Oldal: 62 / 63 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.526 - 1.550 (1554 összesen)

Téma: Kormánybajok

Cserélt már esetleg valaki ventillátort a T300 bázisban? Így ~2 év használat után a gyári elkezdett nagyon beteg hangon kerregni, ezért be kéne szerelnem másikat, csak nem vagyok nagy ezermester. Első gondolatom az volt, hogy belevágok egy Noctuát (már nem szó szerint, elvileg befér ), mert azzal valószínűleg nem nagyon lesz gond egy ideig, de vajon az mennyire problémás, ha a base-en két tüske van, ez meg alapból hármas? Néztem, hogy létezik ilyen átalakító, de csak elég egzotikus helyekről lehet beszerezni.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.570
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Nézd meg hogy hány voltos, amperes a két venti. Ha ugyanaz, és még fizikailag is befér, nemlehet nagy gond.
    3pin-es ventinél a sárga, csak a forgást, rpm-et jelzi vissza. (keress rá google images-ben)

Hibás, Fanatec CSW 1-2.5 bázis kerestetik vagy az is jó ha tudtok olyat aki SOS orvosolni tudná az alábbi problémát

( Hyp-R Zone-ban több bázisban tönkrementek a végállás határolók aminek hatására elszakadtak a kábelkorbácsok is )

Idézet Eredetileg bdav írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Egy kis segítséget szeretnék kérni a Logitech G25 típusú kormányommal kapcsolatban.
    A következő lenne a problémám: összerakom, minden csatlakozót bedugok a megfelelő helyre, viszont amikor bedugom a tápot, akkor ugye kalibrálnia kéne a kormánynak, viszont nem kalibrál, hanem csak teljesen eltekeri balra és ott megáll. A kormányon lévő gombokat, illetve a váltót és a pedált érzékeli, viszont ahogy tekerem a kormányt azt már nem. Bármerre tekerem mindig úgy mutatja hogy középen van. Közben a váltón a LED halványan világít. Próbáltam másik táppal, és másik USB aljzatba dugni, sajnos ezek nem oldották meg a hibát, illetve már a 2 motort is kicseréltem a kormányban, ezáltal annyiban változott a helyzet hogy akadozva tekeri el balra a kormányt. Amikor szétszedtem akkor megnéztem és belül minden csatlakozó a helyén van. Elvileg játék közben egyszercsak megállt a kormány és azóta produkálja ezeket a jelenségeket. Valaki találkozott már ilyennel esetleg valakinek van ötlete hogy mi okozhatja ezt a problémát? Előre is köszönöm.

Sziasztok!
    Hasonló problémával küszködök én is. G27. Játék közben először megszűnt a FFB, majd nem sokkal utána a teljes kormány elhalt. Minden más teljesen jó. Eltörhetett benne valami? Merjem szétszedni?
    Ha valakinek van ötlete/javaslata azt megköszönném!

Üdv
    Lupert

"If in doubt, flat out!"

Piski Tamás Szervertag 2020 Tamas Piski logója
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.107
    Idézet Eredetileg Lupert írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hasonló problémával küszködök én is. G27. Játék közben először megszűnt a FFB, majd nem sokkal utána a teljes kormány elhalt. Minden más teljesen jó. Eltörhetett benne valami? Merjem szétszedni?

Üdv
    Lupert

"If in doubt, flat out!"
    Kabelkorbacs szokott ott is elfaradni. Meg lehet forrasztani konnyen. De ha kell egy G920, van elado nalam.
    Bajnok: 2018 Ősz GT4, 2018 Ősz GT2/3, 2018 Tavasz GT4, 2018 Tavasz GT3, HGTRM2, HGTRM3, HGPLM6 - 65 győzelem, 64 pole, 52 leggyorsabb kör, 107 dobogó, 181 futam.

Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kabelkorbacs szokott ott is elfaradni. Meg lehet forrasztani konnyen. De ha kell egy G920, van elado nalam.
    Köszi. Megpróbálkozok első körben a javítással. Ehhez esetleg van valakinek tapasztalat mire kell figyelnem?

G920 nekem nem opció, mert PS3-hoz is szoktam használni, de cimbora pont most jelezte, hogy szeretne beújítani egy ilyet az Xbox-jához. Milyen állapotú, és mennyi? Mert megemlítem neki.
    "If in doubt, flat out!"

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.966
    Sziasztok!

Üdv
    Lupert

"If in doubt, flat out!"
    Nem írtad hogy garanciás, de ha nem akkor nyugodtan szét szedheted.
    A kábelekkel bánj óvatosan és jegyezd meg melyik hol volt. Ne kapkodj, ha valahol elakadnál, youtube-on van ezer videó hogy kell szétszedni.
    Minden kábelt és csatlakozót finoman mozgass meg. Encoder disk, optikai érzékelők és a végállásokat érdemes még megnézni.
    Ha nem jársz sikerrel, van Logi szervíz, valamint ha jól emlékszem akad olyan is aki szokott javítani.

Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem írtad hogy garanciás, de ha nem akkor nyugodtan szét szedheted.
    A kábelekkel bánj óvatosan és jegyezd meg melyik hol volt. Ne kapkodj, ha valahol elakadnál, youtube-on van ezer videó hogy kell szétszedni.
    Minden kábelt és csatlakozót finoman mozgass meg. Encoder disk, optikai érzékelők és a végállásokat érdemes még megnézni.
    Ha nem jársz sikerrel, van Logi szervíz, valamint ha jól emlékszem akad olyan is aki szokott javítani.
    Köszi,
    Ha tényleg van olyan aki foglalkozik vele, akkor szívesebben bíznám rá. Van esetleg hozzá valami kontakt?
    Félek ha én kezdem javítani, egy szatyorban végzi a sufniban
    (garancia már rég nincs rá)
    "If in doubt, flat out!"

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.966
    Köszi,
    Ha tényleg van olyan aki foglalkozik vele, akkor szívesebben bíznám rá. Van esetleg hozzá valami kontakt?
    Nem tudom hogy aktív e még.
    Te is szét szedheted, csak a vékony kábelekre kell vigyázni, mert azok könnyen leszakadnak, vagy elnyírod ha rossz helyre teszed vissza.

https://hardverapro.hu/tag/brain75.html

Prohardver-kormányos topik "kozmy"

Köszi,

Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Prohardver-kormányos topik "kozmy"
    Köszi mindenkinek!
    "If in doubt, flat out!"

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd meg hogy hány voltos, amperes a két venti. Ha ugyanaz, és még fizikailag is befér, nemlehet nagy gond.
    3pin-es ventinél a sárga, csak a forgást, rpm-et jelzi vissza. (keress rá google images-ben)
    Sikerült, Dezső Tomi és Krisztián közbenjárásával találtam pont olyan alkatrészeket, mint az eredeti, megszenvedtünk vele tesómmal, de egyszer a krimpelést is el kell kezdeni...

Sziasztok!

T300 az alany. Új korában is és folyamatosan csinálja hogy 2-3 naponta az eszközkezelő nem T300nak hanem Thrustmaster FFB Wheelnek látja. Ilyenkor a gyári profiler sem indul el, csak egy win-es felület. Driver újra telepítés megoldja de csak 2-3 napig, után újra kell rakni és már nagyon unom. Mi lehet a gond? Előre is köszi!

Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

T300 az alany. Új korában is és folyamatosan csinálja hogy 2-3 naponta az eszközkezelő nem T300nak hanem Thrustmaster FFB Wheelnek látja. Ilyenkor a gyári profiler sem indul el, csak egy win-es felület. Driver újra telepítés megoldja de csak 2-3 napig, után újra kell rakni és már nagyon unom. Mi lehet a gond? Előre is köszi!
    A kormány firmware-ét frissítetted? (Start menüben létrehoz egy Thrustmaster mappát, ott megtalálod a szükséges exe-t.) Használsz valamilyen hosszabbítót, átalakítót, vagy HUB-ot az USB csatlakoztatásához?

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.570
    Nemlehet hogy vmi szuper win10-es fícsör szétcseszi a jó drivert?

Nemlehet hogy vmi szuper win10-es fícsör szétcseszi a jó drivert?
    Az is lehet de vajon van rá megoldás?

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.570
    Az is lehet de vajon van rá megoldás?
    Ugye win10-be van az feature, hogy magától rakja fel egy eszközhöz a szerinte jó, friss drivert automatikusan. Mintha ebből már lettek is volna gondok, ügyek. Nekem széjjel van herélve a win10, így nincs tapasztalatom, nemtudok neked konkrétat mondani. Kicsit olvass utána ennek az "auto update driver"-nek. Eszközkezelő környékén nézd meg hogy változik-e a driververzió, vagy mi a franctól változik meg, néha jó, néha nem.

Ugye win10-be van az feature, hogy magától rakja fel egy eszközhöz a szerinte jó, friss drivert automatikusan. Mintha ebből már lettek is volna gondok, ügyek. Nekem széjjel van herélve a win10, így nincs tapasztalatom, nemtudok neked konkrétat mondani. Kicsit olvass utána ennek az "auto update driver"-nek. Eszközkezelő környékén nézd meg hogy változik-e a driververzió, vagy mi a franctól változik meg, néha jó, néha nem.
    Ok, köszi a tippet. Sajna a win-hez hülye vagyok 😂😂

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.570
    Elvileg a win10 hülyéknek készűlt, szóval Neked ki kéne igazodnod. én nem találok benne semmit.

Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.471

De a Win10 három naponta nem frissít drivert, maximum a fél éves nagyobb csomagoknál szokása felülírni, de ha valamihez naprakész gyártói drivert telepítesz, akkor ahhoz már nem nyúl.

Köszi Mindenkinek!

Thrustmaster TX gond

Sziasztok!
    Találkoztatok már TM bázisnál olyan jelenséggel hogy a kormány lassú mozdulatoknál akadóssá válik? Lehet hogy megvan gyors mozgásnál is csak kevésbé érződik! Volt aki már javított kormányt ezzel a hibával?
    Köszi előre is!

g27 táp

Sziasztok,
    Nincs valakinek g27-hez olyan táp ami működik és amitől szívesen megválna? Érdekelne engem, az enyém sajnos beszart.
    "If in doubt, flat out!"

Poszmik Gilbert Szervertag 2020 GilbertP logója
    Város
    Érd
    Üzenetek
    82
    Sziasztok!

Szia, nem szoktad egész véletlenül széthúzni a tápot, és néha később bedugni azt mint az USB-t akkor csinál elvileg ilyet??

Oldal: 62 / 63 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •