Oldal: 6 / 70 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 56 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (1732 összesen)
  1. #126
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Ha már Assetto Corsa,lehet tudni róla valamit,hogy mikor jelenik meg? Mindenhol csak olvasom,hogy 2012 stb,de ahhoz képest nincs sok hír róla,szóval sztem sok esély nincs rá,hogy mostanában kiadják

  2. #127
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem van egy sanda gyanúm, hogy szép lassan letehetünk a GTR3-ról...

    Szerintem egyébként az rFactor egy jó moddal hosszabb távon jobb megoldás lehet, mint a GTR2.
    Szerintem sem lesz ebből semmi, bár tök laikus vagyok.

    Az rF2 egy jó Historix moddal nekem öröm és boldogság lenne....

  3. #128
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Hát nekem van egy sanda gyanúm, hogy szép lassan letehetünk a GTR3-ról."

    Hát, most a Simbinnél mintha a RRE lenne a fő prioritás. Legalábbis látszólag azt nyomják, GTR3-ról egy betűt sem lehet hallani.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #129
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    "Hát nekem van egy sanda gyanúm, hogy szép lassan letehetünk a GTR3-ról."

    Hát, most a Simbinnél mintha a RRE lenne a fő prioritás. Legalábbis látszólag azt nyomják, GTR3-ról egy betűt sem lehet hallani.
    És az miért nem jó? Ez az új szim, GT kocsik vannak benne, az meg hogy hogy hívják nem tök mindegy? Tessék jelentkezni béta tesztre!

  5. #130
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Jelentkeztem, de még nem kaptam semmit.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #131
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentkeztem, de még nem kaptam semmit.
    Eddig én sem

  7. #132
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem van egy sanda gyanúm, hogy szép lassan letehetünk a GTR3-ról...

    Szerintem egyébként az rFactor egy jó moddal hosszabb távon jobb megoldás lehet, mint a GTR2.
    Minden tiszteletem a mod készítőké, de 1 olyan mod sincs ami akár csak megközelíteni tudná a gyári autók minőségét.

  8. #133
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628


  9. #134
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Minden tiszteletem a mod készítőké, de 1 olyan mod sincs ami akár csak megközelíteni tudná a gyári autók minőségét.
    Hát azért, ez így nem igaz. A gyári fejlesztők csak olyan alapossággal és részletességgel dolgoznak egy autóval, amíg az rentábilis.

    1000 modderből pedig a 999 kókler mellett mindig van egy, aki ért is hozzá, a tehetsége, elszántsága és az ideje is megvan és sokkal magasabb szintet üt meg, mint a gyári fejlesztők.

  10. #135
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azért, ez így nem igaz. A gyári fejlesztők csak olyan alapossággal és részletességgel dolgoznak egy autóval, amíg az rentábilis.

    1000 modderből pedig a 999 kókler mellett mindig van egy, aki ért is hozzá, a tehetsége, elszántsága és az ideje is megvan és sokkal magasabb szintet üt meg, mint a gyári fejlesztők.
    Ezt én is aláírom, annak ellenére, hogy soha nem mentem semmilyen régi autóval, de pl.: a Gt Legends-re hasonló modok, (Historix és Power and Glory) mindegyike magasan, jobb, minden téren (fizika, grafika, hang, törésmodell), mint maga a Gt Legends.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 11. 26. 12:31.

  11. #136
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Sziasztok!

    Még december elején regisztráltam a zárt béta tesztre, majd 3 hét múlva amolyan karácsonyi ajándékként meg is kaptam a béta kulcsot.
    Azóta jó pár órát levezettem, és mivel hamarosan jön a a nyílt béta [link], gondoltam amolyan kedvcsinálóként megosztanám veletek a tapasztalataimat.

    Grafika:
    Erről nem sok mindent tudok mondani, egyrészt mert a Teaser-t már láthattátok, ettől a Beta pedig semmiben sem különbözik. Race07, SRW-nél szebb, de nem egy pCars, igaz a rendszerigénye sem akkora, sokkal optimalizáltabb és jól skálázható.

    Hang:
    Na ez nagyon bejön, már az Aquila hangja is tetszett, de a többi is nagyon profi, pl. a "BMW Z4" kimondottan hátszőr állító. Jól elkülöníthetők a különböző autók hangjai, a most kipróbálható kb. 12 márka 30 típus mind egyedi hangzást kapott.


    Menü:
    Nagyon lehet érezni a Race rokonságot, bár a külső más lett, a szerkezete az almenük és azok tartalma szinte teljesen megmaradt, de ezzel nincs is gond, jól navigálható ésszerű elrendezés.

    ...és a lényeg, Fizika:
    Nem igazán tetszett a "Teasers" féle sínautózás, de hála istennek ez csak egy kapcsolható "Amateur" mód, nem is igazán értem mit akartak ezzel, ez nem NFS Shift!
    Természetesen van "Get Real", melyet a honlapjukon található (játékból is egy kattintással elérhető) ranglistán is külön kategóriába tesz.
    a1_2013_1_5_ob6iohb153.jpg
    Itt a segítségek külön ki-be kapcsolhatók, de full help-l is élesen elkülönül az Amatőr verziótól.
    Itt is érezni a Race07 rokonságot, nem tudom hogy ez egy új motor vagy hogy a régit finomították, de mindenesetre az autó kezelhetőségénél az utóbbi dominál, bár minden lényegesen precízebb. Az FFB közvetlenebb, érezni mikor akar megcsúszni az autó, a váltó rángat, ha kitör az autó fara a kormány (DFGT) vajszerű lesz, és azonnal érzed hogy mikor uralod ismét.
    Az egy kaptafára készült irányítás miatt a GTR EVO-s autókkal nem szeretem menni, itt ezt felejtsd el. Teljesen más kezelést igényel egy Porsche CTR3 mint pl. az Audi R8, vagy a Mclaren MP4.

    Garázs:
    Race-hez képest egyszerűsödött, a váltóáttétel módosításánál nincs ábra, üzemanyag mennyiség nem állítható, kerekeknél jobb-bal oldalt nem lehet aszimmetrikusan állítani, de ettől még használható.

    Összegezve ha valakinek tetszett a Race sorozat akkor ezt is szeretni fogja.

    Hogy az pénzről is beszéljek:
    Jelenleg 12 autó és 5 pálya van benne. Alapból 5 autót és 3 pályát adnak ingyen.
    A maradék megvételéhez 3073vRP kell. 5000vRP-s (39.99EUR) a legnagyobb, és arányában legolcsóbb csomag (500vRP [9.99EUR] a legkisebb csomag). A maradékból meg 3-3 autó és pálya kijön.
    Vagyis ha ezek a zárt bétás árak véglegesek, akkor a 39.99EUR árból 15 autó és 8 pálya kijön.
    Tehát úgynevezett vRP-et (Virtual Race Points) lehet venni, amely szorosan együttműködik majd a Steam fizetős szolgáltatásával. Egy autó ára 199-329 VRP (2-3.5 euró) között mozog majd, egy pályáért 349-549 VRP-t (3.5-5.5 euro) kell majd leszurkolnunk. A Get Real módért és az Apex Hunt játékmódért 99 VRP-t (1 euro) kell majd befizetnünk.

    rrre-vrp-list.jpg

    Ha az autókat más színben is szeretnénk látni akkor további 50vRP/szín az ár. Itt jegyzem meg hogy sok esetben csak a rajtszám illetve a visszapillantó színe változott.
    a1_2013_1_5_7p0wi4qrps.jpg

    Ha fut a steam, akkor a honlapról is indítható a program, a Beta alatt végig hotlap bajnokság megy.
    a1_2013_1_5_t71iai3fj5.jpg

    Pár kép a menüről.
    a1_2013_1_6_oc95jxccfh.jpga1_2013_1_6_lwyj1naavc.jpga1_2013_1_6_4z8otiimor.jpga1_2013_1_6_p2c97qskvi.jpg
    még két kép
    a1_2013_1_20_230lhy2pxu.jpga1_2013_1_6_na0we0w9k2.jpg


    ...és egy rutinosabb szimulátoros kolléga (Alexease) véleménye:

    A menu meg mindig tetszik, jol eltalaltak, bar a verseny kozbeni allitaskor, lehetne mindenhol egy Resume gomb.

    Extra pozitiv, hogy a hotlap/verseny kozben ki lehet lepni a menube, allitgani ezt-azt, es a menubol kilepve onnan folytatja ahol kileptem (nem tesz garazsba, nem nullaz, nem allitja le az autot stb.)

    Igy eleg jol be lehet allitani a kormanyt. Ugyanugy plusz pont a „realtime” kormanyszog, kormanyelfogdulas allitasert, az osszes tobbi allitas mellett.
    Ami ismet korrekt, hogy betettek a programba a gumi-ffb allitasi lehetoseget, nem kell config file-ban piszkalni, igy mindenki mindenki be tudja allitani, hogy az FFB-n mennyit es milyen erosen szeretne erezni az elso kereket tapadasabol.
    Alapbol foleg csak a felfuggesztest erezni (hatso kerekek 65%), ami a tapadasvesztes erzesehez nem nagyon jarul hoza;P

    A tartalommal mar most sincs gond, es ugy nez ki meg lesz boven.

    A hangok profik.

    A portal is jo lesz (Dashboard, Leaderboards, Competitions), bar meg valoban eleg betas az egesz program, rendszeresen build-elik.

    Egyenlőre ennyi, ha bármi kérdésetek lenne, írjatok!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2013. 01. 23. 10:45.

  12. #137
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Hali!
    Én is megkaptam a béta teszter statust. Amint tudom kipróbálom!

  13. #138
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    en is kaptam.
    meg rogton egy masik levelet is, hogy befejezik a zart betat, es nemsokara nyilt beta lesz. Na, mindegy.
    Amugy nekem van vele par problemam.
    A menu ebben a formaban dizajnos, de hamar osszezavarodik benne az ember. De ez legyen a legkisebb gond.
    Az iranyitas sokkal nagyobb problema. marhara nem jott be nekem. vagy csak nem tudtam rendesen beallitani, nem tudom.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #139
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Az iranyitas sokkal nagyobb problema. marhara nem jott be nekem. vagy csak nem tudtam rendesen beallitani, nem tudom.
    Nekem is ez a legnagyobb bajom vele, állítottam már mindent a controller setupban, de valahogy képtelen vagyok eltalálni!

  15. #140
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez a legnagyobb bajom vele, állítottam már mindent a controller setupban, de valahogy képtelen vagyok eltalálni!
    Én semmit sem állítottam, csak az érzékenységeket, hát az alapokat amiket mindenhol szoktam, és az irányítással nincs gondom.
    De az tény, hogy nem ez fogja megváltani a világot.
    Pályák élettelenek (SRW-től tanulhatnának), fizika ugyanolyan Simbines mint eddig, menü szar! 825 lépésből lehet beállítani hogy mivel, hogyan, hol menjek, elég katasztrófa.
    Szebb a pálya környéke, több a fícsör, több autó, kicsivel jobb hangok (bár az se mindenhol). Gumihangokkal spóroltak...

    Szóval engem nem vett le a lábamról, tetszik, jó vele menni, de nem hoz semmi újat!
    Szerintem ennél már mindenki get real-abbat akar. Ez a get real szint se több/nehezebb mint ahogy most toljuk.

    És nem tudom beállítani hogy 3 moncsival menjen. Először úgy ment, majd egyszer beléptem 1 moncsival és azóta már hiába lépek be 3-al, 1-en megy. Hol a fenében van a configja? Programba rém hülye a video beállítás.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 01. 28. 21:34.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #141
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Sosem fogom azt megerteni, hogy minek annyit konfigolni peldaul a kormanyzast. miert nincs egy realistic setting, ami mindenfele bokdoses nelkul belone a kormnyelfordulast, steering lockot, satobbi? foleg egy olyannjatekban, ahol tobbfele auto van. mert itt is megjelenik az lmp1- estol a bmw635 csi-n keresztul minden.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #142
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    en is kaptam.
    meg rogton egy masik levelet is, hogy befejezik a zart betat, es nemsokara nyilt beta lesz. Na, mindegy.
    Ez akkor azt jelenti törölhetem is a zárt bétát, mert nem fog elindulni? Tök jó, hogy csak épp annyi időm volt, hogy leszedjem, erre lezárják

  18. #143
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én semmit sem állítottam, csak az érzékenységeket, hát az alapokat amiket mindenhol szoktam, és az irányítással nincs gondom.
    De az tény, hogy nem ez fogja megváltani a világot.
    Pályák élettelenek (SRW-től tanulhatnának), fizika ugyanolyan Simbines mint eddig, menü szar! 825 lépésből lehet beállítani hogy mivel, hogyan, hol menjek, elég katasztrófa.
    Szebb a pálya környéke, több a fícsör, több autó, kicsivel jobb hangok (bár az se mindenhol). Gumihangokkal spóroltak...

    Szóval engem nem vett le a lábamról, tetszik, jó vele menni, de nem hoz semmi újat!
    Szerintem ennél már mindenki get real-abbat akar. Ez a get real szint se több/nehezebb mint ahogy most toljuk.

    És nem tudom beállítani hogy 3 moncsival menjen. Először úgy ment, majd egyszer beléptem 1 moncsival és azóta már hiába lépek be 3-al, 1-en megy. Hol a fenében van a configja? Programba rém hülye a video beállítás.
    Igaz én nem léptem be 1 moncsival de nálam megy 3-al.
    A video settignél szerintem áttudod állítani a felbontást a megfelelőre és működni kellene.
    Legalább is nálam állítható.

  19. #144
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Ez akkor azt jelenti törölhetem is a zárt bétát"
    Igen, törölheted. Pontosabban egy steam frissítéssel már nem is indul el.

    De a nyílt bélával csak óvatosan. Mert a zárt bétában azt írták, hogy a vásárlás része csak teszt, és nem von le pénzt, de úgy vettem észre, a nyílt bétában már azt írja, hogy ez már élesben megy, és ha megveszel egy autót, pályát, akkor igen, már levonja a bankszámládról.

    Egyébként nem gondoltam volna, hogy ennyire kevés a gépem a Raceroomhoz. Egy Intel E7500 + Sapphire 7770 konfig volt a gépem, és ott írtam, hogy marhára úgy érzem, nincs közöm az irányításhoz, holott az fps megvolt.
    Mégis, amikor lecseréltem a gépek (i5-3470, videókártya maradt), az egy dolog, hogy sokkal több az fps, de a kormányzás is normálisan reagál. Szóval a két processzormag kevés.
    De továbbra sem teccik. A kocsin belüli mozgást nem lehet lekapcsolni, és olyan nincs, hogy ennyit mozogjon egy versenyző a kocsiban, Legfeljebb, ha nincs bekötve
    A másik, hogy a hegyi futamon egyszerűen nem lehet az úton maradni. Mentem már (játékban) sok dimbes dombos pályán, Nordschleife, Zandvoort, satöbbi, de ilyen, hogy minden bukkanó után hosszú ideig közöm nincs az autó irányításához, az nekem új.
    Downforce = 0 ???
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #145
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    A hangok még mindig tetszenek.

    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  21. #146
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    A hangok még mindig tetszenek.

    multi még mindig nincs, ugye?

  22. #147
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Átneveztem a topikot RaceRoom Racing Experienc-re, mivel habár a Simbin nem kommunikálta le megfelelően az elképzeléseit, de talán ez lesz az új platformja minden az új motorral megjelenő szimulátorának.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 16. 18:19.

  23. #148
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    A RaceRoom Racing Experience-ről (R3E) szóló további beszélgetéseket áthelyeztem ebbe a topikba, mivel az már egy másik engine és platform:

    R3E - RaceRoom Racing Experience


    Ami témák továbbra is jöhetnek ide ebbe a topikba, az a Race07-re épülő add-on csomagok: a The Formula RaceRoom és a RaceRoom The Game 2

    ...bár kétlem, hogy egy szót is érdemes fecsérelni rájuk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 17. 09:28.

  24. #149
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    multi még mindig nincs, ugye?
    Nincs sajnos, elvileg a napokban lesz zárt béta, és ott valószínűleg ezt, ill. az Al-t fogják tesztelni, de semmi konkrét infó, vagy dátum.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  25. #150
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ezt most talaltam

    R3E – BMW M1 at Hungaroring Preview Video

    http://www.virtualr.net/r3e-bmw-m1-a...-preview-video

    Simbin has released a new preview video of their RaceRoom Racing Experience title, showing a new car & track in action.

    Gyorsan beleneztem, meg nincs rajta a T1 es a fedett kozotti uj tribunresz.
    Utoljára módosította: vlevi; 2013. 07. 26. 20:00.

Oldal: 6 / 70 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 56 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •