Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 116 (116 összesen)

Téma: Mercedes-Benz 300 SEL 6.3

  1. #101
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Sajnos a teszt futamon nem tudtam ott lenni. Bevallom, a héten hosszú napjaim voltak, nagyon fáradt voltam, inkább aludni mentem. Biztos voltam benne, hogy az autó jól fog szerepelni (én korábban is úgy ítéltem meg, hogy pár apróságtól eltekintve tökéletes). A fizika már az első verzióban is nagyon jól érezhető volt. A törések egyszerűen csodálatosak. Az fps (bár az én gépem nem mérvadó) jól szuperált.
    Köszönjük Ervin.

  2. #102
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    kpróbáltam 30 fős griddel Nordchleife VLN-en a rajtot. 40 FPS körüli az eredmény.
    Gyári Porsche 911-el is ugyanennyi...

    a kosit a legutóbbi linkedről szedtem és telepítettem amit Szabi írt ki (http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post125485)
    akárcska a Te Oultonodat, (http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post125810) amivel nekem egyből kilépett a játék, ezért dobtma fel hamarjában a Budés pályát.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 02. 26. 07:48.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #103
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    kpróbáltam 30 fős griddel Nordchleife VLN-en a rajtot. 40 FPS körüli az eredmény.
    Gyári Porsche 911-el is ugyanennyi...

    a kosit a legutóbbi linkedről szedtem és telepítettem amit Szabi írt ki (http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post125485)
    akárcska a Te Oultonodat, (http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post125810) amivel nekem egyből kilépett a játék, ezért dobtma fel hamarjában a Budés pályát.
    Kedves Sziszka és Mindenki!

    Ismét köszönet mindenkinek a kritikákért és a sok segítségért. Örülök, hogy jól megy a gépeken ez a remek kis (nagy) autó!
    Lényegében mindegy is, melyik link volt (van) kinn, mert már éjszaka összeraktam a végleges, 1.0 verziót, amit ki is adok hamarosan egy-két külföldi oldalon, és ha Ti is úgy látjátok, hadd szóljon itt is (később küldöm a linkeket).
    A pályának elvileg és gyakorlatilag jónak kell lennie, mivel bordiii február 23-án délután írt egy commentet, amiből az vonható le, hogy megy az Oulton, de ez ismételten mindegy: én már le is vettem a tárhelyekről, hogy ne zavarjon be senkinél (aki kéri, szívesen elküldöm priviben persze).
    Nem szeretném megkavarni a fórumot, és messze jó lenne elkerülni azt a zavart, ami a legutóbb a Volvo-nál felmerült az egymás után kiadott javításokkal. Ezért tehát most azt mondom, hogy a rövidesen megjelenő 1.0 változat a biztosan végleges és minden részében garantáltan és kipróbáltan működő verzió. Ha beválasztjátok a játékba, nem lesz újabb patch, mert ezek szerint ez a gép így van készen, ahogy van, és ez leginkább annak a céltudatos munkának és fejlesztési lépcsőknek köszönhető, amit kiválóan megterveztetek és végigvittetek.
    Én már holnaptól a szélesített Alpine 1800-al fogok foglalkozni (egyelőre csak optikailag, mivel a kormányomat jelenleg max. a f..-ra tudnám felszerelni - sajna, hogy a franc vinné el a költözés feltalálóját).
    Nem fenyegetőzöm, de még fogtok rólam hallani...)
    Tuza Ervin

  4. #104
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387



  5. #105
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Most nem azér Szabi, de a nagyim vezet hasonlóan. Azt hittem legalább egyszer odalépnek a technikának, de semmi...

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Most nem azér Szabi, de a nagyim vezet hasonlóan. Azt hittem legalább egyszer odalépnek a technikának, de semmi...
    Nyilván vmi promó cuccról származk a videó, ahol pár fotó kedvéért körbe terelgetik a nagyrabecsült szaksajtó előtt a vaskat, de a hang az, ami engem megfogott, akár egy dízelmozdony.... bhvuáááááá!



    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 11. 20. 11:57.

  7. #107
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...de a hang az, ami engem megfogott, akár egy dízelmozdony.... bhvuáááááá!
    Hát még ha kipróbálnád a korrekt verziót...! Mondjuk, letölthető a GTR Masters oldalairól...

  8. #108
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    És... ha már autentikus hangról cikkeztél:

    http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...&v=LEBmZfWor3w
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...&v=Qh7E5aabsmQ

    Királyság (és: továbblinkelhető...).
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2011. 12. 12. 15:45.

  9. #109
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet neked perverzió, és ezáltal kellemes érzést okoz, ha egy eredetileg jól kiadott mod helyett, valami mással kell szpni. Nekem egyáltalán nincsenek ezirányu perverzióim szorry.
    Tehát alapjába véve a futammal semmi gondom nem volna...
    Ha megtennéd, hogy pontosan leírnád a gondjaidat, talán segíteni is tudnál. Így csak mosolyognak ám rajtad...
    A magányos durrogás és durcizás helyett kellenének a korrekt meghatározások. Lehet priviben is, így aztán még jó dolog is kisülhet belőle. Szerintem mindenki reméli, hogy nem a "régi" Dawe tért vissza!
    Pont hétfőn beszéltünk Szabival arról telefonon, hogy korábbi jelzéseid nyomán dolgoztam a vason, van is kész módosításom, de még pont jól is jön ki, ha ezek szerint lesz idő tesztelgetni és kísérletezéssel még jobb verdává faragni.
    Az eredeti érdemeit semmivel nem csökkentve (évekig csiszolták közösen, ne feledd!) az optikai megjelenés vitán felül sokkal szebb és változatosabb, ezt senki nem tagadhatja, a gépterhelés is kisebb ezzel a változattal, és az se mindegy. A fizika gyakorlatilag teljesen új, valós adatokon alapuló, biztos, hogy életszerűbb, de kinek a pap, kinek a ministránsgyerek.
    Vagy a harangozó...
    Egyetlen szóval nem említem, hogy nem lehet rajta módosítani, de talán az költői túlzás, hogy "szopni" kell vele - ez biztosan nincs így, lásd be nyugodtan.
    Egyetlen változtatási lehetőség van még az alapokat tekintve a koncepcióban: a későbbi, kópiaként legyártott változatokban az eredeti 4 fokozatú automatát rendre 5 fokozató ZF vagy Getrag váltókkal helyettesítették, de ezek már nem autentikus verziók. Én is gondolkodtam rajta, hogy belevigyem-e a szortimentbe ezt a verziót, de éppen a történelmi hűség kedvéért nem tettem. A motor éppen eléggé széles nyomaték-tartományban tol gőzmozdonyként, és ez adja meg leginkább az eredeti luxuslimousine jelleget ennek a négyajtós batárnak, ami gyökeresen eltérő koncepciót képvisel (szerintem üdítő színfoltként) a mezőny kicsi, könnyű és ide-oda dobálható autóival szemben.
    Ehhez a hatalmas tömeghez és ehhez a kenődő, billenős futáshoz valami ilyenféle fizikai modell tartozik (amit szigorúan az eredeti szerkezet alapján modelleztem, különös tekintettel a kifejezetten egyedi háromrugós hátsó futóműre), mint ami most van a gép alatt, meg kell nézni a korabeli fotókat, hogyan kanyarodtak ezzel a páncélossal.
    Ez persze csak az én véleményem, akár az "Autófejlesztés másképp" topikon is folytathatjuk, ha gondoljátok, gondolod.
    Előre is köszönöm véleményedet!
    Tuza Ervin
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2012. 03. 23. 03:09.

  10. #110
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Életkor
    42
    Üzenetek
    415
    nekem lenne egy kis kivetnivalóm a kocsival kapcsolatban.: a hangja... szörnyű, nem tudom lehet e rajta változtatni rajta egy kicsit hörgősebb-morgósabbra?
    Amúgy simán játszható/élvezhető a verda. Bár én még növelném a súlyát a kocsinak, a tapadást meg redukálnám, de ez egyéni perverzió.

  11. #111
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    nekem lenne egy kis kivetnivalóm a kocsival kapcsolatban.: a hangja... szörnyű, nem tudom lehet e rajta változtatni rajta egy kicsit hörgősebb-morgósabbra?
    Amúgy simán játszható/élvezhető a verda. Bár én még növelném a súlyát a kocsinak, a tapadást meg redukálnám, de ez egyéni perverzió.
    Hang: az a legnagyobb gondom, hogy én nem vagyok (sajnos) egy hangbűvész, ámbár a videókat hallgatva eléggé realisztikus a hang az eredetihez képest (ebben kivételesen alig változtattam, szinte változatlanul a Dawe által dicsért eredeti verziót hallhatjátok, csak a mellékzörejeket és a külső visszhangokat változtattam, meg a módosított fordulatszámoknak megfelelően korrigáltam az alaphangok mintavételi frekvenciáit - még visszadurrogás sincs, mert ennek a lusta motornak és a szériaközeli kipufogónak ez nem volt jellemzője). Ebben tehát nem tudok jelentős változást ígérni (amellett, hogy szerintem nem rossz azért).
    Tömeg, tapadás: húúú... ez tényleg egyéni perverzió... a súly az eredeti adattábla szerinti kilogramm pontosággal (+vezető 80 kg), a tapadás meg nekem még mindig kicsit kevésnek tűnik, de hát mihez képest? Az a kérésem, hogy írd meg, légyszi, melyik GTL-alap-autóhoz lehetne viszonyítani szerinted, és akkor esetleg rádolgoznék.
    Köszönöm a véleményt!

  12. #112
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Életkor
    42
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Hang: az a legnagyobb gondom, hogy én nem vagyok (sajnos) egy hangbűvész, ámbár a videókat hallgatva eléggé realisztikus a hang az eredetihez képest (ebben kivételesen alig változtattam, szinte változatlanul a Dawe által dicsért eredeti verziót hallhatjátok, csak a mellékzörejeket és a külső visszhangokat változtattam, meg a módosított fordulatszámoknak megfelelően korrigáltam az alaphangok mintavételi frekvenciáit - még visszadurrogás sincs, mert ennek a lusta motornak és a szériaközeli kipufogónak ez nem volt jellemzője). Ebben tehát nem tudok jelentős változást ígérni (amellett, hogy szerintem nem rossz azért).
    Tömeg, tapadás: húúú... ez tényleg egyéni perverzió... a súly az eredeti adattábla szerinti kilogramm pontosággal (+vezető 80 kg), a tapadás meg nekem még mindig kicsit kevésnek tűnik, de hát mihez képest? Az a kérésem, hogy írd meg, légyszi, melyik GTL-alap-autóhoz lehetne viszonyítani szerinted, és akkor esetleg rádolgoznék.
    Köszönöm a véleményt!

    ne értsd félre a "panaszaimat", ha a hangon nem lehet változtatni akkor így marad. A fizikára vonatkozó kritikám meg teljesen egyéni, nem kell emiatt változtatnod, csak én imádok minden kocsival csúszkálni meg keresztbe menni

    mondjuk pl így: http://auto.indavideo.hu/video/Egy_razos_kor_Spa-ban
    Utoljára módosította: megavega; 2012. 03. 23. 09:26.

  13. #113
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    ne értsd félre a "panaszaimat", ha a hangon nem lehet változtatni akkor így marad. A fizikára vonatkozó kritikám meg teljesen egyéni, nem kell emiatt változtatnod, csak én imádok minden kocsival csúszkálni meg keresztbe menni

    mondjuk pl így: http://auto.indavideo.hu/video/Egy_razos_kor_Spa-ban
    A hangon persze lehetne változtatni, csak én nem értek annyira hozzá, de most már látom, meg kell tanulnom, mert a Chevelle kapcsán is voltak (talán jogos) kifogások. No, mindegy, majd később.
    Abszolút nem "értem félre" a panaszaidat, sőt: mindenkinek kellene ilyesféle visszajelzéseket adni, abból jönnek ki jobb dolgok, tehát a legnagyobb tisztelettel köszönöm.
    Nos, a videón nem egyszerűen agresszív a csóka, ahogy füvön előzi az E-type-ot meg ahogy fűrészeli a verdát... szinte eszement, de az biztos, hogy kurvára érzi a 911-et! Mentem is két karikát a folyamatosan csiszolgatott Mercivel Spa 2011-en és azt tapasztalom, hogy akár így is lehet vele csúszkálni, csak éppen a hatszáz kilós súlytöbblete miatt (a farmotoros 11-eshez képest) mindezt lassított felvételben csinálja - de csinálja. Persze, nem beszélve a gyökeresen eltérő felépítésről: a fejnehéz, erősen alulkormányzott masztodon persze totál másképp csúszik-mászik, mint a pillekönnyű, alattomosan farnehéz papírautó.
    Nos, még csiszolgatom, cizellálom, aztán majd jól meglátjátok!

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    nekem lenne egy kis kivetnivalóm a kocsival kapcsolatban.: a hangja... szörnyű, nem tudom lehet e rajta változtatni rajta egy kicsit hörgősebb-morgósabbra?
    Amúgy simán játszható/élvezhető a verda. Bár én még növelném a súlyát a kocsinak, a tapadást meg redukálnám, de ez egyéni perverzió.
    A hang nekem személy szerint nagyon tetszik, van pár videó belinkelve az eredetiről, sztem stimmel.

    Ami a kezelhetőséget illeti, nekem alap settel nagyon tetszik, hogy kenődik minden felé, viszont sajnos megint előjött azaz a Ervin "betegség", hogy a kocsi atomkezessé setupolható és zokszó nélkül veszi a kanyarokat... pedig ez megint egy olyan dög (like Bogár, Chevelle), amitől az ember azt várná, hogy rendesen küzdeni/szenvedni kell majd vele.

    Ervin, ezt majd kifejtem bővebben is.

  15. #115
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A hang nekem személy szerint nagyon tetszik, van pár videó belinkelve az eredetiről, sztem stimmel.

    Ami a kezelhetőséget illeti, nekem alap settel nagyon tetszik, hogy kenődik minden felé, viszont sajnos megint előjött azaz a Ervin "betegség", hogy a kocsi atomkezessé setupolható és zokszó nélkül veszi a kanyarokat... pedig ez megint egy olyan dög (like Bogár, Chevelle), amitől az ember azt várná, hogy rendesen küzdeni/szenvedni kell majd vele.

    Ervin, ezt majd kifejtem bővebben is.
    Oké, szűkíthetünk a beállítási tartományokon. Vagy lejjebb mehetünk pár értékkel.

  16. #116
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is folyamatosan lediferál kigyorson..... de korábban már írtam
    Kedves Barátaim, Cola és Dawe!

    Elnézéseteket kérem, de pont a tesztjeitek eredményeképp (valamint mindenki véleményét figyelembe véve, aki eddig írt!) elkészült egy új (remélem, már végleges) verzió, amit kb. negyedfél órája postáztam Szabinak tesztelésre.
    A kritikák teljesen jogosak, a legtöbb hibát sikerült is korrigálnom.
    Az volt a gond (többek közt), hogy a futómű-fizikát annak idején kicsit elkúrtam, a kocsi túlzottan bebillent a legszűkebb íveken, és egyszerűen felemelkedett (tapadáshatárig) a belső-hátsó kerék, így bármekkora is volt a diffizár, simán kiforgott pár (tized)másodpercig, aztán hirtelen (a lendület elvesztésével) izomból fogni kezdett, ezzel néha keresztbe fordította a verdát.
    Pont, mint száz évvel ezelőtt a kis Toyota Hilux-om (igen, volt teherautóm is...): úgy lehetett vele sarkon fordulni, hogy három (néha kettő) kerék érte az aszfaltot, és volt utána egy kis kétméteres gumikifli az úton!
    Egy simább vezetési stílusnál ez nem jön ki markánsan, de egy igazi agresszív vezetési stílusnál gondot okozhat, belátom.
    A teljes első futóművet ennek következtében minden adatában átírtam, még jobban közelítve a gépkönyvből kiszerkeszthető reális modellhez, milliméterre pontosan kiszámolva a csomópontokat, csuklópontokat.
    A hátsó futóművön szinte semmit nem változtattam, csak a kerekek ki-és berugózási tartományát korrigáltam pár centivel.
    Más tekintetben viszont jelentős változások vannak, a kocsi kétszáznál is simán fut egyenesen elengedett kormánynál (sima pályán persze), komoly változások vannak a beállítási tartományokban (szűkültek), megerősítettem a lengéscsillapítókat, de számos más ponton is vannak finomítások, változtatások.
    A kormányszöget 8-tól 45 fokig lehet változtatni fél (!) fokos lépésekben, innen tehát senkinek nem lehet panasza, hogy az ő kormányához nem lehet hozzáállítani a verdát.
    Picit módosítottam a fékek melegedésein és a gumikon is (most csak egyféle gumit kaptok a vashoz), de vannak korrekciók a váltó-áttételekben (figyeljetek majd a váltási pontokra és ezzel összefüggésben a fékezési pontokra), valamint a nyomaték-átvitel tehetetlenségi értékeiben, cél a nyomaték simább, puhább átadása volt (ne feledjük: korabeli automata váltós verdáról van szó!).
    A fogyasztást ugyan meg lehet emelni még (márkafutamon szerintem mindegy), de ezzel most nem foglalkoztam - 45-50 liter százon szerintem épp megfelelő.
    Összességében: kevésbé lehet az új verziót "szétsetupolni", kisebb eltérések lesznek a legjobb és a legrosszabb setup-ok között (remélem), a bringa kicsit keményebb és jobban vezethető, jobban kanyarodik. Igaz, elsőre sokaknak "sínautósabb" lesz, mint a régi változat, de ha valóban istentelenül megtépitek, éppen olyan keményen és aránylag jóindulatúan lehet driftelgetni, mint a legjobb autókat. Ütni-vágni kell rendesen, kitaposni a belét - és menni fog frankón, ahogy kell.
    Ívek előtt kis gázelvétellel-ráfékezéssel, esetleg kuplung nélküli visszaváltással (hiszen automata!) finoman megdobható a fara, és aztán kezesbárányként csapatható végig az íven.
    Ja: és remélem, nem lehet vele 1.22 alatt menni... mert az (valljuk be) nem volt reális!
    Ismételten mondom: 900 fokos kormányelfordulás alá, 32 fokos kormányszögre van kitalálva az alap-setup, tehát (mint mindig!) mindenki azzal kezdje, hogy saját kormányához és vezetési stílusához állítsa be a kormányszöget!
    Innen már csak egy lépés van: szekáljátok Szabit, hogy mihamarabb adja ki a peccset!

    Kellemes csapatást!

    Tuza Ervin

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •