Oldal: 3 / 63 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #51
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Kormánybajok

    Sejtelmem sincs.Attilának pedig a gtr-ben nincs force-a.Mindenhol máshol jó!

    Ezt nem tudjátok mitől lehet?

    Természetesen be van kapcsolva, stb,stb.

  2. #52
    Csupor Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 11. 14.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Re: Kormánybajok

    Logitech Formula Force kormányom van, és a napokban vettem észre, hogy valami miatt nem tudok olyan köridőket menni mint azelőtt. A kormány valahogy elrángatja közép állásból, olyan mintha nagy sebességnél szitálna a kocsi eleje (nem a fordított effekt a gond). Ezt a jelenséget eddig nem tapasztaltam. Ezt okozhatja koszolódás?

  3. #53

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Csupor Antal írta
    Logitech Formula Force kormányom van, és a napokban vettem észre, hogy valami miatt nem tudok olyan köridőket menni mint azelőtt. A kormány valahogy elrángatja közép állásból, olyan mintha nagy sebességnél szitálna a kocsi eleje (nem a fordított effekt a gond). Ezt a jelenséget eddig nem tapasztaltam. Ezt okozhatja koszolódás?
    HI Anti!

    Nekem PONTOSAN ugyanez a problémám volt 1-2 nappal ezelőtt a Wingman Force kormányommal, szétszedtem, és a kormány végén lévő potméterről lehúztam az érintkezőt, majd a potit is és az érintkezőt is befújtam "CHIP Precíziós Kontakt Tisztító és Kenő" spray-vel és finoman elforditgattam a kormányt, hogy kicsit kenje. Utána nagyon szépen tudtam vele menni a tegnap esti futamon.

  4. #54
    Csupor Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 11. 14.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta
    HI Anti!

    Nekem PONTOSAN ugyanez a problémám volt 1-2 nappal ezelőtt a Wingman Force kormányommal, szétszedtem, és a kormány végén lévő potméterről lehúztam az érintkezőt, majd a potit is és az érintkezőt is befújtam "CHIP Precíziós Kontakt Tisztító és Kenő" spray-vel és finoman elforditgattam a kormányt, hogy kicsit kenje. Utána nagyon szépen tudtam vele menni a tegnap esti futamon.
    Köszönöm szépen, meg fogom próbálni!
    (már azon is elkezdtem gondolkodni, hogy a GTR-ben van olyan, hogy szél? )

  5. #55
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM11 - Watkins Glen

    Tanácsot szeretnék kérni tőletek. A kormányom teljesen halott, mert a Force Feedback-el is gond van (egy bizonyos ponton megakad a kormány ha megy a Force Feedback). Szóval le szeretném cserélni, de a gépemet is rendbe kell hozatnom (alaplapcsere, stb) és ahogy körülnéztem a nyíregyi boltok weboldalain, csak a csatolt képen láthatóval találkoztam, ez olyan 17000 Ft körül mozog. Tudom hogy ez egy régebbi típus, de újjabbra nincs pénzem, viszont játszani akarok. Szerintetek ezt megéri megvenni, elég pontos, megbízható?

    Segítségeteket előre is köszönöm.
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #56
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGPLM11 - Watkins Glen

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Tanácsot szeretnék kérni tőletek. A kormányom teljesen halott, mert a Force Feedback-el is gond van (egy bizonyos ponton megakad a kormány ha megy a Force Feedback). Szóval le szeretném cserélni, de a gépemet is rendbe kell hozatnom (alaplapcsere, stb) és ahogy körülnéztem a nyíregyi boltok weboldalain, csak a csatolt képen láthatóval találkoztam, ez olyan 17000 Ft körül mozog. Tudom hogy ez egy régebbi típus, de újjabbra nincs pénzem, viszont játszani akarok. Szerintetek ezt megéri megvenni, elég pontos, megbízható?

    Segítségeteket előre is köszönöm.
    17e ft???
    Az nagyon sok érte! Haver 12-ért vette ugyanezt! (max 12, de lehet olcsóbb is volt, csak má nem emlékszem pontosan)
    Legalábbis ha nem FFB-es akkor sok érte!
    A tapasztalataim erről a típusról az, hogy marha hamar tönkrementek a potik...
    Persze ez csak egy vélemény! Ne erre alapozz!!!
    Lehet hogy csak haveromnak van valami digitális kisugárzása amitől elszálltak a potik!

  7. #57
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM11 - Watkins Glen

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Tanácsot szeretnék kérni tőletek. A kormányom teljesen halott, mert a Force Feedback-el is gond van (egy bizonyos ponton megakad a kormány ha megy a Force Feedback). Szóval le szeretném cserélni, de a gépemet is rendbe kell hozatnom (alaplapcsere, stb) és ahogy körülnéztem a nyíregyi boltok weboldalain, csak a csatolt képen láthatóval találkoztam, ez olyan 17000 Ft körül mozog. Tudom hogy ez egy régebbi típus, de újjabbra nincs pénzem, viszont játszani akarok. Szerintetek ezt megéri megvenni, elég pontos, megbízható?

    Segítségeteket előre is köszönöm.
    Ennyit nem ér. Ez egy kifutó széria, sokkal olcsóbb kellene legyen. Én a pirosat 20e-ért vettem tavaly nyáron. Tesóm vett ilyen sárgát karácsonykor (ha jól emlékszem 10e volt), de három hónap alatt lett is vele vmi gond... Ráadásul ebben nincs is force feedback. Szerintem nézz át ide, Debrecenbe - MediaM, Cora, Tecso valamelyikében biztos talász ennyiért egy pirosat is.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #58
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Ez is Force Feedback-es, a képhez az volt írva hogy csak illusztráció, tehát szerintem ez a piros. Bár én nem ismerem a Logitech kormányokat, azt hittem csak a színe más, de szerintem ez a piros.

  9. #59
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Ez is Force Feedback-es, a képhez az volt írva hogy csak illusztráció, tehát szerintem ez a piros. Bár én nem ismerem a Logitech kormányokat, azt hittem csak a színe más, de szerintem ez a piros.
    Szerintem látogass el az üzletbe és ha tényleg a piros (Logitech Wigman Force Feedback GP), akkor vedd meg 17e-ért!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #60

    Re: Kormánybajok

    17 körül az biztos hogy a piros, FFB-s, a sárgát sokkal olcsóbban lehet kapni.

  11. #61
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Kormánybajok

    Ha piros, akkor ez a Logitech Wigman Formula Force GP (a jelenleg piacon lévő formula force EX elődje, gyakorlatilag ugyan az), ha sárga akkor a formula GP. A sárga nem force feedback, fele ennyiért is sok. A pirosnak kb 14 ezres a reális új ára, de ze egy kifutott széria érdemes lenne keresned EX végűt ugyan ennyiért. (én itt néztem most meg: http://www.depo.hu/?pn=search&host=d...cat=68&x=0&y=0)

    A sárgát felejtsd el!

    Nekem a piros force GP van, ezzel nyomom a bajnokságban (és még jópáran rajtam kívül is) jó kis kormány, és fórumokon olvasgatva elég sokat is bír, sokak három év után is hibátlan állapotban cserélték le). Nekem másfél éve van, semmi baja. Ebben az árkategóriában nem találsz úgysem jobbat.

    Én le akarom majd cserélni, amint megjelenik a Logitech G25, mert beleszállódtam a szimulátorozásba nagyon, de ha nem megszállotttként akarsz autós játékokat nyomni, és a költségek is fontosak a számodra, ez a kormány nem lesz rossz választás. Ha októberig (G25 megjelenése kibírod, az enyémet odaadom 8 ezresért, de gondolom az már későn lenne neked.
    amin még érdemes azért elgondolkodni az a Driving force pro, vagy a Momo Racing, de ezek kb kétszer annyiba kerülnek. Ezek pontosabb, többet fordítható kormányok hosszabb pedálúttal, precízebben lehet velük vezetni. A Momo-nak szarakodós a pedálja, a Drivin Force pro meg eredetileg PS2 kormány, de ez is használható pc játékokhoz is.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  12. #62
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Kormánybajok

    Gyerekek én bevallom, hogy foggalmam nem volt, hogy miről is beszéltek amikor a Logitech G25 emlegetitek. Most rákerestem neten.

    Hát ez nagyon brutálisan néz ki. És amint olvasgatom nem is lesz rossz.

    Asszem én is be fogok ruházni egy ilyenre ha megjelenik. Csak előtte el kell adnom a két momo racinget amim van!

    Tényleg azt esetleg meg tudja valaki mondani, hogy mennyi lesz ennek a ketyerének a vételára? Vagy erről még nincs infó?!

  13. #63
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Kormánybajok

    300 usd, ami mire eljut hozzánk, szerintem olyan 280-300 euro lesz de még ezt is bátran megéri. három pedál H váltó, remélhetőleg a piros momo minőségével legalább.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  14. #64
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Honk írta
    szerintem olyan 280-300 euro lesz de még ezt is bátran megéri..
    Hogyne. Már ha csak azt nézed, hogy a momo racing-nél mennyivel többet tud/hat már akkor megéri! Eszméletlenül megtetszett. Főleg, hogy sokmindent itt már fémből készítenek ami azért csak nehezebben fárad el mint egy műanyag!

  15. #65
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Honk írta

    Nekem a piros force GP van, ezzel nyomom a bajnokságban (és még jópáran rajtam kívül is) jó kis kormány, és fórumokon olvasgatva elég sokat is bír, sokak három év után is hibátlan állapotban cserélték le). Nekem másfél éve van, semmi baja. Ebben az árkategóriában nem találsz úgysem jobbat.
    És ez a Logitech Formula Force EX ez ugyanolyan strapabíró mint a régi piros Wingman? Nekem ez lenne a fő (na meg persze az ára) mert a mostani kormányommal sincs semmi bajom azon kívűl hogy havonta bütykölöm, és most beadta a kulcsot.

  16. #66
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    És ez a Logitech Formula Force EX ez ugyanolyan strapabíró mint a régi piros Wingman? Nekem ez lenne a fő (na meg persze az ára) mert a mostani kormányommal sincs semmi bajom azon kívűl hogy havonta bütykölöm, és most beadta a kulcsot.
    Wingman Formula Force gp / Formula Force EX
    A két kormány egy az egyben ugyan az. Teszteltem. Ugyan az a pedál, kormányburkolat, rögzítők, belső szerkezet, kábelek, anyagok. Csak a kormánykerék változott (rondább lett), viszont több rajta a gomb.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  17. #67
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    Wingman Formula Force gp / Formula Force EX
    A két kormány egy az egyben ugyan az. Teszteltem. Ugyan az a pedál, kormányburkolat, rögzítők, belső szerkezet, kábelek, anyagok. Csak a kormánykerék változott (rondább lett), viszont több rajta a gomb.
    Értem, köszönöm. A csúnyáság nem izgat, a mostani kormányom is szép, de mit érek a szépséggel, ha közben meg nem működik. Szerintem akkor megyek most délután és beruházok egybe, és ha az alaplapom is úgy akarja, este már tudok menni a gyakorlásra. (de jó lenne ).

    Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek.
    Utoljára módosította: Larionov; 2006. 05. 15. 12:41.

  18. #68
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Jelentem megvettem egy Logitech Formula Force EX kormányt. Látszik hogy a Logitech az egyik legnagyobb kormánygyártó cég, mert telepítés után elájultam a sok állítási lehetőségtől, nekem a régi kormányomhoz csak egy floppyn adtak egy drivert, meg a kalibráló menüben le lehetett tesztelni a Force Feedback-et. Kicsit szokatlan hogy ez nem 270fokban fordul, mint a régim, és a pedál taposója is elég rövid, de majd megszokom. Csak gondoltam ezt még leírom.

    Köszi a segítséget srácok.

    Jah egyébként 17500Ft volt. (ezt elfelejtettem leírni)

  19. #69
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Jelentem megvettem egy Logitech Formula Force EX kormányt. Látszik hogy a Logitech az egyik legnagyobb kormánygyártó cég, mert telepítés után elájultam a sok állítási lehetőségtől, nekem a régi kormányomhoz csak egy floppyn adtak egy drivert, meg a kalibráló menüben le lehetett tesztelni a Force Feedback-et. Kicsit szokatlan hogy ez nem 270fokban fordul, mint a régim, és a pedál taposója is elég rövid, de majd megszokom. Csak gondoltam ezt még leírom.

    Köszi a segítséget srácok.

    Jah egyébként 17500Ft volt. (ezt elfelejtettem leírni)
    Akkor hajrá, este találkozunk!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #70

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Honk írta
    300 usd, ami mire eljut hozzánk, szerintem olyan 280-300 euro lesz de még ezt is bátran megéri. három pedál H váltó, remélhetőleg a piros momo minőségével legalább.
    Ja, de csak még az lesz kérdés, hogy erre még rászalad-e az ÁFA, mert akkor majdnem 100 rugó lesz...

  21. #71
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Kormánybajok

    Szerintem itthon olyan 80 papírpéz kell majd érte, remélem nem több.
    De én úgyis nagykerből veszem meg
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  22. #72

    Re: Kormánybajok

    Itt a G-25. 300 USD az ára
    Csatolt képek Csatolt képek

  23. #73
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Kormánybajok

    Ezt a képet már én is láttam sőt ennél jobb és nagyobb képeim is vannak a ketyeréről. De azt ne mond, hogy már lehet vásárolni a gépet! Azonnal eladom minden ingóságomat 300 dolcsi meg sztem nem sok ezért a cuccért!

  24. #74
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Ezt a képet már én is láttam sőt ennél jobb és nagyobb képeim is vannak a ketyeréről. De azt ne mond, hogy már lehet vásárolni a gépet! Azonnal eladom minden ingóságomat 300 dolcsi meg sztem nem sok ezért a cuccért!
    Szerintem meg bődületes nagy hülyeség megvenni ennyiért!!!
    Pl.: hol vannak a kormányról a gombok??? (Evítte a cica mi?!)
    Szóval ez még gyerekcipőben jár... Lesz ez még olcsóbb is!
    (Én a 15000Ft-os kormányommal is jó időket tok menni...)

  25. #75
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Szerintem meg bődületes nagy hülyeség megvenni ennyiért!!!
    Pl.: hol vannak a kormányról a gombok??? (Evítte a cica mi?!)
    Én ennél több gombot nemigen szoktam a kormányon használni. Pitlimter és esetleg még egy gomb a hátranézéshez. Egyébként látszik, hogy megsem nézted a képet. Ha nem tűnt volna fel a váltó részen is akad némi gomb! Na oda vitte a cica

    Egyébként meg talán egy hangyányival jobbminőségű és pontosabb ez mint a te "15000" forintos gépet (meg ne sértődj! ) legalábbis én úgy gondolom!

Oldal: 3 / 63 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •