Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (116 összesen)

Téma: Mercedes-Benz 300 SEL 6.3

  1. #76
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Joe!

    Köszönöm, majd írok priviben is.....
    ...A hangról: a durrogás benne volt az előző verzióban is, talán kevésbé jött elő.
    Ha azt a változatot szavazzátok meg, semmi akadálya, hogy visszarakjuk, magát a GameData/Suond/...hangfájlt nem kell kiirtani, az ugyanis változatlan.

    A műszerfali világítás eddig sem ment egyetlen korábbi gépemben sem (mivel a verseny nappal lesz, nem is volt lényeges), szerintem nem túl lényeges (bár megoldható)...
    A motor felpörgést esetleg lehet korrigálni, de annak az az ára, hogy menetben is "lustább" lesz a gép, gyengébb lesz a gyorsulás és hosszabb a leforgás (a gázelvétel utáni fordulatvesztés). Nem tudom, érdemes-e belenyúlni?....

    Egy dolgot viszont nem vettél észre, bár korábban tettél jelzést ebben az irányban: sajnos, valamilyen rejtélyes okból egyes pályákon az ott beállított reflexiók miatt nem látszott a féklámpa, hátsó világítás és a tolatólámpa.
    ...
    Kellemes csapatást Mindenkinek!

    Tuza Ervin
    Szia Ervin,
    Kicsit kiszűrtem, rövidítettem.
    - Privát - megbeszéljük.
    - Mi volna, ha nemvolna durrogás, mivel azt írtad, nem voltak csúcsra hegyezve...
    - A műszerfal világítás nem lényeges, de hátha a következő idényben lesz éjszakai verseny is... ha tudod és nem nagy munka szerintem csináld meg.
    - A motorról nem tudok nyilatkozni, csak nagyon gyorsnak tűnt számomra. Végül is üresben nem sokat fogjuk taposni... remélem
    - A lámpát néztem, de most működött, azt hittem javítottad.

    ui.: igaz direkt, de néha rommá törtem a Mercit. Nagyon jó a törése, horpadása, sokkal-sokkal jobb és reálisabb, mint a gyári autóké. Volt olyan, elhagytam mind a négy kereket, vagy ködgyertyát játszott. Lámpát leszedtem róla, hűtőrácsot. Nagyon profi munka.

    Köszönjük Ervin.

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    ui.: igaz direkt, de néha rommá törtem a Mercit. Nagyon jó a törése, horpadása, sokkal-sokkal jobb és reálisabb, mint a gyári autóké. Volt olyan, elhagytam mind a négy kereket, vagy ködgyertyát játszott.
    Majd kéne tolnunk néhány ütközés tesztet a kocsi a kocsi ellen, hogy lássuk egymással is jól viselkednek-e és nem mennek egymásba. A Volvo-val legalábbis futamon találkoztunk pár apróbb furcsasággal...

  3. #78
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Majd kéne tolnunk néhány ütközés tesztet a kocsi a kocsi ellen, hogy lássuk egymással is jól viselkednek-e és nem mennek egymásba.
    Szegény kis kettőnullakettes volt az áldozat... Kiütéssel győz a Monster! Ezért (is) szeressük mink őtet!
    A menet közben egyébként is sérülő alkatrészek foszlanak a verdáról, min'atom!
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Szegény kis kettőnullakettes volt az áldozat... Kiütéssel győz a Monster! Ezért (is) szeressük mink őtet!
    A menet közben egyébként is sérülő alkatrészek foszlanak a verdáról, min'atom!
    Szia, hehe...jól meg szívta a kis bömös... de majd két mercit kéne összenéznünk, és főleg a finomabb ütközéseken van a hangsúly. Vmikor majd fel tudnál jönni velem a szerverre (mint anno a bogárnál) és tolhatnák pár "baráti" bodycheck-et, hogy megnézzük minden rendben van-e...

  5. #80
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, hehe...jól meg szívta a kis bömös... de majd két mercit kéne összenéznünk, és főleg a finomabb ütközéseken van a hangsúly. Vmikor majd fel tudnál jönni velem a szerverre (mint anno a bogárnál) és tolhatnák pár "baráti" bodycheck-et, hogy megnézzük minden rendben van-e...
    Szia, Szabi!
    Most kicsit torlódnak a napjaim (egy költözés az egyenlő egy agyvérzéssel...), de azt javaslom, hogy pl. holnap este toljunk esetleg egy "baráti" nekimenős-szénné töretős "edzést", és addig gyorbaaa' felpattintok a gépre egy Skype-ot, hogy menet közben tudjunk dumálni.
    Jó lenne ez Neked?
    Ervin

  6. #81
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, Szabi!
    Most kicsit torlódnak a napjaim (egy költözés az egyenlő egy agyvérzéssel...), de azt javaslom, hogy pl. holnap este toljunk esetleg egy "baráti" nekimenős-szénné töretős "edzést", és addig gyorbaaa' felpattintok a gépre egy Skype-ot, hogy menet közben tudjunk dumálni.
    Jó lenne ez Neked?
    Ervin
    csütörtökre esetleg egy funrace csak a merdzsóval?
    valami vagányos pályán..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #82
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    csütörtökre esetleg egy funrace csak a merdzsóval?
    valami vagányos pályán..
    Okay!
    Melyik pályán?
    Én privátim kultiválom a faszagányos rövid kis angol klubpályákat (Castle Combe, Croft, Knockhill, Oulton Park, Mallory Park, Snetterton, Thruxton...). De lehet bármi, akár a jól ismert alappályák közül Dijon, Monza, Spa... csak Donington-t ne, ha lehet!
    Tudom, rövid az idő addig, hogy begyakoroljanak a klubtársak egy új pályát, de ez esetleg egy kis plusz adrenalint hozhatna a csapatnak... Csak a fun kedvéért!
    Várom a Félistenek döntését!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2011. 02. 22. 14:54.

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Castle Combe, Croft, Knockhill, Oulton Park, Mallory Park, Snetterton, Thruxton...

    Várom a Félistenek döntését!
    Hehe ... akkor ezek szerint ketten együtt Sziszkával kiteszünk egyet!

    A pályákat megvizslantjuk... hamarosan kiírjuk a roncsderbi FunRace-t!

  9. #84
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hehe ... akkor ezek szerint ketten együtt Sziszkával kiteszünk egyet!
    személy szerint oultont kultiválom, csak nemtom a bálnák hogy férnek el rajta, esetleg ha van valami frankón megturbózott verziód Ervin akkor megoszthatnád.
    Bár mallory is kellően "érdekes" lehet ...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #85
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    személy szerint oultont kultiválom, csak nemtom a bálnák hogy férnek el rajta, esetleg ha van valami frankón megturbózott verziód Ervin akkor megoszthatnád.
    Bár mallory is kellően "érdekes" lehet ...
    Bakker... ráhibáztál!
    Oulton Classic az egyik tesztpályám a fejlesztéseknél, minden kavicsot megtanultam már rajta (tudjátok, "behunyt szemmel is...")!
    Ennél jobb tesztpálya nem is lehetne!
    A Bálna frankón hasít rajta többedmagával is, a pálya kellően széles (keskeny), és izgalmasan dobálós is a dimbi-dombi vonalvezetésével.
    Az én verzióm kicsit átírt, de jó kis textúrákkal megspékelt, és aránylag megfelelő a visszajátszásokban is, a kamera fájl is picit módosított, a visszajátszás "TV közvetítése" élvezetes és látványos.
    Mindjárt felrakom valahová, aztán jelzek.
    Tuza Ervin

  11. #86
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Itt van két link, ahonnan Oulton Park tölthető.
    Remélem, működik (ha nem, mondjátok neki, hogy "Mukodj!", akkor megijed, és menni kezd...)



    http://tradergamer.freeweb.hu/letolt/Oulton.zip



    http://tradergamer.atw.hu/Oulton.zip

    Én kipróbáltam, mindkettőről kb. 3 prc alatt lejön.
    Benne van mindhárom pálya-variáció.
    Jó szórakozást (install a szokásos, kicsomagol, GameData/Locations mappába beír... tudjátok úgyis).
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2011. 02. 22. 18:08.

  12. #87
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    A pályákat letöltöttem, de azonnal kivág mikor elkezdené betölteni. Mind a hárommal ez a helyzet..
    Mit kellene állítani?
    thx
    Utoljára módosította: Berecz Albert; 2011. 02. 22. 22:18.

  13. #88
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg yoda73 írta Hozzászólás megtekintése
    A pályákat letöltöttem, de azonnal kivág mikor elkezdené betölteni. Mind a hárommal ez a helyzet..
    Mit kellene állítani?
    thx
    Elnézést kérek, az ilyen ostoba kapkodás (részemről, mivel kicsit felfordultak körülöttem a dolgok, de ez belügy) mindig meghozza a maga "gyümölcsét"...
    Rosszul írtam be az elérési útvonalat, ezért vágott ki.
    Helyesbítettem, ugyanarról a linkről most már a (remélhetően) valóban működő pályák tölthetők.
    Arra kérlek (ismételt elnézést kérve), hogy töröld az előzőleg letöltött mappát, és töltsd újra a linkek valamelyikéről ezt a remek kis pályát!

    Tuza Ervin
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2011. 02. 23. 10:54.

  14. #89
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    A rövidebbikben benne lennék. Ráérek holnap.

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    csütörtökre esetleg egy funrace csak a merdzsóval?
    valami vagányos pályán..
    Gyertek, este Teszt FUN: kis rövid futam, majd utána damage modell teszt!

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...906#post125906

  16. #91
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501

    Smile

    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Rosszul írtam be az elérési útvonalat, ezért vágott ki.
    Köszönöm, az új link jó lett. Kipróbáltam ezt a nagy "hajót" míg a pályákat nem tudtam letölteni, a következő GTL futam helyszínén, illetve a mai fun party-n.

    ami tetszett:

    • annak ellenére hogy ekkora darab a vas, egész jól kordában lehetett tartani..
    • második fokozatban alacsony fordulatról kigyorsítva olyan a hangja, mint a gaz 66-nak (aki volt katona, tudja miről beszélek ) Fel is idéződtek a régi emlékek. (azért remélem álmomban nem fogok újra bevonulni )
    • a fékek felmelegedése, nem ártott odafigyelni rá..
    • végre versenyezhettem a nagyokkal (Szabi, Rádi Peti,Bodrii) és partiban voltam velük..Huuu de nagyon jó volt. Kár, hogy nem jöttél...
    • mikor egymás mellett mentünk, olyan jó volt "átnézni" a másik mercire. Nagyon szépek, nekem ezek jönnek be - kinézetre, verseny alatt - eddig a legjobban...


    ami nem tetszett:

    • off"lányban" nagybimbivel kilincsel együtt fordultam ki a hajtűből. Legyorsult... Nem néztem meg a súly lóerő arányt a két autó között, azt hittem ekkora motorral nem lesz gond..
    • féklámpa nem láthatósága!!!! Fun partin nagyon nehéz volt Szabiék után menni, mert abszolúte nem lehetett látni hol fékeznek..
    • talán túlságosan könnyen lehetett defektet kapni.. De ez nem volt vészes..


    összességében: nagy kedvenc....
    Utoljára módosította: Berecz Albert; 2011. 02. 25. 02:42.

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg yoda73 írta Hozzászólás megtekintése
    összességében: nagy kedvenc....
    Magam is így vagyok vele... az autó kidolgozása gyönyörű (messze a standard GTL fölött), a fizikáról egyelőre még nem nyilatkoznék érdemben, mert annyit még nem mentem vele, de az élmény mindenképpen hatalmas volt, óriásit örömautóztunk ezekkel a nagy bálna dögökkel a srácokkal. Iszonyúan érezni a súlyukat és ahogy a hatalmas gumik próbálják ezt kompenzálni a kanyarokban, egyszerre csapatós és közben egyszerre lomha az autó... az biztos hogy egy pillanatig sem lehet unatkozni benne.

    Itt vannak a FunRace Replay-ei (kocsi és pálya a funrace kiírásban), alaposan megdolgoztuk egymást és persze a móka kedvéért nem voltunk restek tesztelni a damage modellt sem.

    http://gtl.atw.hu/files/Merci_TesztF...10224_2159.Vcr (érdemes megnézni őket full grafikán, egészen elképesztően mutatnak nagy dögök akció közben)
    http://gtl.atw.hu/files/Merci_TesztF...10224_2232.Vcr
    http://gtl.atw.hu/files/Merci_TesztF...10224_2238.Vcr

    A törésmodell is jól vizsgázott, ami külön élvezetessé tette a dolgot, hogy az alkatrészek a GTL-től szokatlan módon szakadtak szerte széjjel.

    Merci damage.jpg

    Ami nekem kicsit furcsa volt, de egyik sem vészes:
    - a test test elleni küzdelemben egy ici-picit úgy érzem "elnyeli" a Merci az ütések erejét, bár ennek örömére kitörő örömmel ütöttük egymást rendesen...persze csak úgy barátilag (a kocsi fizikai határai amúgy jól lettek megírva)
    - a nagy drifteket is egy bizonyos pont után könnyen meg lehet fogni, egy bizonyos szög után hirtelen betapadnak a hátsó kereket (persze közben tökig kitekert kormány, gázról leszedve a lábam)
    - Nem volt féklámpa
    - Illetve én - szokásos módon - szeretném ha még előrébb lehetne húzni az ülést.


    Összességében nagyon tetszett, igazi élmény autó és kell jó pár kör, mire az ember teljesen kitapasztalja a kezelését, szóval melós és azt én szeretem!
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 02. 25. 10:56.

  18. #93
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    még 1 aprócska adalék, versenyre ugyan nem tudtam menni, de előtte pár kör erejéig gyakoroltam, és az FPS-em mikor Rádi Petivel ketten voltunk 180 körül volt.
    majd meg kell néznem egy full gridet, de nem emlékszem hogy valaha is lett volna ilyen egyedül akár
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #94
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    A töréshez annyit hogy ha másik autónak rongyolok neki akár 60-80-al (a másik majdhogynem áll) akkor 1-2% rongyolódással meg lehet úszni, viszont pl. a hajtű kigyorsításon 1-esben alig 20-30-al rázón megcsúszva falnakmenés azonnal 0%-al honorálja. Ez kétszer is volt tegnap.
    Volt olyan hogy a sikánba borzasztóan nekirongyoltam Szabinak és semmi, majd utána álló helyzetből neki a 3m-re lévő kerítésnek és 0%.
    Kicsit ha tudnál ezen korrigálni...

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    A töréshez annyit hogy ha másik autónak rongyolok neki akár 60-80-al (a másik majdhogynem áll) akkor 1-2% rongyolódással meg lehet úszni, viszont pl. a hajtű kigyorsításon 1-esben alig 20-30-al rázón megcsúszva falnakmenés azonnal 0%-al honorálja. Ez kétszer is volt tegnap.
    Volt olyan hogy a sikánba borzasztóan nekirongyoltam Szabinak és semmi, majd utána álló helyzetből neki a 3m-re lévő kerítésnek és 0%.
    Kicsit ha tudnál ezen korrigálni...
    Én nem látok ebben semmi kirívót egyébként...végignéztem a replayeket direkt az ütközésmodell miatt. Ha neki mész a szalagkorlátnak (minimum 80-nal megyünk) ott, akkor még jó 0-zódik a kocsi, viszont egymásnak nem igazán mentünk ekkora sebesség különbséggel és a kocsi se olyan kemény, mint egy fal... pláne, mivel az ütközési energia lendületet ad a másik kocsinak, ami így el tud mozdulni...szemben a pályaobjektumokkal.

  21. #96
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Na jó, de így nem sokan maradunk a második óra végére!

    Jaaa, pont a végén volt amikor szinte fék nélkül neked mentem a sikán előtt. Semmi baja nem lett a kocsinak, utána ott vicceskedtünk, forgattuk és nekimentem 20-al a falnak és vége lett. Ez után tologattál ott a 0%-os kocsival az út közepén.
    Utoljára módosította: bordiii; 2011. 02. 25. 14:13.

  22. #97
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, de így nem sokan maradunk a második óra végére!
    Get Real!

    Jaaa, pont a végén volt amikor szinte fék nélkül neked mentem a sikán előtt. Semmi baja nem lett a kocsinak, utána ott vicceskedtünk, forgattuk és nekimentem 20-al a falnak és vége lett. Ez után tologattál ott a 0%-os kocsival az út közepén.
    Eltúlzod a dolgokat, megnéztem a replayekt, minden oké volt, sztem..

  23. #98
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Kedves Barátaim!

    Mindenek előtt szabadkozom kissé: tényleg jó lett volna örömködni tegnap este, de most annyira dobozok közt élek egy kettős költözés + lakás-átalakítás miatt (térdig gipszporban...), hogy még egy tisztességes asztalom sincs, a billentyűzetet most is a térdemen tartom, úgy írok.
    Azt látom a commentekből, hogy a Mercedes nagyjából bejövős mindenkinek, és ez megnyugvással tölt el, bár a Szabival, Sziszkával, Joeval leegyeztetett céltudatos és valóban tervszerű fejlesztés eredményeként ennek így kellett lennie (jó nagy az arcom így utólag, mi?).
    Jó, megmondom a frankót: reszeltem kicsit az eredménytől, hátha behal a verda a nagyérdemű szigorú kritikája alatt, de úgy látom, talán nem (annyira).
    Amit jónak ítéltetek, azzal nincs dolgom, nagyon örülök, ha minden nagyjából rendben van, frankóság a négyzeten, hasít a bringa, ahogy kell.
    Ami kritikát írtatok, azzal kapcsolatban a megoldások a következők (javaslat szintjén):
    A fizika így marad, mert ezek szerint a célt sikerült elérni: nehéz vas, nagy teljesítmény, korrekt módon uralható vezetési tulajdonságok (oké, megszokást igényel, de minden jól kidolgozott bringa ilyen), melegedések, fogyasztás, gumik (ezek szerint) rendben. Annyit a fékhez szeretnék hozzátenni, hogy (korábban is írtam erről) ezek a súlyos nagykocsik (ne feledjük, 1.700 kiló a versenysúlyuk – döbbenetesen nehéz autók!) azért rendesen izzították a korabeli tárcsákat, és akkoriban még a fékbetétek gyártástechnológiája sem volt a topon. Azért mégiscsak egy negyven évvel ezelőtti autóról beszélünk! Ennyi izgalom szerintem mindenképpen kell egy futamban, kis (minimális) taktikázást igényel ez a vas a fékekkel, és kelljen már egy picit vezetni is tudni hozzá (ebben a körben, Veletek ez tényleg nem egy nóvum – alapon adva van).
    A féklámpáról korábban írtam többször is, és miután írtátok, hogy nem látszik (eléggé), picit cizelláltam rajta, de tény, hogy az eredeti autó féklámpája is alig látszik nappal (nézzétek meg a mellékelt képet pár commenttel korábban!). Kétségtelen, lehet berakni egy fényszóróként világító féklámpa-effektet, de az nem lesz korhű és autentikus. Én azt mondom, hogy pl. a BMW eredeti, GTL-beli féklámpája biztosan látszik száz méterről, de az is messze a realizmus határain túl visít a maga ostoba nagy piros kockájával (aki látott már eredeti 3.0 CSL-t, az tudja, hogy a valóságban annak is olyan a féklámpája nappal, mintha egy szentjánosbogárra szerelnénk egy pótledet...). Engedelmetekkel: én szeretném így hagyni. 30-40 méterről garantáltan látható (a játékban egyébként 120 méterig kell látszania, így állítottam be), ha esetleg egyáltalán nem működik (nálam megy az elmentett visszajátszásokon, remélem, másnál is ez a helyzet), akkor valamit kitalálok, de remélem, nem ez a helyzet.
    A verda gyorsulását a játék fizikája határozza meg, aminek (jól írta valaki) a tömeg/teljesítmény arányszám az egyik fontos tényezője (a motor nyomaték-karakterisztikája és a gumik tulajdonságai, meg még több más jellemző mellett). Nos, ennek a Mercedes-verziónak én az eredeti 1971-es, Spa 24 órás futamon indított (és ott abszolút második helyezett, legendás „35” startszámú) adataira írtam meg a motorját, fizikáját, tömegeit. Ez a batár ennyit tudott: 1.700 kiló, ehhez pedig 435 féklóerő 5.500 fordulaton. A játékban szereplő „nagyobbik” BMW egy otrombán eltúlzott motor-jelleggörbe mellett 430 lovas 8.750 fordulaton, de ehhez mindössze 1.250 kiló tartozik! Nem kérdés, melyik autó gyorsul jobban!
    Szabi kérésére előrébb veszem az ülés állítási tartományát (mindig az vezérel egy ilyen adat megírásánál, hogy legalább részben még lehessen látni a külső tükröt akkor is, ha totál elöl ülök, de ha azt mondjátok, hogy ez nem igazán szempont, akkor üsse kavics, a véglegesben kb. 7-8 centivel előbbre lehet majd állítani az ülést).
    Fps adat: ha jól hüvelyeztem ki Sziszka commentjét, akkor ezzel (végre!!!) nincs túl nagy balhé, tehát megáll ebben a formájában a bicikli. Annyit mindenképpen nagy köszönettel hozzátennék (nem vagyunk méltók, nem vagyunk méltók...), hogy külön thx Szabinak a tippért: le kell venni a kocsi alkatrészeihez generált képek méretét, és ezzel tulképpen semmi mást nem csinálunk, csak a videokari memóriáját tehermentesítjük, meg az oda-vissza töltögetések gépigényét és idejét csökkentjük. Mint ezek szerint láttátok, ez nagyon jó ötlet volt! Köszönet érte!
    Alapon dicséritek a törésmodellt (mertem remélni, szinte a legtöbb munkám ezzel volt, az eredeti, német verzióban ugyanis pl. a lámpakeretek, hűtőrács stb. oda van hegesztve a kasznihoz, horpad ugyan, de le nem válik, pedig a valóságban ezek bizony nagyon is könnyen leugrottak a helyükről...). Én minden ilyen alkatrészt szívós munkával leszedegettem a kaszniról, és külön fájlban adtam neki tömeget, szakító erőt, perdületet, tehetetlenségi nyomatékot stb, ami kell ahhoz, hogy ütközés esetén önálló életet éljen. Azt nem tagadom, hogy még lehetne tesztkörök százaival finomítani ezeket a tulajdonságokat, de a GTL eredeti törésmodellje nem annyira kifinomult, hogy a játékélményt ezzel arányban lehetne fokozni. Én igyekeztem megtalálni egy okos kompromisszumot, ami az élvezetes játék, játszhatóság és valamelyest a valódihoz hasonlítható sérülés-modell között húzódik. Kérlek Benneteket, hagyjuk ezt így! Kétségtelen, a kerekek viszonylag hamar defektet kaphatnak egy szalagkorláthoz történő csapódás után, de ha egy valódi ilyesféle „koccanást” magatok elé képzeltek, azért pl. nyolcvannal megkínálni egy acélkorlátot... garantáltan autómentő a vége (és még jó, ha nem „igazi” mentő!). A játék messzemenően engedékeny még így is, és ilyenkor eszembe jut egy korábbi comment (asszem, a Brianza kapcsán hangzott el): „Pályán próbáltál már menni?” Telitalálat, akárki is mondta!
    Nos, egyelőre ennyi a mondandóm, de jó lenne, ha minél többen hozzászólnátok, mielőtt egy nagy levegőt vennék, és kiadnám (kiadnánk) az 1.0-át.
    Még valami: mindenkinek köszönöm a teszteket, és főképp a valóban építő, tartalmas hozzászólásokat és kritikát.
    Most újra érzem felvillanni azt a bizonyos csapatszellemet! A Merci (ha kiadható lesz) valóban Mindenkié!
    Nagy-nagy THX!

    Tuza Ervin

  24. #99
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Többször visszanéztem a replay-ket.
    Első megjegyzésem (gondolom, Szabi hajtotta a piros egyest): Autógyilkosok! Csak ötven köbcenti alatt kaphatnak szülői felügyelettel jogsit, azt is csak Riga mopedre (Simson kizárva)!
    Második megjegyzés: ez egy jóval régebbi Oulton verzió, szép, csak nem igazán a valóságnak megfelelő.
    Harmadik: szépen törik ez a vas, nem kéne bántani már...
    Negyedik: ha mindez a valóságban történt volna... már mindenki gipszágyban heverve nézné csövekkel a szájában az esti mesét...

    Jó kis fun-cup volt, kár, hogy nem lehettem jelen (és most jól le is ettem a billentyűzetet, ami éppen az ölemben billeg - ez is miattatok van...)

    Tuza Ervin

  25. #100
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Bocs, de nem hagyott nyugodni ez a féklámpa-kérdés...
    Szerintem nem a legutolsó verzióval toltátok!
    Amikor ugyanis betöltöttem a gépemen lévó uccsó béta-verziót, azonnal "megjöttek" a féklámpák a tesztfun-visszajátszásokban (ld. melléklet!).
    Szerintem valami elkavarás történt a kiadott linket illetően.
    Egy biztos: a Mercin működik a féklámpa.

    Tuza Ervin
    Csatolt képek Csatolt képek

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •