aztán CNC-vel vagy esztergával csinálnak fémből. Majd írok hogy vált be tesztelés után, aztán beszélünk róla ha még aktuális lesz.

  7. #1457
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg KennyMkI írta Hozzászólás megtekintése
    A múltkori szétszedős karbantartás alkalmával észrevettem, hogy nekem is kezd megrepedni a csavarok mellett a csapágyház, sőt némelyik csavar már meg is van szakadva.
    Nyár közepe felé kiszedem a csapágyházat és odaadom havernak hogy vigyék be gépbe, aztán CNC-vel vagy esztergával csinálnak fémből. Majd írok hogy vált be tesztelés után, aztán beszélünk róla ha még aktuális lesz.
    Okés, köszi!

    Közben amúgy szétszedtem, és a csapágynak/csapágyháznak tényleg semmi baja sincs. Megnézem ezt a rugót majd valamikor, csak teljesen nem akartam szétszedni még.

    Az viszont még mindig kérdés a fejemben, hogy ha kapna egy 32cm körüli gt kormányt, gyorskioldós aggyal, akkor a meghosszabbodott tengely (nagyobb erőkar), nehezebb kormány miatt mennyivel nőne a terhelés. Mennyire bírná a gyári cucc...

    Nincs itt MO-n valami szaki aki foglalkozik G25/7/9 moddingal, szervízzel? Talán nagyobb a knowledgebase amiből meríthetnék, illetve talán tud tippet adni mit hogy hogyan. A munkadíjjat nem sajnálnám tőle
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  8. #1458
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Az viszont még mindig kérdés a fejemben, hogy ha kapna egy 32cm körüli gt kormányt, gyorskioldós aggyal, akkor a meghosszabbodott tengely (nagyobb erőkar), nehezebb kormány miatt mennyivel nőne a terhelés. Mennyire bírná a gyári cucc...
    A gyári cucc nem sokáig bírná! De egy alu csapágyházzal és a motorok hűtésével már bírja

  9. #1459
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Okés, köszi!

    Közben amúgy szétszedtem, és a csapágynak/csapágyháznak tényleg semmi baja sincs. Megnézem ezt a rugót majd valamikor, csak teljesen nem akartam szétszedni még.

    Az viszont még mindig kérdés a fejemben, hogy ha kapna egy 32cm körüli gt kormányt, gyorskioldós aggyal, akkor a meghosszabbodott tengely (nagyobb erőkar), nehezebb kormány miatt mennyivel nőne a terhelés. Mennyire bírná a gyári cucc...

    Nincs itt MO-n valami szaki aki foglalkozik G25/7/9 moddingal, szervízzel? Talán nagyobb a knowledgebase amiből meríthetnék, illetve talán tud tippet adni mit hogy hogyan. A munkadíjjat nem sajnálnám tőle
    nekem nem rég ment tönkre a moddolt g25....
    32 cm-es kormány volt rajta , egy tuningolt elektronika és egyedi hűtés...
    kb 5 hónap intenzív használatot bírt (Le Mans 2 órás futamot még kibírta , következő bekapcsolásnál már megkotlott )
    apropó: eladó a kormányadapter igazi kormányokhoz

  10. #1460
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nekem nem rég ment tönkre a moddolt g25....
    32 cm-es kormány volt rajta , egy tuningolt elektronika és egyedi hűtés...
    kb 5 hónap intenzív használatot bírt (Le Mans 2 órás futamot még kibírta , következő bekapcsolásnál már megkotlott )
    apropó: eladó a kormányadapter igazi kormányokhoz
    Akkor a moddolást lehet inkább hagyom a pékbe...
    Annyival többet úgy sem ad hozzá. Főleg, hogy kesztyűben vezetek. Mindegy, hogy velúrt, vagy bőrt fogok. Max a szememnek lenne szebb egy rendes GT Momo kormány
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  11. #1461
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor a moddolást lehet inkább hagyom a pékbe...
    Annyival többet úgy sem ad hozzá.
    Nem láttam, hogy írtad volna, de most az alap kormány van rajta? Mert ahhoz képest egy 32 centis ég és föld, hidd el (bár az kérdés, hogy bírja -e)

  12. #1462
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem láttam, hogy írtad volna, de most az alap kormány van rajta? Mert ahhoz képest egy 32 centis ég és föld, hidd el (bár az kérdés, hogy bírja -e)
    "Biztos úr, ezen minden gyári!"
    Viccet félretéve, igen, nem nyúltam hozzá semmihez még rajta.
    Ez az égés-föld meg szerintem elég emberfüggő. :P
    Csak a kormány tekintetében szerintem a DFGT és a G27 között sincs már akkora ugrás, mint a DFGT - EX volt. Az a + 2-2 centi mindkét oldalon nem hiszem, hogy annyira nagy ugrás lenne.
    Abban az esetben ha az átlag ~40cm körül utcai kormányokat tekergeti az ember élőben akkor elhiszem. De ahhoz nagyfaterom autójába kellene ülnöm
    Inkább gyűjtögetek valami jó thrustmasterre amin lehet cserélgetni alapból akkor már.
    Gyorscsatlakozóval, meg minden cuccal egyben lenne ~30k ahogy számoltam mire összeáll. Ha eladom 50-ért a G27-et, akkor már 80k meg van. Újonnan meg akcióban már ~100k körül kapok jó TH-t ahogy néztem.

    Akárhogy nézegetem, inkább hagyom gyáriban
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  13. #1463
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291


    Most elsőnek úgy is őt akarom rendbe rakni, meg pályanapokra átnézetni.
    (Parkoló Parádéra valami ötlet kellett, hogy kinézzen valahogy a törött első lökössel is )
    Csatolt képek Csatolt képek
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  14. #1464
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    "Biztos úr, ezen minden gyári!"
    Viccet félretéve, igen, nem nyúltam hozzá semmihez még rajta.
    Ez az égés-föld meg szerintem elég emberfüggő. :P
    Csak a kormány tekintetében szerintem a DFGT és a G27 között sincs már akkora ugrás, mint a DFGT - EX volt. Az a + 2-2 centi mindkét oldalon nem hiszem, hogy annyira nagy ugrás lenne.
    Abban az esetben ha az átlag ~40cm körül utcai kormányokat tekergeti az ember élőben akkor elhiszem. De ahhoz nagyfaterom autójába kellene ülnöm
    Inkább gyűjtögetek valami jó thrustmasterre amin lehet cserélgetni alapból akkor már.
    Gyorscsatlakozóval, meg minden cuccal egyben lenne ~30k ahogy számoltam mire összeáll. Ha eladom 50-ért a G27-et, akkor már 80k meg van. Újonnan meg akcióban már ~100k körül kapok jó TH-t ahogy néztem.

    Akárhogy nézegetem, inkább hagyom gyáriban
    Én nem rég csináltam meg az enyémet 32-es kormányra, postoltam is egy kis leírást róla a szim hardver topikban. Az a pár centi nekem nagyon sokat dob rajta, de ez szubjektív.
    Mondjuk a gyorscsatoló és hosszabb tengely már lehet sok lenne neki.

  15. #1465
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    ...az átlag ~40cm körül utcai kormányokat tekergeti az ember élőben akkor elhiszem. De ahhoz nagyfaterom autójába kellene ülnöm
    Inkább gyűjtögetek valami jó thrustmasterre amin lehet cserélgetni alapból akkor már.
    Gyorscsatlakozóval, meg minden cuccal egyben lenne ~30k ahogy számoltam mire összeáll. Ha eladom 50-ért a G27-et, akkor már 80k meg van. Újonnan meg akcióban már ~100k körül kapok jó TH-t ahogy néztem.
    Most váltottam G27-ről T300RS-re és eddig jónak ötletnek tűnik. Nem állítom, hogy nagy különbség van köztük, ettől gyorsabb sem leszek, de sokkal kifinomultabban adja elő. Mellesleg több gombom van a kormányon és így meg tudom oldani a pit-es dolgokat anélkül, hogy a G25 váltómat tapperolnám. A "Base" jóval erősebbnek tűnik, mint a Logitech alapja, nem mellesleg csendesebb is. Ha teheted, szerintem érdemes upgrade-elni, mert jobb vezetési élményt ad. Nem tudom, magát a 28 centis kormányt cserélem-e majd, egyelőre megteszi. Engem nem zavar, hogy nem alcantara, mert nem szeretem a kesztyűt.
    Egyébként 93 ezer volt a Compker-től kiszállítva, plusz biztosítással, hogy probléma esetén ne én fizessem a szállítási költségeket.

  16. #1466
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    "Biztos úr, ezen minden gyári!"
    Viccet félretéve, igen, nem nyúltam hozzá semmihez még rajta.
    Ez az égés-föld meg szerintem elég emberfüggő.
    Csak a kormány tekintetében szerintem a DFGT és a G27 között sincs már akkora ugrás, mint a DFGT - EX volt. Az a + 2-2 centi mindkét oldalon nem hiszem, hogy annyira nagy ugrás lenne.
    Abban az esetben ha az átlag ~40cm körül utcai kormányokat tekergeti az ember élőben akkor elhiszem. De ahhoz nagyfaterom autójába kellene ülnöm
    Inkább gyűjtögetek valami jó thrustmasterre amin lehet cserélgetni alapból akkor már.
    Gyorscsatlakozóval, meg minden cuccal egyben lenne ~30k ahogy számoltam mire összeáll. Ha eladom 50-ért a G27-et, akkor már 80k meg van. Újonnan meg akcióban már ~100k körül kapok jó TH-t ahogy néztem.

    Akárhogy nézegetem, inkább hagyom gyáriban
    Egyébként én is úgy vagyok vele h ég és föld
    Most a t300 -n ez a 28 cm-es rim nagyon játékszer hatast ad...
    Kell a 32 cm-es rim minimum nekem...az átalakító már úton is van Olaszországbol
    Persze amig G27-em volt addig szerettem a 28 cm-es rimet is...csak mostmár a 30 -as is kicsinek hat...

  17. #1467
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Most váltottam G27-ről T300RS-re és eddig jónak ötletnek tűnik. Nem állítom, hogy nagy különbség van köztük, ettől gyorsabb sem leszek, de sokkal kifinomultabban adja elő. Mellesleg több gombom van a kormányon és így meg tudom oldani a pit-es dolgokat anélkül, hogy a G25 váltómat tapperolnám. A "Base" jóval erősebbnek tűnik, mint a Logitech alapja, nem mellesleg csendesebb is. Ha teheted, szerintem érdemes upgrade-elni, mert jobb vezetési élményt ad. Nem tudom, magát a 28 centis kormányt cserélem-e majd, egyelőre megteszi. Engem nem zavar, hogy nem alcantara, mert nem szeretem a kesztyűt.
    Egyébként 93 ezer volt a Compker-től kiszállítva, plusz biztosítással, hogy probléma esetén ne én fizessem a szállítási költségeket.
    Alcantara van, de kesztyű nélkül megyek. Tisztító szer az ulesbol is kihozta régen a koszt, nem hiszem hogy gond lesz majd vele. Nekem nagyon sokat adott hozzá a 27rol 30ra váltás, de ez szubjektív persze
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 05. 16. 12:23.

  18. #1468
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Alcantara van, de kesztyű nélkül megyek. Tisztító szer az uleabol is kínozta régen a koszt, nem hiszem hogy gond lesz majd vele. Nekem nagyon sokat adott hozzá a 27rol 30ra váltás, de ez szubjektív persze
    Én csak futamokon használok kesztyűt ezért szépen zsírosodik is.Sajnos semmivel nem tudtam kiszedni a koszt,így elvittem egy autókozmetikába aki precízen dolgozik és egy üveg "setup"-ért megcsinálta.Nagyon szép lett de sajnos a kopáson már nem tudott segíteni.Kb 3000-4000 ft a tisztítása.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #1469
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon sokat adott hozzá a 27rol 30ra váltás, de ez szubjektív persze
    Lehet, hogy majd egyszer arra upgrade-elek, de mindenképpen kellett hozzá egy erősebb "base", mint a Logitech-é. Biztosan sokat ad hozzá az a +10% átmérőben, finomabbá teszi a kormányzást. Szerintem akár 32-25 centi is lehetne.

  20. #1470
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak futamokon használok kesztyűt ezért szépen zsírosodik is.Sajnos semmivel nem tudtam kiszedni a koszt,így elvittem egy autókozmetikába aki precízen dolgozik és egy üveg "setup"-ért megcsinálta.Nagyon szép lett de sajnos a kopáson már nem tudott segíteni.Kb 3000-4000 ft a tisztítása.
    Szintén Alcantara, csupasz kézzel. Használat előtt alapos kézmosás, kéthavonta pedig forró vizes, bolyhos pamut ronggyal végigdörgölöm. Másfél éve szolgál így, pucolás után közel újszerűnek hat.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  21. #1471
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Nálam a kesztyű az egybeforrt a versenyzéssel. Élőben kötelező is. Valahogy a "rituálé" része

    Mindenesetre inkább csere, mint modding szerintem.

    Tapatalkkal küldve az én X5 eszközömről
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  22. #1472
    Szevasztok
    Van egy t500 rs kb egy hónapja használom s néha harmadik negyedik kihúzás bedugás után konfigol be+játék közben minimalisan jobbra el van csúszva a kerék a középtől.
    Talalkozott e vki hasonló jelenséggel?

  23. #1473
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg vasmuves írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok
    Van egy t500 rs kb egy hónapja használom s néha harmadik negyedik kihúzás bedugás után konfigol be+játék közben minimalisan jobbra el van csúszva a kerék a középtől.
    Talalkozott e vki hasonló jelenséggel?
    1. Próbáld meg másik USB-be dugni, ha lehet 2.0-ba, friss firmware, friss driver stb.
    2. A gyári közepet meg így tudod állítani:
    1) Once the wheel is connected (and after the wheel has calibrated itself), turn the wheel completely to the left and then completely to the right.2) Next, move the wheel to its perfectly centered position.
    3) Simultaneously press and then release the “START + SELECT + MODE” buttons.
    4) The wheel’s new central value is automatically and permanently saved in the wheel’s internal Flash memory
    (note: do not repeat this procedure each time you reconnect the wheel).
    IMPORTANT: Be sure not to not use this procedure too often, since there are a limited number of times that changes can be written to the wheel’s internal Flash memory.
    = This procedure must be used only to modify the factory setting of the wheel’s central value.

    0



  24. #1474
    Sziasztok.
    Van egy Thrustmaster T300 RS kormányom. Sajnos nem tudja magát kalibrálni össze vissza csapkod jobbra-balra. ( rémisztő ) A gyári kalibrációs programot már próbáltam, melyet a gyártó honlapjáról töltöttem le. Szervizbe is elküldtem ( reworks szerviz kft ) ott nem tudtak mit kezdeni vele. Mivel nincs márka szervize magyar országon, így felhívtam még pár helyet de mindenhol elutasítottak.
    Ha esetleg lenne valakinek valamilyen információja, hogy ki tudná megjavítani, nagyon hálás lennék ha megosztaná velem.
    Minden megoldás érdekel.
    Ha nincs megoldás, akkor ha valakit érdekel alkatrésznek eladom

  25. #1475
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg szabó71 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Van egy Thrustmaster T300 RS kormányom. Sajnos nem tudja magát kalibrálni össze vissza csapkod jobbra-balra. ( rémisztő ) A gyári kalibrációs programot már próbáltam, melyet a gyártó honlapjáról töltöttem le. Szervizbe is elküldtem ( reworks szerviz kft ) ott nem tudtak mit kezdeni vele. Mivel nincs márka szervize magyar országon, így felhívtam még pár helyet de mindenhol elutasítottak.
    Ha esetleg lenne valakinek valamilyen információja, hogy ki tudná megjavítani, nagyon hálás lennék ha megosztaná velem.
    Minden megoldás érdekel.
    Ha nincs megoldás, akkor ha valakit érdekel alkatrésznek eladom
    Náluk próbáltad? Ők a Trustmaster talán legnagyobb magyar disztribútora.

Oldal: 59 / 63 ElsőElső ||| 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •