Oldal: 2 / 63 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #26
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Kormánybajok

    A pedált leszámítvan nekem is tökéletesen működik a cucc. Hibátlan szerkezet. És érdekes, hogy mintha ütemezve lenne, hogy havonta egyszer ezt meg kell csinálni a pedállal. Nekem szinte napra ponotosan havonta meg kell csinálni. Lehet, hogy nőstény ez a széria.
    Sebaj ennyit tényleg ki lehet bírni.

  2. #27

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Még mielőtt beruháznék, megosztanátok velem, hogy mi is a probléma azzal a Momo Racing pedállal?
    Van más, használható alternatíva (itthon)?
    Nekem egy Genius Speed wheel FFB-m van és nagyon jó,semmi baja.Masszív és erős kormány nagyon jó ffb-vel.KÖnnyű felfogatni az asztalra,a pedálok alatt elég nagy műanyaglap van ami nem csúszkál össze-vissza.Az ára jelenleg olyan 30 ezer körül van.Én úgy kaptam egy csapattársamtól,de nem csalódtam a cuccba,iszonyatosan jó.JA és január óta nyüstölöm hiba nélkül.

  3. #28

    Re: Kormánybajok

    Nem akarok emiatt új témát nyitni, most adtam el a kormányomat (Saitek R440) és kellene helyette másik... Most akkor Momo Racing vagy érdemes inkább várni még hátha jön ki valami aminek nem kell kontatspray-zni a pedálját?

  4. #29
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Sly írta
    Nem akarok emiatt új témát nyitni, most adtam el a kormányomat (Saitek R440) és kellene helyette másik... Most akkor Momo Racing vagy érdemes inkább várni még hátha jön ki valami aminek nem kell kontatspray-zni a pedálját?
    Lehet, hogy jön valami, aminek jó lesz a pedálja, de a kormány még egy darabig szerintem marad az etalon! Havi 1 fújás a kontaktcuccal megér annyit!

  5. #30

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Lehet, hogy jön valami, aminek jó lesz a pedálja, de a kormány még egy darabig szerintem marad az etalon! Havi 1 fújás a kontaktcuccal megér annyit!
    Ahogy olvasok utána fórumokon stb. a MOMO Force van "kikiáltva" etalonnak. Tényleg klasszissal jobb még a Racingtől is? És ha igen valahonnan be lehet még azt szerezni?

  6. #31

    Re: Kormánybajok

    Jobb, mert fém és bőr, tehát minőségibb, viszont én csak egyszer próbáltam de a pedálútja kurva rövid Beszerezni csak használtan, mákkal lehet. Mondjuk eBay-ről.

  7. #32

    Re: Kormánybajok

    MOMO Force II-re meg nem érdemes várni, én is azért halogattam a MOMO vásárlását amikor a Microsoft-om már egy hulladék volt, hogy hátha kijön még, de nem igazán látom a boltokban azóta se

  8. #33

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Jobb, mert fém és bőr, tehát minőségibb, viszont én csak egyszer próbáltam de a pedálútja kurva rövid Beszerezni csak használtan, mákkal lehet. Mondjuk eBay-ről.
    Vártam hogy Te mit mondasz rá, mert láttam egy másik fórumon még régebben elhordtad minden szarnak, most meg végül csak megvetted... Akkor bevált végülis?

  9. #34

    Re: Kormánybajok

    Melyik fórumon?

    Én azt mondom kurva jó kormány ha odafigyelsz rá, és ha megoldod a pedál problémáját. Miután hazahoztam alapból előjöttek a tipikus gondok, de center- és pedalfix után jó, már lassan 2 hónapja asszem. Ami talán legjobb az MS-hez képest, az az hogy sokkal kényelmesebb. Régebben ha leültem játszani akkor kellett egy fél, háromnegyed óra amíg úgy beleszoktam és elkezdtem érezni, MOMO-val rögtön jó időket megyek.

    Szal szerintem 30-at mindenképp megér

  10. #35

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Melyik fórumon?

    Én azt mondom kurva jó kormány ha odafigyelsz rá, és ha megoldod a pedál problémáját. Miután hazahoztam alapból előjöttek a tipikus gondok, de center- és pedalfix után jó, már lassan 2 hónapja asszem. Ami talán legjobb az MS-hez képest, az az hogy sokkal kényelmesebb. Régebben ha leültem játszani akkor kellett egy fél, háromnegyed óra amíg úgy beleszoktam és elkezdtem érezni, MOMO-val rögtön jó időket megyek.

    Szal szerintem 30-at mindenképp megér
    És akkor most: Hummer véleménye a Racingről 2004 végén...
    (SG)

    hehe, miről van szó emberek? a momo racing _szériahibás_ termék! a momo force volt a jó kormány, és még mindig az, arra mérget vehetsz hogy nem romlik el

    nekem sidewinder-em van, pár poticserét túl élt már, de most jól működik, és bizony sok momo racing tulajt verek meg vele

    az újságírásról meg annyit: ismerek egy embert, aki meg nem nevezett internetes oldalra cikket írt a momo racing-ről, és istenítette ... megkérdeztem icq-n, komolyan gondolja-e, erre mondta hogy nem, meg neki is elromlott, dehát most minek húzza le

    'a racing jobb mint az ms'

    nem érted meg te húgyagyú, hogy a racing ___szériahibás___?! az ms-em két évig bírta ki, liga futamokat nyertem vele, wr-eket futottam, a racing meg örülhetsz ha kibírja 2 hétig!

    Na a viccet félretéve akkor látom nincs más lehetőségem, használtat meg nem akarok... És akkor egész pontosan mit kell vele csinálni? Mert olvastam én már mindenfélét, olyan megoldás nincs hogyha előjön a baja akkor úgy megcsinálom hogy utána jósokáig nem kelljen szétszedni? Mert nem akarod sz..rakodni vele állandóan...

  11. #36

    Re: Kormánybajok

    Haha De jó kis emlékek, imádok nosztalgiázni Ez az az illető volt SG-n aki megpróbálta megmagyarázni hogy a MOMO Racing jobb mint a Force és még a BRD-nél is?

  12. #37

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Haha De jó kis emlékek, imádok nosztalgiázni Ez az az illető volt SG-n aki megpróbálta megmagyarázni hogy a MOMO Racing jobb mint a Force és még a BRD-nél is?
    jaja. Jól kiosztottátok...

  13. #38

    Re: Kormánybajok

    Bobbi nagyon adott neki Fő baja az volt srácnak hogy nem tudta hogy két féle MOMO van

  14. #39

    Re: Kormánybajok

    Üdv. Wingman formula force gp-m van pár éve. Nem tom, hogy ezek jelentkeztek-e nálatok is: csak a pedállal van gondom. Első kalibrálás után egy darabig jó... aztán azt veszem észre, hogy tökig nyomom a gázt és mégis erőtlen. Mintha időnként felelngedném... amikor a vezérlőpultban megnézem teljes gáznál szabálytalanul ugrál el a maximum állásból. Mikor kicsit ferdén taposom a gázt, nem pont a tengelyére merőlegesen, akkor meg jó...(egy darabig). Arra gondoltam, hogy az érzékelője halt be, vagy pedig megtört a vezeték. Bár ez kilőve mert, akkor mindig csinálná. Úgy szoktam orvosolni, hogy kalibráláskor, a gázpedált nem nyomom tövig és így már 3/4 állásnál padlógázt érzékel. Próbálkoztam beszorítani mindenhogy az érzékelő lábát a talapzatba, hogy ne mozogjon szabadon, hátha ez a baja. Egy idő után ez sem segít. Ha valaki érti, hogy miről beszélek/írok és tud is segíteni, legyen szíves megírni.

  15. #40

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Üdv. Wingman formula force gp-m van pár éve. Nem tom, hogy ezek jelentkeztek-e nálatok is: csak a pedállal van gondom. Első kalibrálás után egy darabig jó... aztán azt veszem észre, hogy tökig nyomom a gázt és mégis erőtlen. Mintha időnként felelngedném... amikor a vezérlőpultban megnézem teljes gáznál szabálytalanul ugrál el a maximum állásból. Mikor kicsit ferdén taposom a gázt, nem pont a tengelyére merőlegesen, akkor meg jó...(egy darabig). Arra gondoltam, hogy az érzékelője halt be, vagy pedig megtört a vezeték. Bár ez kilőve mert, akkor mindig csinálná. Úgy szoktam orvosolni, hogy kalibráláskor, a gázpedált nem nyomom tövig és így már 3/4 állásnál padlógázt érzékel. Próbálkoztam beszorítani mindenhogy az érzékelő lábát a talapzatba, hogy ne mozogjon szabadon, hátha ez a baja. Egy idő után ez sem segít. Ha valaki érti, hogy miről beszélek/írok és tud is segíteni, legyen szíves megírni.
    Nálam ugyanez WD40 vagy valami kontaktspray, meg tengelyre merőlegesen kell nyomni. 2 WD40-ezés után mostmár féléve jól működik kopkopkkop

  16. #41

    Re: Kormánybajok

    Konkrétan a kis érzékelő forgó részébe kell fújni? Vagy mindenhova ahova csak éri? Köszi a segitséget

  17. #42

    Re: Kormánybajok

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Konkrétan a kis érzékelő forgó részébe kell fújni? Vagy mindenhova ahova csak éri? Köszi a segitséget
    A kábelt le kell huzni róla, és a kis érzékelőre és a csatlakozóra fujni egy keveset, majd hagyni egy picit száradni.

  18. #43

    Re: Kormánybajok

    Az a baj, hogy nem két, hanem egy lábbal kell nyomni akkor nincs baj. Mint pl az enyémmel sincs semmi (Logitech WFF). Vagyis van,ua mint Ákosnak csak fordítva . HA elengedem az összes pedált, akkor néha a fék belibeg, 1/8-ig kb. Rálépek a gázra, akkor először "lemegy" a fékerő, aztán "nyomul" a gáz. Kicsit feljebb nyomom 0-ról a holtjátékot és így a fék nem "nyomódik magától" elengedett pedálállásnál. Ezzel meg is oldódott, hogy ne csússzon meg. Különben "magától" ráfékez a tapír pedál , mikor a kanyarban elengedem a gázt és már csusszan is .

  19. #44

    Re: Kormánybajok

    Hummer!

    Tudom, hogy már leírtad, hogy a Momo jobb, mint az MS Sidewinder, de konkrétan gyorsabb lettél pl. ugyanazon játékban összehasonlítva az időeredményeidet?

  20. #45

    Re: Kormánybajok

    Azt nem mondanám, max. kiegyensúlyozottabb. Nem hiszem hogy akár BRD-től gyorsabb lesz az ember, kiegyensúlyozottságban is csak azért javultam mert a Sidewinder-em már utsó napjait érte és sose állt középre d:

  21. #46
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Sziasztok, lenne egy kis problémám a gázpedálom rugójával, mégpedig az hogy 3 darabra tört. Faterral próbáltunk hasonlót keresni a műhelyünkben, de nem igazán találtunk, a hajlítgatás sem jött össze, és a kicserélés nyomórugóra sem vált be. Elmentem egy számtech boltba, épp zárás elött toppantam be, nem tudom hogy emiatt e, de a kérdésem után hogy hol kaphatnék Btech BJW-350-es kormányhoz pedálrugót körbe röhögtek, majd elzavartak mondván hogy nekik fogalmuk sincs, kérdezzem a hivatalos szervizt. A kérdésem az lenne hogy hol szerezhetnék magamnak ilyen rugót, milyen boltban érdeklődjek, vagy a szervíztől kell rendelnem egy tucatot? Ha valakinek van tippje, kérem segítsen, mert már napok óta nem GPL-ezek

  22. #47

    Re: Kormánybajok

    Nekem is van bajom a kormánnyal/pedállal...


    Fékem állandóan befog, és így sajnos az időim sokkal rosszabbak. A kormányom meg kotyog... (WFFGP)
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  23. #48
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Én tegnap adtam fel a küzdelmet hogy szerezzek egy ilyen kis buzi, jobbra-balra hajlítgatot rugót, és felküldtem az egész pedált Pestre a hivatalos szervizbe, miután ők készségesen tájékoztattak, hogy rugót nem tudnak küldeni, de ha felküldöm az egész pedált ők természetesen helyrehozzák a hibát. Hát erre csak annyit tudok mondani hogy elmennek a pi...ba. De már nem érdekel inkább kifizetem a szervizköltséget (kb:2000 Ft) egy szaros rugó miatt csak legyen már végre megint pedálom.

  24. #49
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Kormánybajok

    Istennek hála már most visszakaptam a pedálomat, igaz ezért kemény 3000 Ft-ot kellett fizetnem. Meg is lepődtem rendesen hiszen csak egy rugó tört el, de a nagy rohanásban elfelejtettem a szétszedett pedál mellé csomagolni a csavarokat, így az összeset pótolták+ 2 kábelt leszedtünk hogy normálisan 2 db-ra szétszedhessük, ezeket visszaforrasztották+ az utiköltség+ "munkadíj". Na mindegy ez van, majd legközelebb okosabb leszek, de most mégis nagyon örülök hogy újra mehetek vezetni. Indulok is

  25. #50
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Kormánybajok

    Nekem a Force jobbrol középre jol huz,viszont balrol nem huz vissza teljesen...
    ezen esetben kinek a ku***a anyja van?
    Nálam a hiba?Software,vagy hardware?
    Elvileg updatelve van a progija...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Oldal: 2 / 63 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •