Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 74 (74 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg KKK-007 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem arra gondoltam, hanem V1,V2,V3,V4?
    Már útban az F1-es? Ez igen!
    V2

  2. #52

    Smile t500 f1 wheel

    Idézet Eredetileg Petrovánszki László írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen fantasztikus, meg is rendeltem hozzá az F1-es kereket, remélem a hétvégére itt lesz.
    N 2035 a verziószáma.
    Szia !

    Érdekelne hogy milyen az f1 kormánya a t500 nak.mivel neked már megvan egy ideje,igy talán a tapsztalatokról is be tudná lszámolni.Épp most gondolkodom a megvételén ,ezért lenne fontos,mert a másik f1 kormány amit néztem az maga csak a kerék 600 euró,szal fontos lenne tudni milyen a sajátja.Mailben is jó ha küldesz vmi infót.barsiistvan@gmail.com

    Köszi

  3. #53
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Hozzám is eljutott egy T500RS a Sim-Techs Racing jóvoltából.

    2 hetet nyúztam, rajongóvá váltam.

    Pár pontban összefoglalnám a tapasztalatokat:

    + A 30 centis kormány nagyszerű dolog, lényegesen nagyobb mint a G27, pontosabb irányítást tesz lehetővé
    + Force feedback elképesztően erős amit imádok. 50% körül is erősebb mint a G27 100%-on, 60-80% körül tudtam használni, utóbbi már komoly testedzés. Azon felül hogy erős, részletes és finom a visszajelzés, nem csörög, nem zörög, nem csattog csak dolgozik, és a fanatec kormányokban annyira megutált szíjhajtás itt előnyére válik, némi csillapítást ad, amitől még valószerűbb a dolog.
    + Nincs force feedback luk a középállás közelében.
    + Mechanikailag egy tank, rettentő masszív minden, hatalmas műanyag háza van ami némileg zavaró lehet, de nagyon határozottan össze van rakba, nem lóg a tengely semilyen irányba, precíz cucc már már ipari felhasználásra szánt minőségnek tűnik.
    + Drivere nagyszerű, játékban alt+tab után simán lehet erősséget és steering lockot állítani, nem kell űjraindítani a játékot.
    + Felfogatás egy nagyon masszív satu, bitang jó, persze fel is lehet csavarozni.
    - Pillangó váltó egy szívás (nem forog a kormánnyal és messzebb van a kormánytól illetve túl közel van a kormány dobozhoz, de mindkét problémára van mod, tehát ez csak ideiglenesen negatívum
    - Pedál nagyon masszív felépítésű, de picit rövidek a pedálok és a pedálutak, és persze nincs load cella. A fejjel lefelé fordított lehetőség csak marketing, nem jó szögben áll így, sok értelme nincs.
    - Ventillátor 10 perc használat után beindul igen komoly hangerővel, fülesben is zavaró tud lenni, de a kormány legalább hűvös marad. Játék után 10-20 percel áll csak teljesen le. Ezen még lenne mit optimalizálni.


    H váltó már úton van, írok majd arról is.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #54
    ÜDv !

    És esetleg loadcell várható hozzá vmikor?
    Valamint f1 kormányod nincs még hozzá?Az is nagyon érdekelne milyen.

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Pitbull1111 írta Hozzászólás megtekintése
    ÜDv !

    És esetleg loadcell várható hozzá vmikor?
    Valamint f1 kormányod nincs még hozzá?Az is nagyon érdekelne milyen.
    Az F1 kormány az rendkívül gagyi, a képeken nem látszik, de élőben nagyon lelombozó...

    A loadcell ügyben egyelőre még nem tud nyilatkozni Tilus, mert műszakilag kicsit problémásabb a moddolása, mint a G25-nek, még gondolkodás fázisban van a projekt.

  6. #56
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzám is eljutott egy T500RS a Sim-Techs Racing jóvoltából.

    2 hetet nyúztam, rajongóvá váltam.
    Szia Tilus!

    Egy két kérdésem lenne, szerinted ez a sok plusz megér +80ezret ha a G27-et eladnám 55-ért?
    Megjelenése óta gondolkodom ezen. V1, V2, V3, V4 honnan lehet tudni melyik van a dobozban, egyáltalán mi a különbség? Ha játékban egy autó kormánya 540 fokos, akkor ez tényleg ott megáll és nem tudod 1080-ig tekerni?

    köszi üdv Péter

  7. #57
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Pitbull1111 írta Hozzászólás megtekintése
    ÜDv !

    És esetleg loadcell várható hozzá vmikor?
    Valamint f1 kormányod nincs még hozzá?Az is nagyon érdekelne milyen.
    Képek alapján olcsó műanyag kamu tekerőkkel, annyira nem vágyom rá.
    Formula autót sem szoktam vezetni, de ez eléggé személyes probléma
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #58
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Tilus!

    Egy két kérdésem lenne, szerinted ez a sok plusz megér +80ezret ha a G27-et eladnám 55-ért?
    Megjelenése óta gondolkodom ezen. V1, V2, V3, V4 honnan lehet tudni melyik van a dobozban, egyáltalán mi a különbség? Ha játékban egy autó kormánya 540 fokos, akkor ez tényleg ott megáll és nem tudod 1080-ig tekerni?

    köszi üdv Péter
    Itt a (nagyon) erős force feedback és a nagyobb kormány az igazi előny, ezen felül csak a nagyon masszív felépítés ami érhet hosszú távon valamit, de ezt nem tudhatjuk.
    Ha nem vágysz brutál force feedbackre akkor nem ér többet és egyébként is mindenkinek magának kell eldönteni mi-mit ér.
    Személy szerint én a G27-ből a fenti két dolgot hiányolom legjobban, viszont az egyhelyben álló váltóval és a gyengus pedállal már nem tudnék menni sem.
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 06. 06. 23:31.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #59

    Smile

    Tilus ezt még megfejted nekem?
    V1, V2, V3, V4 honnan lehet tudni melyik van a dobozban, egyáltalán mi a különbség? Hardverre vagy a szoftverre vonatkozik?
    Ha játékban egy autó kormánya 540 fokos, akkor a T500RS tényleg ott megáll és nem tudod 1080-ig tekerni? G27-nél érezni, hogy üresen megy tovább és visszajátszásnál is látszik, a kormány szimbólum tekeredik, de a kerék nem.

    köszi

  10. #60
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Tilus ezt még megfejted nekem?
    V1, V2, V3, V4 honnan lehet tudni melyik van a dobozban, egyáltalán mi a különbség? Hardverre vagy a szoftverre vonatkozik?
    Ha játékban egy autó kormánya 540 fokos, akkor a T500RS tényleg ott megáll és nem tudod 1080-ig tekerni? G27-nél érezni, hogy üresen megy tovább és visszajátszásnál is látszik, a kormány szimbólum tekeredik, de a kerék nem.

    köszi
    Nem vágom a verziókat, bocsi

    Ugyanúgy van mint a G27-ben, csak 5x erősebb a motor ezért nagyon meg tudja állítani a kormányt mondjuk 540-nél. Ha iRacingre gondolsz akkor ez a feature ott nincs megírva rendesen, ugyanúgy lesz mint a G27-ben, csak minden erősebb, nagyobb.

    Viszont ha a driverben 540re teszed (amihez logival ellentétben nem kell kilépned a játékból!) akkor úgy megfogja 540-en hogy aligha tudod áttekerni

    160Wattos a táp, ezzel mindent elmondtam...
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #61
    Ezek a verziószámok apróbb változtatásokat takarnak a hardverben. V2-V3 között például ventilátor típus különbség van, ha jól tudom. Plusz a váltófülek és a kormányház közé tettek egy kis bőrdarab ütközőt. Ez azért van, hogy csendesebb legyen a váltás.
    A többit nem tudom...

    Minél későbbi, annál tökéletesebb. A külső szállítódobozára (hullámpapíros) van ráírva és a kormány aljára.

    Mechanikus határolója továbbra sincs a beállított értékeknél. Csak a motor tartja meg pl 540 fokon, de az nagyon meggyőző.

    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Tilus ezt még megfejted nekem?
    V1, V2, V3, V4 honnan lehet tudni melyik van a dobozban, egyáltalán mi a különbség? Hardverre vagy a szoftverre vonatkozik?
    Ha játékban egy autó kormánya 540 fokos, akkor a T500RS tényleg ott megáll és nem tudod 1080-ig tekerni? G27-nél érezni, hogy üresen megy tovább és visszajátszásnál is látszik, a kormány szimbólum tekeredik, de a kerék nem.

    köszi
    Utoljára módosította: KKK-007; 2012. 06. 10. 12:00.

  12. #62
    Idézet Eredetileg KKK-007 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek a verziószámok apróbb változtatásokat takarnak a hardverben. V2-V3 között például ventilátor típus különbség van, ha jól tudom. Plusz a váltófülek és a kormányház közé tettek egy kis bőrdarab ütközőt. Ez azért van, hogy csendesebb legyen a váltás.
    A többit nem tudom...

    Minél későbbi, annál tökéletesebb. A külső szállítódobozára (hullámpapíros) van ráírva és a kormány aljára.
    Köszi, tehát akkor nem számottevő a különbség a verziók között, ez megnyugtató.

    Idézet Eredetileg KKK-007 írta Hozzászólás megtekintése
    Mechanikus határolója továbbra sincs a beállított értékeknél. Csak a motor tartja meg pl 540 fokon, de az nagyon meggyőző.
    Ez tök jó, hiányoltam a G27-nél ezt a funkciót. Úgy néz ki hétfőn érkezik az enyém is, ha valakit érint van egy eladó G27-em 55ezres irányáron.

    Köszi

  13. #63
    Megérkezett a "Drága"

    Tilus beszámolóját tudnám csak ismételni, tényleg elképesztő, G27 egy játékszer mellette, súlyra is és kinézetre is.

    IMG_0258.JPGIMG_0265.JPGIMG_0266.JPG

    Ami elsőre nem tetszik az a felfogatás, erölködés nélkül simán leszedem az asztalról, és akár 5-10 centit tudok emelni a kormányon, pedig izomból meghúztam. Kezdhetem újra faragni az íróasztalt mert az eddigi ülés beállítással nem látom a monitort, teljesen kitakarja.
    Ha valaki felhomályosítana mi a mode gomb zölden vagy pirosan világítása között, és a jobb oldali L3, R3 gomboknak a funkciója? Csak fél órát volt időm próbálgatni, sajnos hazaért a család.
    Utoljára módosította: ZPeti; 2012. 06. 12. 19:11.

  14. #64
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Megérkezett a "Drága"

    Tilus beszámolóját tudnám csak ismételni, tényleg elképesztő, G27 egy játékszer mellette, súlyra is és kinézetre is.

    IMG_0258.JPGIMG_0265.JPGIMG_0266.JPG

    Ami elsőre nem tetszik az a felfogatás, erölködés nélkül simán leszedem az asztalról, és akár 5-10 centit tudok emelni a kormányon, pedig izomból meghúztam. Kezdhetem újra faragni az íróasztalt mert az eddigi ülés beállítással nem látom a monitort, teljesen kitakarja.
    Ha valaki felhomályosítana mi a mode gomb zölden vagy pirosan világítása között, és a jobb oldali L3, R3 gomboknak a funkciója? Csak fél órát volt időm próbálgatni, sajnos hazaért a család.
    Jó nagy batár.
    Igazából csak az nem tetszik hogy nincs a kormánykeréknek döntése. G25-ön úgy nagyon kellemetlen...
    Ja meg hogy rettenetesen drága.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #65
    Pirosra kell állítani, ha függőben vannak a pedálok. Zöldre, ha fektetve van a pedálsor. Megcseréli a kuplungot és a gázt.
    L3,L4 konzolhoz kell.

    NE faragd az asztalt. Csak annyi dolgod van, hogy az íves rögzítő kar és az asztallap közé betolsz egy lécet (a hézaghoz mérten). Ahogy kitámasztja a pántot nem lehet megemelni. Nekem egy picit el kellett fordítanom a felfogató pántot, hogy az asztal széléhez érjen és már nem is mozdul sehova.

    Használd egészséggel! Remélem, ha már egyre több felhasználója lesz itt M.o.-n, Tilus is egy kicsit lelkesebben fejleszti majd a loadcell MOD-ot.

    Amúgy van dőlése ennek a kormánynak is, csak nem akkora mint egy G25/G27-nek.


    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Megérkezett a "Drága"

    Tilus beszámolóját tudnám csak ismételni, tényleg elképesztő, G27 egy játékszer mellette, súlyra is és kinézetre is.

    IMG_0258.JPGIMG_0265.JPGIMG_0266.JPG

    Ami elsőre nem tetszik az a felfogatás, erölködés nélkül simán leszedem az asztalról, és akár 5-10 centit tudok emelni a kormányon, pedig izomból meghúztam. Kezdhetem újra faragni az íróasztalt mert az eddigi ülés beállítással nem látom a monitort, teljesen kitakarja.
    Ha valaki felhomályosítana mi a mode gomb zölden vagy pirosan világítása között, és a jobb oldali L3, R3 gomboknak a funkciója? Csak fél órát volt időm próbálgatni, sajnos hazaért a család.
    Utoljára módosította: KKK-007; 2012. 06. 12. 23:10.

  16. #66
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg KKK-007 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy van dőlése ennek a kormánynak is, csak nem akkora mint egy G25/G27-nek.
    A kialakítása miatt lehet hogy így is kényelmes, azt ugye képről nehéz megállapítani.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jó nagy batár.
    Igazából csak az nem tetszik hogy nincs a kormánykeréknek döntése. G25-ön úgy nagyon kellemetlen...
    Engem zavar a G25 döntése, úgy hogy kifejezetten örlük hogy itt ez kevésbé néz "fölfelé".

    Merőlegesebben nekem jobb vezetni, mivel én jellemzően húzom magam felé a kormányt vezetés közben (van aki meg tolja), így az is nagy pozitívum, hogy sokkal masszívabb,fixeb a T500 RS kormány tengelye, fel sem merül bennem, hogy megkottyanna neki, míg a G25-nél azért neccesnek érzem...

    Viszont ami engem zavar, hogy érezhetően nagyobb a T500 RS kormány alap ellenállása és csodálkozom, hogy sehol senki nem említi ezt meg...


    Ami meg a gumi borítást illeti, sztem nagyon korrekt, egyáltalán nem rossz érzés átfogni G25-ről és a gombok is nagyon nagyon korrektek rajta, igazi minőségi darabb
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 06. 13. 15:31.

  18. #68
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Én a Fanatec szíjhajtását (és a régi ACT Labs) ismerve fel voltam készülve a legrosszabbra ezzel kapcsolatban, de pozitívan csalódtam. Jóval gyengébb ez a fajta alap ellenállás, csillapítás mint az említett gyártóknál, sőt itt még kevésbé darabos is, nem érezni a szíj fogait olyan mértékben.

    Fanatec ilyen szempontból nagyon rossz volt, akkora volt az ellenállás, hogy az apró részletek nem voltak érezhetők, a force feedback egyszerűen gyenge volt hogy ellendolgozzon, drift módba kellett tenni (kvázi szervó rásegítés) hogy gyorsan lehessen tekerni és minden autót ugyanúgy éreztem, nem volt különbség.

    Na ezeknek nyomát sem éreztem, sőt ahol a legtöbb visszajelzés kell a tapadásról...iRacingben Oválon, mert ugye ott a legkisebb moccanására is reagálni kell az autónak, sőt az alapján kell/lehet vezetni, na ott kapásból nagyon nagyon jól sikerült menni és érezni az autót, szóval a force bőven ellendolgozik ennek a kis ellenállásnak és villámgyors marad illetve ettől nem lötyögős a kezemben a készülék.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #69
    Szerintem talán azért nem nagyon említik, mert ez beállítás függő. Ha egy G25-s erejéhez vagy egy GT3 erejéhez hasonló erősséget állítunk be FFB-nek, akkor bizony egyáltalán nincs nagy ellenállása. Persze nagyobb erő beállítása esetén jobban feszíti a kezem, de az is csak indokolt esetben. Nekem tényleg nem tűnt fel. A Fanatec kormányánál viszont annak idején igen.
    Persze lehet, hogy nem is figyelem annyira, mert azt érzem természetesnek (Suzukim van, érted). Nagyon finoman lehet hangolni ez erőhatásokat és valószínű kiküszöbölhető ez a probléma.

  20. #70
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg KKK-007 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem talán azért nem nagyon említik, mert ez beállítás függő. Ha egy G25-s erejéhez vagy egy GT3 erejéhez hasonló erősséget állítunk be FFB-nek, akkor bizony egyáltalán nincs nagy ellenállása. Persze nagyobb erő beállítása esetén jobban feszíti a kezem, de az is csak indokolt esetben. Nekem tényleg nem tűnt fel. A Fanatec kormányánál viszont annak idején igen.
    Persze lehet, hogy nem is figyelem annyira, mert azt érzem természetesnek (Suzukim van, érted). Nagyon finoman lehet hangolni ez erőhatásokat és valószínű kiküszöbölhető ez a probléma.
    Szabi nem erre gondolt.
    Kikapcsolt FFB-vel is van csillapítása a motornak/szíjhajtásnak.
    Engem ez pl. a Fanatec GT3RS esetében eléggé zavart, T500-nál is feltűnt amint eltekertem, de használat közben számomra semmi negatívuma nem volt, ellenben a Fanateccel.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #71
    Értem. Bár nekem úgy még könnyebb tekergetni...

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi nem erre gondolt.
    Kikapcsolt FFB-vel is van csillapítása a motornak/szíjhajtásnak.
    Engem ez pl. a Fanatec GT3RS esetében eléggé zavart, T500-nál is feltűnt amint eltekertem, de használat közben számomra semmi negatívuma nem volt, ellenben a Fanateccel.

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Újfiú a fedélzeten:

    Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition

    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 27. 04:42.

  23. #73
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Bizony már kapható a cucc, sajnos én Magyarországon nem, csak Franciaországban találtam, 50 euroval olcsóbb a T500-nál. (308euro+áfa volt)
    Pedálja kuplung nélkül jön és a fék gagyi, de a gázpedál egészen jó, megkockáztatom hogy a legjobb eddig.
    A kormány fogása...hát, hagy kivánnivalókat. Ez gyakorlatilag egy 2/3 arányban lekicsinyített 458 kormány lenne, de így minden nagyon pici lett rajta. Szerintem nagyon gáz, de már most is van akinek nagyon tetszik.
    Pozitívum hogy a készülék műanyag doboza is összement a t500-hoz képest.

    Viszont a lényeg a hajtás, és a force feedback.

    A kormány 900 fokos ellentétben a T500-al ami 1080 volt.
    Ezúttal szénkefe nélküli brutál motor került bele, így még kevésbé érezni a hajtást mint eddig a T500-on, és az erő ugyan picit gyengébb, de még mindig messze túl erős tud lenni.
    Hajtásból már csak a fogas szíjat lehet érezni, így a force feedback még mindig nem olyan smooth mint a fanatec csúcsmodellen, de több információt hordoz, beszél hozzám, nagyon nagyon nagyon szeretem.
    A pillangóváltó ezúttal a kormánnyal forog, a kormány fogása pedig kopogós műanyag és gumírozott felület keveréke.
    A táp be van építve a készülékbe, és 2 darab halk venti van az eddigi 1db hangos helyett..

    Összességében egy jól átgondolt nagyon erős, masszív cuccnak tűnik ami szerencsére halk is.
    Aki szereti az erős visszajelzéseket, annak kiváló versenytárs lehet.

  24. #74

    T500 Rs F1 Kormány +Cockpit

    Üdv !

    Ha esetleg érdekel valakit lenne egy Eladó T500 RS kormányom a kerek,illetve egy átépitett f1 kormánnyal,valamint egy 3 monitoros cockpit 24"-es IPS panelos Dell monitorokkal.Az f1 kormány leobodnar sli kijelzővel rotary switch kapcsolókkal,illetve extra nyomógombokkal van felszerelve.
    Akit érdekel ,írjon nekem mailt vagy hívjon az alábbi elérhetőségeken.
    barsiistvan@gmail.com,06209192484

    Ja,és a lényeg,az ára : 470.000.FT

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •