Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (104 összesen)
  1. #26
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    off: valaki nem akar egy autóvezetős topicot csinálni, ahol jobb helyen lennének a kommentek ?

  2. #27
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Ez ellen tiltakozom...sose motoroztam, mert a jármű 4 keréknél kezdődik sztem, "
    Az evolúció viszont a 4 kerékről 2-re állás

    De ezen tényleg nem érdemes vitatkozni, hogy az autósok, vagy a motorosok a marhábbak. Tegnap volt egy érdekes esetem, ami egész jól reprezentálja, hogy valaki (akár autós, akár motoros, de lehet akár villanyos biciklivel is), szóval, hogy rövid idő alatt hogyan vállhat értelmes emberből barommá.
    A pláza parkolóban történt, hogy tőlem jobbról jött egy fekete BMW-s, megállt, beengedett, még csodálkoztam is. Aztán onnan kb 100 méterre, 2 sávos a lámpás kereszteződés, a bal oldali sáv csak balra, a jobb oldali jobbra-balra fordul. Egyenesen semmi, mert "T" alakú a kereszteződés. Balra fordultam volna, de mivel nemsokkal utána meg akartam állni, a szélső sávba soroltam be. De a jobbra kanyarodó zöld váltott, én persze nem indultam, mert balra akartam menni. Erre óriási dudálással megvadult az előbbi BMW-s, és egy hirtelen mozdulattal kivágott a belső sávba, és az orrom előtt lekanyarodott balra. Mindezt úgy, hogy közben zöldre váltott a balra kanyarodó lámpa is, tehát semmit sem nyert, csak addigra már belilult a feje és nem látott semmit. Szóval, olyan 1 percig tartott nála a normális állapot... Ugyanez az ember, ha egyszer véletlenül motorra ülne, ott is ugyanilyen vadbarom lenne.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  3. #28
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Saját topikot nyitottam a témának.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #29
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Mehetne akár a Humor rovatba is...



    Ebben a szintén érdekes témában találtam
    http://leiterjakab.blog.hu/2011/01/2...orszagi_mayhem


    ++
    "B kat. jogsival 125-ös motor" témakörben vélemények?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #30
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    ++
    "B kat. jogsival 125-ös motor" témakörben vélemények?
    Ha tényleg véleményre vagyol kííííváncsi, akkor: há nem tök mindegy mivel nem tartya beja kreszt???
    ui.: van még 50-es robogó
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #31
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ha tényleg véleményre vagyol kííííváncsi, akkor: há nem tök mindegy mivel nem tartya beja kreszt???
    ui.: van még 50-es robogó
    Van, csak éppen két probléma van vele. Az, amelyik nincs megberhelve, az már csak forgalmi akadálynak jó (ui. ilyenkor max 40km/h a sebessége, KRESZ szerint, és még a villanybiciklis nyanya is leelőzi), a másik viszont, a megberhelt változat, ami rendszám nélkül 90-100-al hasít a talicska kerekeivel, komplett életveszély. Kb ennyit bírnak menni a 4T 125cm3-s robeszok is, de azokon legalább már a fékek is fel vannak készítve erre. Szerény véleményem szerint mindenki jobban járna, ha a megberhelt (70-es, 125-s hengerrel tuningolt, 50-esnek álcázott) robeszok helyett normális, rendszámmal, és műszaki vizsgával rendelkező "kismotorok" lennének az utakon. Mert most, ha fellöksz egy pizzafutárt, amelyik leugrat a járdáról, akkor, ha nem törted nagyon össze, még a tükrödet is lerúgja, és eltűnik a semmiben. Mivel nincs rendszám, esélytelen megtalálni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  7. #32
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    ..Mert most, ha fellöksz egy pizzafutárt, amelyik leugrat a járdáról, akkor, ha nem törted nagyon össze, még a tükrödet is lerúgja, és eltűnik a semmiben. Mivel nincs rendszám, esélytelen megtalálni.
    úgy kell fellökni hogy ne nagyon tudjon rugdalózni ..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #33
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Ha lehetne B-s jogsival 125-össel menni, én élnék a lehetőséggel. Addig autózok.


  9. #34
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Van, csak éppen két probléma van vele. Az, amelyik nincs megberhelve, az már csak forgalmi akadálynak jó (ui. ilyenkor max 40km/h a sebessége, KRESZ szerint, és még a villanybiciklis nyanya is leelőzi), a másik viszont, a megberhelt változat, ami rendszám nélkül 90-100-al hasít a talicska kerekeivel, komplett életveszély. Kb ennyit bírnak menni a 4T 125cm3-s robeszok is, de azokon legalább már a fékek is fel vannak készítve erre. Szerény véleményem szerint mindenki jobban járna, ha a megberhelt (70-es, 125-s hengerrel tuningolt, 50-esnek álcázott) robeszok helyett normális, rendszámmal, és műszaki vizsgával rendelkező "kismotorok" lennének az utakon. Mert most, ha fellöksz egy pizzafutárt, amelyik leugrat a járdáról, akkor, ha nem törted nagyon össze, még a tükrödet is lerúgja, és eltűnik a semmiben. Mivel nincs rendszám, esélytelen megtalálni.
    tiltakozok nekem egy 50-es Aprilia Sr em van kissé megberhelve 2002 óta robogózok soha nem estem soha nem okoztam balesetet pedig a 120 kilóm alatt megy 90 et, szval 23000 km-t mentem balesetmentesen. persze én se úgykezdtem hogy rögtön előzgetek az autók között, én soha nem spóroltam a fékkel meg a gumival szval ha megkell állnom megtudok. a másik véglet apuci kicsi fia megkapja a 600 ezres vacsi új robogót frenkizik a csajoknak és már meg is van a baj. most 50 ccm ről 125 re vagy 3,5 kw ról 8kw ra váltás nem nagy dolog szerintem. csak a kis csírákat kell megfékezni Písz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #35
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    úgy kell fellökni hogy ne nagyon tudjon rugdalózni ..
    Pontosan! És neked kell széttaposni a berva tükrét...!

  11. #36

  12. #37
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Verhó!!!

    De a 'kotlóhajkurászó' Komar is ígéret volt:
    http://retronom.hu/index.php?q=node/4738
    "Komár moped drága kincs, jó ha van de jobb ha nincs!"

    Vagy a jó öreg Suhl:
    http://www.kepesmotor.hu/simson-veteran_motor/p358692
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 01. 29. 04:03.

  13. #38
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    úgy kell fellökni hogy ne nagyon tudjon rugdalózni ..
    Muhahaha...és tényleg.De ha még sem sikerülne, szálj ki, és egy "vasbottal" segíts a kínjain, csupán, hogy ne legyenek fájdalmai
    Magánvélemény: mindenki használjon MOTORT és ne robogót....azzal gyorsabban el lehet tünni
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  14. #39
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    tiltakozok nekem egy 50-es Aprilia Sr em van kissé megberhelve 2002 óta robogózok soha nem estem soha nem okoztam balesetet pedig a 120 kilóm alatt megy 90 et,....most 50 ccm ről 125 re vagy 3,5 kw ról 8kw ra váltás nem nagy dolog szerintem. csak a kis csírákat kell megfékezni Písz
    Szegény, máármint a kis moci akkor már ő sem 50-es ugye?
    A másik dologban meg teljesen igazad van.Bár valszeg akkor is maradnának a tuning 50-esek, de lehet többen választanák a legális 125-öt rendszámmal.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #40
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Mehetne akár a Humor rovatba is...

    Ebben a szintén érdekes témában találtam
    http://leiterjakab.blog.hu/2011/01/2...orszagi_mayhem
    Ezt így hogy gondolták? Lesznek itt még koccok
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    B kat. jogsival 125-ös motor" témakörben vélemények?
    Ne. Sőt ahogy fejlődnek az 50esek menetteljesítményei is, én lassan már azokat se engedném meg B-s jogsival.
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor már ez a 2 klasszikus sem maradhat el

    http://motorteszt.com/site/images/st...walbe_kr50.jpg
    http://motormatrica.hu/motorok/veter...son%20star.JPG

    Vagy ha igazán retrózni akarunk

    http://retronom.hu/files/images/01%2...29.preview.jpg

    Csak ezekkel (tisztelet a kivételnek, pl. az "újabb" Simsonok) az a baj, hogy mostanra tényleg csak forgalmi akadály vagy velük.



  16. #41
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Úgy látom, hogy itt most eléggé megoszlanak a vélemények a motorozás terén. Engedjük, ne engedjük, lehessen, ne lehessen...stb. Akkor elmondom, hogy már azt rebesgetik, hogy hamarosan 125ccm-ig lehet vezetni "B"-s jogsival.

  17. #42
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Még szerencse, hogy most gondolkozok egy ezresen
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  18. #43
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom, hogy itt most eléggé megoszlanak a vélemények a motorozás terén. Engedjük, ne engedjük, lehessen, ne lehessen...stb. Akkor elmondom, hogy már azt rebesgetik, hogy hamarosan 125ccm-ig lehet vezetni "B"-s jogsival.
    És ahhoz nem kéne valamilyen motoros oktatás?
    Még nem vezettem motort, így nem tudom mekkora a különbség a 50es és a 125ös között, de biztos, hogy van pár 10 km/h.

  19. #44
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    És ahhoz nem kéne valamilyen motoros oktatás?
    Még nem vezettem motort, így nem tudom mekkora a különbség a 50es és a 125ös között, de biztos, hogy van pár 10 km/h.
    Sztem ez csak terv, de majd kiderül. Az 50ccm-hez sem kellett külön oktatás (sajnos)

  20. #45
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    És ahhoz nem kéne valamilyen motoros oktatás?
    Még nem vezettem motort, így nem tudom mekkora a különbség a 50es és a 125ös között, de biztos, hogy van pár 10 km/h.
    Ha motoros nem is, robogós oktatás kéne!De legfőképpen a kresz oktatásra kéne nagyobb hangsúlyt fektetni, mert....
    Amúgy van különbség de 10 perc ..áhh 5 perc után nem érzed.Viszont 75ccm a kül., tehát ha csak a számokat nézed láthatod a különbséget
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  21. #46
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Ma este hazafelé az országúton ismét egy balesetbe botlottam... A mentő villogott valahol elől, nagy volt a forgalom, kiszállt jóformán mindenki megnézni, hogy mi van. Csak rajtam volt mellény. 350 Ft. Eszem megáll. Srácok, legyen ott a kesztyűtartóban két mellény.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #47
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este hazafelé az országúton ismét egy balesetbe botlottam... A mentő villogott valahol elől, nagy volt a forgalom, kiszállt jóformán mindenki megnézni, hogy mi van. Csak rajtam volt mellény. 350 Ft. Eszem megáll. Srácok, legyen ott a kesztyűtartóban két mellény.
    Így van, élete(ke)t menthet!

  23. #48
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569


    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #49
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése

    Nekem ez a kedvenc videóm a témában, bár biztosan ismeritek:
    http://www.youtube.com/watch?v=1fY_TejrjdI

    Minden benne van, ami a figyelemfelkeltéshez kell.

  25. #50
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    ezt láttátok már? 190 km/h-val csapják falhoz az autót
    http://www.youtube.com/watch?v=6dI5ewOmHPQ

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •