Oldal: 53 / 63 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.301 - 1.325 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #1301
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Pedro Vargas írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon köszönöm!!!! Sejtettem, hogy új kormány kell, hogy jobb legyek!
    Azért ha kicsit eljátszol a beállításokkal, ezzel a kormánnyal is labdába lehet rúgni, ezzel a típussal is nyertek már korábba bajnokságokat úgy, hogy a mezőny egy részének már 900 fokos volt, a lényeg nem ezen múlik.

  2. #1302

    DF GT

    Sziasztok!

    Gyors kérdésem lenne, hogy az normális-e, ha egy DF GT USB kábelét bedugva kalibrálás után simán a Windows asztalon (tehát úgy hogy semmi sem fut) a kormányt az FFB motor középen tartja, (elmozgatva visszarántja középre), valamint remeg is picit egyfolytában.

    Ezt azt hiszem 2 éve csinálja, nem zavar, megszoktam, de tisztán emlékszem, hogy előtte nem volt ilyen (azaz FFB mentesen tudtam tekergetni ujjal).

    Azóta volt nem egy Windows és profiler telepítésem, szóval lehet az egyik ilyenkor változott valami.

    Köszi,
    Gábor

  3. #1303
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg GaborBartal írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gyors kérdésem lenne, hogy az normális-e, ha egy DF GT USB kábelét bedugva kalibrálás után simán a Windows asztalon (tehát úgy hogy semmi sem fut) a kormányt az FFB motor középen tartja, (elmozgatva visszarántja középre), valamint remeg is picit egyfolytában.

    Ezt azt hiszem 2 éve csinálja, nem zavar, megszoktam, de tisztán emlékszem, hogy előtte nem volt ilyen (azaz FFB mentesen tudtam tekergetni ujjal).

    Azóta volt nem egy Windows és profiler telepítésem, szóval lehet az egyik ilyenkor változott valami.

    Köszi,
    Gábor
    Szia!

    Itt megtalálod a választ (driver beállítások rész): http://logout.hu/cikk/kormany_kalauz...allitasok.html

  4. #1304
    Idézet Eredetileg GaborBartal írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gyors kérdésem lenne, hogy az normális-e, ha egy DF GT USB kábelét bedugva kalibrálás után simán a Windows asztalon (tehát úgy hogy semmi sem fut) a kormányt az FFB motor középen tartja, (elmozgatva visszarántja középre), valamint remeg is picit egyfolytában.

    Ezt azt hiszem 2 éve csinálja, nem zavar, megszoktam, de tisztán emlékszem, hogy előtte nem volt ilyen (azaz FFB mentesen tudtam tekergetni ujjal).

    Azóta volt nem egy Windows és profiler telepítésem, szóval lehet az egyik ilyenkor változott valami.

    Köszi,
    Gábor
    Szia, normális. Én ki szoktam húzni ne rezonáljon folyton.

  5. #1305
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Itt megtalálod a választ (driver beállítások rész): http://logout.hu/cikk/kormany_kalauz...allitasok.html
    Szia!

    Köszi a választ - minden így van pedig, kivéve, hogy 900-on van.

    @mikkkka: Köszi, legalább úgy tűnik, akkor nem probléma

  6. #1306
    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Van egy régi Logitech Momo Force (piros) kormányom.
    Egy-két problémája van sajnos, és szeretném ha valaki hozzáértő megnézné, esetleg megjavítaná nekem.
    Nem kérem természetesen ingyen!
    A kormányt nem tudom rendesen bekonfigurálni, olyan mintha koszosak vagy pontatlanok lennének a potméterek. Idegesen remeg, ugrál ha koppra eltekerem egy irányba és stabilan ott tartom.
    amit a kormányba kell bedugni széles csatit, ott is lehet valami bibi, mert néha kihagy a force feedback, és ha ez megmozgatom, akkor néha jó néha nem. Talán meg van szakadva egy kábel benne vagy ilyesmi.

    Aki tud valakit aki tudna nekem segíteni, azt nagyon megköszönném. Mert amúgy egy nagyon jó állapotban lévő, és fasza kis kormány ez!
    Köszönöm előre is a segítségeteket!



    Melléklet 9449

    Sziasztok,

    Nincs valaki aki kicsit konyít a kormányszervízhez?
    Tílus szokott még itt lenni?

    Köszönöm!

    Üdv:
    Jani
    Utoljára módosította: Zizics János; 2015. 04. 28. 20:09.

  7. #1307
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Nincs valaki aki kicsit konyít a kormányszervízhez?
    Tílus szokott még itt lenni?

    Köszönöm!

    Üdv:
    Jani
    Szevasz!
    Mi a gondod?

  8. #1308
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasz!
    Mi a gondod?
    Üzentem FB-n.

  9. #1309
    Sziasztok!! Help!!!

    Vásároltam 2hete egy új G27 -s kormányt és minden jó is volt de egyszer csak azt írta ki hogy a Logitech wingman monitor leállt.
    Azóta természetesen nem is működik megfelelően.Valaki tudna segíteni????? Üdv.

  10. #1310
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Floyd Mélyvödör írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!! Help!!!

    Vásároltam 2hete egy új G27 -s kormányt és minden jó is volt de egyszer csak azt írta ki hogy a Logitech wingman monitor leállt.
    Azóta természetesen nem is működik megfelelően.Valaki tudna segíteni????? Üdv.
    Töröld le és telepítsd ujra a driverét.

  11. #1311
    Köszönöm szépen a tipped, de ezeket az alapdolgokat már elvégeztem .(persze írhattam volna)
    A drivert leszedtem teljesen és újra raktam vagy 6-szor.Próbáltam USB 3 -is átdugni. meg javult egy napra aztán megint kiírta.
    Ja és Win7 alat fut.

  12. #1312
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kicsit pontosabban írd le a problémát kérlek, mi az hogy nem működik megfelelően?
    Bekapcsoláskor bekalibrálja magát a kormány? Másik gépen próbáltad már?

    A G27 működéséhez alapvetően nem kell semmilyen driver/szoftver, azok nélkül is működik, ez a wingman monitor meg pláne nem tudom micsoda. A Logitech Gaming Software kell neki, de egyáltalán nem kötelező.

    Illetve ez lesz a jó topik a kérdésednek, át fogom ide helyezni: Kormánybajok
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 06. 21:59.

  13. #1313
    Neliszab köszönöm a válaszod meg hogy ilyen gyorsan reagálsz a fórumon történtekre!!

    Kérdésedre válaszolva, kipróbáltam egy másik gépen a kormányt és kutya baja.
    Amúgy a kormány felkeményedik és összevissza hintáz.Akkor ezek szerint még senki nem találkozott ezzel a Logitech Wingman Event Monitor leállásával

    Azért szívesen fogadok ötleteket hátha ja és szépen bekalibrál. üDV.mindenkinek

  14. #1314
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Floyd Mélyvödör írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésedre válaszolva, kipróbáltam egy másik gépen a kormányt és kutya baja.
    Amúgy a kormány felkeményedik és összevissza hintáz.Akkor ezek szerint még senki nem találkozott ezzel a Logitech Wingman Event Monitor leállásával

    Azért szívesen fogadok ötleteket hátha ja és szépen bekalibrál.
    Nem tudom mi az a Logitech Wingman Event Monitor, töröld le a francba. Illetve a jelenséget kérlek próbáld meg normálisan leírni, mert az oké, hogy "felkeményedik és összevissza hintáz", na de melyik szoftverrel, mikor csinálja, folyamatosan, vagy alkalomszerűen, mihez köthető, stb... Másik gépen nem csinálja?

  15. #1315
    A Wingman fost nem tudom letörölni, mert csak időnként megjelenik mikor bekalibrálom a kormányt. (tehát nem egy program hanem egy hiba üzenet) A másik gépen ETS2 öt próbáltam, mert azon elég gagyi a videokártya és az AC nem futott volna rajta. De mindegy is mert az ETS-is ugyanaz volt a problem. Látszólag minden tökéletes (HOGY MIT JELENT EZ) A kormány feltelepítettem a Logitech (64 bit-s) szoftverével. Ha végigpróbálgatom a váltót, kormány, pedálokat azt írja és látom hogy az eszköz megfelelően működik. Most állandó a jelenség de mikor elsőre feltelepítettem, (a játékokat a és a Logtitech szoftvert) játszottam körözgettem és fasza volt. Aztán felkeményedik (hogy hogy felkeményedik??? A megszokott ffb erejétöl marhára eltér, és hintázik az autó,csak nem előre hátra hanem oldalra. Tehát semmi előzménye nem volt ennek a jelenségnek. Amúgy biztos hogy a gépemmel van valami hogy ilyen önálló életet él (200 000 volt úgy hogy nem olyan nagyon gagyi) NINCS EGY ÉVES A windows-is időnként ki írja hogy nem regisztrált, már 3 fajta win 7 is volt rajta és mindegyiket megbuktatja. (persze hogy kalóz) de akkor is másnál nem csinálja és néznek, hogy ilyet még nem láttak.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 17. 09:10.

  16. #1316
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    A Logitech Wingman Event Monitor szerintem egy az egyben a Profiler, csak ilyen néven fut a windowsnak. ( Az automatikus indításnál nálam is ilyen néven írja)

    A hintázás nem az lehet, hogy invertálja az effecteket? Bár akkor pont nem felkeményedik az elején, viszont amikor megmozdítod himbálózik az biztos...


  17. #1317
    Gyerekek minden kormány problémám megoldódott!!!!!!!!
    A logitech profillerbe az ENABLE CENTERINGNÉL a pipát ki kell venni

  18. #1318
    Hegedüs Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 06. 18.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    3
    Sziasztok!
    Teljesen új vagyok itt, nem rég regisztráltam és még nem mentem soha szerveren veletek. Nagyon remélem hogy ez a nyáron megváltozik. Meg is volt az anyagi beruházás, megvettem a Race Room wtcc pakkját stb. ... Valamint egy új kormányra is szükségem volt. A Logitech Driving Force GT-t vettem meg. Nagyon jól szuperál, van viszont két dolog amit nem tudok beállítani. Az egyik hogy 900°-ot fordul a kormány -annyit mint az igazi autókban- viszont a játék csak 90-et érzékel. Vagyis ha 90°-kal elforgatom akkor a játékbeli kormány ütközésig megy, és nem történik semmi ha tovább fordítom a valódit. A másik dolog hogy van egy szekvenciális váltókar is a kormányon amit nem érzékel a játék. Persze tudok váltani a kormány hátulján lévő gombokkal, de ha már van váltó akkor használnám is. Végig böngésztem a beállításokat, sokat próbálkoztam vele, de nem sikerült megoldanom ezt a két problémát. Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek.
    Üdv: Csabi

  19. #1319
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Csabesztroll írta Hozzászólás megtekintése
    A Logitech Driving Force GT-t vettem meg. Nagyon jól szuperál, van viszont két dolog amit nem tudok beállítani. Az egyik hogy 900°-ot fordul a kormány -annyit mint az igazi autókban- viszont a játék csak 90-et érzékel. Vagyis ha 90°-kal elforgatom akkor a játékbeli kormány ütközésig megy, és nem történik semmi ha tovább fordítom a valódit. A másik dolog hogy van egy szekvenciális váltókar is a kormányon amit nem érzékel a játék. Persze tudok váltani a kormány hátulján lévő gombokkal, de ha már van váltó akkor használnám is. Végig böngésztem a beállításokat, sokat próbálkoztam vele, de nem sikerült megoldanom ezt a két problémát. Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek.
    Vizuálisan nem fordul csak tovább a kormány, vagy a kerék sem? Ha csak vizuálisan, akkor ki kell kapcsolni a kéz animácót, ha a kerék sem, akkor töltsd le Logitech profiler-t, ott hozz létre egy profilt és állíts be a 900 fokot. Utána a R3E Controls menüben minden funkciót részletesen szémélyre tudsz szabni, arra a gombra teszed a váltót, amire csak akarod...

    Két olvasmány:
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 23. 20:46.

  20. #1320
    Hegedüs Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 06. 18.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    3
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Vizuálisan nem fordul csak tovább a kormány, vagy a kerék sem? Ha csak vizuálisan, akkor ki kell kapcsolni a kéz animácót, ha a kerék sem, akkor töltsd le Logitech profiler-t, ott hozz létre egy profilt és állíts be a 900 fokot. Utána a R3E Controls menüben minden funkciót részletesen szémélyre tudsz szabni, arra a gombra teszed a váltót, amire csak akarod...

    Két olvasmány:


    Köszönöm szépen! Most egy pár napig nem lesz alkalmam neki állni mert nem leszek itthon de minden bizonnyal sikerülni fog.

  21. #1321
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Üzenetek
    35

    Dfgt probléma

    Sziasztok.Olyan problémám lenne,hogy a kormányom(dfgt),folyamatosan elkalibrálódik.Igazából nem is kell hozzá hirtelen mozdulat.Bármelyik pályán egy körön belül elállítódik.Valakinek esetleg volt már ilyen jellegű gondja? A válaszokat előre is kösz.

  22. #1322
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Olyan problémám lenne,hogy a kormányom(dfgt),folyamatosan elkalibrálódik.Igazából nem is kell hozzá hirtelen mozdulat.Bármelyik pályán egy körön belül elállítódik.Valakinek esetleg volt már ilyen jellegű gondja? A válaszokat előre is kösz.
    Az optikai érzékelő lehet meglazult, ha már nem garis, akkor szét kéne kapni és megnézni.

  23. #1323
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az optikai érzékelő lehet meglazult, ha már nem garis, akkor szét kéne kapni és megnézni.
    Nincs már rá garancia.Igen,gondolkoztam a szétszedésen,de nem igazán értek az ilyen jellegű problémamegoldáshoz.Amúgy egy nem hozzáértőnek ez mekkora meló? Van rá esély hogy valamit szétbarmolok,vagy nem egy nagy kihívás?

  24. #1324
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs már rá garancia.Igen,gondolkoztam a szétszedésen,de nem igazán értek az ilyen jellegű problémamegoldáshoz.Amúgy egy nem hozzáértőnek ez mekkora meló? Van rá esély hogy valamit szétbarmolok,vagy nem egy nagy kihívás?
    Attól még nem lesz baja, hogy kellő óvatossággal szétszeded, ha jól értem most amúgy sem használható.
    Ha jól tudom, van egy is picike lyukacsos kerék rajra, ezen "néz át" az optikai érzékelő. Ha a kis kerék ellötyög, elforog, akkor mászik el a kormányzás.

  25. #1325
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs már rá garancia.Igen,gondolkoztam a szétszedésen,de nem igazán értek az ilyen jellegű problémamegoldáshoz.Amúgy egy nem hozzáértőnek ez mekkora meló? Van rá esély hogy valamit szétbarmolok,vagy nem egy nagy kihívás?
    Én már többször is szétszedtem, mert apáméban kellett váltó kapcsolót cserélni. Nem nagy cucc.
    minden csillagcsavart kitekersz és könnyen szétjön. ha látod a problémát és meg lehet csavarozással oldani akkor egyszerű, ha valamit forrasztani kell, vagy pótolni, akkor egy régi műszerésszel érsz el a legtöbbet. Tévé-rádió műszerész, vagy ilyesmi.
    Ha valami alkatrészt kell rendelni, ajánlom a ww.TME.hu-t sok kütyüjük van. Én onnan rendeltem kapcsolót is.

Oldal: 53 / 63 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •