Oldal: 63 / 63 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63
Találatok: 1.551 - 1.554 (1554 összesen)

Téma: Kormánybajok

Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, nem szoktad egész véletlenül széthúzni a tápot, és néha később bedugni azt mint az USB-t akkor csinál elvileg ilyet??
    Hali!

Én nem de az asszony nincs kizárva 😂😂😂
    Köszi a tippet!!

tx gond

Sziasztok! Újra megpróbálom hátha olvassa valaki!
    Találkoztatok már TM bázisnál olyan jelenséggel hogy a kormány lassú mozdulatoknál akadóssá válik? Lehet hogy megvan gyors mozgásnál is csak kevésbé érződik! Volt aki már javított kormányt ezzel a hibával?
    Köszi előre is!

Idézet Eredetileg gregreg79 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Újra megpróbálom hátha olvassa valaki!
    Találkoztatok már TM bázisnál olyan jelenséggel hogy a kormány lassú mozdulatoknál akadóssá válik? Lehet hogy megvan gyors mozgásnál is csak kevésbé érződik! Volt aki már javított kormányt ezzel a hibával?
    Köszi előre is!
    Én nemrég szétszedtem a T300-amat és a szíjon is vannak kisebb fogak. Amikor nagyon lassan mozgatom a kormányt, akkor némileg érezni őket, meg egy kis hangja is van. Nem tudom az "akadás" nálad mennyire jelentős, ha konkrétan nehezen tudod mozgatni az nyilván nem rendeltetésszerű.

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én nemrég szétszedtem a T300-amat és a szíjon is vannak kisebb fogak. Amikor nagyon lassan mozgatom a kormányt, akkor némileg érezni őket, meg egy kis hangja is van. Nem tudom az "akadás" nálad mennyire jelentős, ha konkrétan nehezen tudod mozgatni az nyilván nem rendeltetésszerű.
    Szia. Sajnos nagyon érezhető ez az akadós mozgás. Ami még fura hogy ha kihúzom az usb-t akkor megszűnik az akadozó mozgás!
    Itt látható mennyire jelentős ez a probléma:
    https://gfycat.com/jauntysmoggydromedary

Mivel kihúzott állapotban nem érezhető ezért valószínűleg nem a szíjak és fogaskerék állapota a ludas...

Oldal: 63 / 63 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •