Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (104 összesen)
  1. #76
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    M6 a király, Lemehetsz Pécsig és nem találkozol 10 autóval se
    Ebből a szempontból..., mert egyébként mostanra kiderült mekkora pénzkidobás volt, főleg az alagutak ásása meg a viaduktok építése. Egyébként igazolhatom, én is gyakran járok/jártam az M6-oson, valóban nagyon gyér a forgalom. Most, hogy eltörölték a 4 napos matricát, igyekszem elkerülni azt is, mert kurvára nem éri meg. Marad a 6-os, ami szerintem még mindig elég jó. Egyébként azt hallottam, hogy a Bátaszéknél levő harmadik alagút tetejére úgy kellett néhány kocsi földet hordani, hogy alagút legyen

    Idézet Eredetileg dingo írta
    Mármint a villogás ellen? :-O Milyen intézkedésre gondolsz? (Nálam nagy kedvenc egyébként, a kamion seggébe beálló, veszettül villogó kretén...)
    Nekem erről eszembe jut az a sztori mikor egy péntek éjszaka utaztunk a Balcsira. Este 11 volt, de hihetetlenül sokan voltak, hasonló kánikula volt mint most, valószínű azért. Belső sávban egy "audista" száguldott, mikor is utolért egy üresen haladó, éppen előző autómentőt. Őrült villogásba kezdett, mire az autómentős egy pillanatra felvillantotta az ezer wattos, raktért megvilágító refijét, mutatván, hogy "az enyém jobb" . Persze a tuloknak sokat ez sem számított, kicsit visszavett, de miután a tréler visszahúzódott el is tűnt. Az utastársaimmal azonban még órák múlva is emlegettük és jót derültünk a jeleneten.

  2. #77
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Nézzed máshonnan. Vajon miért kellett az audisnak villognia, mera másik "tulok" baszott eleget tenni a jobbra tartási kötelezettségének, jaa bocsi ő bármikor bárki elé kicammoghat előzni...
    Szóval ha dudál valaki, akkor nem az a megoldás, hogy "megmutatom az enyim is működik" hanem végig gondolom, az a fsz vajon miért dudál. Természetesen nagyon soxor feleslegesen, mert ugyebár azt sem tudják, hogy mire való.
    Tehát nem mindíg a villogós ódis a bunnnkóóó Ezzel nem őt védem, mert a jelenet télleg vicces lehetett, csak ha véletlenül félrerántja a bunkó ódis aki száguldozik, a felvillanó fény miatt, akkor lehet most nem irnál ide Ez ugye fel sem merült mint gondolat......No ilyen megvilágításból is vicces? ugye már nem is annyira Ja még valami apró gondolat: a ótómentösnek biztos elromlott a visszapillantó tükre, ezért halad ki a bunkó száguldozó elé mert nehéz lett volna megvárni amíg az belerohan a esetleges trafiba, merugye ő majd megmutatja hogy ott ahol ővan ott nincsen száguldozás a belső sávban.......
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 07. 01. 16:36.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #78
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Nézzed máshonnan. Vajon miért kellett az audisnak villognia, mera másik "tulok" baszott eleget tenni a jobbra tartási kötelezettségének, jaa bocsi ő bármikor bárki elé kicammoghat előzni...
    Szóval ha dudál valaki, akkor nem az a megoldás, hogy "megmutatom az enyim is működik" hanem végig gondolom, az a fsz vajon miért dudál. Természetesen nagyon soxor feleslegesen, mert ugyebár azt sem tudják, hogy mire való.
    Tehát nem mindíg a villogós ódis a bunnnkóóó Ezzel nem őt védem, mert a jelenet télleg vicces lehetett, csak ha véletlenül félrerántja a bunkó ódis aki száguldozik, a felvillanó fény miatt, akkor lehet most nem irnál ide Ez ugye fel sem merült mint gondolat......No ilyen megvilágításból is vicces? ugye már nem is annyira Ja még valami apró gondolat: a ótómentösnek biztos elromlott a visszapillantó tükre, ezért halad ki a bunkó száguldozó elé mert nehéz lett volna megvárni amíg az belerohan a esetleges trafiba, merugye ő majd megmutatja hogy ott ahol ővan ott nincsen száguldozás a belső sávban.......
    Nem tudom máshonnan nézni, mert a szitu egyértelmű volt. Én ott voltam, láttam. Nem írtam volna le, vagy nem így írtam volna le, ha a legkisebb kétely is felmerül, hogy az autómentős lehetett szabálytalan. Az "ódis" a belsősávban, nem abban a pillanatban ért oda, amikor az autómentős előzésbe kezdett. Nem vágott ki elé. Bőven előzésben volt amikor odaért. Egyértelmű, hogy türelmetlen volt. Mellesleg meg jóval előrébb történt a dolog, mint ahol én haladtam..., és szinte cammogtunk.

    Már megbocsáss, ha egy kicsit tapasztaltabb autós lennél Te is tudnád, ha kivág valaki eléd, akkor rádudálsz, - ugye a KRESZ szabályai szerint a veszély elkerülése véget, de inkább ösztönösen -, nem pedig villogsz. Tudom az autópályán ez egy íratlan szabály, de legtöbbször csak azok élnek vele akik gyorsabb haladásra akarják késztetni az előttük haladót, vagy inkább félre húzódásra: "Én vagyok kis Vuk, utamból kotródj!" Lásd Szabit a versenyeken. !

  4. #79
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Már megbocsáss, ha egy kicsit tapasztaltabb autós lennél !
    háát tapasztalat? Honnan tudod mennyi az annyi?... Ha neked a 80-100 cammogás, akkor gondold végig, hogy reakcióidő, megtett út, féktáv, ez mennyi idő... De tudod mit ne is gondold végig, csak reménykedj a jószerencsében, hogy máskor is hazaérsz a vicces kedvü autóstársad "poénja" miatt.

    Itt nem a kivágás a lényeg, hanem a másik leszarása, merugye ha az enyém nem megy annyival, akkor te se menj. Bár ezt látom hiába is kezdeném ecsetelni, ezért inkább ne is menjünk bele, maradjunk annyiban, hogy szerencsére nem történt semmi, a szerinted vicces jelenetből

    A közút nem jáccótér... Ebben remélem megegyezhetünk.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  5. #80
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    A közút nem jáccótér... Ebben remélem megegyezhetünk.
    megegyezhetünk..., Okoska

  6. #81
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    megegyezhetünk..., Okoska
    Figyelj Csabi. Nem kell mások esetlegesen "komolyabb" véleményét elfogadni, de ebből a megjegyzésedből látszik(akár vicces, akár nem, az most mindegy), hogy fogalmad sincs arról, hogy miről írtam. Remélem soha nem kell kivédened egy vicces kedvű autóstársad által okozott galibát... Ha esetleg közelben leszel egy ilyennél, akkor majd biztos, hogy végig gondolod mit írkáltam, a TE érdekedben. na sebaj
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #82
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Itt nem a kivágás a lényeg,.
    Akkor aki autómentőt, buszt, kamiont stb. vezet az meg ne próbáljon előzni pályán ugye??? Vagy csak akkor, ha szerelnek be nekik erre a célra nitrót, mert egyesek képtelen arra, hogy két másodpercre elvegyék a lábaikat a ki#&@@ szott gázpedálról...

  8. #83
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor aki autómentőt, buszt, kamiont stb. vezet az meg ne próbáljon előzni pályán ugye??? Vagy csak akkor, ha szerelnek be nekik erre a célra nitrót, mert egyesek képtelen arra, hogy két másodpercre elvegyék a lábaikat a ki#&@@ szott gázpedálról...
    ui: nem Rád gondoltam, mielőtt még félreértenél...

  9. #84
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelj Csabi. Nem kell mások esetlegesen "komolyabb" véleményét elfogadni, de ebből a megjegyzésedből látszik(akár vicces, akár nem, az most mindegy), hogy fogalmad sincs arról, hogy miről írtam. Remélem soha nem kell kivédened egy vicces kedvű autóstársad által okozott galibát... Ha esetleg közelben leszel egy ilyennél, akkor majd biztos, hogy végig gondolod mit írkáltam, a TE érdekedben. na sebaj
    Dawe! Te vagy nem tudsz olvasni, vagy nem érted a szavak jelentését. Olvasd már el és értsd is meg légyszi mit írtam és azután kezdj el okoskodni. Leírtam egy sztorit. Te meg felszívtad magad, mert megjelent néhány sztereotip kijelentés - megjegyzem nem alaptalanul - a történetben. Ha nem viccesként írom le és azt írom megijedtünk, az eset akkor is megtörténik/megtörtént. Teljesen felesleges okoskodnod, mert eddig újat nem mondtál nekem.

  10. #85
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem erről eszembe jut az a sztori mikor egy péntek éjszaka utaztunk a Balcsira. Este 11 volt, de hihetetlenül sokan voltak, hasonló kánikula volt mint most, valószínű azért. Belső sávban egy "audista" száguldott, mikor is utolért egy üresen haladó, éppen előző autómentőt. Őrült villogásba kezdett, mire az autómentős egy pillanatra felvillantotta az ezer wattos, raktért megvilágító refijét, mutatván, hogy "az enyém jobb" . Persze a tuloknak sokat ez sem számított, kicsit visszavett, de miután a tréler visszahúzódott el is tűnt. Az utastársaimmal azonban még órák múlva is emlegettük és jót derültünk a jeleneten.
    Én is jártam pontosan így és valóban rengeteg a villogtató sügér, nem csak az autópályán. Kedvencem, amikor kikanyarodik valaki egy kereszteződésben. Az úton érkező, ha tartja a sebességét, akkor meg sem közelítené. De nem. Beletipor a gázba, belemegy az "eléhajtó" seggébbe, és izmozik. Sajnálatosan nem egy ilyen kollégám is van és amikor rákérdezek, hogy ez most mire volt jó (persze ilyenkor megemlítem azt is, hogy nincs 3 perce, hogy nem adta meg az elsőbbséget másnak), akkor igazából nincs értelmes magyarázat. Azért mert erre nem is lehet. Szerintem Dawe félreérthetett valamit, de nem ez a lényeg. Visszakanyarodva. M7-esen haladtam kb 140-el. Közeledtem egy autóhoz a külső sávban. Nem nagyon ismerem a pályát ritkán járok ott (ez is vagy 4 éve történt), de egy hosszú balos kanyarulat, ami lejt. Tükörbe nézve, belsősáv üres. Sávot váltok, közben kicsit gyorsítok valamivel 150 fölé. Egyszer csak feltűnt egy autó a szalagkorlát mögül (bocs, de agy Audi volt), persze csak tippelek, de szerintem simán jött 200-al és persze ezerrel villogott, hogy most aztán taroljam le a külső sávban szabályosan közlekedő autót, mert ő aztán most nagyon siet (Hova?? A halálba?). Lassítania így is úgy is kellett neki, nem tudom mit gondolt, hogy én most annyira beijedek, hogy félreállok és tisztelgek neki? Marha nagyot tévedett.


  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer csak feltűnt egy autó a szalagkorlát mögül (bocs, de agy Audi volt), persze csak tippelek, de szerintem simán jött 200-al és persze ezerrel villogott, hogy most aztán taroljam le a külső sávban szabályosan közlekedő autót, mert ő aztán most nagyon siet (Hova?? A halálba?). Lassítania így is úgy is kellett neki, nem tudom mit gondolt, hogy én most annyira beijedek, hogy félreállok és tisztelgek neki? Marha nagyot tévedett.
    Nem tudom mi túráztok annyira ezen a témán, ha jön mögöttem vki és villogtat, akkor gyorsan végiggondol a szitut, hogy én voltam-e a fasz és le tudok-e menni előle...ha igen, akkor lemegyek, vagy elnézést kérek... ha nem, akkor meg leszarom, villgojon csak ha neki úgy jó!

  12. #87
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi túráztok annyira ezen a témán, ha jön mögöttem vki és villogtat, akkor gyorsan végiggondol a szitut, hogy én voltam-e a fasz és le tudok-e menni előle...ha igen, akkor lemegyek, vagy elnézést kérek... ha nem, akkor meg leszarom, villgojon csak ha neki úgy jó!
    Csak egy story.


  13. #88
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi túráztok annyira ezen a témán, ha jön mögöttem vki és villogtat, akkor gyorsan végiggondol a szitut, hogy én voltam-e a fasz és le tudok-e menni előle...ha igen, akkor lemegyek, vagy elnézést kérek... ha nem, akkor meg leszarom, villgojon csak ha neki úgy jó!
    Szabi ez így oké, de mi pl. tegnap jöttünk haza, azt hiszem mondhatom, hogy a nyaralásból ésmár az M3-n jártunk mikor szépen csordogáltam 120 körül (üzemanyag takarékosság miatt-ezt is megéltük), mikor közeledtem a külsőben egy autóra. Szépen hátranéztem a tükörben ahogy szoktam, kezem az indexen és mégegyszer rutinból belenéztem a tükörbe mielőtt megkezdtem a manővert. Ebben a pillanatban már szinte mellettem volt egy sárga 458 Italia.
    Na ez kb mázli volt...

  14. #89
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen felesleges okoskodnod, mert eddig újat nem mondtál nekem.
    Ha számodra az okoskodás, és picit sem gondolkodsz el azon amit más mond, akkor részvétem és gratulálok. Ne haragúdj, hogy megpróbáltalak a korlátaid közül kizökkenteni->(nem tudom, nem akarom korlát). Mert sajnos az ilyen "vicces" jelenetből elég komoly baleset lehetett volna, bármennyire is nem akarod ezt elfogadni, azért mert akkor nem történt meg.
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 07. 01. 22:55.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #90
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor aki autómentőt, buszt, kamiont stb. vezet az meg ne próbáljon előzni pályán ugye??? Vagy csak akkor, ha szerelnek be nekik erre a célra nitrót, mert egyesek képtelen arra, hogy két másodpercre elvegyék a lábaikat a ki#&@@ szott gázpedálról...
    Ne félj nem értelek férre Nem ez volt a probléma, mert ebben abszolút igazad van ez nem is vitás.
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 07. 01. 22:57.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  16. #91
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a pillanatban már szinte mellettem volt egy sárga 458 Italia.
    Na ez kb mázli volt...
    Na hát amikó' meg vki 200-zal jön, akkor az a faszság ha nem villogtat. Kötelező tenném nekik... meg a fényhídat!

  17. #92
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na hát amikó' meg vki 200-zal jön, akkor az a faszság ha nem villogtat. Kötelező tenném nekik... meg a fényhídat!
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  18. #93
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi ez így oké, de mi pl. tegnap jöttünk haza, azt hiszem mondhatom, hogy a nyaralásból ésmár az M3-n jártunk mikor szépen csordogáltam 120 körül (üzemanyag takarékosság miatt-ezt is megéltük), mikor közeledtem a külsőben egy autóra. Szépen hátranéztem a tükörben ahogy szoktam, kezem az indexen és mégegyszer rutinból belenéztem a tükörbe mielőtt megkezdtem a manővert. Ebben a pillanatban már szinte mellettem volt egy sárga 458 Italia.
    Na ez kb mázli volt...
    Hasonló sztorim nekem is van. Csehországba mentünk az autópályán és épp egy kamiont előztem tötymörgős 120-as tempóba ( nálunk is benzin spórolás volt). Amikor belenéztem a tükörbe senkit nem láttam magam mögött. Elkezdtem előzni, már a kamion mellett voltam, még akkor se tűnt fel, hogy valaki jönne mögöttem. Aztán amikor a kamionos fülkéje mellé értem, már a seggembe volt egy hetes bmw.

    Szerencsére jó fej volt, nem villogot vagy dudált. De hirtelen úgy beszartam.


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na hát amikó' meg vki 200-zal jön, akkor az a faszság ha nem villogtat. Kötelező tenném nekik... meg a fényhídat!
    Na remélem veled se találkozok, amikor gyorsan mész.

  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Na remélem veled se találkozok, amikor gyorsan mész.
    Pedig ha már találkozol vkivel aki gyorsan megy, lehet velem jársz jobban...

  20. #95
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    1. Németországban 1-nél többször tilos villogni, mert akkor már szabálysértést követsz el!
    2. Szintén Deutschland: bátyám Audival hasít az autobahnon max speeddel, amikor belepislant a tükörbe és levillogják. Okos enged.....kihúzódik és mintha állna, el mellette a Porsche.

  21. #96
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    http://totalcar.hu/magazin/hirek/201...ezu_soforoket/

    Nem ártana néhány ilyen pálya az országba.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #97
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    http://totalcar.hu/magazin/hirek/201...ezu_soforoket/

    Nem ártana néhány ilyen pálya az országba.

  23. #98
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    1. Németországban 1-nél többször tilos villogni, mert akkor már szabálysértést követsz el!
    2. Szintén Deutschland: bátyám Audival hasít az autobahnon max speeddel, amikor belepislant a tükörbe és levillogják. Okos enged.....kihúzódik és mintha állna, el mellette a Porsche.
    1. Német kollegám mondta, hogy egyszer ő is "elvesztette" a fejét, és kb. 15perc tötymörgés és nem lehúzódás után megelőzte jobbról az autópályán a 120-al cammogót (talán villogás nem volt), és a csávó ráhívta a zsernyákokat, kb. 5perc után ott is voltak a seggében és le is villogózták. Na ilyet ritkán látni Magyarországon
    2. Velem is megtörtént, nálam ez 190-nél volt, és egy '"utcai" C mernyó előzött meg, de tényleg állva hagyott

  24. #99
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Ma hatalmas szerencsénk volt. Kisfiamat vittem edzésre, amikor megállt a sor. Nekem is nagyot kellett fékeznem, néztem is a tükröt. Láttam a teherautót gyorsan közeledni. Volt még kb. fél méterem. Amikor hallottam a csikorgást, előrébb is gurultam. Egyszer csak egy robbanás. Igen meglepődtem, mert a kocsi meg sem mozdult, nem értettem. Aztán látom a tükörben, hogy egy fagerenda van az utastérben hátul. A fejtámla fogta meg, azt találta el, a gyerek feje helyett. Rosszul volt rögzítve. Volt rajta több, de a közepéből kicsúszott az az egy. Az is eszembe jutott, mi van, ha nem gurulok előrébb és nem a csomagtartó fedelén landol. De aztán, inkább már nem agyaltam rajta.

    Fénykép0086.jpgFénykép0087.jpgFénykép0082.jpg


  25. #100
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Ma hatalmas szerencsénk volt. Kisfiamat vittem edzésre, amikor megállt a sor. Nekem is nagyot kellett fékeznem, néztem is a tükröt. Láttam a teherautót gyorsan közeledni. Volt még kb. fél méterem. Amikor hallottam a csikorgást, előrébb is gurultam. Egyszer csak egy robbanás. Igen meglepődtem, mert a kocsi meg sem mozdult, nem értettem. Aztán látom a tükörben, hogy egy fagerenda van az utastérben hátul. A fejtámla fogta meg, azt találta el, a gyerek feje helyett. Rosszul volt rögzítve. Volt rajta több, de a közepéből kicsúszott az az egy. Az is eszembe jutott, mi van, ha nem gurulok előrébb és nem a csomagtartó fedelén landol. De aztán, inkább már nem agyaltam rajta.

    Fénykép0086.jpgFénykép0087.jpgFénykép0082.jpg
    Kirázott a hideg, ahogy elolvastam a történetet. Nem semmi! Van Isten vagy őrangyal?

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •